Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Ωραία κατ' αρχάς σορι για το "φίλε" δεν παρατήρησα ότι είσαι γυναίκα. Κατά δεύτερον. Τον κάνω λάστιχο από πάντα, όπως και κάθε άνδρας ανεξαρτήτως του αν κάνει σεξ ή όχι και όποιος λέει το αντίθετο λέει ψέματα. Τον έκανα λάστιχο και τότε, τον κάνω λάστιχο και τώρα, επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό είναι κατακριτέο. Το αν κάποια γουστάρει να κάνει σεξ μαζί μου χωρίς υλικό αντάλλαγμα δεν καταλαβαίνω γιατί είναι προβληματικό επίσης. Και ναι θα μιλάω για κυνήγι, όσο είσαι εκεί έξω και φλερτάρεις και δεν έχεις πάντα επιτυχίες, ούτε την ίδια όρεξη, ούτε την ίδια υπομονή και άρα ούτε την ίδια συχνότητα στην επιτυχία. Και μάλλον επειδή έχεις εμμονή με τις λέξεις, όταν είπα να με παρακαλάει δεν το είπα ότι θέλω να κρέμεται από τα χείλη μου, αλλά να το γουστάρει να γίνει και να φαίνεται και όχι να το κάνει από υποχρέωση. Και επειδή μπορεί να το παίρνεις επί προσωπικού δεν με ενδιαφέρει ποια είναι η άποψη σου. Δεν εξέφρασα ποτέ αρνητική άποψη για τις γυναίκες που το κάνουν, επιλογή τους είναι και αν τους αρέσει με γεια τους με χαρά τους, ούτε σημαίνει ότι είναι κάτω στα μάτια μου και δεν θα μπορούσα να συνυπάρξω ερωτικά με κάποια. Ούτε αντίστοιχα κράζω και τους άνδρες που το κάνουν. Αν τους αρέσει και γουστάρουν με γεια τους και χαρά τους. Από κει και πέρα δεν ξέρω γιατί πρέπει να απολογηθώ για την επιλογή μου και τα γούστα μου; Αν βγω και πω ότι δεν με καυλωνουν και τα πόδια, αλλά αντίστοιχα με ξενερώνουν θα είναι επίσης κατακριτέο;
ψιτ παιρνω χαμπαρι τα πουστρακια στο χιλιομετρο ..ο αντρας ο γαμιας δεν βασταει τη ροη απο το πουστριλικι σου ...μπηκες? στροφαρεις?

δεν θα περασεις εσυ στους νεους γαμιαδες που μας διαβαζουν οτι 2 χρονια ειναι νορμαλ για ενα γαμια ...θες να εισαι πουστρακι κανενα προβλημα ..εδω μεγαλωνουμε γαμιαδες δεν θα τα πουστεψεις...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ δεν γάμησε τσάμπα... Ακόμη και ο Μαύρος (σόρρυ, Brad) Pitt να είσαι (ή ο μακαρίτης Α. Delon) κάτι «δίνεις» (αίγλη, γνωριμίες, κ.λπ.)
Καλώς ή κακώς το πήδημα «πληρώνεται».
1. Για κάποιον λόγο, οι περισσότερες γυναίκες (μη «επαγγελματίες»), θεωρούν ότι το σεξ είναι απόλαυση που την λαμβάνει (κυρίως) ο άνδρας, οπότε του «κάθονται» με ανταλλάγματα (εξόδους, κ.λπ.). Βέβαια, επί της ουσίας, αυτό είναι εκπόρνευση...
2. Για να καταλάβεις τί εννοώ, βρες μια γκόμενα, μην κερνάς/πληρώνεις εξόδους εξ αρχής (αλλά ο καθείς τα δικά του) και μέτρα πόσο θα αντέξει, χωρίς να σε πει «γύφτο» (εμμέσως ή αμέσως). Αυτό θα έπρεπε να είναι το αυτονόητο... ο καθείς έχει την δουλειά του, τα έξοδά του. Σε τελική, όταν βγαίνεις με φίλους κερνάτε αλλήλοις συνεχώς; Γιατί σε τελική ανάλυση, σχέση = φιλία (ό,τι και αν σημαίνει) + σεξ.
Το τί (και ΑΝ) προσφέρει ο καθένας έχει να κάνει με την διάθεση και τις δυνατότητές του.
3. Σε μια γνωριμία, το πρώτο που ρωτάνε είναι με τί ασχολείσαι, μετά κεντράρουν στο ντύσιμο/εμφάνιση και μετά σε αυτοκίνητο, κ.λπ.
Αν π.χ., δεν την βγάζεις έξω, δεν την πας εκδρομές... χέσε μέσα. Έχεις δει κάποια να «συμπαραστέκεται» σε κάποιον μεροκαματιάρη;
Τα επιχειρήματα του στυλ: «η γυναίκα ψάχνει σταθερότητα και σιγουριά για να κάνει οικογένεια» είναι για τον πέο. Αφ' ενός οι εποχές έχουν αλλάξει (π.χ., λίγες κάνουν οικογένεια αλλά καριέρα, οι άντρες ολοένα και περισσότερο συμβάλλουν/βοηθούν -σε σχέση με άλλες γενιές, κ.λπ.), αφ' ετέρου δεν πάνε (εξ αρχής) όλοι και όλες για οικογένεια. Το «μίνιμουμ» ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ είναι ΜΟΝΟ η συντροφικότητα (ναι, καλά).

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ υπάρχουν και εξαιρέσεις: 1/1000000000000000000 :grin:

Επίσης, ΜΗΝ ρωτάς άντρες «γιατί»... ρώτα γυναίκες (για να χορτάσεις από υποκρισία και δηθενιά, σε περιτύλιγμα μαλακίας και διαζυγίου με κοινή λογική).

Άντε, εις υγείαν.

Ένα ποσοστό πάντα θα γαμάει τζάμπα.Ειναι αυτοί που τους γουστάρουν όλες οι γυναίκες που έχουν γύρω τους.Χωρίς να έχουν και κάτι ιδιαίτερο πολλές φορές,ούτε λεφτά,ούτε καμια σουπερ εμφάνιση.Απλά είναι αυτοί...που τους θέλουν και οι άλλες.
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
ψιτ παιρνω χαμπαρι τα πουστρακια στο χιλιομετρο ..ο αντρας ο γαμιας δεν βασταει τη ροη απο το πουστριλικι σου ...μπηκες? στροφαρεις?

δεν θα περασεις εσυ στους νεους γαμιαδες που μας διαβαζουν οτι 2 χρονια ειναι νορμαλ για ενα γαμια ...θες να εισαι πουστρακι κανενα προβλημα ..εδω μεγαλωνουμε γαμιαδες δεν θα τα πουστεψεις...
Θες να αναθρέψεις γαμιάδες δικαίωμα σου, έχεις ίδιον όφελος. Αλλά ξέρεις κάτι; Στα παπάρια μου. Υποστήριξε τα και στα άλλα ποστ αυτά που θεωρούν τις γυναίκες τρύπες να πάρεις το μπράβο τους. Εκεί όμως δεν σε παίρνει μιλάς ευγενικά και λογικά.

Όταν η ξεφτίλα παίρνει όνομα, ονομάζεται Magi.
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
404
Πόντοι
21
Ένα ποσοστό πάντα θα γαμάει τζάμπα.Ειναι αυτοί που τους γουστάρουν όλες οι γυναίκες που έχουν γύρω τους.Χωρίς να έχουν και κάτι ιδιαίτερο πολλές φορές,ούτε λεφτά,ούτε καμια σουπερ εμφάνιση.Απλά είναι αυτοί...που τους θέλουν και οι άλλες.
αδιανόητα μικρό ποσοστό όμως...ναι, υπάρχει.. (μάλλον έχουν κάνει συμφωνία με τον Μεφιστοφελή...χαχα)
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
8
Like
32.246
Πόντοι
6.536
Ένα ποσοστό πάντα θα γαμάει τζάμπα.Ειναι αυτοί που τους γουστάρουν όλες οι γυναίκες που έχουν γύρω τους.Χωρίς να έχουν και κάτι ιδιαίτερο πολλές φορές,ούτε λεφτά,ούτε καμια σουπερ εμφάνιση.Απλά είναι αυτοί...που τους θέλουν και οι άλλες.
Φίλε μου υπάρχουν 3 κατηγορίες ανδρών που γαμάνε κατά συρροή και κατ'εξακολούθηση...
Αυτοί που επένδυσαν στον εαυτό τους,αυτοί που έχουν φράγκα και αυτοί που γεννήθηκαν προικισμένοι από την φύση εμφανισιακά.
Ο οποιοσδήποτε μπορεί να ανήκει στην 1η κατηγορία, που είναι και η πιο επιτυχημένη από τις παραπάνω 3 κατηγορίες....
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.197
Κριτικές
3
Like
1.846
Πόντοι
496
Θες να αναθρέψεις γαμιάδες δικαίωμα σου, έχεις ίδιον όφελος. Αλλά ξέρεις κάτι; Στα παπάρια μου. Υποστήριξε τα και στα άλλα ποστ αυτά που θεωρούν τις γυναίκες τρύπες να πάρεις το μπράβο τους. Εκεί όμως δεν σε παίρνει μιλάς ευγενικά και λογικά.

Όταν η ξεφτίλα παίρνει όνομα, ονομάζεται Magi.
μπραβο παρα κατω ...

εφοσον λοιπον βγηκες απο την κατηγορια τον γαμιαδων και το στρειτ στορι ...τωρα μπορεις να λες τα κουλα σου για την αποχη σου

Οποτε για κανε μια βολτα να δω τι κατάλαβες:coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
8
Like
32.246
Πόντοι
6.536
Θες να αναθρέψεις γαμιάδες δικαίωμα σου, έχεις ίδιον όφελος. Αλλά ξέρεις κάτι; Στα παπάρια μου. Υποστήριξε τα και στα άλλα ποστ αυτά που θεωρούν τις γυναίκες τρύπες να πάρεις το μπράβο τους. Εκεί όμως δεν σε παίρνει μιλάς ευγενικά και λογικά.

Όταν η ξεφτίλα παίρνει όνομα, ονομάζεται Magi.
Η Μάγκι είναι η αδερφή/γκόμενα/φίλη που θα θέλαμε να έχουμε όσοι δεν έχουμε αδερφή.
Παλιάς κοπής,ζόρικη και με άποψη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
8
Like
32.246
Πόντοι
6.536
Φίλε μου υπάρχουν 3 κατηγορίες ανδρών που γαμάνε κατά συρροή και κατ'εξακολούθηση...
Αυτοί που επένδυσαν στον εαυτό τους,αυτοί που έχουν φράγκα και αυτοί που γεννήθηκαν προικισμένοι από την φύση εμφανισιακά.
Ο οποιοσδήποτε μπορεί να ανήκει στην 1η κατηγορία, που είναι και η πιο επιτυχημένη από τις παραπάνω 3 κατηγορίες....
Υπάρχει και ο Σπαλιάρας,ο οποίος συνδυάζει και τις 3 κατηγορίες....

:tooth:
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Η Μάγκι είναι η αδερφή που θα θέλαμε να έχουμε όσοι δεν έχουμε αδερφή.
Παλιάς κοπής,ζόρικη και με άποψη.
Λογικό όταν η ζορικη Magi αναθρέφει γαμιάδες και φασίστες μαζί.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
8
Like
32.246
Πόντοι
6.536

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.539
Πόντοι
2.356
Η Μάγκι είναι η αδερφή/γκόμενα/φίλη που θα θέλαμε να έχουμε όσοι δεν έχουμε αδερφή.
Παλιάς κοπής,ζόρικη και με άποψη.
σιγα τα ζορια και τα αιματα τυπε...

δινουμε αξια στο καθε πρεζακι εδω μεσα...
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
μπραβο παρα κατω ...

εφοσον λοιπον βγηκες απο την κατηγορια τον γαμιαδων και το στρειτ στορι ...τωρα μπορεις να λες τα κουλα σου για την αποχη σου

Οποτε για κανε μια βολτα να δω τι κατάλαβες:coffee:
Ούτε γαμιάς υποστήριξα ότι είμαι ούτε η αποχή μου ήταν απαραίτητα επιλογή μου, απλώς προσέχω που θα βάλω τον πούτσο μου. Αν εσύ θες να χαϊδεύεις τα αυτάκια γαμιάδων, που θεωρούν την γυναίκα μια τρύπα για χύσια, λυπάμαι είσαι τόσο συνυπαίτια όσο και εκείνοι που υποστηρίζουν βιαστές και γυναικοκτόνους.

Και κάτι τελευταίο, προφανώς θεωρείς άνδρα μόνο κάποιον ο οποίος βλέπει την γυναίκα σαν τρύπα. Αυτό να το υποστηρίξεις και στον επόμενο που όταν θα του αρνηθείς κάτι, θα στραβώσει και θα σε σαπακιάσει. Αλλά τότε θα είναι αργά, θα έχεις εκθρέψει το αυγό του φιδιού ήδη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.117
Κριτικές
8
Like
32.246
Πόντοι
6.536
μαθηματα ας σου κανει αυτη αφου σε κοβω για εθελοντη...

μη σηκωνεις το υφακι μερακλη!
Οχι ρε,χαλάρωσε.
Δεν έχω θέμα μαζί σου,ούτε και την ξέρω,απλά τα λέει ωραία,είναι και Πανάθα άρρωστη,οπότε θα στηρίξω.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
εγώ προσωπικά πληρώνω γιατί γουστάρω και είμαι άρρωστος με το μουνί

αυτή την ευχαρίστηση έχω να πηγαίνω με εσκορτ

αυτό με γεμίζει ειναι το ναρκωτικό μου
Εσυ δεν πατας καθόλου . Γραφεις κριτικες για γκόμενες και την ιδια στιμη ποσταρεις live απο Αλβανία . Ολες οι γκόμενες σε εχουν καταλαβει τι παπατζασ εισαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom