Νέα

Η πρώτη φορά που έχυσα μέσα στο στόμα γυναίκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Μια γκόμενα , την ώρα που μου έπαιρνε πίπα κρατήθηκα και δεν έκανα κανεναν απο τους γνωστούς μαιμουδιστικους σπασμούς χυσίματος .... Αποτελεσμα τελείωσα στο στόμα της, από εκεί που δεν το περίμενε ....σηκωθηκε και παραλιγο να με πλακωσει στο ξυλο μπουκωμενη ...μέχρι να πάει να τα φτύσει και να πλύνει το στομα της ..... καλα να ειναι εκει που ειναι το κοριτσι ...Περιττο να πω οτι δεν ξαναβρεθηκαμε ...
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Συμφωνω! Αλλα το επιδιωκεις συχνα να χυνεις στη μαπα? Εγω οχι τοσο διοτι προτιμω να τα δινω στο στομα κ να τα ΠΙΝΟΥΝ!!
Εχουν τυχει βεβαια και μερικες (λιγες - μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου) που μου ζητουσαν να τους τα δωσω στη μαπα!  :wanker:

Με απεριοριστο σεβασμο κ εκτιμηση,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, ο αδιστακτος τιμωρος κ χυστης του μπουρδελοφορουμ  :2on1:
Στην αρχή το γούσταρα πολύ αλλά αφού το έκανα μερικές φορές μου πέρασε μετά η επιθυμία.
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Ισχύει αυτό
Στο πρόσωπο δεν αφήνουν γιατί ὀπως λενε
1.Χαλάει το μακιγιαζ και θελουν ώρα να το ξαναφτιάξουν
2.Φοβούνται μην παει στο μάτι
3.Φοβούνται μην παει και κολλησει στο μαλλι

Το χύσιμο στο στόμα η πρόσωπο είναι οπτικη απόλαυση πάντως .Πιο σημαντικό είναι το πως θα στηθεί η γκόμενα περιμένοντας τα ,παρά το που θα τα πετάξεις ....Γνώμη μου
Συμφωνούμε απόλυτα.
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Αυτην τη διαπιστωση εχω και κανει και εγω με βαση τις εμπειριες μου. Οντας μεγαλος φαν του χυσιματος στο προσωπο, θεωρω πως πιο ευκολα μια γυναικα τα παιρνει στο στομα, η δεχεται πρωκτικο παρα να της ασπρισεις το μουτρακι. Οι περισσοτερες που εχω γαμησει στην προσωπικη μου ζωη τα εχουν παρει στο στομα, χωρις να το ζηταω κιολας, οι μισες περιπου μου εχουν δωσει κωλο και σε μικροτερο ποσοστο με εχουν αφησει να τελειωσω στην μαπα τους. Μας εχει παραμυθιασει λιγο το πορνο οπου πλεον τα περισσοτερα χυσιματα ειναι στο προσωπο, αλλα στην κανονικη ζωη λιγες γυναικες το γουσταρουν πραγματικα

Εμενα μου αρεσει τοσο πολυ, που αν μου φερεις μπροστα μου μια μετρια γκομενα και μια μουναρα για να επιλεξω να γαμησω και μου πεις πως η μετρια γουσταρει να την χυσω στην μουρη ενω η μουναρα οχι, πολυ πιθανο να προτιμησω την μετρια
Είπες μεγάλη κουβέντα. Οι τσόντες μας επηρεάζουν σε μεγάλο βαθμό. Διαμορφώνουν φαντασιώσεις και απωθημένα.
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Πριν απο ενα χρονο,κατα την διαρκεια ισπανικου με την πρωην κοπελα μου,της εχυσα στις υπεροχες βυζαρες της,ωστοσο ξαπλωμενη καθως ητανε, τα χυσια πηγαν και λιγο στα μαλλια.Σηκωθηκε,μου λεει,μεχρι και τα μαλλια μου ,μου εχυσες,αλλα της αρεσε,γελουσε,πηγε βεβαια μπανιο και ισιωνε τα μαλλια της με την πρεσα σε αυτο το σημειο.Εγω πηγα απο πισω της και την αγγιζα.Αρχισα σιγα σιγα να καυλωνω,το ιδιο και αυτη,κοιταζομασταν και οι δυο στον καθρεφτη,και εν συνεχεια επεσε ανελεητο γαμησι μεσα στην μπανιερα.Ακομα και σημερα με καυλωνει το μωρο μου,αλλα δεν προκειται να την πλησιασω ξανα μονο και μονο για σεξ..Θυμαμαι οτι εκανα σαν αρρωστος για τα βυζια της,εχωνα το κεφαλι μου με τις ωρες εκει,το καυλι μου μεσα τους επαιρνε φωτια,αλλα και στα γαμησια μας γινοταν ο χαμος..Καλα να περνατε παιδες..
Είσαι τυχερός. Έχεις πέσει στην εξαίρεση που ή γουστάρει πολύ το σεξ ή εσένα.
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
Η δική μου εμπειρία λέει ότι χύσιμο στο πρόσωπο σπάνια θα σε αφήσουν και μόνο όταν είσαι στο σπίτι και μπορεί να φτιαχτεί μετά, να καθαρίσει μαλλιά και να φτιάξει μεικάπ αν χρειασθεί να βγει ξανά έξω.
Για χύσιμο στο στόμα και κατάποση, όλες οι μικρές (κάτω από 25) το κάνουν. Μετά από εκεί, όσο ανεβαίνει η ηλικία τόσο πέφτει η συχνότητα.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Το χύσιμο στο στόμα η πρόσωπο είναι οπτικη απόλαυση πάντως .Πιο σημαντικό είναι το πως θα στηθεί η γκόμενα περιμένοντας τα ,παρά το που θα τα πετάξεις ....Γνώμη μου
Ετσι ακριβώς.    :thumbsup:
Η αίσθηση όταν τη χύνεις στο στόμα είναι μοναδική. Δεν υπάρχει μιλάμε.....
Και το χύσιμο στο πρόσωπο, να σε κοιτάει στα μάτια, και να σε παρακαλάει να της τα ρίξεις, άλλη υπέρτατη καύλα κι αυτή......
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Γκόμενα, κατάπιε τα περισσότερα. Είπε πως ήταν αλμυρά. Δεν θυμάμαι τι είχα φάει!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καλο απογευμα στους Φιλους......δεν θα αναφερθω στην πρωτη φορα,αλλα τωρα ...οταν σε εχει τρελλανει στην πιπα και αργεις να τελειωσεις  αυτο το "μμμμμμμμμμμμμμμ.........."το μακροσυρτο οταν χυνεις.........ολα τα λεφτα
Υσ.Καλα να περνατε...
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
:pipa1:
Πρώτη φορά με Ρωσίδα
:pipa2:
και ήταν υπέροχο καθώς τελείωνα στο στόμα της ...
:pipa3:
Εκείνη τη φορά δεν ήξερα ότι είναι μουσουλμάνα ...
:sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:
Τέτοια τεχνική στο ξεζούμισμα cim
πολύ σπάνια βρίσκεις
Να είναι καλά όπου και να βρίσκεται αυτή γυναικάρα
:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μια πρώην μόνο (αυτή που αναφέρω στο νήμα με το πρωκτικο) τα κατάπινε. Όμως για να φτάσουμε στο σημείο να τα καταπίνει και μου έβγαλε το λάδι και άρχισα διατροφή για να έχουν πιο ωραία γεύση.
Άλλη μια τα έπαιρνε στόμα αλλά μετά τα έφτυνε. Οι υπόλοιπες στήθος, κωλο, μέσα.
 

anto53

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
8
Like
28
Πόντοι
0
Η γυναικα μου παιρνει πιπα και παντα την χυνω στο στομα .στην αρχη δεν το εκανε αλλα με τα χρονια το εκανε πλεον μονιμο
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Η γυναικα μου παιρνει πιπα και παντα την χυνω στο στομα .στην αρχη δεν το εκανε αλλα με τα χρονια το εκανε πλεον μονιμο
δεν εχεις καταλαβει γιατι το κανει αυτο η συζυγος ε;;;;
γιατι δεν θελει να της λερωνεις το προσωπο ουτε το μουνι με τα ψωλοχυματα ετσι βηικε αυτο ως λυση
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
351
Πόντοι
20
Προτι φορα ηταν με μια πατριοτισα αλβανιδα στα 19 μου εγο 18αυτη εχυσα και συνεχισε να με ρουφιξει και θυμαμε οτι ουρλιαξα σαν ζοό??????? και ι καριολα εκει δεν σταματαγε ενοιτε ποσ τα καταπίε ολα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.950
Κριτικές
5
Like
8.045
Πόντοι
2.306
1998, με την πρώτη μου σχέση, στο σπίτι της αδερφής της, που είχε πάει στον γκομενο.
Αυτό που θυμάμαι είναι πως ήταν τόσο έντονο και ξαφνικό που με πήραν τα κλάματα... Η κοπέλα είχε σαστίσει με αυτή μου την αντίδραση!!
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
5
Like
372
Πόντοι
280
2008 με την την τότε σχέση, στο αμάξι μου, έξω από το Deree College στις 22:00. Κορίτσι απο οικογένεια, με σπουδές, αρχές και κοινωνικό status. Σταγόνα δεν άφησε...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.913
Like
12.949
Πόντοι
2.606
Μια πρώην μόνο (αυτή που αναφέρω στο νήμα με το πρωκτικο) τα κατάπινε. Όμως για να φτάσουμε στο σημείο να τα καταπίνει και μου έβγαλε το λάδι και άρχισα διατροφή για να έχουν πιο ωραία γεύση.
Άλλη μια τα έπαιρνε στόμα αλλά μετά τα έφτυνε. Οι υπόλοιπες στήθος, κωλο, μέσα.
δηλαδη τύπε πηγές διατροφολόγο και του πες μεγάλε βγαλε μια δίαιτα για ελαφρά υπόξινο σπερμα ;:confused:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Αν και είμαι στο χώρο μια τετραετία (σεξ εκτός μπου δεν έχω κάνει), τα περισσότερα χρόνια ήμουν συντηρητικός και έκανα τα πάντα με προφύλαξη. Επειδή κατάλαβα ότι θα πεθάνω και δεν θα έχω κάνει ούτε τις βασικότερες φαντασιώσεις μου πραγματικότητα, άλλαξα σκεπτικό. Με βοήθησαν και οι καραντίνες σε αυτό.
15 Ιουνίου, ημέρα που ξανάνοιξαν τα μπουρδέλα και ξεχύνομαι στη Φωκαίας όπου μπαίνω για πρώτη φορά με τη Ρίτα. Πρώτη σεξουαλική επαφή επί κορώνας.
Η αίσθηση απίστευτη. Τον έπαιρνε βαθιά και πρώτη φορά το αισθανόμουν αυτό. Έβγαλα τα άντερά μου :rockon:
Δεν ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει η άλλη να τα φτύνει να βλέπω τι έβγαλα.
Λίγες ημέρες μετά ξαναπήγα αλλά είχε φύγει στην πατρίδα της. Έκτοτε "αγνοείται".

Πόσο έχω μετανιώσει που δεν ζήτησα από τη Σόνια του 84Α να μου πάρει πίπα χωρίς. Αφού για αυτό ζω...

Επί τη ευκαιρία, η αγαπημένη μου τσόντα:

Ταυτίστηκα :confused: :confused: :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.959
Πόντοι
1.056
η πιο ωραια αισθηση να χυνεις μεσα σε ενα στενο μουνακι η στο στομα. σε βυζια κωλομερια νυχια ματια μαλλια κτλ δε τρελαινομαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom