Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
876
Like
1.885
Πόντοι
206
Γιατί το μουνί έχει αποκτήσει απίστευτη υπεραξία. Πώς είναι η Μύκονος? Κάπως έτσι. Τις τελευταίες μέρες μου ρθε διαφήμιση στο φβ ένα γκρουπ για χωρισμένους διαζευγμένους κλπ. Βλέπω τυχαία κάτι αναρτήσεις. Κάνει ένας άντρας ανάρτηση, παίρνει 100 λάικ κ 20 σχόλια. Κάνει γυναίκα ανάρτηση,παίρνει 3000 λάικ κ 500 σχόλια πόσο κούκλα είναι κ τι όμορφη που είναι σήμερα κ άλλα τόσα σάλια. Η σιτεμένη 55άρσ χωρισμένη 2500 σχόλια. Ρε πάμε καλά? Τι λιγουρίαση είναι αυτή. Καλά να πάθουμε
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Συμφωνώ αλλά και πάλι δε είναι φυσιολογικό μια γυναίκα να βλέπει ότι ο άλλος είναι μαλάκας αλήτης έχει φάτσα εγκληματική αλητικη και πάει μαζί του τότε είναι τραγική μια τέτοια γυναίκα τόσο απλά.Τα λεφτά είναι λογικό όμως να τα κοιτάνε οι γυναίκες γιατί θέλουν να περνάνε καλα όσο έχουν σχέση με κάποιον και αργοτερα αν κάνουν οικογένεια,είναι απόλυτα λογικό να κοιτάει η άλλη τα λεφτά για να πηγαίνει διακοπές σε ακριβά εστιατόρια κλπ,το λογικό δε είναι να πηγαίνει η άλλη με τον αλήτη αυτό είναι ανωμαλία.
Που είσαι μωρή μπουστάρα;

Παιδιά @ROB. C @Glyfomounix,ήρθε ο Τζιμακος
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.161
Κριτικές
5
Like
6.812
Πόντοι
2.306
Προσωπικά μου αρέσει η καλτιλα γύρω από το πληρωμένο σεξ - ευτυχώς στη ζωή μου είχα πάντα σεξ αλλά ταυτόχρονα μου άρεσε να πηγαίνω με Τανες. Ακόμα μου αρέσει τριάντα χρόνια αργότερα και ναι, ανήκω σε μια από τις τελευταίες γενιές όπου τα αγόρια πήγαιναν στην Φυλής να χάσουν τη παρθενια τους - ίσως από εκεί να μου έμεινε η ρετσινιά
Ευτυχώς που δεν έχασα την "παρθενιά" μου στη Φυλής τύπε.
Θα μου είχε μείνει κουσούρι.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
951
Like
1.585
Πόντοι
206
Γιατί το μουνί έχει αποκτήσει απίστευτη υπεραξία. Πώς είναι η Μύκονος? Κάπως έτσι. Τις τελευταίες μέρες μου ρθε διαφήμιση στο φβ ένα γκρουπ για χωρισμένους διαζευγμένους κλπ. Βλέπω τυχαία κάτι αναρτήσεις. Κάνει ένας άντρας ανάρτηση, παίρνει 100 λάικ κ 20 σχόλια. Κάνει γυναίκα ανάρτηση,παίρνει 3000 λάικ κ 500 σχόλια πόσο κούκλα είναι κ τι όμορφη που είναι σήμερα κ άλλα τόσα σάλια. Η σιτεμένη 55άρσ χωρισμένη 2500 σχόλια. Ρε πάμε καλά? Τι λιγουρίαση είναι αυτή. Καλά να πάθουμε
Το έχουμε πει πολλές φορές οι 5/10 μπορούν να πάρουν καμιά 800 like στο instagram δείχνοντας το ποπό τους.

Αυτό γαμάει το market value. Είναι όλα business.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Το έχουμε πει πολλές φορές οι 5/10 μπορούν να πάρουν καμιά 800 like στο instagram δείχνοντας το ποπό τους.

Αυτό γαμάει το market value. Είναι όλα business.
Μακάρι να γίνει κάτι και να κλείσει το ινστα και το φβ..θα βλέπαμε μεγάλη αλλαγή στις γκομενεςθα του άρεσε μετά το καμάκι στην δρομο
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Μακάρι να γίνει κάτι και να κλείσει το ινστα και το φβ..θα βλέπαμε μεγάλη αλλαγή στις γκομενεςθα του άρεσε μετά το καμάκι στην δρομο
Α,δηλαδή πιστεύεις ότι με το κλείσιμο των social media ότι η καθεμία θα ανεχόταν το απελπισμένο πέσιμο ή την παρακολούθηση που κάνεις σε ζευγάρια.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
1
Like
5.135
Πόντοι
2.356
προσωπικα λοιπον δε διαφερει απο το γιατι πληρωνω για να φαω...

θελω να πιω καφε ΤΩΡΑ. πληρωνω τωρα και πινω καφε...

θελω να ΓΑΜΗΣΩ ΤΩΡΑ. ΧΘΕΣ....
δε παρακαλαω την μπαταφιογκα της γειτονιας να μου κατσει, ουτε θα περιμενω τη μαρια να σχολασει και να με επιλεξει αναμεσα σε 5-6 πρωην γαμιαδες της.... πληρωνω και παιρνω αυτο που μου αρεσει χωρις μα και μου και καληνυχτα....

πληρωνω γιατι ΜΠΟΡΩ και γαμαω επισης γιατι ΜΠΟΡΩ.

ποτε δε περιμενα να φτασουν οι καβλες στο κοκκινο για να παω να γαμησω... οπως αλλοι κρατιουνται για μερες και κανουν αποχη συνειδητα η μη... ετσι και εγω τα ριχνω οπως και οταν μπορω.... επειδη ετσι μου καβλωσε και οχι επειδη ημουν καβλωμενος ωρες....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Α,δηλαδή πιστεύεις ότι με το κλείσιμο των social media ότι η καθεμία θα ανεχόταν το απελπισμένο πέσιμο ή την παρακολούθηση που κάνεις σε ζευγάρια.
Ναι το πιστεύω τζον 100γιατί δεν θα εχουν επιλογες..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
1
Like
5.135
Πόντοι
2.356
Ναι το πιστεύω τζον 100γιατί δεν θα εχουν επιλογες..
μια χαρα εχουν και ειχαν. τους ιδιους 10-20 που τις βλεπουν στα μαγαζια και τις καβλαντιζουν μεσω ινστα και τις παιρνουν με τη σειρα...


δικαιολογια ανεπαρκειας ειναι τα σοσιαλ...

απλα φανερωσαν ποσο βλακεια και αγαμια υπαρχει στους υπολοιπους απελπισμενους και μεχρι εκει....

ουδεις ΝΟΡΜΑΛ κλαψουριζει οτι τα σοσιαλ του στερησαν τις γκομενες.

για να στις στερουν τα σοσιαλ α) δεν εισαι νορμαλ η β) δεν ειναι αυτες νορμαλ.... οποτε συνεβη κατι φυσιολογικοτατο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Ναι το πιστεύω τζον 100γιατί δεν θα εχουν επιλογες..
Επομένως ρε Σκιπταρ θεωρείς ότι η καθεμία θα πρέπει να το δίνει σε όποιον να ναι,χωρίς να της αρέσει κλπ;
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.499
Like
2.712
Πόντοι
456
Ναι το πιστεύω τζον 100γιατί δεν θα εχουν επιλογες..
Εσύ πάντως επιθυμείς να κλείσουν τα social media γιατί έτσι ίσως γλιτώσεις τη διαπόμπευση από καμιά κοπελίτσα,καθώς έχεις δώσει δικαιώματα με παρακολουθήσεις ζευγαριών,απελπισμένο πέσιμο στις υπαλλήλους καταστημάτων κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom