Νέα

Γκόμενα με περίεργα γούστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ρε μαγκες γαμαω μια γκομενα τωρα τελευταια,εχει κανα 2 βδομαδες δηλαδη,η οποια εχει το εξης περιεργο γουστο.
οταν την γαμαω θελει να βλεπει τσοντες,αλλα οχι απλες τσοντες,θελει να βλεπει τσοντες με χειροπεδες,δεσιματα,δονητες,παρτουζες και τετοια.
οταν την ειπα αν θελει να κανουμε κανενα τετοιο γουστο,μου ειπε οχι κατηγορηματικα,και δεν το συζητουσε καθολου,οπως και για παρτουζα οταν τις ειπα,κοντεψε να παρεξηγηθει κιολας.οταν την γαμαω στο σπιτι τις βαζει καμια τετοια ταινια να παιζει στην αρχη,αλλα βλεπει για κανενα 5λεπτο,οταν την αρχιζω στις πουτσες,δεν κοιταει καν στην τηλεοραση,ισα ισα μου λεει να παμε και στο κρεβατι τις που ειναι σε αλλο δωματιο και δεν εχει και τηλεοραση.
πως το βλεπετε αυτο το πραγμα?
στα αρχιδια μου για τις χειροπεδες και τις αλλες μαλακιες βασικα,απλα θα γουσταρα να την κανω μια παρτουζα με ενα κολληταρι μου.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ειναι απλο  :uglystupid:  δεν μπορεις να την <<φτιαξεις>> εσυ και βλεπει λιγο τσοντα μπας και παρει μπρος.
 

lostari

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Άμα υπάρχει αίσθημα στη μέση.... :2on1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γιατι να την κανεις παρτουζα;καλυτερα να τρως μονος σου....ο λυκος εχει το σβερκο παχυ γιατι τρωει μονος....φαε καλα και μην πολυμιλας..... :zfuck:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αρκανς ποιο ευκολο ειναι να πιστεψει κανεις οτι η ΑΕΚ θα παρει πρωταθλημα φετος,παρα οτι γαμας γκομενα.
 
OP
OP
arcans80

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
γιατι να την κανεις παρτουζα;καλυτερα να τρως μονος σου....ο λυκος εχει το σβερκο παχυ γιατι τρωει μονος....φαε καλα και μην πολυμιλας..... :zfuck:
ενταξει δεν την εχω και για γαμο.χαβαλε θελω να κανω με κολλητο και μετα να τις δωσω δρομο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ρε μαγκες γαμαω μια γκομενα τωρα τελευταια,εχει κανα 2 βδομαδες δηλαδη,η οποια εχει το εξης περιεργο γουστο.
οταν την γαμαω θελει να βλεπει τσοντες,αλλα οχι απλες τσοντες,θελει να βλεπει τσοντες με χειροπεδες,δεσιματα,δονητες,παρτουζες και τετοια.
οταν την ειπα αν θελει να κανουμε κανενα τετοιο γουστο,μου ειπε οχι κατηγορηματικα,και δεν το συζητουσε καθολου,οπως και για παρτουζα οταν τις ειπα,κοντεψε να παρεξηγηθει κιολας.οταν την γαμαω στο σπιτι τις βαζει καμια τετοια ταινια να παιζει στην αρχη,αλλα βλεπει για κανενα 5λεπτο,οταν την αρχιζω στις πουτσες,δεν κοιταει καν στην τηλεοραση,ισα ισα μου λεει να παμε και στο κρεβατι τις που ειναι σε αλλο δωματιο και δεν εχει και τηλεοραση.
πως το βλεπετε αυτο το πραγμα?
στα αρχιδια μου για τις χειροπεδες και τις αλλες μαλακιες βασικα,απλα θα γουσταρα να την κανω μια παρτουζα με ενα κολληταρι μου.

αν κοπει το πιοτο θα κοπουν και τα ψεμματα και οι φαντασιες αλμπανη
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες γαμαω μια γκομενα τωρα τελευταια,εχει κανα 2 βδομαδες δηλαδη,η οποια εχει το εξης περιεργο γουστο.
οταν την γαμαω θελει να βλεπει τσοντες,αλλα οχι απλες τσοντες,θελει να βλεπει τσοντες με χειροπεδες,δεσιματα,δονητες,παρτουζες και τετοια.
οταν την ειπα αν θελει να κανουμε κανενα τετοιο γουστο,μου ειπε οχι κατηγορηματικα,και δεν το συζητουσε καθολου,οπως και για παρτουζα οταν τις ειπα,κοντεψε να παρεξηγηθει κιολας.οταν την γαμαω στο σπιτι τις βαζει καμια τετοια ταινια να παιζει στην αρχη,αλλα βλεπει για κανενα 5λεπτο,οταν την αρχιζω στις πουτσες,δεν κοιταει καν στην τηλεοραση,ισα ισα μου λεει να παμε και στο κρεβατι τις που ειναι σε αλλο δωματιο και δεν εχει και τηλεοραση.
πως το βλεπετε αυτο το πραγμα?
στα αρχιδια μου για τις χειροπεδες και τις αλλες μαλακιες βασικα,απλα θα γουσταρα να την κανω μια παρτουζα με ενα κολληταρι μου.

Aλβανέ, να πεις του οδηγού του λεωφορείου που σε πάει από ταςςςς Σσσσέρραςςςς στο Σαντάνσκι να δουλέψεις ψησταριά ότι δεν πρέπει να σας ξαναβάλει να δείτε τσόντα εν κινήσει. Σε πείραξε  :uglystupid:
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
ρε μαγκες γαμαω μια γκομενα τωρα τελευταια,εχει κανα 2 βδομαδες δηλαδη,η οποια εχει το εξης περιεργο γουστο.
οταν την γαμαω θελει να βλεπει τσοντες,αλλα οχι απλες τσοντες,θελει να βλεπει τσοντες με χειροπεδες,δεσιματα,δονητες,παρτουζες και τετοια.
οταν την ειπα αν θελει να κανουμε κανενα τετοιο γουστο,μου ειπε οχι κατηγορηματικα,και δεν το συζητουσε καθολου,οπως και για παρτουζα οταν τις ειπα,κοντεψε να παρεξηγηθει κιολας.οταν την γαμαω στο σπιτι τις βαζει καμια τετοια ταινια να παιζει στην αρχη,αλλα βλεπει για κανενα 5λεπτο,οταν την αρχιζω στις πουτσες,δεν κοιταει καν στην τηλεοραση,ισα ισα μου λεει να παμε και στο κρεβατι τις που ειναι σε αλλο δωματιο και δεν εχει και τηλεοραση.
πως το βλεπετε αυτο το πραγμα?
στα αρχιδια μου για τις χειροπεδες και τις αλλες μαλακιες βασικα,απλα θα γουσταρα να την κανω μια παρτουζα με ενα κολληταρι μου.

Ανωμαλες οι Σεραίες

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Trina

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχει περίεργα γούστα.... Η κοπέλα βλέπει αυτό που της αρέσει κ τον τρώει... που το κακό?
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Μια χαρά γούστα έχει η κοπέλα. Χαίρεται τον πηδο με τον τρόπο της. Μη δείτε μια να ευχαριστιεται το σεξ, αμέσως να την βγάλετε περίεργη.
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρεται τον πηδο με το να δέρνει και να χαστουκιζει/χτυπάει το αγόρι της;Δε νομίζω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom