Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Κοίτα,δεν μπαίνεις απλά στην βουλή κρεμάς τον κόσμο μέσα κ ξημερώνει μια καλύτερη μέρα,αυτό δεν μπορεί να καταλάβει όποιος ανήκει στο bb που λέει κ ο ΠΠ.

Ο τακτικός σχεδιασμός στον Περισσό με σκοπό την περισυλλογή ψήφων ούτε εμένα μου πολύ αρέσει. :P
Ετσι ειναι...Το πιο πιθανο σεναριο θα ειναι να μας την πεσουνε οι απεξω, και καλα για να μας βοηθησουν. Και μετα τι βουνα, ανταρτικο και αρχιδιες, οι αλλοι εχουνε predators.


Το bb τι σημαινει? :think:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ετσι ειναι...Το πιο πιθανο σεναριο θα ειναι να μας την πεσουνε οι απεξω, και καλα για να μας βοηθησουν. Και μετα τι βουνα, ανταρτικο και αρχιδιες, οι αλλοι εχουνε predators.


Το bb τι σημαινει? :think:

είναι το p(orno)p(apos) ανάποδα....
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
assets_LARGE_t_420_53885622.JPG
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
δηλαδη το παμε αφησε ολους τους αλλους να πλησιασουν την βουλη εκτος απο τους αντιεξουσιαστες. :jerking: :jerking: :jerking:
Μην μου πεις ότι το ΠΑΜΕ τους κράτησε μόνο... :rolleyes:

Αν δεν είχε αυτήν την στάση το ΠΑΜΕ θα είχες άλλο ένα ντου του αντιεξουσιαστικού χώρου στους μπάτσους,οι μπάτσοι θα επενέμβαιναν κ θα σκόρπιζαν τους πάντες(όπως γίνεται πάντα).

Αυτό όλο σε κάνει να αναρωτιέσαι τον στόχο του black block.
 

Επισκέπτης
Μην μου πεις ότι το ΠΑΜΕ τους κράτησε μόνο... :rolleyes:

Αν δεν είχε αυτήν την στάση το ΠΑΜΕ θα είχες άλλο ένα ντου του αντιεξουσιαστικού χώρου στους μπάτσους,οι μπάτσοι θα επενέμβαιναν κ θα σκόρπιζαν τους πάντες(όπως γίνεται πάντα).

Αυτό όλο σε κάνει να αναρωτιέσαι τον στόχο του black block.
για να καταλαβω ρε τυπε τι κουβαλαει το μυαλο σου
οι αντιεξουσιαστες στις πορειες εχουν σκοπο να συγκρουστουν η να διαλησουν την συγκεντρωση?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
για να καταλαβω ρε τυπε τι κουβαλαει το μυαλο σου
οι αντιεξουσιαστες στις πορειες εχουν σκοπο να συγκρουστουν η να διαλησουν την συγκεντρωση?
Συγκρούονται με την αστυνόμια(ο σκοπός τους),η αστυνομία επεμβαίνει κ τους σκόρπιζει,αυτούς κ όποιον άλλον βρει στον δρόμο της.

Οπότε αναρωτιέμαι πραγματικά τί κερδίζει κανείς με αυτό......
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.960
Like
11.197
Πόντοι
2.606
Μην μου πεις ότι το ΠΑΜΕ τους κράτησε μόνο... :rolleyes:

Αν δεν είχε αυτήν την στάση το ΠΑΜΕ θα είχες άλλο ένα ντου του αντιεξουσιαστικού χώρου στους μπάτσους,οι μπάτσοι θα επενέμβαιναν κ θα σκόρπιζαν τους πάντες(όπως γίνεται πάντα).

Αυτό όλο σε κάνει να αναρωτιέσαι τον στόχο του black block.
καθε νεκρος ναζι γερμανος στην κατοχη ειχε αντιποινα πολλους νεκρους αμαχους!Η αντισταση δεν πτοηθηκε ποτε!
ΤΑ αρπακολλα ψηφοθηρικα σχεδια της παπαρηγας και των λοιπων σταλλινικων απομειναριων αντιθετα μας δυναμωνουν περισσοτερο!ΣΚΕΨΟΥ λιγο λοιπον τι λες!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.960
Like
11.197
Πόντοι
2.606
Παντου τα ίδια σκατά είστε
Ασφαλίτες, προβοκάτορες, αντίφες, αναρχομαλάκες.
Πολλά κεφάλια απο το ίδιο φίδι.
ρε συ μας εχεις που μας εχεις ζαλισει τα αρχιδια φασιστακο!μας εχεις που μας εχεις κανει κεφαλι!ΔΕΝ μας ριχνεις και ενα τραγουδακι ρε αντυπα το "ειμαι ανεβασμενος" να γουσταρουμε...αντε σκατοπουστρακο-φασιστακο!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
καθε νεκρος ναζι γερμανος στην κατοχη ειχε αντιποινα πολλους νεκρους αμαχους!Η αντισταση δεν πτοηθηκε ποτε!
ΤΑ αρπακολλα ψηφοθηρικα σχεδια της παπαρηγας και των λοιπων σταλλινικων απομειναριων αντιθετα μας δυναμωνουν περισσοτερο!ΣΚΕΨΟΥ λιγο λοιπον τι λες!
Λέω ό,τι βλέπω,τα ντου στους μπάτσους με αποτέλεσμα την επέμβαση αυτών κ την διάλυση κάθε διαμαρτυρίας δεν οδηγεί πουθενά.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
Λέω ό,τι βλέπω,τα ντου στους μπάτσους με αποτέλεσμα την επέμβαση αυτών κ την διάλυση κάθε διαμαρτυρίας δεν οδηγεί πουθενά.
κανουν επανασταση ρε!
στην επομενη μεγαλη πορεια που το παμε θα εχει και ενα σωρο ακυρους διαδηλωτες που θα εχουν κατεβει μαζι του για να προστατευθουν να δουμε τι θα γινει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom