Νέα

Γυναίκες Μέρος 1ο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι θα πει σκληρος? αλλο σκληρος αλλο σωστος. Εννοειται πως οταν χρειαστει θα καλυψω τον εαυτο μου αμα δω οτι η αλλη παει να κανει επιθεση και εκει θα την μαγκωσω με καποιους τροπους. Οσο δεν με πειραζει δεν εχω λογο να την πειραξω. Για αυτο και την κραταω στο φβ το να μην μου μιλαει ειναι δικαιωμα της φυσικα. Αυτο δεν με ενοχλει.

Επειδή εγώ βρήκα το fb , παντρεμένος ..

Αν προτείνεις σε κάποια να πάτε για καφέ
και πει ΟΧΙ (οτιδήποτε πλην του ναι=ΟΧΙ)
την κρατάς να την κανεις τι ;;;;

Αν το ξαναπροτείνεις, ΤΟΤΕ  ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΣΑΙ.

Εγώ στο γκομενο-κινητό , όταν κάποια δεν έβγαινε για καφέ την 1η φορά που το ζήταγα, έσβηνα το τηλέφωνο.Οπότε δεν ξανάπαιρνα.

Κάποιες που με πήραν εκείνες μετά από καιρό , ΕΦΑΓΑΝ ΗΤΤΑ , όταν διαπίστωσαν αφού με πήραν ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ........
 

Επισκέπτης
Σου ειπα για μενα εισαι αποτομος. Δεν περναει σε ολες το καυτηριασμα.

Και πιστεψε με πρωτα βγαινει η ψυχη και μετα το χουι  :P γκομενα η οποια εχει μαθει να λειτουργει με εναν Χ τροπο δεν θα αλλαξει για σενα επειδη εισαι απλα ο .... τσαμπουκας που την καυτηριασες εκτος και αν πεσεις στην περιπτωση και την εξαιρεση.

Το θέμα είναι ότι ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙΣ.
Εγώ δεν τις θέλω.

Γι'αυτό την έπεφτα σε πολλές.
Έτσι ώστε να βρίσκω γκόμενες που ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ.
Όταν την πέφτεις σε πολλές, κοσκινίζεις.
Και διαλέγεις.
Δεν κανεις συμβιβασμούς.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επειδή εγώ βρήκα το fb , παντρεμένος ..

Αν προτείνεις σε κάποια να πάτε για καφέ
και πει ΟΧΙ (οτιδήποτε πλην του ναι=ΟΧΙ)
την κρατάς να την κανεις τι ;;;;

Αν το ξαναπροτείνεις, ΤΟΤΕ  ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΣΑΙ.

Εγώ στο γκομενο-κινητό , όταν κάποια δεν έβγαινε για καφέ την 1η φορά που το ζήταγα, έσβηνα το τηλέφωνο.Οπότε δεν ξανάπαιρνα.

Κάποιες που με πήραν εκείνες μετά από καιρό , ΕΦΑΓΑΝ ΗΤΤΑ , όταν διαπίστωσαν αφού με πήραν ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΓΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ........

Οχι δεν ξαναπροτεινω καφε σε γυναικα που εχει πει ηδη οχι. Δεν ειμαι τετοιος τυπος αντρα. Μια γυναικα που δεν θελει να βγειτε οι 2 σας για καφε φυσικα δεν ενδιαφερεται για σενα. Αυτο ειναι αυτονοητο. Η παραμονη της στο φβ ειναι τυπικη μια και δεν με ενοχλει γενικοτερα οποτε δεν εχω λογο να τη διαγραψω. Μπορει να χρειαστω κατι στο μελλον που να το ξέρει αυτη ή να βοηθησει σε κατι αλλο πλην του γκομενικου-ερωτικου. Ερωτικα την ξεχνας οπως επισης και για παρέα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το θέμα είναι ότι ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙΣ.
Εγώ δεν τις θέλω.

Γι'αυτό την έπεφτα σε πολλές.
Έτσι ώστε να βρίσκω γκόμενες που ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ.
Όταν την πέφτεις σε πολλές, κοσκινίζεις.
Και διαλέγεις.
Δεν κανεις συμβιβασμούς.

Δηλαδη θες μια γυναικα να της επιβαλλεσαι με αμεσο τροπο. Να της λες σκασε και να σκάει  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και να σου πω και την αληθεια δεν μ αρεσουν και οι γυναικες που το παιζουν ντιβες και δυσκολες και ειναι ψωνισμενες.

Αμα σου κανω και με γουσταρεις ποιος ο λογος να το παιξεις δυσκολη?
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
Εδώ αποκαλύπτονται οί κρυφές στρατηγικές & οί οργανωτικές τακτικές τού αντιπάλου (από τό 1:43):

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
παπαρια .. Δεν έχετε σταυρώσει γκόμενα για γκόμενα και όλη μέρα γκρίνια :grin:
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Οι άνδρες , έχουν λύσεις και μπορούν να ξεφύγουν από τη μπαζογαμία, αγαμία κτλ κτλ.

...

2)Δεν σε ενδιαφέρει η "πολιτική ορθότητα" και η "κοινωνική αποδοχή".
Δεν βγαίνεις με παρέες που έχουν ασήμαντες γκόμενες , προκειμένου να εισαι απλά με μια παρέα.ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ , ΒΡΟΝΤΙΚΡΑΥΓΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΣ ΣΕ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ, ΣΤΡΙΠ ΚΑΙ ΠΗΔΗΧΤΡΩΝΕΣ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ. Σε κάνει "κακό παιδί" και κάποιες γκόμενες αρχίζουν να γουσταρουν.

...

:2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ρε παιδια γραφετε γραφετε γραφετε τα πραγματα ειναι απλα..υπαρχουν οι αντρες που γαμανε ολες τις γυναικες ενα ποσοστο δηλ.(20%των αντρων)
και αλλοι δηλ η μεγαλη πλειοψηφεια(70-80%)που σπανια γαμαει η γαμαει εφημερα οτι βρει  η εχει ξεχασει το σπορ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τωρα αυτοι που τρεχουνε απο πισω και κερνανε κ παρακαλανε καλα ειναι τελειωμενοι  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:.
τα λεφτα τωρα σιγουρα πεζουν καποιο ρολο αφου ειναι η δυναμη και η επιρροη στην κοινωνια στους αλλους κτλ.. αλλα οχι παντα ξερω ατομα που εχουν επιχειρησεις 500χ η κ 1εκατμ και δεν βρισκουν τιποτα γιατι απλα δν το χουν πως να το κανουμε..η οπως επισης εχω γνωστο γιατρο που δεν τα παει καλα με τις γυναικες ενω στη δουλεια του ειναι ο καλυτερος...ενη ω ενας αλλος φιλος που απο μικρο παιδι ηταν μεσα στις γυναικες,αυτος ουτε σακης ρουβας ητανε ουτε κανενας με φερραρι ουτε τιποτα..απλα το ειχε...αφου μιλαμε εβαλε στοιχημα με τον μπαμπα του αν σε ενα μηνα ερθει σπιτι  χωρις ρουφηγμα και το κερδισε  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Τελευταία που διάβασα κάποια θέματα του site σχετικά με τις γυναίκες, είδα αρκετές γνώμες αντρών να αναφέρουν σχετικά με "alpha males" και "το 20% των αντρών γαμάνε όλες τις γυναίκες και οι υπόλοιποι σπάνια".

Οπως και να είναι, το να υπάρχει αυτή η άποψη σε μεγάλο ποσοστό, είναι κάπως άσχημο και αρκετά ανησυχητικό.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Τελευταία που διάβασα κάποια θέματα του site σχετικά με τις γυναίκες, είδα αρκετές γνώμες αντρών να αναφέρουν σχετικά με "alpha males" και "το 20% των αντρών γαμάνε όλες τις γυναίκες και οι υπόλοιποι σπάνια".

Οπως και να είναι, το να υπάρχει αυτή η άποψη σε μεγάλο ποσοστό, είναι κάπως άσχημο και αρκετά ανησυχητικό.
μα αυτη ειναι η αληθεια οπου και να κοιταξεις το βλεπεις αυτο..απο μικρος στο σχολειο μετα στο πανεπιστημιο μετα στη δουλεια παντου...........
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
μα αυτη ειναι η αληθεια οπου και να κοιταξεις το βλεπεις αυτο..απο μικρος στο σχολειο μετα στο πανεπιστημιο μετα στη δουλεια παντου...........
Καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά αυτό δεν πρέπει να υπάρχει μέσα στο αντρικό μυαλό.
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
μα γιατι να μην υπαρχει??? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
και τι θα επρεπε να υπαρχει αφου its the truth  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Δεν είναι έτσι και δεν πρέπει να είναι έτσι.
Θα σου πώ κάτι....οι άντρες με τις γυναίκες καλούνται να κάνουν οικογένειες, παιδιά κλπ
Ετσι όπως τα λες δεν κάνει κανένας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom