Νέα

Γραφείο γνωριμιών Wishgreece

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanos291
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από μια συζήτηση που έγινε για το συγκεκριμένο γραφείο σε άλλο post του forum και ύστερα από τη δυσπιστία κάποιων αλλά και τις απορίες μελών που δέχτηκα σε pm, σκέφτηκα πως θα ήταν καλύτερα μιας και έχω την εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο, να ανοιξω αυτό το θέμα, να σας περιγράψω όσο το δυνατόν αναλυτικότερα την εμπειρία μου και να συζητήσετε ότι θέλετε επί του θέματος.

Το γραφείο αυτό το βρήκα τελειώς τυχαία σε γνωστές αγγελίες του στυλ ''δεν είμαι επαγγελματίας ψάχνω εχέμυθη σχέση'' κλπ κλπ το καλοκαίρι. Μου κίνησε την περιέργεια και πήρα τηλέφωνο να δω τι μπορεί να είναι. Το σηκώνει μια κοπέλα ονόματι Μαρία η οποία μου εξηγεί πώς πρόκειται για γραφείο γνωριμιών με αποκλειστικό σκοπό την ερωτική επαφή, μεταξύ όμως ατόμων που είναι δεσμευμένοι με οποιονδήποτε τρόπο και απλά αναζητούν εύκολα γρήγορα και πάνω απ όλα ΕΧΕΜΥΘΑ το σεξ. Εξήγησε ότι δεν πρόκειται  για επαγγελματίες (άντρες και γυναίκες)! Όταν τη ρώτησα ποιες είναι οι προϋποθέσεις για να μπορέσει κάποιος να κάνει αυτές τις γνωριμίες μέσω αυτού του γραφείου μου είπε τα εξής: ''Κάνεις μία πληρωμή 100€ με την οποία έχεις τη δυνατότητα 5 γνωριμιών σε χρονικό διάστημα το οποίο καθορίζεις εσύ, δλδ σου δίνω εγώ το τηλέφωνο μιας κοπέλας συναντιέστε, δεν σου αρέσει ή τελοσπάντων κάνετε ότι κάνετε και μετά δεν επιθυμείτε για τους χ λόγους αν συνεχίσετε...έρχεσαι πάλι σε επαφή με μένα και σου δίνω την επόμενη γνωριμία σου και πάει λέγοντας. Τώρα αν τα βρείτε τόσο καλά και τραβήξει σε βάθος χρόνου η γνωριμία δεν χάνεις το δικαίωμα των επόμενων γνωριμιών...απλά όποτε κρίνεις εσύ το ζητάς''
Μου ανέφερε πως τους εξής τρόπου μπορούσε να γίνει η πληρωμή: είτε με κατάθεση σε κάποια τράπεζα είτε να πήγαινα από κοντά ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (είπε ότι βρισκόταν στην Ομόνοια). Τη ρώτησα αν μπορούσα να την κάνω μέσω Winbank της Πειραιώς και είπε ότι εξυπηρετούσε πολύ μιας και θα φαινόταν γρήγορα η κατάθεση.
Επειδή λοιπόν εκείνη την περίοδο είχα κάποια χρήματα στην άκρη σκέφτηκα να πάρω το ρίσκο και να δοκιμάσω. Όντως λοιπόν επιτόπου έκανα την πληρωμή μέσω Winbank (υπάρχει αποδεικτικό με το όνομα του δικαιούχου να φαίνεται πεντακάθαρα) και μου έκανε την εγγραφή. Μου ζήτησε το μικρό μου όνομα ηλικία περιγραφή μου, τι ηλικίες περίπου θα ήθελα να γνωρισω από γυναίκες και περίπου πώς θα μου άρεσαν εμφανισιακά. Αφού ολοκληρώθηκε αυτή η διαδικασία μου είπε να την καλέσω την επόμενη μέρα το πρωί στις 10:00 για να μου κάνει την πρώτη επαφή. όπως και έγινε!!
Μου δίνει το κινητό τηλέφωνο της κοπέλας μου λέει είναι η τάδε, 26 χρονών αρραβωνιασμένη, ξανθιά κλπ κλπ κλπ και μπορείς να την καλέσεις στο διάστημα 16:30 - 18:30.  Όντως λοιπόν, την κάλεσα την ώρα που είχε δηλώσει, μιλήσαμε στο τηλέφωο αρκετή ώρα λέγοντας τα βασικά και ξεκαθαρίζοντας από την αρχή (πρώτη κιόλας εκείνη) ότι σκοπός είναι απλά να περάσουμε καλά χωρίς να δημιουργήσουμε προβλήματα ο ένας στον άλλον. Την άλλη μέρα είχαμε βγει και πίναμε μπύρες στο Θησείο αφού πρώτα την είχα πάρει από τη δουλειά της στο Κέντρο. Μια κοπέλα πραγματικά αρκετά εμφανίσημη για τα δικά μου γούστα γύρω στο 1,68 60-65 κιλά ξανθιά με πρασινογάλανα μάτια και τέλειο 4αρι στήθος! Επαναλμβάνω για τα δικά μου γούστα και στα δικά μου μάτια ήταν καλή. Αφού ήπιαμε τις μπύρες μας καταλήξαμε να χαμουρευόμαστε στο Balux σε μια σκοτεινή γωνία πίνοντας ποτά...Την πήγα σπίτι της παρακαλώντας με να την αφήσω έναν δρόμο πριν για να μην τη δει κανείς από την οικογένειά της και την άλλη μέρα κανονίζαμε για το σε ποιο ξενοδοχείο θα πηγαίναμε! Βρεθήκαμε στο Four Seasons στην παραλιακή να κάνουμε τα πάντα...
Με την κοπέλα αυτή βρεθηκα άλλη μια φορά και μετά κόψαμε με δική της πρωτοβουλία. Εικάζω επειδή είχα δηλώσει στο γραφείο ότι ήμουν ελεύθερος και όχι δεσμευμένος και προφανώς η κοπέλα φοβήθηκε μην τυχόν κολλήσω(;;;) και την ενοχλώ σε ώρες που δεν πρέπει...τι να σας πω δεν ξέρω ειλικρινά!
Έκανα άλλες τρεις γνωριμίες στο ίδιο στυλ αλλά από τότε δεν έχω ασχοληθεί ξανά. Η τύπισσα από την ''εξυπηρέτηση πελατών'' του γραφείου μου είχε αναφέρει ότι με 100€ έχουν τη δυνατότητα τα μέλη να συμμετέχουν και σε παρτούζα που διοργανώνεται κάθε Τετάρτη σε πολύ γνωστό ξενοδοχείο του Κέντρου, όπου συμμετέχουν πάντα δυο άντρες-μέλη και τρεις γυναίκες-μέλη! Είχα δώσει προκαταβολικά τα χρήματα με σκοπό να συμμετάσχω αλλά δεν κατάφερα ποτέ λόγω των ότι ναναι ωραρίων μου στη δουλειά με αποτέλεσμα σε επικοινωνία που είχα μαζί της να ζητήσω τα χρήματα πίσω σχεδόν δυο μήνες μετά. Όντως τα χρήματα επεστράφησαν στον λογαριασμό μου! Αυτό όμως που διαπίστωσα μετά από αυτό ήταν πως, όταν έπαιρνα επανηλλημένως να κανονίσω την πέμπτη και τελευταία μου γνωριμία, δεν σήκωναν ποτέ το τηλέφωνο...χαλάστηκαν που ζήτησα πίσω τα λεφτά;;;;; Τι να πω ειλικρινά δεν ξέρω....

Συμπερασματικά και χωρίς να χρειάζεται να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες για το τι έκανα με τις άλλες γνωριμίες θα πω τα εξής:
1.Δεν πρόκειται για κοπέλες που εκδίδονται αφού δεν έδωσα σε καμία έξτρα χρήματα
2.Ηλικία και εμφάνιση τα καθορίζεις εσύ (όσο είναι αυτό εφικτό) ζητώντας συγκεκριμένα πράγματα από το γραφείο

Πολλοί από εσάς εκφράσατε απορίες του στυλ αν είναι αξιαγάμητες. Αυτό δεν μπορώ να το απαντήσω γιατι ειναι καθαρά υποκειμενικό. Γκόμενα που πήδηξα εγώ σε κάποιον από εσάς μπορεί να φανεί μπάζο και γκόμενα που δεν πήδηξα εγώ μπορεί κάποιος από εσάς να με θεωρούσε κορόιδο!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ!

Τέλος, να αναφέρω ακόμα μια φορά ότι, έχω στην κατοχή μου από το site της Winbank τη συναλλαγή που έκανα με το γραφείο όπου φαίνεται το ονοματεπώνυμο του δικαιούχου αλλά θα ήταν μέγα σφάλμα να την αναρτήσω εδώ λόγω προσωπικών δεδομένων όπως επίσης, έχω και το badoo Και το facebook της πρώτης κοπέλας που συαντήθηκα! Εννοείται πως δεν μπορω να τα βγάλω στη φορά και να την κάνω ξεφτίλα! Δεν πρόκειται να κάνω αυτά για τα οποία μέρες πριν έκραζα κάποια μέλη του site!

Προς όλους εσάς που και πάλι, μετά από αυτή μου την ανάρτηση, είτε δεν θα με πιστέψετε είτε θα πείτε ότι λέω μαλακίες είτε είτε είτε...απλά αδιαφορώ!

ΥΓ: Παραθέτω και το blog του γραφείου και τα συμπεράσματα δικά σας. Ελπίζω να ήμουν κατατοπιστικός.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
για μαλακες ψαχνεις τυπε;πρωτα επρεπε να ρωτησεις τον αντισθενη αν μπορεις να κανεις διαφημιση στο γραφειο σου.
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
για μαλακες ψαχνεις τυπε;πρωτα επρεπε να ρωτησεις τον αντισθενη αν μπορεις να κανεις διαφημιση στο γραφειο σου.
Δεν εχω να ρωτήσω κανέναν γιατί δεν κάνω διαφήμιση! Μπήκα στην όλη διαδικασία γιατί κάποιοι απο σας μου σπάσατε τα συκώτια από χτες αλλιώς σιγά μην καθόμουνα να γράφω όλη αυτή την έκθεση!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
μην τη πεφτετε ολοι στο τυπο οποιος θελει ας παρει τηλ να ενημερωθει και να ενημερωσει και στο site οπως εκανε ο θανος
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
για μαλακες ψαχνεις τυπε;πρωτα επρεπε να ρωτησεις τον αντισθενη αν μπορεις να κανεις διαφημιση στο γραφειο σου.
Και δεν είναι γραφείο μου αρχηγέ!!!!!!!! Αν τα ελληνικά σου είναι σε κάποιο καλό επίοεδο θα διάβαζες ότι στην απόδειξη της winbank γράφει το όνομα του δικαιούχου του γραφείου...αν εσύ είσαι τόσο αρρωστημένος που πιστεύεις ότι θα έγραφα όλο αυτό και θα ανέφερα μέχρι και τραπεζικά στοιχεία προσποιούμενος πως το γραφειο αυτο ειναι δικό μου τότε καληνύχτα και έσβησε η λάμπα....
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
μην τη πεφτετε ολοι στο τυπο οποιος θελει ας παρει τηλ να ενημερωθει και να ενημερωσει και στο site οπως εκανε ο θανος
NICKANGEL999 σ ευχαριστώ αδερφέ ειλικρινά σε ευχαριστώ αλλά όπως ξέρεις μερικοί δεν βάζουν μυαλό!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δεν εχω να ρωτήσω κανέναν γιατί δεν κάνω διαφήμιση! Μπήκα στην όλη διαδικασία γιατί κάποιοι απο σας μου σπάσατε τα συκώτια από χτες αλλιώς σιγά μην καθόμουνα να γράφω όλη αυτή την έκθεση!
Να με συγχωρεις αλλα αδυνατω να πιστεψω οτι υπαρχουν τοσο ηλιθιοι που μπορει να πιστεψαν την ολη ιστορια και να σου εστελναν πμ.
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
Να με συγχωρεις αλλα αδυνατω να πιστεψω οτι υπαρχουν τοσο ηλιθιοι που μπορει να πιστεψαν την ολη ιστορια και να σου εστελναν πμ.
Δεν ξέρω αν την πίστεψαν αλλά επειδή τους είπα ότι θα φτιάξω ειδικό θέμα γι αυτό το γραφείο, ήδη τους έχω στείλει σε πμ το θέμα να μπουν να διαβάσουν και ελπίζω να πουν οι ίδιοι ποιοι ήταν που μου έστειλαν γιατί δεν γουστάρω να το κάνω εγώ!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από μια συζήτηση που έγινε για το συγκεκριμένο γραφείο σε άλλο post του forum και ύστερα από τη δυσπιστία κάποιων αλλά και τις απορίες μελών που δέχτηκα σε pm, σκέφτηκα πως θα ήταν καλύτερα μιας και έχω την εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο, να ανοιξω αυτό το θέμα, να σας περιγράψω όσο το δυνατόν αναλυτικότερα την εμπειρία μου και να συζητήσετε ότι θέλετε επί του θέματος.

Το γραφείο αυτό το βρήκα τελειώς τυχαία σε γνωστές αγγελίες του στυλ ''δεν είμαι επαγγελματίας ψάχνω εχέμυθη σχέση'' κλπ κλπ το καλοκαίρι. Μου κίνησε την περιέργεια και πήρα τηλέφωνο να δω τι μπορεί να είναι. Το σηκώνει μια κοπέλα ονόματι Μαρία η οποία μου εξηγεί πώς πρόκειται για γραφείο γνωριμιών με αποκλειστικό σκοπό την ερωτική επαφή, μεταξύ όμως ατόμων που είναι δεσμευμένοι με οποιονδήποτε τρόπο και απλά αναζητούν εύκολα γρήγορα και πάνω απ όλα ΕΧΕΜΥΘΑ το σεξ. Εξήγησε ότι δεν πρόκειται  για επαγγελματίες (άντρες και γυναίκες)! Όταν τη ρώτησα ποιες είναι οι προϋποθέσεις για να μπορέσει κάποιος να κάνει αυτές τις γνωριμίες μέσω αυτού του γραφείου μου είπε τα εξής: ''Κάνεις μία πληρωμή 100€ με την οποία έχεις τη δυνατότητα 5 γνωριμιών σε χρονικό διάστημα το οποίο καθορίζεις εσύ, δλδ σου δίνω εγώ το τηλέφωνο μιας κοπέλας συναντιέστε, δεν σου αρέσει ή τελοσπάντων κάνετε ότι κάνετε και μετά δεν επιθυμείτε για τους χ λόγους αν συνεχίσετε...έρχεσαι πάλι σε επαφή με μένα και σου δίνω την επόμενη γνωριμία σου και πάει λέγοντας. Τώρα αν τα βρείτε τόσο καλά και τραβήξει σε βάθος χρόνου η γνωριμία δεν χάνεις το δικαίωμα των επόμενων γνωριμιών...απλά όποτε κρίνεις εσύ το ζητάς''
Μου ανέφερε πως τους εξής τρόπου μπορούσε να γίνει η πληρωμή: είτε με κατάθεση σε κάποια τράπεζα είτε να πήγαινα από κοντά ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (είπε ότι βρισκόταν στην Ομόνοια). Τη ρώτησα αν μπορούσα να την κάνω μέσω Winbank της Πειραιώς και είπε ότι εξυπηρετούσε πολύ μιας και θα φαινόταν γρήγορα η κατάθεση.
Επειδή λοιπόν εκείνη την περίοδο είχα κάποια χρήματα στην άκρη σκέφτηκα να πάρω το ρίσκο και να δοκιμάσω. Όντως λοιπόν επιτόπου έκανα την πληρωμή μέσω Winbank (υπάρχει αποδεικτικό με το όνομα του δικαιούχου να φαίνεται πεντακάθαρα) και μου έκανε την εγγραφή. Μου ζήτησε το μικρό μου όνομα ηλικία περιγραφή μου, τι ηλικίες περίπου θα ήθελα να γνωρισω από γυναίκες και περίπου πώς θα μου άρεσαν εμφανισιακά. Αφού ολοκληρώθηκε αυτή η διαδικασία μου είπε να την καλέσω την επόμενη μέρα το πρωί στις 10:00 για να μου κάνει την πρώτη επαφή. όπως και έγινε!!
Μου δίνει το κινητό τηλέφωνο της κοπέλας μου λέει είναι η τάδε, 26 χρονών αρραβωνιασμένη, ξανθιά κλπ κλπ κλπ και μπορείς να την καλέσεις στο διάστημα 16:30 - 18:30.  Όντως λοιπόν, την κάλεσα την ώρα που είχε δηλώσει, μιλήσαμε στο τηλέφωο αρκετή ώρα λέγοντας τα βασικά και ξεκαθαρίζοντας από την αρχή (πρώτη κιόλας εκείνη) ότι σκοπός είναι απλά να περάσουμε καλά χωρίς να δημιουργήσουμε προβλήματα ο ένας στον άλλον. Την άλλη μέρα είχαμε βγει και πίναμε μπύρες στο Θησείο αφού πρώτα την είχα πάρει από τη δουλειά της στο Κέντρο. Μια κοπέλα πραγματικά αρκετά εμφανίσημη για τα δικά μου γούστα γύρω στο 1,68 60-65 κιλά ξανθιά με πρασινογάλανα μάτια και τέλειο 4αρι στήθος! Επαναλμβάνω για τα δικά μου γούστα και στα δικά μου μάτια ήταν καλή. Αφού ήπιαμε τις μπύρες μας καταλήξαμε να χαμουρευόμαστε στο Balux σε μια σκοτεινή γωνία πίνοντας ποτά...Την πήγα σπίτι της παρακαλώντας με να την αφήσω έναν δρόμο πριν για να μην τη δει κανείς από την οικογένειά της και την άλλη μέρα κανονίζαμε για το σε ποιο ξενοδοχείο θα πηγαίναμε! Βρεθήκαμε στο Four Seasons στην παραλιακή να κάνουμε τα πάντα...
Με την κοπέλα αυτή βρεθηκα άλλη μια φορά και μετά κόψαμε με δική της πρωτοβουλία. Εικάζω επειδή είχα δηλώσει στο γραφείο ότι ήμουν ελεύθερος και όχι δεσμευμένος και προφανώς η κοπέλα φοβήθηκε μην τυχόν κολλήσω(;;;) και την ενοχλώ σε ώρες που δεν πρέπει...τι να σας πω δεν ξέρω ειλικρινά!
Έκανα άλλες τρεις γνωριμίες στο ίδιο στυλ αλλά από τότε δεν έχω ασχοληθεί ξανά. Η τύπισσα από την ''εξυπηρέτηση πελατών'' του γραφείου μου είχε αναφέρει ότι με 100€ έχουν τη δυνατότητα τα μέλη να συμμετέχουν και σε παρτούζα που διοργανώνεται κάθε Τετάρτη σε πολύ γνωστό ξενοδοχείο του Κέντρου, όπου συμμετέχουν πάντα δυο άντρες-μέλη και τρεις γυναίκες-μέλη! Είχα δώσει προκαταβολικά τα χρήματα με σκοπό να συμμετάσχω αλλά δεν κατάφερα ποτέ λόγω των ότι ναναι ωραρίων μου στη δουλειά με αποτέλεσμα σε επικοινωνία που είχα μαζί της να ζητήσω τα χρήματα πίσω σχεδόν δυο μήνες μετά. Όντως τα χρήματα επεστράφησαν στον λογαριασμό μου! Αυτό όμως που διαπίστωσα μετά από αυτό ήταν πως, όταν έπαιρνα επανηλλημένως να κανονίσω την πέμπτη και τελευταία μου γνωριμία, δεν σήκωναν ποτέ το τηλέφωνο...χαλάστηκαν που ζήτησα πίσω τα λεφτά;;;;; Τι να πω ειλικρινά δεν ξέρω....

Συμπερασματικά και χωρίς να χρειάζεται να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες για το τι έκανα με τις άλλες γνωριμίες θα πω τα εξής:
1.Δεν πρόκειται για κοπέλες που εκδίδονται αφού δεν έδωσα σε καμία έξτρα χρήματα
2.Ηλικία και εμφάνιση τα καθορίζεις εσύ (όσο είναι αυτό εφικτό) ζητώντας συγκεκριμένα πράγματα από το γραφείο

Πολλοί από εσάς εκφράσατε απορίες του στυλ αν είναι αξιαγάμητες. Αυτό δεν μπορώ να το απαντήσω γιατι ειναι καθαρά υποκειμενικό. Γκόμενα που πήδηξα εγώ σε κάποιον από εσάς μπορεί να φανεί μπάζο και γκόμενα που δεν πήδηξα εγώ μπορεί κάποιος από εσάς να με θεωρούσε κορόιδο!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ!

Τέλος, να αναφέρω ακόμα μια φορά ότι, έχω στην κατοχή μου από το site της Winbank τη συναλλαγή που έκανα με το γραφείο όπου φαίνεται το ονοματεπώνυμο του δικαιούχου αλλά θα ήταν μέγα σφάλμα να την αναρτήσω εδώ λόγω προσωπικών δεδομένων όπως επίσης, έχω και το badoo Και το facebook της πρώτης κοπέλας που συαντήθηκα! Εννοείται πως δεν μπορω να τα βγάλω στη φορά και να την κάνω ξεφτίλα! Δεν πρόκειται να κάνω αυτά για τα οποία μέρες πριν έκραζα κάποια μέλη του site!

Προς όλους εσάς που και πάλι, μετά από αυτή μου την ανάρτηση, είτε δεν θα με πιστέψετε είτε θα πείτε ότι λέω μαλακίες είτε είτε είτε...απλά αδιαφορώ!

ΥΓ: Παραθέτω και το blog του γραφείου και τα συμπεράσματα δικά σας. Ελπίζω να ήμουν κατατοπιστικός.
φιλε δεν μου δινεις σε πμ κανενα τηλεφωνο καμοιας απο αυτες τις 3-4 που γνωρισες μπας και γαμησουμε και εμεις τιποτα τωρα τσαμπα ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
τυπε οι γκομενες ποσο πληρωνουν για να το κανουν αυτο? το ιδιο?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
λοιπον εγω θα δοκιμασω απο δευτερα και θα σας πω...θα τον κανω τον κασκαντερ και θα σας ενημερωσω.για καποιο λογο τον Θανο τον πιστευω.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
για μαλακες ψαχνεις τυπε;πρωτα επρεπε να ρωτησεις τον αντισθενη αν μπορεις να κανεις διαφημιση στο γραφειο σου.

ρε μαλακα εσυ τι χαλιεσαι αν ειναι δικο του το γραφειο του τυπου;μπες μεσα μπας και καταφερεις επιτελους και βρεις καμια γκομενα να γαμησεις.σε προειδοποιω,υπαρχει σοβαρος κινδυνος να πεθανεις παρθενος  :S
 

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
Πάντως η ιστοσελίδα είναι προχειροδουλειά ...σε αγγελίες διαφορετικών -υποτίθεται- προσώπων υπάρχει το ίδιο ακριβώς κείμενο, ενώ οι αγγελίες γυναικών είναι πολλαπλάσιες αυτών των ανδρών, [στατιστικά δηλ. μη εμπιστεύσιμες καταστάσεις] ... βέβαια, μπορεί απλώς να πρόκειται για προχειράντζα στο στήσιμο και τα πράγματα να είναι όπως τα περιγράφει ο θεματοθέτης ...
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
τυπε οι γκομενες ποσο πληρωνουν για να το κανουν αυτο? το ιδιο?
Απ όσο μου είπαν και οι κοπέλες το ίδιο πληρώνουν απλά αντί για 5 είχαν 7 γνωριμίες, αν θυμαμαι καλά!
 
OP
OP
T

thanos291

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
293
Κριτικές
12
Like
59
Πόντοι
1.992
λοιπον εγω θα δοκιμασω απο δευτερα και θα σας πω...θα τον κανω τον κασκαντερ και θα σας ενημερωσω.για καποιο λογο τον Θανο τον πιστευω.
Φίλε alpula σ ευχαριστώ που μου δείχνεις μια στοιχειώδη εμπιστοσύνη.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
χμμμ....είχα μιλήσει το καλοκαίρι με ένα παλικαράκι από το ''γραφείο''και καλά..μου είπε να κατέβω Ομόνοια σε μια οδό(δεν την αναφέρω) κανονικά στο γραφειάκι του,να πληρώσω την κατοστάρα με απόδειξη,κομπλέ και το βράδυ με την κάρτα μέλους της βραδιάς να πάω σε συγκεκριμένο χοτέλ(δεν το αναφέρω) όπου θα γινόταν το όργιο με 9 άνδρες και 11 γυναίκες...κάτα κάποιο τρόπο εκέινο το βράδυ πήρα βίζιτα και δεν το έψαξα περαιτέρω...επειδή οι ερωτήσεις μου ήταν συγκεκριμένες δεν μάσαγε και μου τα έλεγε για το σκηνικό ότι είναι ''αματέρ όργιο''και ότι κάνει τον μεσάζοντα...
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Μετά από μια συζήτηση που έγινε για το συγκεκριμένο γραφείο σε άλλο post του forum και ύστερα από τη δυσπιστία κάποιων αλλά και τις απορίες μελών που δέχτηκα σε pm, σκέφτηκα πως θα ήταν καλύτερα μιας και έχω την εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο, να ανοιξω αυτό το θέμα, να σας περιγράψω όσο το δυνατόν αναλυτικότερα την εμπειρία μου και να συζητήσετε ότι θέλετε επί του θέματος.

Το γραφείο αυτό το βρήκα τελειώς τυχαία σε γνωστές αγγελίες του στυλ ''δεν είμαι επαγγελματίας ψάχνω εχέμυθη σχέση'' κλπ κλπ το καλοκαίρι. Μου κίνησε την περιέργεια και πήρα τηλέφωνο να δω τι μπορεί να είναι. Το σηκώνει μια κοπέλα ονόματι Μαρία η οποία μου εξηγεί πώς πρόκειται για γραφείο γνωριμιών με αποκλειστικό σκοπό την ερωτική επαφή, μεταξύ όμως ατόμων που είναι δεσμευμένοι με οποιονδήποτε τρόπο και απλά αναζητούν εύκολα γρήγορα και πάνω απ όλα ΕΧΕΜΥΘΑ το σεξ. Εξήγησε ότι δεν πρόκειται  για επαγγελματίες (άντρες και γυναίκες)! Όταν τη ρώτησα ποιες είναι οι προϋποθέσεις για να μπορέσει κάποιος να κάνει αυτές τις γνωριμίες μέσω αυτού του γραφείου μου είπε τα εξής: ''Κάνεις μία πληρωμή 100€ με την οποία έχεις τη δυνατότητα 5 γνωριμιών σε χρονικό διάστημα το οποίο καθορίζεις εσύ, δλδ σου δίνω εγώ το τηλέφωνο μιας κοπέλας συναντιέστε, δεν σου αρέσει ή τελοσπάντων κάνετε ότι κάνετε και μετά δεν επιθυμείτε για τους χ λόγους αν συνεχίσετε...έρχεσαι πάλι σε επαφή με μένα και σου δίνω την επόμενη γνωριμία σου και πάει λέγοντας. Τώρα αν τα βρείτε τόσο καλά και τραβήξει σε βάθος χρόνου η γνωριμία δεν χάνεις το δικαίωμα των επόμενων γνωριμιών...απλά όποτε κρίνεις εσύ το ζητάς''
Μου ανέφερε πως τους εξής τρόπου μπορούσε να γίνει η πληρωμή: είτε με κατάθεση σε κάποια τράπεζα είτε να πήγαινα από κοντά ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (είπε ότι βρισκόταν στην Ομόνοια). Τη ρώτησα αν μπορούσα να την κάνω μέσω Winbank της Πειραιώς και είπε ότι εξυπηρετούσε πολύ μιας και θα φαινόταν γρήγορα η κατάθεση.
Επειδή λοιπόν εκείνη την περίοδο είχα κάποια χρήματα στην άκρη σκέφτηκα να πάρω το ρίσκο και να δοκιμάσω. Όντως λοιπόν επιτόπου έκανα την πληρωμή μέσω Winbank (υπάρχει αποδεικτικό με το όνομα του δικαιούχου να φαίνεται πεντακάθαρα) και μου έκανε την εγγραφή. Μου ζήτησε το μικρό μου όνομα ηλικία περιγραφή μου, τι ηλικίες περίπου θα ήθελα να γνωρισω από γυναίκες και περίπου πώς θα μου άρεσαν εμφανισιακά. Αφού ολοκληρώθηκε αυτή η διαδικασία μου είπε να την καλέσω την επόμενη μέρα το πρωί στις 10:00 για να μου κάνει την πρώτη επαφή. όπως και έγινε!!
Μου δίνει το κινητό τηλέφωνο της κοπέλας μου λέει είναι η τάδε, 26 χρονών αρραβωνιασμένη, ξανθιά κλπ κλπ κλπ και μπορείς να την καλέσεις στο διάστημα 16:30 - 18:30.  Όντως λοιπόν, την κάλεσα την ώρα που είχε δηλώσει, μιλήσαμε στο τηλέφωο αρκετή ώρα λέγοντας τα βασικά και ξεκαθαρίζοντας από την αρχή (πρώτη κιόλας εκείνη) ότι σκοπός είναι απλά να περάσουμε καλά χωρίς να δημιουργήσουμε προβλήματα ο ένας στον άλλον. Την άλλη μέρα είχαμε βγει και πίναμε μπύρες στο Θησείο αφού πρώτα την είχα πάρει από τη δουλειά της στο Κέντρο. Μια κοπέλα πραγματικά αρκετά εμφανίσημη για τα δικά μου γούστα γύρω στο 1,68 60-65 κιλά ξανθιά με πρασινογάλανα μάτια και τέλειο 4αρι στήθος! Επαναλμβάνω για τα δικά μου γούστα και στα δικά μου μάτια ήταν καλή. Αφού ήπιαμε τις μπύρες μας καταλήξαμε να χαμουρευόμαστε στο Balux σε μια σκοτεινή γωνία πίνοντας ποτά...Την πήγα σπίτι της παρακαλώντας με να την αφήσω έναν δρόμο πριν για να μην τη δει κανείς από την οικογένειά της και την άλλη μέρα κανονίζαμε για το σε ποιο ξενοδοχείο θα πηγαίναμε! Βρεθήκαμε στο Four Seasons στην παραλιακή να κάνουμε τα πάντα...
Με την κοπέλα αυτή βρεθηκα άλλη μια φορά και μετά κόψαμε με δική της πρωτοβουλία. Εικάζω επειδή είχα δηλώσει στο γραφείο ότι ήμουν ελεύθερος και όχι δεσμευμένος και προφανώς η κοπέλα φοβήθηκε μην τυχόν κολλήσω(;;;) και την ενοχλώ σε ώρες που δεν πρέπει...τι να σας πω δεν ξέρω ειλικρινά!
Έκανα άλλες τρεις γνωριμίες στο ίδιο στυλ αλλά από τότε δεν έχω ασχοληθεί ξανά. Η τύπισσα από την ''εξυπηρέτηση πελατών'' του γραφείου μου είχε αναφέρει ότι με 100€ έχουν τη δυνατότητα τα μέλη να συμμετέχουν και σε παρτούζα που διοργανώνεται κάθε Τετάρτη σε πολύ γνωστό ξενοδοχείο του Κέντρου, όπου συμμετέχουν πάντα δυο άντρες-μέλη και τρεις γυναίκες-μέλη! Είχα δώσει προκαταβολικά τα χρήματα με σκοπό να συμμετάσχω αλλά δεν κατάφερα ποτέ λόγω των ότι ναναι ωραρίων μου στη δουλειά με αποτέλεσμα σε επικοινωνία που είχα μαζί της να ζητήσω τα χρήματα πίσω σχεδόν δυο μήνες μετά. Όντως τα χρήματα επεστράφησαν στον λογαριασμό μου! Αυτό όμως που διαπίστωσα μετά από αυτό ήταν πως, όταν έπαιρνα επανηλλημένως να κανονίσω την πέμπτη και τελευταία μου γνωριμία, δεν σήκωναν ποτέ το τηλέφωνο...χαλάστηκαν που ζήτησα πίσω τα λεφτά;;;;; Τι να πω ειλικρινά δεν ξέρω....

Συμπερασματικά και χωρίς να χρειάζεται να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες για το τι έκανα με τις άλλες γνωριμίες θα πω τα εξής:
1.Δεν πρόκειται για κοπέλες που εκδίδονται αφού δεν έδωσα σε καμία έξτρα χρήματα
2.Ηλικία και εμφάνιση τα καθορίζεις εσύ (όσο είναι αυτό εφικτό) ζητώντας συγκεκριμένα πράγματα από το γραφείο

Πολλοί από εσάς εκφράσατε απορίες του στυλ αν είναι αξιαγάμητες. Αυτό δεν μπορώ να το απαντήσω γιατι ειναι καθαρά υποκειμενικό. Γκόμενα που πήδηξα εγώ σε κάποιον από εσάς μπορεί να φανεί μπάζο και γκόμενα που δεν πήδηξα εγώ μπορεί κάποιος από εσάς να με θεωρούσε κορόιδο!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ!

Τέλος, να αναφέρω ακόμα μια φορά ότι, έχω στην κατοχή μου από το site της Winbank τη συναλλαγή που έκανα με το γραφείο όπου φαίνεται το ονοματεπώνυμο του δικαιούχου αλλά θα ήταν μέγα σφάλμα να την αναρτήσω εδώ λόγω προσωπικών δεδομένων όπως επίσης, έχω και το badoo Και το facebook της πρώτης κοπέλας που συαντήθηκα! Εννοείται πως δεν μπορω να τα βγάλω στη φορά και να την κάνω ξεφτίλα! Δεν πρόκειται να κάνω αυτά για τα οποία μέρες πριν έκραζα κάποια μέλη του site!

Προς όλους εσάς που και πάλι, μετά από αυτή μου την ανάρτηση, είτε δεν θα με πιστέψετε είτε θα πείτε ότι λέω μαλακίες είτε είτε είτε...απλά αδιαφορώ!

ΥΓ: Παραθέτω και το blog του γραφείου και τα συμπεράσματα δικά σας. Ελπίζω να ήμουν κατατοπιστικός.

οι αλλες 3 φιλαρακο που γνωρισες πως ηταν και τι παιχτηκε?για πες μας αν θελεις.......
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.805
Πόντοι
1.206
Είχα πει να μην μιλήσω, αλλά δεν κρατιέμαι!
Λοιπόν σε μία από τις εν λόγω παρτούζες είχα πει κι εγώ να συμμετάσχω, κάπου προ 6μήνου. Ως ζευγάρι με πολύ απελευθερωμένη Ελληνίδα (δεν ενδιαφέρουν τα προσωπικά της στοιχεία) που όλα αυτά τα γουστάρει και γενικώς δεν κωλώνει, όπως κι εγώ άλλωστε.
Συναντηθήκαμε κάπου με τους τύπους του γραφείου, εν τάξει παιδιά φαινόταν. Είχαν και κάτι γκόμενες μαζί τους, δεν λέγανε και πάρα πολλά, αλλά δεν θα παίζαμε και για τσάμπιονς λήγκ, για ένα "φιλικό" καλές ήταν.
Τέλος πάντων μας λέει μεγάλη παρτούζα με ζευγάρια και μόνους τους άντρες. Τα ζευγάρια πληρώνουν 30 ευρώ (για το ξενοδοχείο μόνο) οι μόνοι τους 100. Είχα μια ένσταση για το χώρο διότι μου έλεγε πως θα είμαστε πάνω από 15 άτομα σε ένα δωμάτιο με ένα μόνο κρεββάτι, αλλά λέω πάει στο διάολο κι αυτό. Πλήρωσα το 30άρι και την συγκεκριμένη μέρα πήγαμε στο (πολύ γνωστό) γαμιστρωνάδικο, στην (και καλά) μεγάλη σουίτα (της συμφοράς).
Τώρα αρχίζουν τα ζόρια!
Για να βγει το κέρδος ο τύπος είχε μαζέψει 10 δυστυχισμένους μπάκουρους, 3-4 ζευγάρια και 2 γκόμενες (ο θεός να τις κάνει) που ούτε 20 ευρώ δεν τους έδινες να τις πηδήσεις. Τα ζευγάρια ήταν αρκετά εμφανίσημα και θα μπορούσε να γίνει καλό παιχνίδι αν ήταν μόνο αυτά και ακόμα 2-3 άντρες, αλλά με τόσους επιθετικούς μπάκουρους τα δύο ζευγάρια έφυγαν από την ρεσεψιόν, πριν ακόμα ανεβούν στη "σουίτα".
Για "μπούγιο" ήταν παρούσες και οι γκόμενες της παρέας, αλλά "συμπτωματικά" όλες ήταν αδιάθετες και καθόταν σε μια γωνία. ;)

Η αρχική σκέψη ήταν να φύγουμε κι εμείς αμέσως, αλλά είμαστε και λίγο περίεργοι, οπότε λέμε κάτσε να δούμε που θα πάει το πράγμα ρε παιδί μου. Το πράγμα λοιπόν πήγε στο ότι τα δυό μπάζακια είχαν αναλάβει να "εξυπηρετήσουν" όλους τους μπάκουρους και οι υπόλοιποι βλέπαμε απλά. Στο μεταξύ ήρθε ακόμα ένα αρκετά καλοβαλμένο ζευγάρι, αλλά κι αυτοί κάθησαν σε μιαν άκρη, μάλλον ωσαύτως αποσβολωμένοι.
Σε λίγο φυσικά φύγαμε και όχι απλά παρτούζα δεν κάναμε, αλλά είχαμε "χαλαστεί" τόσο πολύ με την συνοδό μου που δεν πηδηχτήκαμε καν και χωρίσαμε μάλλον ψυχραμένοι.

Το κόστος της όλης μπαρούφας ήταν μόνο 30 ευρώ, αλλά κυρίως ήταν και ένα χαμένο βράδυ.

Συμπερασματικά αν είναι να διοργανώνονται φάσεις με ζευγάρια ίσως να υπήρχε κάποια προοπτική κάτι να βγει, όχι απαραίτητα αλλά θα μπορούσε. Όπως ήταν στημένη η φάση ήταν προφανές πως το αιτούμενο ήταν τα κατοστάρικα των μπάκουρων, οπότε δεν με ενδιέφερε και ασφαλώς δεν θα ξαναπάρω.
Και βέβαια 100 ευρώ για να σου πάρει ένα τσιμπούκι μια μπουρούχα μαζί με άλλους 5 σαν ακριβά να μου φάνηκε, αλλά περί ορέξεως ουδείς λόγος...
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Mάλον η αλήθεια ειναι καπου στη μέση. Προφανώς και κάποιος τυπος είχε την εμπνευση να φτίαξει ενα τετοιο γραφειο. Και τωρα προσπαθει πιανοντας καποιους απο εδω μεσα να το προμοταρει. Δεν ειναι και απαραιτητα κακο αυτο.
Τωρα βεβαια η πιθανότητα να πηδηξετε τοσο ευκολα καλό μουνι απο εκεί ειναι μαλον απίθανη αλλα ποτε δεν ξερεις. Αλωστε ποσες γυναίκες θα πληρώσουν για κατι τετοιο. Σε ενα chat να μπουνε βρισκουν οσους θελουν.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 Εγώ πάντως τη φάση την κόβω ακριβώς όπως περιέγραψε ο giannevan...  :thumbsup:


 Θα πάς στο ραντεβού με την γκόμενα και δεν θα βλέπεις την ώρα να φύγεις....


 Χτες πήγα με έναν φίλο για καφέ στο ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ στη Γλυφάδα. Ετυχε κι έκατσα δίπλα σε ένα ζευγάρι που από τα μισόλογα της συζήτησης που έπιανα, ήταν γνωριμία μέσω ενός τέτοιου γραφείου.

Λοιπόν ο τύπος ήταν σαραντάρης, πολύ καλοβαλμένος, με κυριλέ ντύσιμο, φορούσε ακριβό άρωμα κι όταν έφυγαν μπήκε σε ένα καινούριο Μερσεντές.
Η τύπισσα ήταν χοντρή! Περιποιημένη δεν λέω, και πολύ ωραίο το πρόσωπο της, αλλά ... χοντρή!
Με την έννοια της λέξης χοντρή. Χοντρή παντού! Στα μπούτια, στη μέση, στα βυζιά, στα χέρια, στο κεφάλι.
 Σαν το ανθρωπάκι της Μισελέν ήταν. :2funny: :2funny: :2funny:
Ο άνθρωπος δυσανασχετούσε και φαινόταν πως ήθελε να φύγει γρηγορα, αλλά αυτή δεν τον άφηνε! Η χοντρή τον γουσταρε!! χαχ αχα

 Να δώσω 100 ευρώ για να φάω τέτοια φόλα?  Όχι ρε μάγκες....

Προτιμώ να τα δώσω σε ένα κωλ γκερλ για μια ωρίτσα.... Ξέρω τι θα πάρω...


 ;)
 

Συνημμένα

  • χοντρη.PNG
    χοντρη.PNG
    104,2 KB · Εμφανίσεις: 81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom