Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 70,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 24 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

lft

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
39
Πόντοι
0
Είναι κανείς στη παραλία γυμνιστών στον Άγιο Νικόλα στην Ανάβυσσο; Θέλω να πάω πρώτη φορά να κάνω γυμνισμό
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
το επόμενο 10ημερο θα ειμαστε στην πολη (θεσσαλονικη) με τη γυναικα μου και θα ξεκλέβουμε λιγο χρόνο να πεταγόμαστε για μπανακι και γυμνισμο στην Επανομη πριν το Ναυαγιο και στον Αγιο Μαμα. Ειμαστε ανοιχτοι σε παρεα και γνωριμια στην παραλια.
 

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
Είναι κανείς στη παραλία γυμνιστών στον Άγιο Νικόλα στην Ανάβυσσο; Θέλω να πάω πρώτη φορά να κάνω γυμνισμό
Είναι κανείς στη παραλία γυμνιστών στον Άγιο Νικόλα στην Ανάβυσσο; Θέλω να πάω πρώτη φορά να κάνω γυμνισμό
Εκεί τις Κυριακές πήγαινε ένας καμμενος που έβαζε μουσική για να "διασκεδαζει" την παραλία. Γινόταν τύφλα από τις μπύρες και τα άλλα, μίλαγε σε όλους και έλεγε μαλακιες ακατάπαυστα, τον έπαιζε ανοιχτά, και τούρλωνε και τον κωλο στο τέλος. Έδιωξε πολύ καλό κόσμο. Λίγες οι παραλίες γυμνιστών στην Αττική και η καθεμία έχει και τον μαλακα της, στα Καπέ ο κοκκινοτριχης, στο Σούνιο ο άλλος ο πιθηκας.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
Εκεί τις Κυριακές πήγαινε ένας καμμενος που έβαζε μουσική για να "διασκεδαζει" την παραλία. Γινόταν τύφλα από τις μπύρες και τα άλλα, μίλαγε σε όλους και έλεγε μαλακιες ακατάπαυστα, τον έπαιζε ανοιχτά, και τούρλωνε και τον κωλο στο τέλος. Έδιωξε πολύ καλό κόσμο. Λίγες οι παραλίες γυμνιστών στην Αττική και η καθεμία έχει και τον μαλακα της, στα Καπέ ο κοκκινοτριχης, στο Σούνιο ο άλλος ο πιθηκας.
Στο σουνιο τι παίζει?
Καπέ έχει αρνητική ενέργεια
Στο Άγιο Νικόλαο δεν είναι ωραία η θάλασσα
 

Nikosnorth

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Like
665
Πόντοι
80
Ξέρει κάποιος για Χανιά τίποτα?
 

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
Στο σουνιο τι παίζει?
Καπέ έχει αρνητική ενέργεια
Στο Άγιο Νικόλαο δεν είναι ωραία η θάλασσα
Άμα κοιτάξεις από κάτω από εκει που αράζει το ΚΤΕΛ έχει μια μικρή παραλία. Off season κανεις γυμνισμό, τέτοια εποχή όχι, μόνο στην μικρούλα αριστερά της, όμως είναι ένας που βάζει πετσετα και στις 2 και τις θεωρεί δικές του όποτε είναι εκεί. Αστείος. Μουρμουραει σε αλλους άντρες, σου λέει φύγε δεν χωράς και τετοια, κατά τα γνωστά τις έχει κάνει προέκταση της κρεβατοκαμαρας του, δεν κοιταει τα χαλια του, νομιζει θα του κατσει καμια τουριστριουλα. Σαν τον σεξομανή κοκκινοτριχη στα καπέ. Μιλάμε για πειραγμένα μυαλά.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
7
Like
3.131
Πόντοι
736
Άμα κοιτάξεις από κάτω από εκει που αράζει το ΚΤΕΛ έχει μια μικρή παραλία. Off season κανεις γυμνισμό, τέτοια εποχή όχι, μόνο στην μικρούλα αριστερά της, όμως είναι ένας που βάζει πετσετα και στις 2 και τις θεωρεί δικές του όποτε είναι εκεί. Αστείος. Μουρμουραει σε αλλους άντρες, σου λέει φύγε δεν χωράς και τετοια, κατά τα γνωστά τις έχει κάνει προέκταση της κρεβατοκαμαρας του, δεν κοιταει τα χαλια του, νομιζει θα του κατσει καμια τουριστριουλα. Σαν τον σεξομανή κοκκινοτριχη στα καπέ. Μιλάμε για πειραγμένα μυαλά.
Δλδ και στο καπέ τα ίδια?
Στη βουλιαγμένη κάτω από τα ξύλινα αριστερά είναι νομίζω κουλ ο κοσμος
 

golden rider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
280
Δλδ και στο καπέ τα ίδια?
Στη βουλιαγμένη κάτω από τα ξύλινα αριστερά είναι νομίζω κουλ ο κοσμος
Φίλε δεν ξέρω για Βουλιαγμένη, καπέ έχει χαλάσει πολύ, λόγω του γνωστού πεφτουλα και αυτών που τον ανέχονται.
 

Dasstaboo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
203
Like
366
Πόντοι
21
Γεια σας παιδιά ! Καινούριος εδώ ! Όλη μετά γυμνός σπίτι και όπου μπορώ κάνω γυμνός μπάνιο
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
96
Like
205
Πόντοι
20
Φίλε δεν ξέρω για Βουλιαγμένη, καπέ έχει χαλάσει πολύ, λόγω του γνωστού πεφτουλα και αυτών που τον ανέχονται.
Γνωστοι μου γυμνιστες απο Αθηνα που μιλαμε μου λενε οτι ολο και περισσοτεροι στρεφονται προς κινετα δεν εχω παει ξερει κανεις τι παιζει εκει?
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Υπάρχει τίποτα στην περιοχή της Κορίνθου -Κιατο ;
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Άμα κοιτάξεις από κάτω από εκει που αράζει το ΚΤΕΛ έχει μια μικρή παραλία. Off season κανεις γυμνισμό, τέτοια εποχή όχι, μόνο στην μικρούλα αριστερά της, όμως είναι ένας που βάζει πετσετα και στις 2 και τις θεωρεί δικές του όποτε είναι εκεί. Αστείος. Μουρμουραει σε αλλους άντρες, σου λέει φύγε δεν χωράς και τετοια, κατά τα γνωστά τις έχει κάνει προέκταση της κρεβατοκαμαρας του, δεν κοιταει τα χαλια του, νομιζει θα του κατσει καμια τουριστριουλα. Σαν τον σεξομανή κοκκινοτριχη στα καπέ. Μιλάμε για πειραγμένα μυαλά.
σεξομανης κοκκινοτριχης???οχι ρε φιλε αυτος ειναι χυλοπιτομανης,!!!!!!
εχει φαει απειρες χυλοπιτες τοσα χρονια απο γυναικες και ζευγαρια χαχαχα
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Εκεί τις Κυριακές πήγαινε ένας καμμενος που έβαζε μουσική για να "διασκεδαζει" την παραλία. Γινόταν τύφλα από τις μπύρες και τα άλλα, μίλαγε σε όλους και έλεγε μαλακιες ακατάπαυστα, τον έπαιζε ανοιχτά, και τούρλωνε και τον κωλο στο τέλος. Έδιωξε πολύ καλό κόσμο. Λίγες οι παραλίες γυμνιστών στην Αττική και η καθεμία έχει και τον μαλακα της, στα Καπέ ο κοκκινοτριχης, στο Σούνιο ο άλλος ο πιθηκας.
αυτος που λες με τη μουσικη δεν παει πια τις Κυριακες?και εγω γιαυτο το λογο εχω να παω Κυριακη 3 χρονια....μονο θορυβο και χαλαστρες εκανε ο τυπος...
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
Γεια σας παιδιά ! Καινούριος εδώ ! Όλη μετά γυμνός σπίτι και όπου μπορώ κάνω γυμνός μπάνιο
Στο σπίτι δε λέγεται γυμνισμός, λέγεται δεν ανάβω κλιματιστικό ..:-))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom