Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Άλλο είναι να διαφωνείς με το ΚΚΕ και τις πολιτικές του θέσεις, κι άλλο να απαξιώνεις έτσι τον εργάτη.

Άλλωστε αν ψήφιζαν ΚΚΕ οι κάθε είδους "εργάτες" 60-70% ποσοστό θα είχε...

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σε ποια και πόσα εργοστάσια παράγει η εργατιά και τι;  Εκτός από τη :jerking: για προιόν όποιων. Το δημόσιο τρώει και τα λεφτά των όποιων εργατών
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μωρέ αυτό περι κρατικοπιήσεων φάνηκε και στο μοντέλο της Σοβιετικης Ένωσης πως όλα κατέρευσαν και ποσες επιχειρήσεις βάλαν λουκέτο.Αλλά και ο Γιώργος ο Παπανδρεόυ πόσο ηλίθιος είναι που λέει ότι αν γίνει κυβέρνηση για να αντιμετωπίσει την κρίση και κρατικοποιήσεις τραπεζών θα κάνει!!!Φαίνεται με τενεκέ λάδι του δώσαν το δίπλωμα από το πανεπιστήμιο..
 

Συνημμένα

  • papandreou-ghostbuster.jpg
    papandreou-ghostbuster.jpg
    33,5 KB · Εμφανίσεις: 21
  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    40,4 KB · Εμφανίσεις: 82

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Για δώσε μας και τα άλλα εξίσου κακά - να δούμε πιο μένει δηλ.

Φίλε μου να ξέρεις οτι τα υπόλοιπα κόμματα,τουλάχιστον τα περισσότερα,δεν ζούνε σε φανταστικό κόσμο.Όχι πως περιμένω να βγεί κάποιο κόμμα και να αλλάξει κάτι στην οικονομία της χώρας!Απλά τα όσα λέει το ΚΚΕ είναι εκτός τόπου και χρόνου!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Άλλο είναι να διαφωνείς με το ΚΚΕ και τις πολιτικές του θέσεις, κι άλλο να απαξιώνεις έτσι τον εργάτη.

Άλλωστε αν ψήφιζαν ΚΚΕ οι κάθε είδους "εργάτες" 60-70% ποσοστό θα είχε...

φιλε  οι εργατες που ανηκουν στα αλλα κομματα κανουν και αλλες δουλειες δικες τους,και ειναι και κονομημενοι.αυτοι που ειναι στο κκε ειναι που εμεινα οι κολημενοι,αλλα δεν εχουν μυαλο γιαυτο ακομα φωναζουν για το κκε.ενας που ειναι τσακαλος,και εργατης να ειναι το πρωι,το απογευμα θα κανει τα κουμαντα του για κανενα εξτρα,ακι το βραδυ θα βγαλει και κανενα γουστο.οι κολλημενοι θα ειναι μια ζωη κολλημενοι.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μακαρι να κανει κανενα κομμα ο βγενο και να τους γαμησει ολους.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ δεν αλλάζουν!Άλλαξε εσύ!!ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΙΣ ΚΚΕ!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τι σας χαλάει δεν έχω καταλάβει. Ούτε εγώ έχω σχέση με το χώρο, αλλά δε μου καίγεται καρφί τι κάνει το ΚΚΕ.

Δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι το ποσοστό θα το παίρνει πάντα το ΚΚΕ λόγω παράδοσης?  :rolleyes:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ δεν αλλάζουν!Άλλαξε εσύ!!ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΙΣ ΚΚΕ!

αν το λες για εμενα δεν ψηφισα και δεν προκειτε να ψηφισω κκε.οσο για τα αλλα επι σημιτη ψηφισα πασοκ,το 2004 καραμανλη,και στις τελευταιες εκλογες ψηφισα λαος.και στις επομενες που θα  γινουν θα παρω ενα λευκο και θα γραψω ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ και θα το ριξω στην καλπη.
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι έτσι που έχουν καταντήσει τα κόμματα σε παγκόσμια κλίμακα και ειδικά στην Ελλάδα που χουμε και τα ρουσφέτια και τους βολεψάκηδες σιγά σιγά ο κόσμος θα  αρχίσει να απαξιώνει τους θεσμούς της Δημοκρατίας,θα ξεχάσει με τι θυσίες και αίμα κατοχυρώσαμε το δικαιωμα της ψήφου,του να κρίνουμε και να εκφράζουμε ελεύθερα τη γνώμη μας όπως τώρα..Και θα αρχίσουν να παίρνουν κεφάλι φασιστικά κινηματα...Και μακάρι να βγω ψεύτης αλλά κάποια στιγμή θα χουμε νέα χούντα..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
αν το λες για εμενα δεν ψηφισα και δεν προκειτε να ψηφισω κκε.οσο για τα αλλα επι σημιτη ψηφισα πασοκ,το 2004 καραμανλη,και στις τελευταιες εκλογες ψηφισα λαος.και στις επομενες που θα  γινουν θα παρω ενα λευκο και θα γραψω ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ και θα το ριξω στην καλπη.
Άκυρος θα είσαι - δε λέει. Ρίξε παστουρμά να λιώσει μέσα να γίνει πουτάνα όλη η κάλπη. :rockon:

Τους έχεις πάρει με τη σειρά πάντως.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Άκυρος θα είσαι - δε λέει. Ρίξε παστουρμά να λιώσει μέσα να γίνει πουτάνα όλη η κάλπη. :rockon:

Τους έχεις πάρει με τη σειρά πάντως.

τους πηρα ολους κατα σειρα γιατι δεν ειμαι πελατης κανενος.αλλα επειδη ομως βγηκαν ολοι μαλακες θα τους την κανω τωρα ετσι.μακαρι να το εκαναν και αλλοι φιλε αυτο που εκανα εγω,θα ηταν πολυ καλυτερα.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Άκυρος θα είσαι - δε λέει. Ρίξε παστουρμά να λιώσει μέσα να γίνει πουτάνα όλη η κάλπη. :rockon:

Τους έχεις πάρει με τη σειρά πάντως.

τους πηρα ολους κατα σειρα γιατι δεν ειμαι πελατης κανενος.αλλα επειδη ομως βγηκαν ολοι μαλακες θα τους την κανω τωρα ετσι.μακαρι να το εκαναν και αλλοι φιλε αυτο που εκανα εγω,θα ηταν πολυ καλυτερα.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
τι εγινε ρε κουμουνιδες πηγατε για υπνο ολοι?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
H δισφορά δεν είναι με τους "κομμούνιδες" :cheesy: ούτε με τους εργάτες. Είναι με ένα κατεστημένο που ίσως η πλειοψηφία του να μην είναι στους... εντελώς εργαζόμενους
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
αμα δεν ξεκολησουν τα μυαλα τους δυσκολα ειναι φιλε μου.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Σε λίγο θα μας πείτε ότι ένα κόμμα του 7% (το πολύ) φταίει για ότι γίνεται στην Ελλάδα   :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom