Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
ρε φιλε ξερεις τι λεω εγω σε αυτα οτι ειναι οι κλασικεσ μαλακισμενες δικαιολογιες των αντρων που γουσταρουν να γαμανε τα πουτανακια μουνακια κ δεν το παραδεχονται...
κ λενε αυτες τις μαλκιες για να ελαφρυνουν την θεση τους.αυτα τα ολιγα

εχεις βρει πολλους εδω μεσα που δε το εχει παραδεχτει... :uglystupid:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ρε φιλε ξερεις τι λεω εγω σε αυτα οτι ειναι οι κλασικεσ μαλακισμενες δικαιολογιες των αντρων που γουσταρουν να γαμανε τα πουτανακια μουνακια κ δεν το παραδεχονται...
κ λενε αυτες τις μαλκιες για να ελαφρυνουν την θεση τους.αυτα τα ολιγα

Εγω παντως προτιμω να λεω αληθειες!
Διοτι η αληθεια ποναει περισσοτερο!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ρε φιλε ξερεις τι λεω εγω σε αυτα οτι ειναι οι κλασικεσ μαλακισμενες δικαιολογιες των αντρων που γουσταρουν να γαμανε τα πουτανακια μουνακια κ δεν το παραδεχονται...
κ λενε αυτες τις μαλκιες για να ελαφρυνουν την θεση τους.αυτα τα ολιγα
βέβαια. Με αγωνία προσπαθούμε να αποσείσουμε τα όποια επιβαρυντικά στοιχεία. Αλλιώς μας περιμένει η γκιλοτίνα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Οταν σας στριμωχνουν..ολες το ιδιο λετε..
Αν ημουν κι εγω αντρας που σου τα λεει αυτα...θα με ειχες κανει ηδη προσθηκη στους "μαλάκες"στη συλλογη σου..
κατρίν το ονομα μου μπορεί να μην το ακουσα, αλλά δεν συμφωνω σε αυτά που λες. Και φυσικά ξέρεις τι σπασικλάκι είμαι  :2funny:
Εγώ τα πάω τα κορίτσια και δεν μου μοιάζουν για ηθικολόγοι του κώλου(καλή μου ώρα :grin:)
ομως δεν σε πιάνω.Δηλαδή εσύ αποτελείς εξαίρεση στις σχέσεις σου και τα κορίτσια απο το κόσμο είναι η αντίπερα όχθη; λέγοντας πως εδώ δεν ειναι το κοσμοπόλιταν. Τι σημαίνει αυτό ; Επιχείρημα για το χαρακτήρα κάποιων; Τι σημαίνει όλες τα ίδια λέτε; οι ποιές; οι του κόσμο; Οι γυναίκες; Οι ελληνίδες. Εσύ γιατί αυτοεξαιρείσαι; Εσύ γιατί πράττεις διαφορετικά; Γιατί να μην υπάρχουν και άλλες που πράττουν το ίδιο διαφορετικά όπως εσύ; Και το ύφος θεωρώ ότι ήταν εξαιρετικά ήπιον τόνων. Ο καθένας λέει την άποψή του . ΑΝ το πράττει στην ζωή του η οχι δεν μας αφορά.Και αυτό γιατί απλούστατα ο ίδιος έχει συνέπειες.

Υ.Γ Σεβαλιέ μελλοντικές θείτσες με φανατισμό καλόγριας (μοντερειτορ που δεν θίγει ατομα η κοινωνικες ομάδες) Τι θα πει η θείτσα σου για αυτα; :2funny: :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ρε φιλε ξερεις τι λεω εγω σε αυτα οτι ειναι οι κλασικεσ μαλακισμενες δικαιολογιες των αντρων που γουσταρουν να γαμανε τα πουτανακια μουνακια κ δεν το παραδεχονται...
κ λενε αυτες τις μαλκιες για να ελαφρυνουν την θεση τους.αυτα τα ολιγα
Ρε συ κλωνε...τουλαχιστο μη γραφεις οπως γραφει η λουκριτια..(παραδειγμα..το "και"το κοβεις..)
Ποτε προλαβες να διαβασεις ολο το θρεντ και ν'αποκτησεις αποψη?
Χαχαχαχαχαχ...εχεις πολυ πλακα..μολις γραφτηκες....χαχαχαχαχαχαχαχ..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Παω να μαγειρεψω!  :sunglasses:

Τα λεμε αργοτερα!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γιατι υπαρχει πολυ μοναξια στον κοσμο.....
μοναξια...μοναξια με παρεα διαλεγεις δλδ;να εισαι στον ιδιο χωρο με καποιον και να νιωθετε κ οι δυο μονοι ειναι καλυτερο;
Ρε συ κλωνε...τουλαχιστο μη γραφεις οπως γραφει η λουκριτια..(παραδειγμα..το "και"το κοβεις..)
Ποτε προλαβες να διαβασεις ολο το θρεντ και ν'αποκτησεις αποψη?
Χαχαχαχαχαχ...εχεις πολυ πλακα..μολις γραφτηκες....χαχαχαχαχαχαχαχ..
κλωνος δικος μου παντως δεν ειναι...αν αυτο υπονοεις...
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ρε συ κλωνε...τουλαχιστο μη γραφεις οπως γραφει η λουκριτια..(παραδειγμα..το "και"το κοβεις..)
Ποτε προλαβες να διαβασεις ολο το θρεντ και ν'αποκτησεις αποψη?
Χαχαχαχαχαχ...εχεις πολυ πλακα..μολις γραφτηκες....χαχαχαχαχαχαχαχ..

Kατερινακι μην αποπαιρνεις το παιδι... :2funny: :2funny:
Την δουλεια του κανει. :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Υ.Γ Σεβαλιέ μελλοντικές θείτσες με φανατισμό καλόγριας (μοντερειτορ που δεν θίγει ατομα η κοινωνικες ομάδες) Τι θα πει η θείτσα σου για αυτα; :2funny: :2funny: :2funny:

Το ότι είμαι μοντερέητορ δηλαδή δουλειά μου είναι να συγχωνεύω κάνα θέμα ή να προτείνω τροποποιήσεις στα κεφαλαία ή τα  greeklish (αμάν πια τι νομίζετε ότι είναι μοντερέητρ? Ο Καίσαρας? Και λέω την άποψή μου όπως κάθε μέλος εδώ.

Ποιον έθιξα?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μην οφτοπικαρετε.
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Καλά έχω χάσει τη μπάλα σε αυτο το thread. :rockon:

Εγώ πιστεύω ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του, με όποιον θέλει, όποτε θέλει και όσες φορές θέλει. Αρκεί να μην κάνει κακό στον πλησίον του.  :grin:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
κατρίν το ονομα μου μπορεί να μην το ακουσα, αλλά δεν συμφωνω σε αυτά που λες. Και φυσικά ξέρεις τι σπασικλάκι είμαι  :2funny:
Εγώ τα πάω τα κορίτσια και δεν μου μοιάζουν για ηθικολόγοι του κώλου(καλή μου ώρα :grin:)
ομως δεν σε πιάνω.Δηλαδή εσύ αποτελείς εξαίρεση στις σχέσεις σου και τα κορίτσια απο το κόσμο είναι η αντίπερα όχθη; λέγοντας πως εδώ δεν ειναι το κοσμοπόλιταν. Τι σημαίνει αυτό ; Επιχείρημα για το χαρακτήρα κάποιων; Τι σημαίνει όλες τα ίδια λέτε; οι ποιές; οι του κόσμο; Οι γυναίκες; Οι ελληνίδες. Εσύ γιατί αυτοεξαιρείσαι; Εσύ γιατί πράττεις διαφορετικά; Γιατί να μην υπάρχουν και άλλες που πράττουν το ίδιο διαφορετικά όπως εσύ; Και το ύφος θεωρώ ότι ήταν εξαιρετικά ήπιον τόνων. Ο καθένας λέει την άποψή του . ΑΝ το πράττει στην ζωή του η οχι δεν μας αφορά.Και αυτό γιατί απλούστατα ο ίδιος έχει συνέπειες.

Υ.Γ Σεβαλιέ μελλοντικές θείτσες με φανατισμό καλόγριας (μοντερειτορ που δεν θίγει ατομα η κοινωνικες ομάδες) Τι θα πει η θείτσα σου για αυτα; :2funny: :2funny: :2funny:
Αχ βρε Ερι..
Μπορει εγω να ειμαι γεννημενη στις 31 του Φλεβαρη..που ξερεις?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Να σου απαντησω εγω καλο μου.....
Δεν μπαινω ποτε σε αυτη τη διαδικασια σκεψης,τα ατομα που το κανουν παιρνουν τα ρισκα τους
και φανταζομαι οτι το κανουν εν γνωση τους αυτο το "λευκο" γαμο!
Οποτε.....

όχι κριστι καποιο λαθος κανεις.Δεν ειναι εν γνωση τους τις περισσοτερες φορες διοτι ποσες γυναικες εχουν νομιζεις αυτογνωσια και κριρικη ικανοτητα αυξημενη?πόσες γυναικες μπορουν να ανταπεξελθουν με σωστες σκεψεις και πραξεις στην ολοενα μεγαλυτερη πιεση του χρονου σε οτι αφορα τον γαμο,την εγκυμοσυνη,τα κοινωνικα "κεντρια" σχολια κλπ?πόσες γυναικες ξερεις εσυ που παντρευονται απο ερωτα?Κανουν τεραστιο σφαλμα οι γυναικες που παντρευονται απο συμφερον ή απο απογοήτευση και οχι απο αληθινο ερωτα καθοτι θα τα βρουν μπροστα τους τα λαθη αυτα και θα ειναι πολυ αργα τις περισσοτερες φορες απο πολλες πλευρες(ο κοινος νους καταλαβαινει).Όσες"πιστευουν" οτι κανουν εν γνωση τους εναν σωστο γαμο μεσα στα επομενα ετη φροντιζουν για το υψος του ανδρος τους(εννοω σε κερατο)
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Καλά έχω χάσει τη μπάλα σε αυτο το thread. :rockon:

Εγώ πιστεύω ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του, με όποιον θέλει, όποτε θέλει και όσες φορές θέλει. Αρκεί να μην κάνει κακό στον πλησίον του.  :grin:
Μια χαρα το εθεσες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom