Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 70,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 24 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

old.school.cowboy79

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2024
Μηνύματα
39
Like
81
Πόντοι
0
Καλημέρα. Αν κάποιος κατοικεί στα βόρεια προάστια και θέλει να ασχοληθεί με τον γυμνισμό, ποια είναι η καλύτερη επιλογή που μπορεί να έχει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: banofi

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Ε λίγο. Και δεν είναι και πολυ ωραια σαν παραλια.
Πηγαμε σημερα εχε 3 ξενα ζευγαρια 2 ζευγαρια ελληνες και 4 μονους καλη ηταν μπορω να σου πω καλυτερη απο πολλες στην Αττικη που πανε γυμνιστες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Η παραλια γυμνιστων στην ευθαλου τι λεει εχει κοσμο?
Στην Εφταλού πριν τρεις μέρες στον 2ο κόλπο 50%, στον 3ο κόλπο 90% γυμνοί. Από εκεί και κάτω 100%. 6-7 άτομα σε κάθε κόλπο, παρέες. Βοτσαλο πονάει λίγο. Ερεσό δεν πήγα αριστερά. Εχει πολλές ήσυχες παραλίες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Στην Ελλάδα το να κυκλοφορείς γυμνός δημόσια από τον νόμο θεωρείται ακόλαστη πράξη που προκαλεί σκάνδαλο δηλαδή εμάς τους γυμνιστές κανονικά με το που θα μας δει αστυνομικός η λιμενικός είναι κανονικά υποχρεωμένος να μας πάει στην μπουζού
Εμπεριστατωμένο άρθρο, όμως το ανωτέρω από που συνάγεται ? Οτι το να είσαι ξαπλωμένος γυμνός είναι ακόλαστη πράξη ? Εχει διαφορά από το να βολτάρεις πάνω κάτω στην παραλία.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Παιδια στα νησια οπου υπαρχουν παραλιες που πανε γυμνιστες οχι μονο εικοσαρικα βλεπεις αλλα και ανηλικα ειδικα απο οικογενειες ξενων γυμνιστων που τα βγαζουν ολοι οικογενειακα.
Χθες στην Λέσβο και ελληνική οικογένεια.
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Στην Εφταλού πριν τρεις μέρες στον 2ο κόλπο 50%, στον 3ο κόλπο 90% γυμνοί. Από εκεί και κάτω 100%. 6-7 άτομα σε κάθε κόλπο, παρέες. Βοτσαλο πονάει λίγο. Ερεσό δεν πήγα αριστερά. Εχει πολλές ήσυχες παραλίες.
Πηγαμε σημερα Ερεσο αλλα δεν πηγαμε στους γυμνιστες αλλοι λεγαν οτι οι λεσβιες δεχονται ζευγαρια αλλοι οχι οποτε δεν πηγαμε μην μπλεξουμε σε καταστασεις.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.146
Κριτικές
149
Like
2.827
Πόντοι
6.925
Πηγαμε σημερα Ερεσο αλλα δεν πηγαμε στους γυμνιστες αλλοι λεγαν οτι οι λεσβιες δεχονται ζευγαρια αλλοι οχι οποτε δεν πηγαμε μην μπλεξουμε σε καταστασεις.
σιγά μην κολλήσεις, αν είσαι ζευγάρι με την γυναίκα γυμνή, είναι τόσο στρεητοφοβικές ? ...περάσαμε στο άλλο άκρο
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
16
Like
4.291
Πόντοι
2.727
Καθε μέρα... πετάω εξω την μαλαπέρδα και πηγαινο ερχομαι πανω κατω στη παραλία
Να προσέχεις τα αδέσποτα σκυλιά, μην την περάσουν για λουκάνικο και τη βουτήξουν....
 

the_saint

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
665
Πόντοι
360
Θυμάμαι πριν γίνουν μόδα τα πανηγύρια στην Ικαρια. Στον Να. Ξέραμε ότι θα δούμε. Κατεβαίνοντας, ήδη κάνανε με ένα λάστιχο ντους 5-6 ζουζούνια. Δεν κοίταξα ευθέως, αλλά με την άκρη του ματιού λέω τώρα αυτά μάλλον είναι γυμνά. Έπαθα πολιτισμικό σοκ. Κατεβαίνουμε και είχε στην κυριολεξία πάνω από 150 ζευγάρια βυζια και φουλ γυμνές παρέες 4αρες 5αδες. Πάλι αφού ξεντύθηκα και στήσαμε στο στέγαστρο χώθηκα και κρύφτηκα μέσα, λέω θα γίνουμε ρεζίλι. Άρχισα να διαβάζω το βιβλίο μου και να προσπαθώ να μη μπω στη διαδικασία ματιού. Μέχρι που, και αυτό το θυμάμαι μέχρι σήμερα, βγαίνει ένα μουνι από τη θάλασσα….Ητανε σαν την Μονικα Μπελουτσι σε πιο αδύνατο. Φόραγε κάτι σαν αλυσιδιτσα-ζώνη μόνο . Είναι ότι πιο όμορφο έχω δει. Γενικά εκ τότε δεν έχω συναντήσει τόσο κόσμο γυμνό σε παραλία γυμνιστών.

Όσο για σκηνικό, έκανε ένας από την παρέα γνωριμία αλλά Αθήνα το προσχώρησε. Πολύ απλά ήρθε μια κορασίδα και μας ρώτησε αν παίζουμε με τη μπάλα που είχαμε βόλεϊ.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Πηγα 3 φορες φετος στο Να,οχι 150 ζευγαρια βυζια,αλλα ναι γυρω τα 20 ειχε και ελαχιστες ολογυμνες..κοριτσοπαρεες και λιγες μεικτες, αλλα απο παιχνιδι τιποτα,τουλαχιστον στην παραλια.
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
σιγά μην κολλήσεις, αν είσαι ζευγάρι με την γυναίκα γυμνή, είναι τόσο στρεητοφοβικές ? ...περάσαμε στο άλλο άκρο
Πηγαμε χθες με την δικια μου και φιλη της ολα οκ μια χαρα μας δεχθηκαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: free

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
Πηγαμε σημερα Ερεσο αλλα δεν πηγαμε στους γυμνιστες αλλοι λεγαν οτι οι λεσβιες δεχονται ζευγαρια αλλοι οχι οποτε δεν πηγαμε μην μπλεξουμε σε καταστασεις.
Σαχλαμάρες.
Και με τη γυναίκα μου κ μονος έχω πάει και φυσικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Ίσα ίσα έχουμε πιάσει κ κουβέντα.
Οκ αν πας κ είσαι σαν τον λιγουρα ίσως σε στραβοκοιταξουν ή τα μαζέψουν και πάνε παραπέρα.

Έχει τύχει να είμαι μόνος κ να αράζω. Δίπλα μια μόνη της γύρω στα 40 κ πιο πέρα ένα ζευγάρι λεσβίες -ελληνιδα μουνακι και Αγγλίδα μιλφ. Και σκάει παρέα 16χρονα αγόρια με μαγιό ..
Την κάναμε όλοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: wass

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Σαχλαμάρες.
Και με τη γυναίκα μου κ μονος έχω πάει και φυσικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Ίσα ίσα έχουμε πιάσει κ κουβέντα.
Οκ αν πας κ είσαι σαν τον λιγουρα ίσως σε στραβοκοιταξουν ή τα μαζέψουν και πάνε παραπέρα.

Έχει τύχει να είμαι μόνος κ να αράζω. Δίπλα μια μόνη της γύρω στα 40 κ πιο πέρα ένα ζευγάρι λεσβίες -ελληνιδα μουνακι και Αγγλίδα μιλφ. Και σκάει παρέα 16χρονα αγόρια με μαγιό ..
Την κάναμε όλοι.
Πηγαμε χθες με την δικια μου και φιλη της ολα οκ μια χαρα μας δεχθηκαν
εχεις δικιο τελικα πηγαμε και ηταν ανετες και χαλαρες μαζι μας
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Καμια ενημερωση απο Αγιο Νικολαο? Εχει κοσμο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom