Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ακυρο απλα θελω να πεταξω την μαλακια μου...ρε Ερι τι σου εκανε το "γατακι' κ το σημαδευεις?
Ηταν ατακτο? :2funny: :2funny: :dancing:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Τέσπα κάναμε μια σοβαρή συζήτηση, χωρίς πολλές αντιδικίες και αυτό το χάρηκα.

Συμφωνώ κα. erinal και ελπίζω στην περαιτέρω ανταλλαγή απόψεων μαζί σας στο μέλλον.
Ευχαριστώ. :grin:


Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.

dj-025.gif
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
γτ μιλησε καποιος ασχημα γ την κατερινα η γενικα γ τις κοπελες που εκδιδονται;;;;
εγω σχολιασα αρνητικα μονο το γεγονος του δεσμευμενου που απαταει!ειτε επι χρημασι ειτε οχι..
Αυτον τον ρωτησες ποτε γιατι το κανει?
Η σκεφτεσαι εγωιστικα?
Για παραδειγμα εσυ..αν ο γκομενος σου ηταν φραγκατος και σε απατουσε..αμεσως θα σκεφτοσουνα..
"Α τον μαλακα...γιατι να μην του τα φαω εγω...και οχι αλλη"???
Και υστερα...
Αν σου την επεφτε καποιος που δεν ειχε σεντς...θα γυρνουσες να τον κοιταξεις?
Το πολυ πολυ οταν θα περναγες απο καμμια πιατσα δικια μας και τον εβλεπες..να τον χλευαζες που με το ταπεινο του 20αρικακι θα πηγαινε να ικανοποιησει την "φυσικη του αναγκη"..ενω για σενα..δεν ειχε τα αναλογα χρηματα να διαθεσει..
Γιατι εσυ θελεις το ωραιο σου αυτοκινητο...το χρυσαφικο σου..το δωρακι σου...το ποτακι σου το ξενοδοχειο σου..μπλα..μπλα...μπλα...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λοιπον σας χαιρετω,πειτε τα εσεις.καλο βραδυ
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε κατριν.. επειδή δεν κατάλαβα και εγώ, αν είμαι μάγκας ..πρέπει να μην συνομιλώ και να διαλέγομαι με τα παιδιά εδω μέσα με όποιο τρόπο μπορώ η με όποιο νου έχω τέλος πάντων, γιατί τους πρίζω; Τι λογική είναι αυτή; Αν διαφωνώ και έχω άλλη άποψη δεν είμαι μάγκας; Ποιος σε έθιξε και την λες έτσι την κοπέλα;
Ρε ρι...χαλαρωσε...ακουσες εσυ το ονομα σου?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αυτον τον ρωτησες ποτε γιατι το κανει?
Η σκεφτεσαι εγωιστικα?
Για παραδειγμα εσυ..αν ο γκομενος σου ηταν φραγκατος και σε απατουσε..αμεσως θα σκεφτοσουνα..
"Α τον μαλακα...γιατι να μην του τα φαω εγω...και οχι αλλη"???
Και υστερα...
Αν σου την επεφτε καποιος που δεν ειχε σεντς...θα γυρνουσες να τον κοιταξεις?
Το πολυ πολυ οταν θα περναγες απο καμμια πιατσα δικια μας και τον εβλεπες..να τον χλευαζες που με το ταπεινο του 20αρικακι θα πηγαινε να ικανοποιησει την "φυσικη του αναγκη"..ενω για σενα..δεν ειχε τα αναλογα χρηματα να διαθεσει..
Γιατι εσυ θελεις το ωραιο σου αυτοκινητο...το χρυσαφικο σου..το δωρακι σου...το ποτακι σου το ξενοδοχειο σου..μπλα..μπλα...μπλα...

Respekt!  :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αυτον τον ρωτησες ποτε γιατι το κανει?
Η σκεφτεσαι εγωιστικα?
Για παραδειγμα εσυ..αν ο γκομενος σου ηταν φραγκατος και σε απατουσε..αμεσως θα σκεφτοσουνα..
"Α τον μαλακα...γιατι να μην του τα φαω εγω...και οχι αλλη"???
Και υστερα...
Αν σου την επεφτε καποιος που δεν ειχε σεντς...θα γυρνουσες να τον κοιταξεις?
Το πολυ πολυ οταν θα περναγες απο καμμια πιατσα δικια μας και τον εβλεπες..να τον χλευαζες που με το ταπεινο του 20αρικακι θα πηγαινε να ικανοποιησει την "φυσικη του αναγκη"..ενω για σενα..δεν ειχε τα αναλογα χρηματα να διαθεσει..
Γιατι εσυ θελεις το ωραιο σου αυτοκινητο...το χρυσαφικο σου..το δωρακι σου...το ποτακι σου το ξενοδοχειο σου..μπλα..μπλα...μπλα...
το πιο πιθανο ειναι να μην με πιστεψεις κ στην τελικα να μη σε νοιαζει κ καθολου αλλα αυτο το πραγμα που περιγραφεις ως γυναικα το κατακρινω κ εγω...και φυσικα δεν ειμαι ετσι...αρα που καταληγουμε;οτι ειναι το μονο ειδος γυναικων;

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Γι'αυτο κι εγω τα πηρα...γιατι εδω νομιζουν οτι ειναι το κοσμοπολιταν..

ααα καλά! Και ξέρεις τι το δείχνει αυτό καθαρότερα? Οι μακροσκελείς και φιλόδοξες φιλοσοφικές αναλύσεις που στερούνται σημείων στίξης!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
το πιο πιθανο ειναι να μην με πιστεψεις κ στην τελικα να μη σε νοιαζει κ καθολου αλλα αυτο το πραγμα που περιγραφεις ως γυναικα το κατακρινω κ εγω...και φυσικα δεν ειμαι ετσι...αρα που καταληγουμε;οτι ειναι το μονο ειδος γυναικων;
Οταν σας στριμωχνουν..ολες το ιδιο λετε..
Αν ημουν κι εγω αντρας που σου τα λεει αυτα...θα με ειχες κανει ηδη προσθηκη στους "μαλάκες"στη συλλογη σου..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οταν σας στριμωχνουν..ολες το ιδιο λετε..
Αν ημουν κι εγω αντρας που σου τα λεει αυτα...θα με ειχες κανει ηδη προσθηκη στους "μαλάκες"στη συλλογη σου..
με το να τσουβαλιαζεις δε γινετε κατι..και φυσικα δεν εχεις καμια διαθεση να με πιστεψεις ουτε κ εγω να προσπαθησω να σ αποδειξω κατι...
αυτη ειμαι κ το εχω πει πολλακις εδω μεσα κ εξω...
δεν εχω προσβαλλει καποιον ηθελημενα τουλαχιστον...
κουβεντα παλευω να κανω...αλλα δε τα καταφερνω!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
Αυτον τον ρωτησες ποτε γιατι το κανει?
Η σκεφτεσαι εγωιστικα?
Για παραδειγμα εσυ..αν ο γκομενος σου ηταν φραγκατος και σε απατουσε..αμεσως θα σκεφτοσουνα..
"Α τον μαλακα...γιατι να μην του τα φαω εγω...και οχι αλλη"???
Και υστερα...
Αν σου την επεφτε καποιος που δεν ειχε σεντς...θα γυρνουσες να τον κοιταξεις?
Το πολυ πολυ οταν θα περναγες απο καμμια πιατσα δικια μας και τον εβλεπες..να τον χλευαζες που με το ταπεινο του 20αρικακι θα πηγαινε να ικανοποιησει την "φυσικη του αναγκη"..ενω για σενα..δεν ειχε τα αναλογα χρηματα να διαθεσει..
Γιατι εσυ θελεις το ωραιο σου αυτοκινητο...το χρυσαφικο σου..το δωρακι σου...το ποτακι σου το ξενοδοχειο σου..μπλα..μπλα...μπλα...

τα πες όλα! Θάνατος στις Ελλεηνίδες!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
με το να τσουβαλιαζεις δε γινετε κατι..και φυσικα δεν εχεις καμια διαθεση να με πιστεψεις ουτε κ εγω να προσπαθησω να σ αποδειξω κατι...
αυτη ειμαι κ το εχω πει πολλακις εδω μεσα κ εξω...
δεν εχω προσβαλλει καποιον ηθελημενα τουλαχιστον...
κουβεντα παλευω να κανω...αλλα δε τα καταφερνω!
Διαλεξες το σωστο site..για να γινεις αξιοπιστη.. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom