Νέα

Γυναίκες Μέρος 1ο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Ποσο χρονων εισαι? Χαλαρωσε!

No need to be rude  :)


Δεν χρειάζεται να κάνεις επακριβώς ό,τι κάνουν οι ελεϊνίδες, μόλις βρούν κάτι που δεν περνά το δικό τους και προσπαθούν αμέσως να το αποδομήσουν . Όταν εκλείπουν τα δυνατά επιχειρήματα , κάνουν απευθείας επίθεση σε κάποιο χαρακτηριστικό του άλλου  :headbang: (εμφάνιση, ηλικία ή ό,τι είναι ευκολότερο τη δεδομένη στιγμή να θίξουν).   Δημοκρατία έχουμε ,  και η ελεύθερη έκφραση απόψεων είναι κοινό δημοκρατικό δικαίωμα για όλους μας.  Το θέμα είναι ποιός 'παίζει το παιχνιδάκι' τους είτε κατά λάθος είτε εκούσια...  ;)


with all due respect...

5677998_f260.jpg
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
No need to be rude  :)


Δεν χρειάζεται να κάνεις επακριβώς ό,τι κάνουν οι ελεϊνίδες, μόλις βρούν κάτι που δεν περνά το δικό τους και προσπαθούν αμέσως να το αποδομήσουν . Όταν εκλείπουν τα δυνατά επιχειρήματα , κάνουν απευθείας επίθεση σε κάποιο χαρακτηριστικό του άλλου  :headbang: (εμφάνιση, ηλικία ή ό,τι είναι ευκολότερο τη δεδομένη στιγμή να θίξουν).   Δημοκρατία έχουμε ,  και η ελεύθερη έκφραση απόψεων είναι κοινό δημοκρατικό δικαίωμα για όλους μας.  Το θέμα είναι ποιός 'παίζει το παιχνιδάκι' τους είτε κατά λάθος είτε εκούσια...  ;)


with all due respect...

5677998_f260.jpg

Δεν το ειπα προσβλητικα. Απλα ρωτησα ποσο χρονων εισαι διοτι αυτα που λες δηλωνουν μαλλον καποιον που ειναι το πολυ 20. αντε 22. Κανω λαθος?
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
Δεν θα κάνω παράθεση σε κάποιο μήνυμα, απλά θα πω την άποψη μου...

Έχετε δει παρέα με αγόρια και κορίτσια 16χρονα? Είναι για να γελάς... Η ψαλίδα ωριμότητας έχει ανοίξει πολύ τα τελευταία χρόνια...

Βλέπεις κοριτσάκια 16χρονα, σοβαρά, ώριμα, όμορφα με προσεγμένο ντύσιμο και τα αντίστοιχα αγόρια της ηλικίας είναι κάτι χαζά, με ρούχα σαν καρνάβαλοι, με μαλλιά σαν να τους έχεις χέσει και το μόνο τους ενδιαφέρον είναι το play station και το facebook...

Εγώ το βρίσκω απολύτως λογικό αυτό που συμβαίνει... Όταν βλέπω το ανάποδο μου κάνει εντύπωση...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ωραια τα λετε και ως συνηθως το μακρυ και το κοντο του ο καθενας. Αφου ολοι γουσταρουμε τις Ελληνιδες, τι ψαχνετε τωρα? Αμα το παιζεις κατι που δεν εισαι, θα χαρεις στην αρχη και μετα το μπουλο. Απλα πραγματα!

Π

Ποιος σου ειπε οτι γουσταρουμε τις κρυοκωλες τις ελεηνιδες? :grin:
 

Επισκέπτης
Ποιος σας γουσταρει ρε ξεφτυλισμενες ε????? σας γουσταρει κανενας σοβαρος συνηδητοποιοημενος ανδρας ε?????  παρτετο χαμπαρι η μοναδικη κατηγορια που εχεται περαση ειναι ΟΙ ΠΥΡΦΟΡΟΙ... ΑΥΤΟΙ που τους αρεσει να τους πατανε σαν πατσαβουρες τα βρομοθυλικα  :lheel: :lheel: :lheel:  αυτοι που φυτιλιαζουνε και τα τελευταια τους λευτα για μια τρυπα και στην περιπτωση που ειναι παντρεμενοι αφινουνε τα παιδια και την γυναικα τους χωρις φαι (ξερω πρωσοπικο παραδειγμα)  αυτοι που χτισανε πολυκατοικιες στα πινασμενα ουκρανο-μολδαβακια που τους πουλισανε ερωτα και τα λευτα τα φαγανε μετα οι γκομενες με το ρωσοποντιο τους και οι πυρφοροι πηραν  :jerking:   ΑΥΤΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΕΕΕΣ...  :shit: Σε αυτη την κατηγορια ειστε Βρωμοθυλικα, κωλο Φεμηνιστριες στους ΠΥΡΦΟΡΟΥΣ.... Γιατι ενας σοβαρος ελληνας ενας αληθινος αντρας θα ανοιξει τους οριζοντες του σε αλλη χωρα και σε αλλο μερος, σε ενα μερος που δεν θα κυριαρχει ουτε το μετα-κατοχικο κομπλεξ ουτε οι γυναικες θα χρησιμοποιουνε το κρεβατι σαν μεσω συναλαγης.. και ουτε φυσικα θα ψαχνουνε τον σακη ρουβα με τα λευτα του βαρδοογιαννη.. και ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟ - ΣΚΟΥΠΙΔΑ - ΦΩΚΕΣ..

Υ.Γ ΤΙΣ ΦΟΚΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο DIMITRAKHS29.

:2on1:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ωραια τα λετε και ως συνηθως το μακρυ και το κοντο του ο καθενας. Αφου ολοι γουσταρουμε τις Ελληνιδες, τι ψαχνετε τωρα? Αμα το παιζεις κατι που δεν εισαι, θα χαρεις στην αρχη και μετα το μπουλο. Απλα πραγματα!

Π
Ποιος σου ειπε οτι γουσταρουμε τις πατσαβουροελλεηνιδες,τι να γουσταρεις την κυταριτιδα τους,η τα παχυτα τους
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ποιος σας γουσταρει ρε ξεφτυλισμενες ε????? σας γουσταρει κανενας σοβαρος συνηδητοποιοημενος ανδρας ε?????  παρτετο χαμπαρι η μοναδικη κατηγορια που εχεται περαση ειναι ΟΙ ΠΥΡΦΟΡΟΙ... ΑΥΤΟΙ που τους αρεσει να τους πατανε σαν πατσαβουρες τα βρομοθυλικα  :lheel: :lheel: :lheel:  αυτοι που φυτιλιαζουνε και τα τελευταια τους λευτα για μια τρυπα και στην περιπτωση που ειναι παντρεμενοι αφινουνε τα παιδια και την γυναικα τους χωρις φαι (ξερω πρωσοπικο παραδειγμα)  αυτοι που χτισανε πολυκατοικιες στα πινασμενα ουκρανο-μολδαβακια που τους πουλισανε ερωτα και τα λευτα τα φαγανε μετα οι γκομενες με το ρωσοποντιο τους και οι πυρφοροι πηραν  :jerking:   ΑΥΤΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΕΕΕΣ...  :shit: Σε αυτη την κατηγορια ειστε Βρωμοθυλικα, κωλο Φεμηνιστριες στους ΠΥΡΦΟΡΟΥΣ.... Γιατι ενας σοβαρος ελληνας ενας αληθινος αντρας θα ανοιξει τους οριζοντες του σε αλλη χωρα και σε αλλο μερος, σε ενα μερος που δεν θα κυριαρχει ουτε το μετα-κατοχικο κομπλεξ ουτε οι γυναικες θα χρησιμοποιουνε το κρεβατι σαν μεσω συναλαγης.. και ουτε φυσικα θα ψαχνουνε τον σακη ρουβα με τα λευτα του βαρδοογιαννη.. και ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟ - ΣΚΟΥΠΙΔΑ - ΦΩΚΕΣ..

Υ.Γ ΤΙΣ ΦΟΚΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο DIMITRAKHS29.

:2on1:
:grin: κορονακι μου γλυκιε!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αγριεμενος ο κορονακης σημερα

εγω οπως εχω δηλώσει και στο παρελθον τον συμπαθω, πιστευω οτι ειναι ψυχουλα ο κορονακις  :) σε αντιθεση με καποιους αλλους που τους τα χωνω  γιατι ειναι αδελφαρες κακιασμενες :sunglasses:
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
γιατι δεν του καθεσαι τοτε να κανεις κ κανενα ψυχικο,μηπως γλυκαθει κ αλλαξει γνωμη για τις γυναικες?
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Δεν το ειπα προσβλητικα. Απλα ρωτησα ποσο χρονων εισαι διοτι αυτα που λες δηλωνουν μαλλον καποιον που ειναι το πολυ 20. αντε 22. Κανω λαθος?


Λάθος αγαπητέ ;)  βλ. παρακάτω για απάντηση σχετικά  αν θες...





Καλημέρα και εύχομαι ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΟΡΟ σέ όλους τους συναγωνιστές. Επιστροφή πίσω στο 'κλεινόν Άστυ' μετά από ολιγοήμερες διακοπές και διαπιστώνω για μια ακόμη φορά :


Παράθεση από: Velvy στις 26/07/12, 21:09
Άντε να σου 'ρθει το μπαν, ν'αραιώνουμε σιγά σιγά.


, οτι επιβεβαιώνοται ΟΛΑ αυτά που έχουν γραφεί παραπάνω για την κακία και εκδικητικότητα της ελεεϊνίδας. Και δεν αναφέρομαι στη ΜΙΑ περίπτωση αλλά υπάρχει παντού και το συναντάς καθημερινά. Ευτυχώς ο Έλληνας αρχίζει να 'ξυπνά' και να αξιώνει ποιότητα ζωής και οι συζητήσεις μεταξύ αυτών πληθαίνουν παντού σε πολλά forae και αυτό δίνει μιά ελπίδα να αλλάξει η ζωή μας προς το καλύτερο.

 Για να μην παρεξηγηθώ από τους αξιότιμους συναγωνιστές , θεωρώ οτι είναι πολύ μικρό και απίστευτο χάσιμο χρόνου να γράφονται ΟΛΑ αυτά σε σελίδες αυτού του  φορουμ ή σε άλλα ,  μόνο και μόνο για να βγάλουν το παράπονό τους κάποια στερημένα μιράκια που τα απέρριψαν κάποιες και βγάζουν εδώ τον καημό τους. Αντίθετα πιστεύω οτι μεγαλώνει μέρα με τη μέρα το κοινό αίσθημα οτι δεν πάει άλλο με τις ελεεϊνίδες όπως είναι σήμερα , και υπάρχει η δυνατότητα να γίνει συζήτηση μεταξύ των αντρών είτε εδώ μέσα ή σε άλλα forae. Είναι όμως ιδιαίτερα χαρακτηριστικό οτι σε σελίδα ανταλλαγής απόψεων μεταξύ ΑΝΤΡΩΝ να εγείρει θέμα διαγραφής γυναικείο μέλος για άποψη που απευθύνεται άμεσα σε άντρες συναγωνιστές. Η αξίωση αυτή είναι καθαρά φασιστική φίμωση ελεύθερων απόψεων ( βέβαια δεν υπάρχει δυνατότητα φίμωσης του ελεύθερου λόγου διότι υπάρχουν παντού φορουμ που φιλοξενούν διαλόγους μεταξύ αντρών και σε αυτό το site και αλλού).

Όσο για τις ελεϊνίδες έχω πάντοτε το θάρρος της γνώμης μου και την εμπειρία με τις αλλοδαπές (κυρίως Ευρωπαίες) ως μια εναλλακτική που δίνει διεξόδους. Αυτό επιβεβαιώνεται μάλιστα για παράδειγμα προχθές που έκανα μπάνιο στο Eden beach  στη Σαρωνίδα με ένα αντρόγυνο παλαιών φίλων από την Ολλανδία που έχουν έρθει να με επισκευθούν για λίγες μέρες (όπως πηγαίνω και γω σ'αυτούς) .  Παραπέρα ήταν δύο πιπινάκια Αγγλίδες με φανταχτερά πλατινέ μαλλιά που μίλαγαν δυνατά και ακούγονταν η κουβέντα που είχαν. Με απλότητα πήγα και τους είπα οτι μου θυμίζει γνώριμη παρά πολύ η προφορά τους και τις ρώτησα αν έρχονται από τα Midlands και αμέσως με ρώτησαν που το κατάλαβα, εαν έχω ζήσει εκεί (έχουν περάσει 25 χρόνια από τότε που ήμουν εκεί φοιτητής) και τα σχετικά. Η απλότητα , η ευγένεια και η αμεσότητα τους δεν είχε κάμία σχέση με τους απότομους τρόπους της ελεεϊνίδας και ύφος εκατό καρδιναλίων όπου δεν χρειάζεται να πας να της μιλήσεις. Συνάμα, φώναξα να έρθει να κάτσει να μιλήσει μαζί μας και ο Ολλανδός φίλος μου (μιας και η σύζυγός του ήθελε να μείνει να κάνει ηλιοθεραπεία στη ξαπλώστρα της - χωρίς ψευτοζήλιες και παρεξηγήσεις), και αρχίσαμε να κουβεντιάζουμε , να κάνουμε μπάνιο, παίξαμε ρακέτες και κανονίσαμε να βρεθούμε όλοι μαζί για ποτάκι σήμερα στη Βάρκιζα κλπ...

V for Vendetta
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μαλακες να γαμησετε θελετε η να παντρευτητε?
τα εχετε μπερδεψει μου φαινετε.
δηλαδη για να γαμησι καποιος πρεπει να εχει πτυχια και μεταπτυχιακα?
ο εργατης και χαμαλης δεν γαμανε δηλαδη?
εχω πει και αλλη φορα οτι ο καθενας θα παιζει στην κατηγορια του.
οταν εισαι φτωχομπινες δεν θα κυνηγας μουνια champion league.
οταν εχεις φραγκα και αγραμματος να εισαι,σε περνει να παιζεις παντου.
οσο για γιατρους και δικηγορους,και αλλους πτυχιουχους τα ακουω βερεσε,το θεμα ειναι να εχεις μυαλο και να μπορεις να κανεις παιχνιδι στις γκομενες,και ας εισαι και αποφοιτος γυμνασιου.
εχω γαμησι και γκομενα γιατρου-δικηγορου-πυρινικου επιστημονα και οτι αλλη μαλακια θελετε,αλλα εμενα δεν με θελανε για σχεση,με θελανε για τον πουτσο,αλλα εχω γαμησι και γκομενα εργατη-σκατατζη-σκουπιδιαρη που με θελανε για σχεση,ενω εγω τις ηθελα για πουτσο.παρτε το χαμπαρι,οι γκομενες πλασαροντε σε καθε φαση οπως θελουν αυτες,το θεμα ειναι να μην τρωτε το παραμυθι.η γκομενες παντα οταν γνωριζουν καποιον,σκεφτοντε και μελοντικα,και αναλογος αποφασιζουν πως θα κινηθουν.
εχω γαμησι πουτανακια 20-25 χρονων με εξοδα 2 κερασμενα ποτα,και τα βλεπω τωρα να εχουν σχεση με κατι καλα παιδια,και να τους τραβανε απο την μυτη στην κυριολεξια,που ειμαι σιγουρος οτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξενογαμηθουν.
οι γκομενες εχουν αλλα κριτηρια με ποιον θα γαμηθουν,και αλλα κριτηρια με ποιον θα εχουν σχεση,αυτο αν το καταλαβετε θα δωσετε απαντησεις σε ολες σας τις αποριες.
μην ξεχνατε πισω απο καθε γκομενα,υπαρχει και μια ελληνιδα μανα που ειναι συμβουλος τις,αυτο νομιζω τα λεει ολα.
οσο για νυχτα-μαγαζια-κλαμπ και τα σχετικα,πλεον δεν μου λενε τιποτα εμενα προσωπικα,ο παπαρας που στηνετε με τα μπουκαλια και τα τραπεζια,και η χωριατισα-λυγουρα με τα βυζια απο εξω,μου φαινοντε παρακμη.υπαρχουν και αλλα μερη που μπορεις να γνωριζεις γκομενες να γαμας,και γιατι οχι να κανεις και σχεση.

Εχω γαμησει πουτανακια λεει 20-25 χρονων με 2 κερασμενα ποτα... αυτες το ξέρουνε?  :headbang:

ψευτοαλβανέ. Αρκάνη απο το 70 αρχισε η καριερα σου  :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εχω γαμησει πουτανακια λεει 20-25 χρονων με 2 κερασμενα ποτα... αυτες το ξέρουνε?  :headbang:

ψευτοαλβανέ. Αρκάνη απο το 70 αρχισε η καριερα σου  :2funny:
Το εριξες στα παλια θρεντ σαν τον Λεμπρον κι εσυ τύπε?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.059
Πόντοι
12.756
Εχω γαμησει πουτανακια λεει 20-25 χρονων με 2 κερασμενα ποτα... αυτες το ξέρουνε?  :headbang:

ψευτοαλβανέ. Αρκάνη απο το 70 αρχισε η καριερα σου  :2funny:

Ρε νεκροθαφτη ορεξη που εχεις , απαντας σε θεμα το 2012
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom