Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 265K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 70,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 24 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
81
Like
231
Πόντοι
20
Ο γυμνισμός είναι η ελευθερία που σου δίνει όχι για το μάτι. στο σπίτι εννοείται πώς πάντα γυμνός και στο κρεββάτι. είναι απίστευτα ωραιό σαν αίσθηση και πρακτικό ταυτόχρονα. στη θάλασσα οταν δεν έχει κόσμο το μαγιο το βγαζω. μεσα στο νερό είναι πολύ ωραία η αίσθηση, γιατι κάτω από τον ήλιο δεν μ αρέσει να ψηνομαι.
Ό γυμνισμός είναι ότι είσαι ανώμαλος και ψάχνεις για πουστη νά σέ σας σκίσει το κολλο κάσελακη
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
97
Like
206
Πόντοι
20
Ό γυμνισμός είναι ότι είσαι ανώμαλος και ψάχνεις για πουστη νά σέ σας σκίσει το κολλο κάσελακη
Τον φαγατε ρε τον Κασελακη με την ζηλεια σας παλιοκρυφες, Κασελακης ετσι Κασελακης αλλοιως αντε μετα να προκοψει ο ανθρωπος στο τελος θα του παθει κατι και ο Ταιλερ και θα το εχετε βαρος στην συνειδηση αμαν...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Γεια σε όλους...μια ερώτηση
Επειδή δουλεύω σεζόν κ δεν προλαβαίνω ούτε για ένα μπάνιο πόσο μάλλον να ψάξω για παραλία γυμνιστών ξέρετε αν υπάρχει για το Νοέμβριο κάτι...ακόμα κ σε only adult ξενοδοχείο...ταξιδεύω σε όλη την Ελλάδα δεν υπάρχει θέμα γιατί μόνο τότε πάω διακοπές
Ευχαριστώ
Τον Νοέμβριο στο 80% των παραλιών θα μπορείς ν είσαι γυμνός και μόνος
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
Που κανουν γυμνισμο στην Φρεαττυδα?
Είναι τέρμα δεξιά , περπατάς στα βράχια παράλληλα και φτάνεις σε μια λίγο κρυμμένη παραλία. Ακόμα και στο ίντερνετ αν γράψεις "παραλία γυμνιστών Φρεαττύδα" έχουν ανεβάσει και φωτογραφίες που θα σε βοηθήσει να καταλάβεις που είναι.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
684
Like
1.540
Πόντοι
206
Ό γυμνισμός είναι ότι είσαι ανώμαλος και ψάχνεις για πουστη νά σέ σας σκίσει το κολλο κάσελακη
τυπική αντίδραση επιπέδου διποδου. που βλέπει παντού μπροστά του "πουστηδες" . ο ντεμεκ straight που κρυφοκοιτάει αντρικά κορμιά με λαχταρα.
 

grannakias1988

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
65
Like
2.271
Πόντοι
440
Στη λακωνια..βαθυ,καμαρες οποιος ξερει...
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Αποψη μου ειναι οτι το παιχνιδι στις παραλιες εχει σχεδον εκλειψει για 3 λογους:

1. Πεφτουλες -γελοια προσωπα που μολις εμφανιστει ζευγαρι το προσεγγιζουν και τον παιζουν ή τους την πεφτουν με μλκιες...παραδειγματα ο ΑΝΤΩΝΗΣ στον Αγιο Νικολαο (ακουσα ότι εφαγε ξυλο επιτελους) και ο κοκκινοτριχης ΓΙΩΡΓΟΣ στο ΚΑΠΕ.

2.Τα ζευγαρια κανονιζουν σε κλειστους χωρους,γιατι να κινδυνευουν να εκτεθουν ,ολοι οι απιθανοι ειναι με ενα κινητο στο χερι και κανουν οτι μιλανε...

3.Βρισκουν φουλ παιχνιδι στα swinger club,οπου ολοι μπαινουν συνειδητοποιημενοι, ειτε να παιξουν μονοι, ειτε με ζευγαρι, ειτε με μονους ανδρες, ειτε να δωσουν φουλ ματι.
Πειτε μου λοιπον ενα λογο να πανε να κανουν παιχνιδι στην παραλια και να ανεχονται ΑΝΤΩΝΗΔΕΣ και ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ???οι ελαχιστοι θα πανε μονο για γυμνισμο, μονο ομως...και αναγκαστικά θα ανέχονται γελοία πρόσωπα ,ΑΝΤΩΝΗΔΕΣ και ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ για να μπορέσουν να κάνουν ένα μπάνιο χωρίς ρούχα...
 

kauliarisnikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
Εγω παντως που κανω γυμνισμο σε καθε ευκαιρια δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα. Βασικα δεν ασχολουμαι με του αλλους και δεν εχει ασχοληθει κανεις μαζι μου. Και ειμαστε ολοι χαρούμενοι :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: wass

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Έχω παρατηρήσει τελευταία ότι εκτός από τους gay που κάνουν γυμνισμό κάνουν και πολλές γυναίκες μεγάλης ηλικίας πάνω από 65 ετων ξενες, το είδα στη Νάξο και στην Αμοργό που πήγα φέτος διακοπές και σχεδόν ολες ηταν μόνες τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: wass

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Έχω παρατηρήσει τελευταία ότι εκτός από τους gay που κάνουν γυμνισμό κάνουν και πολλές γυναίκες μεγάλης ηλικίας πάνω από 65 ετων ξενες, το είδα στη Νάξο και στην Αμοργό που πήγα φέτος διακοπές και σχεδόν ολες ηταν μόνες τους
Οι 60άρες είναι αυτές που την δεκαετία 90 δεν έπαιρναν κάν το σουτιέν στην παραλία, άλλη κουλτούρα υπήρχε
 

JohnyThegreek

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και πλησιαζει το καλοκαιράκι...
Γυμνισμό κάνουν οι μπουρδελιάρηδες;Σας έχει τύχει κανένα περίεργο σκηνικό με γκομενάκια σε παραλία γυμνιστών;
Γεια σας είμαι νέος εδώ,ξέρει κανείς μπουρδέλο στην Αθήνα με βίζιτες με τεράστια βυζιά?? Δν με νοιάζει όσο κρεμαστά κ αν είναι αρκεί να είναι τεράστια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom