Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
120
Like
19.369
Πόντοι
25.186
Σου έδωσε το μαγαζί δηλαδή τη συνομιλία με τον πελάτη τυπε? Το angels? Αν ειναι όντως έτσι ωραίο μπουρδελο έχουν στήσει...
Τίποτα τέτοιο δικιά μου συνομιλία ειναι
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
120
Like
19.369
Πόντοι
25.186
Στο γκλαμουρ πηγες μωρη λινατσα ?

Δεν απαντας μουνοπανο?

Στα φτιαχτα των αγγελων μόνο πας προμοτορακο .

Ασε τα ξερουμε αυτα πριν απο σενα αλβανιδι
Ομόνοια τώρα για την δόση σου πρεζόνι
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
120
Like
19.369
Πόντοι
25.186
Περιμενω τον πατερα σου μουφαλβανε.

Ρε μουνι δεν απαντας ε?

Γιατι αραγε ?

Πουστρακι αλβανακι απατεωνακι
ομονοια λεμε για την δόση σου πουτανάκι τρέχα
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.621
Πόντοι
456
Προσωπικά δεν με τράβηξε ποτέ η λογική να πληρώσω για σεξ, οπότε ναι δεν μπορώ να το αντιληφθώ γιατί γίνεται. Με καυλώνει να σκέφτομαι ότι η παρτενέρ μου φτάνει στο σημείο να με παρακαλάει να την γαμησω. Αυτό βέβαια έχει και το κόστος του. Έχω περάσει και 2ετια χωρίς σεξ. Αλλά το γαμήσι θέλει κυνήγι δεν πρέπει να σερβίρεται έτοιμο στο πιάτο.
Προσωπικά δε με τράβηξε ποτέ η λογική να μπω σε ένα φόρουμ για κάτι που δε με ενδιαφέρει.
Ρε τράβα παρακάτω καραγκιόζη.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
404
Πόντοι
21
Βέβαια υπάρχει μια κατηγορία αντρών που ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ (και δη αδρά) για να γαμήσουν -τους πάντες... οι πολιτικοί!
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Προσωπικά δε με τράβηξε ποτέ η λογική να μπω σε ένα φόρουμ για κάτι που δε με ενδιαφέρει.
Ρε τράβα παρακάτω καραγκιόζη.
Κάτσε να κουνήσω λίγο τα καλαμπαλικια μου από το πόσο με ενδιαφέρει η άποψη σου. Ωραία μαζευτείτε όλοι σε ένα thread για να συμφωνείτε μεταξύ σας και να βαρατε μαλακιά ο ένας στον άλλο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Φίλε μου υπάρχουν 3 κατηγορίες ανδρών που γαμάνε κατά συρροή και κατ'εξακολούθηση...
Αυτοί που επένδυσαν στον εαυτό τους,αυτοί που έχουν φράγκα και αυτοί που γεννήθηκαν προικισμένοι από την φύση εμφανισιακά.
Ο οποιοσδήποτε μπορεί να ανήκει στην 1η κατηγορία, που είναι και η πιο επιτυχημένη από τις παραπάνω 3 κατηγορίες....

Κατα συρροή και κατ'εξακολουθηση γαμάνε μονο επώνυμοι και φραγκάτοι.

Μετά,όσοι έχουν να κάνουν με νύχτα

Πιο κάτω,δάσκαλοι χορού,γυμναστές,ποδοσφαιριστές τοπικού κλπ

Οι υπόλοιποι,χωρις γκόμενα και σχέση,γαμάνε τη χούφτα τους...
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Κατα συρροή και κατ'εξακολουθηση γαμάνε μονο επώνυμοι και φραγκάτοι.

Μετά,όσοι έχουν να κάνουν με νύχτα

Πιο κάτω,δάσκαλοι χορού,γυμναστές,ποδοσφαιριστές τοπικού κλπ

Οι υπόλοιποι,χωρις γκόμενα και σχέση,γαμάνε τη χούφτα τους...
Και εσύ γαμας κατσίκες...:zfuck::zfuck::zfuck:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
8
Like
32.220
Πόντοι
6.536
Κατα συρροή και κατ'εξακολουθηση γαμάνε μονο επώνυμοι και φραγκάτοι.

Μετά,όσοι έχουν να κάνουν με νύχτα

Πιο κάτω,δάσκαλοι χορού,γυμναστές,ποδοσφαιριστές τοπικού κλπ

Οι υπόλοιποι,χωρις γκόμενα και σχέση,γαμάνε τη χούφτα τους...
Καμμία σχέση....
Ότι σου είπα...
Μιλάμε για Αθήνα και μεγάλες πόλεις.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.167
Like
15.798
Πόντοι
2.256
Ευχαριστώ! Δεν μου ερχόταν αυτή η ιδέα. Ζω στην Λάρισα, δεν έχουμε swinger's club, αλλά αν θα είμαι στην Αθήνα οποσδήποτε θα παω στο swinger's club!
Αν ποτέ σε βγάλει ο δρόμος και θέλεις, στείλε μήνυμα!! Όταν πηγαίνεις με παρέα ζευγάρι είναι καλύτερα από το άγνωστη μεταξύ αγνώστων. Επίσης μπορούμε να σε φέρουμε σε επαφή με τα κατάλληλα άτομα όσο αφορά ηλικίες, γούστα κλπ :wink:
 

Beastarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2024
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
0
Πολλοί λόγοι ανάλογα με την κατηγορία που ανήκει ο καθένας.

Για κάποιους είναι η μοναδική λύση καθώς μπορεί να μην έχουν καλή εμφάνιση ή καθόλου κοινωνικές δεξιότητες με τις γυναίκες (ή και τα δύο). Κάποιοι μπορεί να έχουν σοβαρά θέματα αυτοπεποίθησης. Μην ξεχνάμε και τα παππούδια...

Κάποιοι θέλουν να βγάλουν βίτσια και απωθημένα που δεν μπορούν με την γκόμενά τους ή την γυναίκα τους. Πολλοί έχουν και προβληματικούς γάμους από άποψη σεξ.

Άλλοι θέλουν απλά να γαμήσουν. Γουστάρουν μία νέα εμπειρία με κάποια άγνωστη κοπέλα.

Υπάρχουν και τύποι που φτιάχνονται με την ιδέα ότι πληρώνουν για να γαμήσουν. Τους δίνει μία αίσθηση εξουσίας που τους φτιάχνει..

Τέλος, ορισμένοι απλά ψάχνουν γκόμενα, συναισθηματισμούς ή γενικά μία ψευδαίσθηση αγάπης και τρυφερότητας που δεν μπορούν να έχουν και νομίζουν ότι θα την βρουν εκεί...
 

Panopyl2

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
28
Like
21
Πόντοι
0
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
από εμπειρία μου δεν υπάρχει καμία εκεί εξω δεν με θέλει καμιά είμαι σε φάση που δεν θέλω σχέση και δεν βρισκω γυναικά για χαλαρο ,επίσης μια παρόμοια συζήτηση είχα πριν καρό και είπα ότι αμα δεν υπήρχε ο αγοραίος ερωτάς θα είχαμε συνέχεια πόλεμο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.257
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
O μπουρδελιαρης θα πληρώσει σε ρευστό αλλά θα γαμησει.
Ο μη μπουρδελιαρης θα πληρώσει σε είδος και από ένα σημείο και πέρα δεν θα γαμαει.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.056
Κριτικές
9
Like
13.003
Πόντοι
3.836
Εντάξει δεν είναι και τόσο δύσκολο να καταλάβεις γιατί, το ανέλυσε και συναγωνιστής λίγο πιο πάνω.

Να προσθέσω στους λόγους και το ότι κάποιοι άντρες έχουν ταλαιπωρηθεί με χωρισμούς και απορρίψεις, και θέλουν μία περίοδο που μόνο θα γαμάνε χωρίς να τους απασχολεί κάτι μόνιμο.
Στην ίδια κατηγορία άντρες που δε θέλουν γενικά κάτι σταθερό, θέλουν να πάρουν όσες περισσότερες μπορούν χωρίς να μοιράζονται τη ζωή τους με καμία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom