Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ρε Λουκ τι τους εχεις κανει και τα βαζουν μαζι σου?Καποιο λαθος θα κανεις δεν μπορει...φιλικα στο λεω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Άσε ρε κατερίνα με τις μελλοντικές θείτσες με φανατισμό καλόγριας τώρα πας να βγάλεις άκρη?
Φαντάσου πως θα είναι όλες αυτές στα 40 τους...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λοιπον  αυτη ειναι μια παρα πολυ ωραια μεν , ακυρη δε συζητηση.
τι πιο απλο?
και οι γυναικες πληρωνουν για να παρουν μια πιπα σε στριπ (αντρικο).
βεβαια ειναι καθαρα θεμα ενστικτου, σεξ διχως συναισθημα θεωρητικα.
επεκτεινωντας το συλλογισμο αυτο, θα ελεγα οτι στην περιπτωση που
ο/η πελατης ερωτευτει τον/την εκδιδομενο, τοτε πραγματι εχουμε ενα θεμα.

στο 99,9% των περιπτωσεων ο ερωτας ειναι μονοπλευρος.



 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Διαλεξες το σωστο site..για να γινεις αξιοπιστη.. :2funny:
το ονομα του σαιτ με εμποδιζει απο κατι;
το οτι το λενε μπουρδελα δε σημαινει κατι!ουτε οτι το αλλο το λενε κοσμοπολιταν σημαινει οτι λεμε μονο γ μελισουλες κ λουλουδακια κ ροζ κοσμους...

Ρε Λουκ τι τους εχεις κανει και τα βαζουν μαζι σου?Καποιο λαθος θα κανεις δεν μπορει...φιλικα στο λεω.
τιποτα..εχω αλλη αποψη απλως.κ στο κατω κατω δε με γνωριζει κανεις γ να μπορει να "εμπιστευτει/πιστεψει"αυτα που λεω..οποτε παιζει δυσπιστια κ λογικο το βρισκω...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το να ειμαι αντιθετη με την απιστια με καθιστα"παρθενα"?

γιατι εισαι παντρεμενη με καποιον που λατρευεις και δε το σκεφτεσαι το ενδεχομενο?γιατι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεγονται..αν ειναι ετσι πες το και σε μας για να ειδοποιησω το μουσειο μπενακη να σε μεταφερει για εκθεμα του με ξυλινη μαρκιζα"η πιστή λουκριτια"
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Tι το συζητατε αυτο το θεμα...
Δεν εχει νοημα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γιατι εισαι παντρεμενη με καποιον που λατρευεις και δε το σκεφτεσαι το ενδεχομενο?γιατι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεγονται..αν ειναι ετσι πες το και σε μας για να ειδοποιησω το μουσειο μπενακη να σε μεταφερει για εκθεμα του με ξυλινη μαρκιζα"η πιστή λουκριτια"
δε καταλαβαινω τι εννοεις...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ακυρο καταλαβα!!παθος ναι!!αν βγαλεις το"παντρεμενη"ετσι οπως τα λες ειναι..δεν ειμαι εξω απο τον χορο εκτος αν χορο,εννοεις μονο τον γαμο!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Θα μπορουσαν οι γυναικες να παρουν μαθηματα απο την ΚΑΤΕΡΙΝΑ που μεχρι τωρα κανει σεμιναριο η γυναικα για την ψυχολογια και διαθεση του αντρα.
Οπως επισης να καταλαβουν οτι δε μπορουν να συγκρινουν με τις 2-3 σχεσεις που εχουν κανει στη ζωη τους οτι μπορουν να ξερουν τι νιωθει καποιος. Να φανταστουν μπορουν να μαθουν οχι.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
με το να τσουβαλιαζεις δε γινετε κατι..και φυσικα δεν εχεις καμια διαθεση να με πιστεψεις ουτε κ εγω να προσπαθησω να σ αποδειξω κατι...
αυτη ειμαι κ το εχω πει πολλακις εδω μεσα κ εξω...
δεν εχω προσβαλλει καποιον ηθελημενα τουλαχιστον...
κουβεντα παλευω να κανω...αλλα δε τα καταφερνω!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
71516197.png
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
γιατι εισαι παντρεμενη με καποιον που λατρευεις και δε το σκεφτεσαι το ενδεχομενο?γιατι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεγονται..αν ειναι ετσι πες το και σε μας για να ειδοποιησω το μουσειο μπενακη να σε μεταφερει για εκθεμα του με ξυλινη μαρκιζα"η πιστή λουκριτια"

πσσ κατευθείαν από την αναγέννηση! Έργο του Μιχαήλ Άγγελου στο Ουφίτσι της Φλωρεντίας!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δε καταλαβαινω τι εννοεις...

λες ότι εισαι εναντιον της απιστιας,αλλα δεν εχεις μπει καθολου στο πιο σοβαρο κομματι του ολου θεματος που ειναι το "γιατι οι γυναικες και οι αντρες παντρευονται χωρις να ειναι ερωτευμενοι?".Απο εκει πηγαζουν τα περισσοτερα απο τα υπολοιπα οπως π.χ.διαζυγια,απιστιες,ασυμφωνιες χαρακτηρων κλπ..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εδω δεν βαζω στον γραπτο λογο....

σιγα μη βαλω στου πληκτρολογιου!!!!!!!

ειμαι η σιλβα και ειμαι δυσλεκτικη!!!! :2funny:

Εγω απλα Δεν προλαβαινω να τους βαλω!
Ειμαι πολυ γρηγορος! SPEED!!!!  :grin:
 

kolara

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε ξερεις τι λεω εγω σε αυτα οτι ειναι οι κλασικεσ μαλακισμενες δικαιολογιες των αντρων που γουσταρουν να γαμανε τα πουτανακια μουνακια κ δεν το παραδεχονται...
κ λενε αυτες τις μαλκιες για να ελαφρυνουν την θεση τους.αυτα τα ολιγα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
[size=20pt]ΟΥΦΟΥΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΦΦΦ...!!![/size]

                       
confused-8.gif
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
λες ότι εισαι εναντιον της απιστιας,αλλα δεν εχεις μπει καθολου στο πιο σοβαρο κομματι του ολου θεματος που ειναι το "γιατι οι γυναικες και οι αντρες παντρευονται χωρις να ειναι ερωτευμενοι?".Απο εκει πηγαζουν τα περισσοτερα απο τα υπολοιπα οπως π.χ.διαζυγια,απιστιες,ασυμφωνιες χαρακτηρων κλπ..
Να σου απαντησω εγω καλο μου.....
Δεν μπαινω ποτε σε αυτη τη διαδικασια σκεψης,τα ατομα που το κανουν παιρνουν τα ρισκα τους
και φανταζομαι οτι το κανουν εν γνωση τους αυτο το "λευκο" γαμο!
Οποτε.....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
με επεισες!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

λες ότι εισαι εναντιον της απιστιας,αλλα δεν εχεις μπει καθολου στο πιο σοβαρο κομματι του ολου θεματος που ειναι το "γιατι οι γυναικες και οι αντρες παντρευονται χωρις να ειναι ερωτευμενοι?".Απο εκει πηγαζουν τα περισσοτερα απο τα υπολοιπα οπως π.χ.διαζυγια,απιστιες,ασυμφωνιες χαρακτηρων κλπ..
μα εξ αρχης αυτο λεω..δε καταλαβαινω γτ να εισαι με καποιον που δεν σε κανει ευτυχισμενο!!
αρα στο ιδιο καταληγουμε...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom