Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 70,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 24 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
242
Like
886
Πόντοι
81
Αυριο και μεχρι και το αλλο σαββατοκυριακο θα ειμαστε Λεπτοκαρυα ξερει κανεις παραλια γυμνιστων εκει κοντα? Μην μας αρχΙσετε με αηδιες για την gay στον κορινο εχουμε παει και αηδιασαμε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: wass

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Αυριο και μεχρι και το αλλο σαββατοκυριακο θα ειμαστε Λεπτοκαρυα ξερει κανεις παραλια γυμνιστων εκει κοντα? Μην μας αρχΙσετε με αηδιες για την gay στον κορινο εχουμε παει και αηδιασαμε
Ανάμεσα σε νέους πόρους και Καστρί Λουτρό έχει αλλά τέτοιες μέρες λίγο δύσκολο να κάνετε κάτι παραπάνω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
super. παραλία η Αγίου Νικολάου δίπλα από την Ανάβυσσο. Αργά το απόγευμα με όμορφη θέα το ηλιοβασίλεμα.
Για πιο μακριά είναι η παραλία "το κρυφό σημείο" στο Πόρτο Γερμανό. Με Πράσινο και βότσαλο.
Έχει διαδρομή με τα πόδια. Δεν πάει αυτοκίνητο.
Τύπε κάνα μάτι πήρες εκεί στην Αγ.Νικολαου δίπλα από την Αναβυσσο
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
236
Like
188
Πόντοι
1
Τι ωραίος ο γυμνισμός αλλα στην Αθήνα μόνο τα λιμανάκια ξέρω κοντά.
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Πηγα σημερα κινετα και ειχε αρκετο κοσμο..διπλα μου ηταν μια παρεα απο δυο ζευγαρια με κατι φοβερα μουνια..δεν παιχτηκε καποια φαση αλλα δωσαν καλο υλικο
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.012
Πόντοι
2.306
Αν κάποιος θέλει να ζήσει ωραία εμπειρία γυμνσιμου, θα πρέπει να πάει σε ξενοδοχείο γυμνιστων η κάτι ανάλογο.
Ειχα πάει μια φορά, τέλεια. Ξεβρακωτοι παντού όλη μέρα. Και στους διαδρόμους.
Τέντα η πούτσα όλη μέρα τύπε;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: wass

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Αν κάποιος θέλει να ζήσει ωραία εμπειρία γυμνσιμου, θα πρέπει να πάει σε ξενοδοχείο γυμνιστων η κάτι ανάλογο.
Ειχα πάει μια φορά, τέλεια. Ξεβρακωτοι παντού όλη μέρα. Και στους διαδρόμους.
Ναι αλλα μονο στην τουαλετα και στο δωματιο σου την ακουμπας αν την ακουμπισης σε αλλο κοινοχρηστο χωρο εφυγες με τις κλωτσιες χαχα
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Τέντα η πούτσα όλη μέρα τύπε;
Τυπε όχι ακριβώς.. Συνηθίζεις.
Προσωπικά ήμουν ζευγάρι τότε και γενικά δεν πάνε μεμονωμένοι.. Αλλά έδινα πόνο στο δωμάτιο όταν πήγαινα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι αλλα μονο στην τουαλετα και στο δωματιο σου την ακουμπας αν την ακουμπισης σε αλλο κοινοχρηστο χωρο εφυγες με τις κλωτσιες χαχα
Προφανώς και μιλάω για φάση γυμνσιμου και οχι ματάκια.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.938
Κριτικές
5
Like
8.012
Πόντοι
2.306
Τυπε όχι ακριβώς.. Συνηθίζεις.
Προσωπικά ήμουν ζευγάρι τότε και γενικά δεν πάνε μεμονωμένοι.. Αλλά έδινα πόνο στο δωμάτιο όταν πήγαινα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Προφανώς και μιλάω για φάση γυμνσιμου και οχι ματάκια.
Τύπε είναι ωραία φάση ο γυμνισμός με το ταίρι σου. Ειδικά όταν καταλαβαίνεις ότι το ταίρι σου την κάνει τέντα στους άλλους άντρες.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Τύπε είναι ωραία φάση ο γυμνισμός με το ταίρι σου. Ειδικά όταν καταλαβαίνεις ότι το ταίρι σου την κάνει τέντα στους άλλους άντρες.
Συμβαίνει κι αυτό. Όπως εμείς κοιτάμε άλλες έτσι και τις δικές μας τις κοιτάνε άλλοι..
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Τύπε είναι ωραία φάση ο γυμνισμός με το ταίρι σου. Ειδικά όταν καταλαβαίνεις ότι το ταίρι σου την κάνει τέντα στους άλλους άντρες.
Τύπε είναι ωραία φάση ο γυμνισμός με το ταίρι σου. Ειδικά όταν καταλαβαίνεις ότι το ταίρι σου την κάνει τέντα στους άλλους άντρες.
Αυτο αυτο ειναι το σωστο....
 

Nearos666

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2024
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
Καλός ο γυμνισμός λόγω ότι μένω δίπλα σε θάλασσα κάνω συχνά ειτε με μουνι παρεα αμα τυχει η οχι..το θέμα με τους πουστιδες και τους περίεργους γερους βέβαια καθε καλοκαιρι το ιδιο.. αραζα χτες ολομόναχος ησυχα σκάει ένας θείος νταν δίπλα μου ενώ είχε απλά γύρω ρε που μπλέξαμε σκεφτομε γυρνάω μετά από λίγο να δω τι φαση με κοίταγε και χαμογελούσε σαν χαζός.. νευριαζω λέω άστο πάω να φύγω μου κάνει κάτσε λίγο να σε δω γιατί φεύγεις έτσι του απαντάω που να σε δει ο χάρος ανωμαλε και εφυγα
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Καλός ο γυμνισμός λόγω ότι μένω δίπλα σε θάλασσα κάνω συχνά ειτε με μουνι παρεα αμα τυχει η οχι..το θέμα με τους πουστιδες και τους περίεργους γερους βέβαια καθε καλοκαιρι το ιδιο.. αραζα χτες ολομόναχος ησυχα σκάει ένας θείος νταν δίπλα μου ενώ είχε απλά γύρω ρε που μπλέξαμε σκεφτομε γυρνάω μετά από λίγο να δω τι φαση με κοίταγε και χαμογελούσε σαν χαζός.. νευριαζω λέω άστο πάω να φύγω μου κάνει κάτσε λίγο να σε δω γιατί φεύγεις έτσι του απαντάω που να σε δει ο χάρος ανωμαλε και εφυγα
Παρεουλα μωρε ηθελε το γεροντακι...αχουτο
 

Papajimmys

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
54
Πόντοι
0
Λιμανάκι μαζεύει πολύ κόσμο για γυμνισμό ή είναι αραιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom