Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Αχ βρε Ερι..
Μπορει εγω να ειμαι γεννημενη στις 31 του Φλεβαρη..που ξερεις?
κατερινα -και λοιποι- , εκτος απο το Φλεβαρη ,
ξερεις ποσοι αλλοι μηνες εχουν 28  ημερες...?
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
μοναξια...μοναξια με παρεα διαλεγεις δλδ;να εισαι στον ιδιο χωρο με καποιον και να νιωθετε κ οι δυο μονοι ειναι καλυτερο;κλωνος δικος μου παντως δεν ειναι...αν αυτο υπονοεις...

εγω δε λεω τι διαλεγω, λεω ομως οτι η μοναξια ειναι ενα κινητρο να μενουν ανθρωποι μαζι ακομα και αν δεν νιωθουν πολλα μεταξυ τους...

η μοναξια εχει πολλες κατηγοριες και ειναι θεμα τεραστιο για να ανοιχτει τωρα, γι'αυτο μεινε επιφανειακα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εγω δε λεω τι διαλεγω, λεω ομως οτι η μοναξια ειναι ενα κινητρο να μενουν ανθρωποι μαζι ακομα και αν δεν νιωθουν πολλα μεταξυ τους...

η μοναξια εχει πολλες κατηγοριες και ειναι θεμα τεραστιο για να ανοιχτει τωρα, γι'αυτο μεινε επιφανειακα.
Το "επιφανειακα"μας εφαγε αβαταρ..
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
εγω δε λεω τι διαλεγω, λεω ομως οτι η μοναξια ειναι ενα κινητρο να μενουν ανθρωποι μαζι ακομα και αν δεν νιωθουν πολλα μεταξυ τους...

η μοναξια εχει πολλες κατηγοριες και ειναι θεμα τεραστιο για να ανοιχτει τωρα, γι'αυτο μεινε επιφανειακα.

Έχεις δίκιο. Η μοναξιά είναι ένας μεγάλος παράγοντας που δεν τολμάς όχι μόνο να χωρίσεις αλλά και να μιλήσεις για κάτι που σε ενοχλεί στον άλλο. (Νομίζω πρέπει να ανοιχτεί και forum Διαπροσωπικές σχέσεις: Ο μεγάλος άγνωστος  :idiot:)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
Έχεις δίκιο. Η μοναξιά είναι ένας μεγάλος παράγοντας που δεν τολμάς όχι μόνο να χωρίσεις αλλά και να μιλήσεις για κάτι που σε ενοχλεί στον άλλο. (Νομίζω πρέπει να ανοιχτεί και forum Διαπροσωπικές σχέσεις: Ο μεγάλος άγνωστος  :idiot:)

έχεις φοβερές ιδέες  :blowup:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο. Η μοναξιά είναι ένας μεγάλος παράγοντας που δεν τολμάς όχι μόνο να χωρίσεις αλλά και να μιλήσεις για κάτι που σε ενοχλεί στον άλλο. (Νομίζω πρέπει να ανοιχτεί και forum Διαπροσωπικές σχέσεις: Ο μεγάλος άγνωστος  :idiot:)

γι'αυτο και μενουν ολοι επιφανειακα, οι διαπροσωπικες σχεσεις ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ δυσκολες τη σημερον ημερα.

 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
όχι κριστι καποιο λαθος κανεις.Δεν ειναι εν γνωση τους τις περισσοτερες φορες διοτι ποσες γυναικες εχουν νομιζεις αυτογνωσια και κριρικη ικανοτητα αυξημενη?πόσες γυναικες μπορουν να ανταπεξελθουν με σωστες σκεψεις και πραξεις στην ολοενα μεγαλυτερη πιεση του χρονου σε οτι αφορα τον γαμο,την εγκυμοσυνη,τα κοινωνικα "κεντρια" σχολια κλπ?πόσες γυναικες ξερεις εσυ που παντρευονται απο ερωτα?Κανουν τεραστιο σφαλμα οι γυναικες που παντρευονται απο συμφερον ή απο απογοήτευση και οχι απο αληθινο ερωτα καθοτι θα τα βρουν μπροστα τους τα λαθη αυτα και θα ειναι πολυ αργα τις περισσοτερες φορες απο πολλες πλευρες(ο κοινος νους καταλαβαινει).Όσες"πιστευουν" οτι κανουν εν γνωση τους εναν σωστο γαμο μεσα στα επομενα ετη φροντιζουν για το υψος του ανδρος τους(εννοω σε κερατο)
Εγω πιστευω οτι παιρνεις αποφαση για γαμο μονο οταν εισαι ερωτευμενος με καποιον ανθρωπο
και θελεις να εισαι μαζι του!Μονο ετσι παιρνεις τα ρισκα σου και αποφασιζεις να κανεις οικογενεια!
Ετσι κ αλλιως ζουμε σε μια εποχη οπου οι περισσοτεροι δεν γνωριζουν την εννοια σεβασμος,συζητηση,εκτιμηση!
Στην πορεια πολλα μπορουνε να αλλαξουνε ,αλλα τουλαχιστον ξεκινησανε με αγαπη,απο την αναγκη
να παντρευτουνε για να μην τους κουτσομπολευει ο κοινωνικος/οικογενειακος περιγυρος
η' απο διαφορες ανασφαλειες!
Αυτοι εχουνε περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι μαζι οπως ξεκινησανε !
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εγω πιστευω οτι παιρνεις αποφαση για γαμο μονο οταν εισαι ερωτευμενος με καποιον ανθρωπο
και θελεις να εισαι μαζι του!Μονο ετσι παιρνεις τα ρισκα σου και αποφασιζεις να κανεις οικογενεια!
Ετσι κ αλλιως ζουμε σε μια εποχη οπου οι περισσοτεροι δεν γνωριζουν την εννοια σεβασμος,συζητηση,εκτιμηση!
Στην πορεια πολλα μπορουνε να αλλαξουνε ,αλλα τουλαχιστον ξεκινησανε με αγαπη,απο την αναγκη
να παντρευτουνε για να μην τους κουτσομπολευει ο κοινωνικος/οικογενειακος περιγυρος
η' απο διαφορες ανασφαλειες!
Αυτοι εχουνε περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι μαζι οπως ξεκινησανε !

με καλυψες...!!! :)
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
γι'αυτο και μενουν ολοι επιφανειακα, οι διαπροσωπικες σχεσεις ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ δυσκολες τη σημερον ημερα.

Βρε καλά να είμαστε, την υγειά μας να έχουμε και όλα θα γίνουν. (Πωωωωωωωωω σα θεία ακούστηκα)
 

Wabbs

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2009
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Εγω πιστευω οτι παιρνεις αποφαση για γαμο μονο οταν εισαι ερωτευμενος με καποιον ανθρωπο
και θελεις να εισαι μαζι του!Μονο ετσι παιρνεις τα ρισκα σου και αποφασιζεις να κανεις οικογενεια!

Πλέον ούτε ο γάμος χρειάζεται για να μείνεις με κάποιον που αγαπάς. Εγώ πολιτικό έκανα και δεν έχω σκοπό να κάνω θρησκευτικό. Αν θέλεις να είσαι με κάποιον απλά είσαι  ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166

σκεφτηκα να συμφωνησω κι εγω αλλα θα μας ορμουσανε(να ειδατε,αυτες απτο κοσμο αλληλουποστηριζονται) οποτε εγω θα γινω η κακια!!! κριστυ δεν συμφωνω!!!!!!! :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom