Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 263K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 70,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 24 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Kέρκυρα, καλοκαίρι 2018: Θα μοιραστώ μαζί σας μυστικό σημείο που μου αποκάλυψε Κερκυραία παντρεμένη (αυτή ξέρει). Μπροστά στο ξενοδοχείο Belvedere, στο δρόμο για Μπενίτσες, υπάρχει ένας χωματόδρομος με κλίση προς αριστερά, που κατηφορίζει προς την παραλία του ξενοδοχείου. ΕΛΑ ΟΜΩΣ που υπάρχει και ένα μονοπατάκι με κλίση προς τα δεξιά, δεν το πιάνει το μάτι αν δεν στο δείξει κάποιος που ξέρει την ύπαρξή του, το οποίο οδηγεί σε ορμίσκο, κλειστό απο βράχια, όπου κάνουν γυμνισμό, και άφθονο σεξ με φεγγαράδα οι Κερκυραίες. Σε ένα βράχο, με κόκκινο spray, έχουν γράψει NUDISTS HERE.
Θα πάω να γράψω μπροστά ΝΟ
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
203
Πόντοι
0
Ευχαριστώ μπρο! Μόνο Εσυ απάντησες…δυστυχώς έχω πάει εκεί και οι ηλικίες είναι συνταξιούχοι & άνω.. περιττό να πω πόσοι δροσεροί μου στείλαν π.μ.
Πες τα για τους συνταξιουχους που εχουν το θρασος να κατεβαινουν στις παραλιες γυμνιστων χαχα πεστα να το διαβασουν καποιοι απ αυτους εδω μεσα μπας και σταματησουν να μας ποιανουν χωρο στις παραλιες ασε που ειναι και μες στην βαβουρα οι τυποι και οι τυπισσες τοπο στους νεουςςςς ρεεεε:zombie:

Υ.Γ. Διορθωση η συνταξιουχες τυπισσες και οι τυπισσες που δεν ειναι συνταξιουχες αλλα συνοδευονται απο συνταξιουχους μπορουν να ερχονται μονες τους γιατι η περισσοτερες απ αυτες ειναι βαρβατες Μιλφαρεςςςς(Τι να τα κουβαλατε Μιλφαρες μου τα ραμολι μαζι σας) :jade:
Ως εκτουτου στις παραλιες γυμνιστων απο το ξημερωμα της σημερινης οριζετε ως μεγιστο οριο προσελευσης για ανδρες η ηλικια των 53ετων και για γυναικες τα 70:jealous:
Για γκεϊ και λεσβιες δεν υπαρχει οριο ηλικιας:gay:
 
Τελευταία τροποποίηση:

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
258
Like
347
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς για Πόρτο Γερμενο αν υπάρχει παραλία γυμνιστων;
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
219
Like
761
Πόντοι
81
Πες τα για τους συνταξιουχους που εχουν το θρασος να κατεβαινουν στις παραλιες γυμνιστων χαχα πεστα να το διαβασουν καποιοι απ αυτους εδω μεσα μπας και σταματησουν να μας ποιανουν χωρο στις παραλιες ασε που ειναι και μες στην βαβουρα οι τυποι και οι τυπισσες τοπο στους νεουςςςς ρεεεε:zombie:

Υ.Γ. Διορθωση η συνταξιουχες τυπισσες και οι τυπισσες που δεν ειναι συνταξιουχες αλλα συνοδευονται απο συνταξιουχους μπορουν να ερχονται μονες τους γιατι η περισσοτερες απ αυτες ειναι βαρβατες Μιλφαρεςςςς(Τι να τα κουβαλατε Μιλφαρες μου τα ραμολι μαζι σας) :jade:
Ως εκτουτου στις παραλιες γυμνιστων απο το ξημερωμα της σημερινης οριζετε ως μεγιστο οριο προσελευσης για ανδρες η ηλικια των 53ετων και για γυναικες τα 70:jealous:
Για γκεϊ και λεσβιες δεν υπαρχει οριο ηλικιας:gay:
Δεν μπορει κατι σου βαζουν οι Γερμανοι εκει στην ξενιτια στην μπυρα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: wass

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
219
Like
761
Πόντοι
81
Δεν έχω ακούσει κάτι.. έχει όμως κάτι απομονωμένους κολπίσκους, που θα μπορούσες άνετα να κάνεις νομίζω...
Ξέρει κανείς για Πόρτο Γερμενο αν υπάρχει παραλία γυμνιστων;
Βαριεμαι να ψαξω αλλα αν γυρισεις καμια δεκαρια σελιδες πισω υπαρχει αναρτηση που αναφερει που υπαρχει παραλια γυμνιστων πορτο γερμενο και πως πας νομιζω λεγεται κρυφο σημειο.
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
160
Like
601
Πόντοι
81
Βαριεμαι να ψαξω αλλα αν γυρισεις καμια δεκαρια σελιδες πισω υπαρχει αναρτηση που αναφερει που υπαρχει παραλια γυμνιστων πορτο γερμενο και πως πας νομιζω λεγεται κρυφο σημειο.
Αν την βρει κανείς, ας ενημερώσει...
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
160
Like
601
Πόντοι
81
Μια φορά είχα πάει. Και ήταν μια οικογένε Αλβανών, που μετά έφυγε κι αυτή.. θυμάμαι πάντως ότι δεν με ενθουσίασε σαν παραλία. μεγάλες πέτρες μέσα και έξω από τη θάλασσα
 

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Μια φορά είχα πάει. Και ήταν μια οικογένε Αλβανών, που μετά έφυγε κι αυτή.. θυμάμαι πάντως ότι δεν με ενθουσίασε σαν παραλία. μεγάλες πέτρες μέσα και έξω από τη θάλασσα
Γυμνισμό κάνατε ή ψάχνετε για πούτσες γιατί όσοι βλέπω μόνο άντρες ψάχνετε ΧΑ ΧΑ ΧΑ
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.538
Πόντοι
206
Ο γυμνισμός είναι η ελευθερία που σου δίνει όχι για το μάτι. στο σπίτι εννοείται πώς πάντα γυμνός και στο κρεββάτι. είναι απίστευτα ωραιό σαν αίσθηση και πρακτικό ταυτόχρονα. στη θάλασσα οταν δεν έχει κόσμο το μαγιο το βγαζω. μεσα στο νερό είναι πολύ ωραία η αίσθηση, γιατι κάτω από τον ήλιο δεν μ αρέσει να ψηνομαι.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.432
Πόντοι
2.290
Πήγα προχτές στον Πειραιά (Φρεαττύδα) , νεκρα. Τα βράχια και εγώ.
 

trad13

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σε όλους...μια ερώτηση
Επειδή δουλεύω σεζόν κ δεν προλαβαίνω ούτε για ένα μπάνιο πόσο μάλλον να ψάξω για παραλία γυμνιστών ξέρετε αν υπάρχει για το Νοέμβριο κάτι...ακόμα κ σε only adult ξενοδοχείο...ταξιδεύω σε όλη την Ελλάδα δεν υπάρχει θέμα γιατί μόνο τότε πάω διακοπές
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom