Νέα

Γυναίκες με στόχο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 119
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
Φαντάσου τι κόμπλεξ κουβαλάει η συγκεκριμένη που άκουσε μισθό 2600 και της φάνηκαν λίγα...Και μουνάρα να είναι η άλλη με κάτι τέτοια κόβω λάσπη...Οι περισσότερες ζούνε εκτός πραγματικότητας. Όλες δηλώνουν υπέρ της ισότητας των 2 φύλλων κλπ, αλλά μόλις έρθει η ώρα του λογαριασμού απαιτούν από τον άνδρα. Τα λόγια τους δηλαδή δε συμβαδίζουν με τις πράξεις τους. Τις προάλλες βγήκα με 2 διαφορετικές, τις πήγα παραλία, δηλαδή τις πήρα από το σπίτι πλήρωσα βενζίνες, διόδια, ξαπλώστρες...πήραμε εκεί κάτι φαγητά κάτι ποτά, μόλις ήρθε η ώρα του λογαριασμού και αφού είχε προηγηθεί συζήτηση περί ισότητας κλπ...λέω κι εγώ το αυτονόητο, να πληρώσουμε μισά μισά... Η πρώτη δεν είπε κάτι εκείνη τη στιγμή αλλά μετά κατάλαβα από τη συμπεριφορά της ότι είχε στραβώσει γι αυτό. Η δεύτερη πιο ξηγημένη το έπαιξε υπεράνω και τα πλήρωσε όλα αυτή....αλλά μου κράταγε μούτρα στο γυρισμό και όταν τη ρώτησα μου το πέταξε. Πρέπει να καταλάβουν ότι οι εποχές έχουν αλλάξει...οι γυναίκες που απαιτούσαν να τα πληρώνει όλα ο άντρας ασχολούνταν με το σπίτι και μαγείρευαν, σήμερα αμά ρωτήσεις 10 γυναίκες 30άρες αν μαγειρεύουν, οι 8 θα σου πουν ότι δεν έχουν σχέση με το μαγείρεμα.
Γι' αυτό το λόγο, φίλε, πάμε κατά διαόλου σαν κοινωνία! Από τη στιγμή που η γυναίκα "έφυγε" από το σπίτι για να κάνει (υποτίθεται) την "επανάστασή" της, η κατάσταση όλο και χειροτερεύει και θα χειροτερέψει και άλλο! Τα διαζύγια είναι πλέον σε ημερήσια διάταξη, η οικογένεια έχει χάσει την αίγλη και τη συνοχή της ως κύτταρο της κοινωνίας, οι άνθρωποι μένουν μόνοι, η μοναξιά μεγαλώνει κλπ...Στα παλιά χρόνια που δεν υπήρχαν οι σημερινές ανέσεις, οι οικογένειες ήταν ενωμένες και τα ζευγάρια είχαν σεβασμό ο ένας προς τον άλλον! Σήμερα, που υπάρχει η άνεση και η ευημερία, τα ζευγάρια λόγω των πολλών δραστηριοτήτων, της εργασίας της γυναίκας, δεν υπάρχει η επικοινωνία μεταξύ του ζευγαριού με το τρόπο που υπήρχε στα προηγούμενα χρόνια (πολλές φορές συνεννοούνται με "ραβασάκια" ή σε τηλέφωνα), έτσι, οι σημερινές οικογένειες λόγω του σύγχρονου τρόπου ζωής αλλά και της εισαγωγής των τεχνολογιών, έχουν αποξενωθεί ο ένας από τον α΄λλο και έτσι η μοναξιά μέσα στο ίδιο τους το σπίτι λαμβάνει όλο και μεγαλύτερη διάσταση! Σημεία των καιρών...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
...κι όμως υπάρχουν πολλοί αυτοκαταστροφικοι .Για αυτό δεν έχουν κλείσει αυτές οι διαδικτυακές χαβούζες.
Δυστυχώς, η μοναξιά και η...αγαμία φέρνουν αυτά τα αποτελέσματα...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
Εγώ δεν έχω καταλάβει καν πως λειτουργούν αυτές οι μαλακίες(τα app)
Πληρώνεις κάποια συνδρομή;
Δοκίμασα να γραφτώ κάποτε σε κάποιο app αλλά μου ζηταγε συνδρομή από ένα σημείο και μετά και έτσι ξενέρωσα και είπα αντε γεια που θα πληρώσω για να με φέρεις σε επαφή με κόσμο
Ελεος δλδ αν είναι έτσι
Εσύ τι νόμιζες, δηλαδή; Ότι όλες αυτε΄ς οι εφαρμογές γνωριμιών που "σουλατσάρουν" στο Διαδίκτυο είναι τζάμπα; Πολύ λάθος, πίστευες...Πίσω απ' αυτές υπάρχουν επιχειρήσεις όπου, μοναδικός τους σκοπός, είναι απλά, η μεγιστοποίηση του κέρδους που θα έχουν...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Δυστυχώς, η μοναξιά και η...αγαμία φέρνουν αυτά τα αποτελέσματα...
Πράγματι...
Όμως όσο ο άνδρας παραιτείται από την φύση του και κινείται γυναικουλιστικα χωρίς να κυνηγάει ,τα πράγματα θα χειροτερεύουν.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Πρόσφατη ανάρτηση από άγνωστο μέλος από γκρουπ στο F/B

Δεν είναι δικη μου περίπτωση, μου άρεσε ο τρόπος που απαντούσε ο τύπος και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.


Καλημέρα σε όλους. Σκεφτόμουν καιρό να γράψω κάποιο από τα stories μου αλλά τελικά η επικαιρότητα με πρόλαβε και γράφω ένα χτεσινό.

Εδώ και κάποιες μέρες μιλάω με μια κοπέλα από γνωστό app όπου και κανονίζουμε να βγούμε. Εγώ 40 , αυτή 32 πολύ όμορφη, απολύτως του γούστου μου, ιδανικο match σκέφτηκα.

Είμαστε λοιπόν έξω. Έχουμε βγει για καφέ και είμαστε στο δείπνο. Γενικά λέγαμε διάφορα για την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα μας και περνούσε ευχάριστα η βραδια. Μου έκανε λοιπόν εντύπωση και την ρώτησα πώς μια τόσο όμορφη κοπέλα έχει ανάγκη να καταφύγει σε αυτές τις εφαρμογές.

Μου απάντησε ότι πλέον έχει κουραστεί να εργάζεται και ψάχνει έναν άνθρωπο να αποκατασταθεί, και στον κύκλο της δεν υπάρχει αυτός ο άνθρωπος με τα κριτήρια που θέλει .

Λέω ναι ξέρεις το ένα δεν φέρνει το άλλο. Η δουλειά σου δουλειά σου, γιατί εκτός από την σύνταξη σου θα είσαι οικονομικά ανεξάρτητη. Δεν θα έχεις κανέναν ανάγκη. Μου απαντα αυτά ενδιαφέρουν τους φτωχούς και γελάει .. .

Σταμάταω την κουβέντα γιατί ξέρω που θα καταλήξει. Λέμε διάφορα άλλα. Σαν παρέα ήταν ευχάριστη οπότε πέρναγε όμορφα ο χρόνος. Προς στο τέλος μου λέει. Να σε ρωτήσω κάτι αδιάκριτο? Της λέω αν είναι αδιάκριτο δεν ξέρω αν θα απαντήσω αλλά ρωτά... Μου λέει στην δουλειά σου πόσα βγάζεις,? Γιατί βλέπω όμορφα ρούχα, ωραίο αμάξι και το είχα απορία. Της λέω 2.600 και στο τέλος του έτους 4 μπόνους. Και μου απαντάει "ααα λίγα βγάζεις" χωρίς να γελάει χωρίς τίποτα... Το πήρα στην πλάκα και της λέω ναι το ξέρω αλλά μου αρέσει το περιβάλλον εργασίας και μου απαντά με μια θρασύτητα "Άκου για να μην χάνουμε τον χρόνο μας". Εγώ ψάχνω να βρω έναν ο οποίος θα εξακολουθεί να μου προσφέρει την ζωή που ζω και να σταματήσω να δουλεύω." . Την ρωτάω "εσύ για να έχουμε καλό ερώτημα ποσσ βγάζεις γιατί βλέπω Ντουμπάι Παρίσι νέα Υόρκη κλπ". Μου λέει "ακριβώς αυτό. Πώς νομίζεις ότι πήγα σε όλα αυτά τα μέρη? " Αφού πλέον έχω καταλάβει ότι το ραντεβού πήγε στον Καιάδα της λέω." Σε 10 χρόνια που θα είσαι 40 και δεν θα είσαι με τίποτα όπως είσαι τώρα, να δω αν θα πηγαίνεις μέχρι την Πάτρα. Αλλά εκεί μπορεί να πας γιατί ψάχνουν βασιλιά κάθε Φλεβαρη". Δεν γέλασε.

Αμοιβαίο προφανώς το ΤΥΝ για τους ευνοητους λόγους.

ΥΓ. Φωνάζω να πληρώσουμε το τραπέζι. Της λέω τα δικά σου είναι 70 ευρώ και τα δικά μου 45. Μου λέει τι? Θα πληρώσω? Λέω Ε ναι. Πλήρωσα τον καφέ και ξεχρεωσα. Εσύ ήθελες να πάμε για φαγητό. Κανονικά όλο το τραπεζι έπρεπε να πληρώσεις αλλά καταλαβαίνω ότι μπορεί να έχεις δυσκολίες". Και μου λέει "καλά δεν ντρέπεσαι? Τόσα λεφτά βγάζεις.., άσε που οι γυναίκες δεν πληρώνουν στα ραντεβού." έκλαψα από τα γέλια. Της είπα φύγε και θα δω τι θα κάνω.... Έφυγε (ούτε καληνύχτα δεν είπε) πήρα ένα ποτό και γελαγα με αυτό που μου είπε..

Ακριβώς δίπλα ήταν ένα ζευγάρι που ειδαν την φάση.... Και μου λέει ο φίλος αδελφέ εγώ θα την έβαζα να πλυνει τα πιάτα... Γέλασα πιο πολύ, γνωριστήκαμε με τα παιδιά και πέρασα καταπληκτικά μαζί τους. Γιώργο και Μαρία να είστε καλά.
Όποιος δεν ενημερώνεται απο το bou αυτά παθαίνει.
Καλά ρε φίλε, δεν την γνώρισες; η Σούπερ Κική ήταν. Αφού δεν σε άρχισε και στις Χριστοπαναγίες, πάλι καλά να λες πάλι καλα.......
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.657
Πόντοι
1.706
Επίσης! Η πλειοψηφία που καταδέχεται να ψάχνεται μέσα απ΄το ίντερνετ συνήθως είναι μεγάλα σαπάκια. Δε λέω θα πετύχεις και ακραία δυνατά κομμάτια, αλλά όχι τόσο εύκολα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Πράγματι...
Όμως όσο ο άνδρας παραιτείται από την φύση του και κινείται γυναικουλιστικα χωρίς να κυνηγάει ,τα πράγματα θα χειροτερεύουν.

Κι αυτος που κυνηγάει,δε σημαίνει ότι δεν περνάει μοναξιές...αν δεν του κάθεται καμία
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Επίσης! Η πλειοψηφία που καταδέχεται να ψάχνεται μέσα απ΄το ίντερνετ συνήθως είναι μεγάλα σαπάκια. Δε λέω θα πετύχεις και ακραία δυνατά κομμάτια, αλλά όχι τόσο εύκολα.
Eιναι και ψυχολογικό το θέμα ...όταν τρώνε διαρκώς απορρίψεις θα έχουν προσδοκίες από διαδίκτυο ...όμως ξεχνάνε ότι εκεί υπάρχουν ακόμα πιο πολλά ναυάγια και γίνονται χειρότερα...φαύλος κύκλος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.531
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Κι αυτος που κυνηγάει,δε σημαίνει ότι δεν περνάει μοναξιές...αν δεν του κάθεται καμία
Ισχύει...
Όμως πάνω από όλα είναι το παιχνίδι...Έπαιξες σωστά;Ήσουν κύριος,χωρίς χειρονομίες και ρεψίματα και κλασιματα;ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ...αν δεν απαντήσει ,σου εξοικονομεί πολύτιμο χρόνο για να ορμηξεις στην επόμενη.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.657
Πόντοι
1.706
Το πρόβλημα είναι τεράστιο γενικότερα με το ίντερνετ. Κατέβηκα επαρχία να χαλαρώσω, γνωρίζω μια σερβιτόρα αρκετά προχώ για επαρχία, με ωραίο στυλ και αθηναικό αέρα τελείως. Μου έκανε κλικ, πήγαινα τακτικά. Με το που την βρήκα στο instagram πήγα να κάνω εμετό. Είδα μαζεμένα όλα τα red flags που δεν έπρεπε από το προφίλ της και ξενέρωσα καρφί. χαχα. Είναι σαν βιβλίο ανοιχτό ο άλλος πια. Δεν υπάρχει η αγωνία να τον γνωρίσεις πιο πολύ και όλο αυτό που υπήρχε κάποτε το μυστήριο. .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.013
Πόντοι
3.656
Τα καλύτερα ραντεβού είναι αυτά..

τρως πίνεις στα καλύτερα εστιατόρια παραγγέλνεις και γλυκό και καφέ στο τέλος


και λίγο πριν τον λογαριασμό λες με συγχωρείς πάνω λίγο στο μπάνιο να πλύνω τα χέρια μου και την κάνεις από την πίσω πόρτα

βγήκαν τα έξοδα της ημέρας και όλα κομπλέ
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Στους 10 Έλληνες ΄άντρες,πόσοι θα έβγαιναν μ'αυτήν;

Εγώ λέω οι 11
Ε καλά εντάξει,οί Ελληνες θά έβγαιναν μέ όλες όχι μόνο με αυτή!
διότι είναι γαμιάδες,καί γαμάνε...κάργα
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Πρόσφατη ανάρτηση από άγνωστο μέλος από γκρουπ στο F/B

Δεν είναι δικη μου περίπτωση, μου άρεσε ο τρόπος που απαντούσε ο τύπος και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.


Καλημέρα σε όλους. Σκεφτόμουν καιρό να γράψω κάποιο από τα stories μου αλλά τελικά η επικαιρότητα με πρόλαβε και γράφω ένα χτεσινό.

Εδώ και κάποιες μέρες μιλάω με μια κοπέλα από γνωστό app όπου και κανονίζουμε να βγούμε. Εγώ 40 , αυτή 32 πολύ όμορφη, απολύτως του γούστου μου, ιδανικο match σκέφτηκα.

Είμαστε λοιπόν έξω. Έχουμε βγει για καφέ και είμαστε στο δείπνο. Γενικά λέγαμε διάφορα για την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα μας και περνούσε ευχάριστα η βραδια. Μου έκανε λοιπόν εντύπωση και την ρώτησα πώς μια τόσο όμορφη κοπέλα έχει ανάγκη να καταφύγει σε αυτές τις εφαρμογές.

Μου απάντησε ότι πλέον έχει κουραστεί να εργάζεται και ψάχνει έναν άνθρωπο να αποκατασταθεί, και στον κύκλο της δεν υπάρχει αυτός ο άνθρωπος με τα κριτήρια που θέλει .

Λέω ναι ξέρεις το ένα δεν φέρνει το άλλο. Η δουλειά σου δουλειά σου, γιατί εκτός από την σύνταξη σου θα είσαι οικονομικά ανεξάρτητη. Δεν θα έχεις κανέναν ανάγκη. Μου απαντα αυτά ενδιαφέρουν τους φτωχούς και γελάει .. .

Σταμάταω την κουβέντα γιατί ξέρω που θα καταλήξει. Λέμε διάφορα άλλα. Σαν παρέα ήταν ευχάριστη οπότε πέρναγε όμορφα ο χρόνος. Προς στο τέλος μου λέει. Να σε ρωτήσω κάτι αδιάκριτο? Της λέω αν είναι αδιάκριτο δεν ξέρω αν θα απαντήσω αλλά ρωτά... Μου λέει στην δουλειά σου πόσα βγάζεις,? Γιατί βλέπω όμορφα ρούχα, ωραίο αμάξι και το είχα απορία. Της λέω 2.600 και στο τέλος του έτους 4 μπόνους. Και μου απαντάει "ααα λίγα βγάζεις" χωρίς να γελάει χωρίς τίποτα... Το πήρα στην πλάκα και της λέω ναι το ξέρω αλλά μου αρέσει το περιβάλλον εργασίας και μου απαντά με μια θρασύτητα "Άκου για να μην χάνουμε τον χρόνο μας". Εγώ ψάχνω να βρω έναν ο οποίος θα εξακολουθεί να μου προσφέρει την ζωή που ζω και να σταματήσω να δουλεύω." . Την ρωτάω "εσύ για να έχουμε καλό ερώτημα ποσσ βγάζεις γιατί βλέπω Ντουμπάι Παρίσι νέα Υόρκη κλπ". Μου λέει "ακριβώς αυτό. Πώς νομίζεις ότι πήγα σε όλα αυτά τα μέρη? " Αφού πλέον έχω καταλάβει ότι το ραντεβού πήγε στον Καιάδα της λέω." Σε 10 χρόνια που θα είσαι 40 και δεν θα είσαι με τίποτα όπως είσαι τώρα, να δω αν θα πηγαίνεις μέχρι την Πάτρα. Αλλά εκεί μπορεί να πας γιατί ψάχνουν βασιλιά κάθε Φλεβαρη". Δεν γέλασε.

Αμοιβαίο προφανώς το ΤΥΝ για τους ευνοητους λόγους.

ΥΓ. Φωνάζω να πληρώσουμε το τραπέζι. Της λέω τα δικά σου είναι 70 ευρώ και τα δικά μου 45. Μου λέει τι? Θα πληρώσω? Λέω Ε ναι. Πλήρωσα τον καφέ και ξεχρεωσα. Εσύ ήθελες να πάμε για φαγητό. Κανονικά όλο το τραπεζι έπρεπε να πληρώσεις αλλά καταλαβαίνω ότι μπορεί να έχεις δυσκολίες". Και μου λέει "καλά δεν ντρέπεσαι? Τόσα λεφτά βγάζεις.., άσε που οι γυναίκες δεν πληρώνουν στα ραντεβού." έκλαψα από τα γέλια. Της είπα φύγε και θα δω τι θα κάνω.... Έφυγε (ούτε καληνύχτα δεν είπε) πήρα ένα ποτό και γελαγα με αυτό που μου είπε..

Ακριβώς δίπλα ήταν ένα ζευγάρι που ειδαν την φάση.... Και μου λέει ο φίλος αδελφέ εγώ θα την έβαζα να πλυνει τα πιάτα... Γέλασα πιο πολύ, γνωριστήκαμε με τα παιδιά και πέρασα καταπληκτικά μαζί τους. Γιώργο και Μαρία να είστε καλά.

Η κοπέλα κάνει το επάγγελμα της βίζιτας κατά περίσταση, με στόχο α) λεφτά και καλή ζωή β) αποκατάσταση με βαθύπλουτο.

Υπάρχουν αρκετές χιλιάδες κοπέλες με προφίλ που λειτουργούν σαν μαγνήτης για αυτή την επικερδή απασχόληση.

Δύο παραδείγματα πρόχειρα:

Η Ιωάννα Τούνη, την χρονιά που έκανε το my style rocks, για 4 μήνες έμεινε σε Ξενοδοχείο με 700 ευρώ την βραδιά στη Μύκονο. Πελάτες της αποκλειστικά άραβες με μεγάλο πορτοφόλι. Μπορεί να ξεκωλιάστηκε σκληρά, αλλά τότε έκανε την "μαγιά" ...

Γνωστός μου Άραβας από τα ΗΑΕ, έρχεται κάθε χρόνο 3+ μήνες Ελλάδα και σπρώχνει αβέρτα Ελληνίδες φοιτήτριες με "δυνατά προφίλ" .... η προσφορά είναι τεράστια από τέτοιες κοπέλες όπως μου έλεγε. Πολλές από αυτές για λόγους ασφαλείας απαντάνε μόνο σε αλλοδαπούς, ποτέ σε Έλληνες, για ευνόητους λόγους.

Θεωρώ πως πολλοί από εμάς δεν έχουμε καν αντιληφθεί πόσο διαδεδομένο είναι επάγγελμα της βίζιτας κατά περίσταση, πρέπει πραγματικά να είναι αρκετές χιλιάδες .....
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
και μονο που ασχοληθηκε με γυναικα απο εφαρμογη, ο τυπος ειναι εντελως γιδοβοσκος.
Να περασει ο επομενος ,παρακαλω......
 

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
173
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
21
Κλασσική περίπτωση gold digger.
Το θέμα από αυτά που διάβασα είναι ότι η τύπισσα είναι τελείως χαζή
Δεν ρωτάς πόσα βγάζει ο άλλος
Κοιτάς τα βασικά αμάξι ντύσιμο ρολόι και ρωτάς την επαγγελματική ενασχόληση περιοχή που μένει τετραγωνικά σπιτιού.
Γενικά οι ερωτήσεις είναι τέτοιες που σου δίνουν μια γενική εικόνα οικονομικής κατάστασης.
Αφού οι πληροφορίες είναι καλές το παίζεις δύσκολη
Δεν κάθεσαι από το πρώτο βράδυ
Βέβαια οι επαγγελματίες του είδους μπαίνουν σε κύκλους με πολύ δυνατούς παίκτες και έχουν μεγάλη στρατηγική
 

linear

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
860
Κριτικές
17
Like
4.180
Πόντοι
2.836
Το θέμα είναι ότι αυτός που έχει μια καλή δουλειά και υψηλό εισόδημα συνήθως δεν είναι μαλάκας. Θα την πατήσει μία, δύο, αλλά μετά θα καταλάβει τί παίζει και θα παίρνει τα μέτρα του. Αν όντως υπάρχει γυναίκα που μίλησε τόσο υποτιμητικά για 3 καθαρά το μήνα χωρίς να έχει η ίδια εισόδημα μιλάμε για τεράστιο βλήμα. Η ομορφιά, το κορμί, η λάμψη, η φρεσκάδα, όλα χάνονται με τα χρόνια. Θα καταλάβει, αλλά με πόνο δικό της, στο μέλλον.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Πολύ απλά...το online dating, για τους άντρες είναι σαν να πηγαίνουν σε συνετεύξη για δουλειά, ενώ για τις γυναίκες είναι σαν να πηγαίνουν για ψώνια

Σταματήστε να δίνετε αξία στην κάθε πατσαβούρα, και φάτε τα στις πουτάνες
Πωωω τι σοφη κουβεντα ειπες τωρα καυλιαρη!!!!!!!!! Σωστος!!!
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μπράβο σου πάντως που χειρίστηκες έτσι το θέμα που δεν το έπαιξες "αφ' υψηλού" και μετά να μουντζώνεσαι στον καθρέφτη......Έκανες και καινούριους φίλους....Είσαι μάγκας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom