Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 319K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Παρακάμπτονται ως δια μαγείας όλες αυτές οι σύγχρονες κοινωνικές νόρμες για την δήθεν καθώς πρέπει συμπεριφορά ενός θηλυκού και μεταφέρεσαι για λίγο στην αρχέγονη κατάσταση. Δηλαδή σου έφερα κρέας στην σπηλιά απο κυνήγι για να φας, δώσε μου μouvi για ευχαρίστηση ως αντάλλαγμα. Έτσι και σήμερα, δίνεις το αντίτιμο παρακάμπτονται οι όποιες αντιστάσεις μονομιάς και η άλλη ανοίγει τα πόδια υποτακτικά και με χαρά.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.228
Like
16.064
Πόντοι
2.256
Αν θα είχα λεφτά και εγω θα πλήρωνα για σεξ με έναν άντρα. Είναι πιο εύκολο, μπορείς να διαλέξεις αυτό που σου αρέσει να συζητήσεις τι θα κάνετε, χωρίς να σε ενοχλεί ή ζηλεύει μετά.
Πας σε swinger's club ή πάρτι. Ως γυναίκα δεν πληρώνεις παρά μόνο τα ποτά σου και όχι όλα!! Διαλέγεις ανάμεσα σε 50-70 άντρες από ζευγάρια ή μπαλαντέρ και κάνεις ό, τι γουστάρεις!!!
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Προσωπικά δεν με τράβηξε ποτέ η λογική να πληρώσω για σεξ, οπότε ναι δεν μπορώ να το αντιληφθώ γιατί γίνεται. Με καυλώνει να σκέφτομαι ότι η παρτενέρ μου φτάνει στο σημείο να με παρακαλάει να την γαμησω. Αυτό βέβαια έχει και το κόστος του. Έχω περάσει και 2ετια χωρίς σεξ. Αλλά το γαμήσι θέλει κυνήγι δεν πρέπει να σερβίρεται έτοιμο στο πιάτο.
 

I_can_be_slut

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
46
Πόντοι
0
Πας σε swinger's club ή πάρτι. Ως γυναίκα δεν πληρώνεις παρά μόνο τα ποτά σου και όχι όλα!! Διαλέγεις ανάμεσα σε 50-70 άντρες από ζευγάρια ή μπαλαντέρ και κάνεις ό, τι γουστάρεις!!!
Ευχαριστώ! Δεν μου ερχόταν αυτή η ιδέα. Ζω στην Λάρισα, δεν έχουμε swinger's club, αλλά αν θα είμαι στην Αθήνα οποσδήποτε θα παω στο swinger's club!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.942
Πόντοι
17.785
Ευχαριστώ! Δεν μου ερχόταν αυτή η ιδέα. Ζω στην Λάρισα, δεν έχουμε swinger's club, αλλά αν θα είμαι στην Αθήνα οποσδήποτε θα παω στο swinger's c
Εκει δεν ειχατε τις γκαρσονιερες που οι ευρωστες συζηγοι μαζευαν πιτσιρικαδες?
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
304
Like
594
Πόντοι
81
Αν θα είχα λεφτά και εγω θα πλήρωνα για σεξ με έναν άντρα. Είναι πιο εύκολο, μπορείς να διαλέξεις αυτό που σου αρέσει να συζητήσεις τι θα κάνετε, χωρίς να σε ενοχλεί ή ζηλεύει

Αν θα είχα λεφτά και εγω θα πλήρωνα για σεξ με έναν άντρα. Είναι πιο εύκολο, μπορείς να διαλέξεις αυτό που σου αρέσει να συζητήσεις τι θα κάνετε, χωρίς να σε ενοχλεί ή ζηλεύει μετά.
Σωστη !!! Ε Ναι Αυτη ειναι Η Λογικη στο Ολο Θεμα !! Hit and Run without Consequences !!!
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496
Προσωπικά δεν με τράβηξε ποτέ η λογική να πληρώσω για σεξ, οπότε ναι δεν μπορώ να το αντιληφθώ γιατί γίνεται. Με καυλώνει να σκέφτομαι ότι η παρτενέρ μου φτάνει στο σημείο να με παρακαλάει να την γαμησω. Αυτό βέβαια έχει και το κόστος του. Έχω περάσει και 2ετια χωρίς σεξ. Αλλά το γαμήσι θέλει κυνήγι δεν πρέπει να σερβίρεται έτοιμο στο πιάτο.
Και αυτη η 2ετια χωρις σεξ σιγουρα ικανοποιούσες εσυ το σωμα σου και το μυαλο σου ..

Δεν θα μπω στη διαδικασια να σε ρωτησω ευθεως εγω για τα 2 αυτα χρονια για το πως έχυνες διοτι δεν εισαι ετοιμος να απαντησεις ...Ομως αυτο που θελω να ρωτησω και αν θελεις απαντας αλλα με ειλικρινια ...αλλιως θα σεβαστω την σιωπη σου οχι ομως το ψεμα ....

Λοιπον ,,,,καταφερες να αποκόψεις τον εαυτο σου απο το νορμαλ και για 2 ολοκληρα χρονια έθρεφες εγωισμο τοσο μεγαλο και εφτιαχνες μια εικονα τοσο τεραστια για εσενα που καταφερες για 2 χρονια να γαμας εσυ το σωμα σου οποτε και οταν θελει ...

Σημερα λοιπον επειδή πλεον εισαι ο νουμερο ενα facker του ευαυτου σου ...εδωσες εσυ την εντυπωση στον εαυτο σου οτι εισαι τοσο δυνατος player που η αλλη θα πρεπει να σε παρακαλαει ..ενω ειναι γεματο λιγουρια στο διάβα της και απο παντου ..

Οποτε εισαι ενας facker με μεγαλη εμπειρία στον αυνανισμο και για αυτο μπορεις να κρατηθεις ..παω στοιχημα οτι οταν θα εισαι με την γκομενα θα εισαι μουγκος ..με το στανιο θα μιλας ,,,βλεπεις εμαθες στη μουγκα να ανομαλιαζεις ...

Και ηρθες εδω που γαμαμε οτι κουνιέται να μας πεις εσυ με 2 χρονια μονο αυνανισμο για γκομενες που θα παρακαλανε

Για ίσιωσε :coffee:
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
406
Πόντοι
21
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ δεν γάμησε τσάμπα... Ακόμη και ο Μαύρος (σόρρυ, Brad) Pitt να είσαι (ή ο μακαρίτης Α. Delon) κάτι «δίνεις» (αίγλη, γνωριμίες, κ.λπ.)
Καλώς ή κακώς το πήδημα «πληρώνεται».
1. Για κάποιον λόγο, οι περισσότερες γυναίκες (μη «επαγγελματίες»), θεωρούν ότι το σεξ είναι απόλαυση που την λαμβάνει (κυρίως) ο άνδρας, οπότε του «κάθονται» με ανταλλάγματα (εξόδους, κ.λπ.). Βέβαια, επί της ουσίας, αυτό είναι εκπόρνευση...
2. Για να καταλάβεις τί εννοώ, βρες μια γκόμενα, μην κερνάς/πληρώνεις εξόδους εξ αρχής (αλλά ο καθείς τα δικά του) και μέτρα πόσο θα αντέξει, χωρίς να σε πει «γύφτο» (εμμέσως ή αμέσως). Αυτό θα έπρεπε να είναι το αυτονόητο... ο καθείς έχει την δουλειά του, τα έξοδά του. Σε τελική, όταν βγαίνεις με φίλους κερνάτε αλλήλοις συνεχώς; Γιατί σε τελική ανάλυση, σχέση = φιλία (ό,τι και αν σημαίνει) + σεξ.
Το τί (και ΑΝ) προσφέρει ο καθένας έχει να κάνει με την διάθεση και τις δυνατότητές του.
3. Σε μια γνωριμία, το πρώτο που ρωτάνε είναι με τί ασχολείσαι, μετά κεντράρουν στο ντύσιμο/εμφάνιση και μετά σε αυτοκίνητο, κ.λπ.
Αν π.χ., δεν την βγάζεις έξω, δεν την πας εκδρομές... χέσε μέσα. Έχεις δει κάποια να «συμπαραστέκεται» σε κάποιον μεροκαματιάρη;
Τα επιχειρήματα του στυλ: «η γυναίκα ψάχνει σταθερότητα και σιγουριά για να κάνει οικογένεια» είναι για τον πέο. Αφ' ενός οι εποχές έχουν αλλάξει (π.χ., λίγες κάνουν οικογένεια αλλά καριέρα, οι άντρες ολοένα και περισσότερο συμβάλλουν/βοηθούν -σε σχέση με άλλες γενιές, κ.λπ.), αφ' ετέρου δεν πάνε (εξ αρχής) όλοι και όλες για οικογένεια. Το «μίνιμουμ» ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ είναι ΜΟΝΟ η συντροφικότητα (ναι, καλά).

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ υπάρχουν και εξαιρέσεις: 1/1000000000000000000 :grin:

Επίσης, ΜΗΝ ρωτάς άντρες «γιατί»... ρώτα γυναίκες (για να χορτάσεις από υποκρισία και δηθενιά, σε περιτύλιγμα μαλακίας και διαζυγίου με κοινή λογική).

Άντε, εις υγείαν.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.988
Like
8.141
Πόντοι
2.306
Ο λόγος που πληρώνει κανείς για να φωνάξει μια έσκορτ για πήδημα, είναι σχετικά απλός.

Είναι ηδονή, είναι απόλαυση, είναι άθληση, και βγάζει και οικονομικό νόημα.

Μόνο όταν έχει κανείς κολλήματα με οικειότητα και συναισθήματα δεν το καταλαβαίνει.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Προσωπικά δεν με τράβηξε ποτέ η λογική να πληρώσω για σεξ, οπότε ναι δεν μπορώ να το αντιληφθώ γιατί γίνεται. Με καυλώνει να σκέφτομαι ότι η παρτενέρ μου φτάνει στο σημείο να με παρακαλάει να την γαμησω. Αυτό βέβαια έχει και το κόστος του. Έχω περάσει και 2ετια χωρίς σεξ. Αλλά το γαμήσι θέλει κυνήγι δεν πρέπει να σερβίρεται έτοιμο στο πιάτο.

Πρώτη φορά σε μπουρδελάκι πήγα όταν ήμουν 16 ετών,
μαζί με συμμαθητές πήγαμε.

2 χρόνια αγάμητος, όπως εσύ, δεν μπορούσα να είμαι ούτε στο Λύκειο,
που είχα μόνο ένα μικρό χαρτζηλίκι.

Με βίζιτες πήγαιναν και πηγαίνουν πολλοί άντρες
που είχαν κατακτήσεις στο γυναικείο φύλο.
Ωνάσης, Μπερλουσκόνι, Τραμπ, Τζακ Νίκολσον, Μάϊκλ Ντάγκλας, Χιου Γκραντ,
Νικ Νόλτε, Μαραντόνα κτλ.


Inside Diego Maradona and Liam Gallagher's wild night out with hookers​


Άλλο βίζιτα, και άλλο σχέση με γυναίκα.

Όποιος δεν πάει με βίζιτες , δεν έχει απομυθοποιήσει τις γυναίκες,
και πέφτει θύμα στους θεατρινισμούς τους.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
αν μου επιτρέπετε να μιλήσω ως 60αρης

σαν νέοι , τουλάχιστον οι της γεννιάς μου, πληρώσαμε τα πρώτα γαμήσια μας στους οίκους ανοχής.

δεν το βρίσκω προσωπικά κακό να γίνει 4-5 φορές, μαθαίνεις τα βασικά εκ του ασφαλούς και χωρίς άγχος. οι περισσότερες κυρίες ήταν τότε πολύ καλές στην διαχείρηση των νέων
ο κίνδυνος εδώ είναι να γίνει τρόπος ζωής....μαθαίνεις να τρως χωρίς να δουλέψεις...δεν είναι ορθό για τον άντρα.

στην συνέχεια με κάποια σχετική αυτοπεποίθηση , προχωρήσαμε στη δημιουργία σχέσεων και γαμούσαμε όσο θέλαμε. να επισημάνω ότι η γεννιά μου έκανε σχέσεις και όχι one night stands. βραχυχρόνιες ναι, αλλά όχι με άλλη κάθε βράδυ. αυτό το συναντούσα μόνο σε τουριστικά μέρη όπου οι κάμακες γαμούσαν διαφορετική κάθε βράδυ...άλλες εποχές που τις χτύπησε το AIDS...έπεσε φόβος μεγάλος

οι παντρεμένοι της γεννιάς μου, όσοι ήθελαν να ξενογαμήσουν αλλά να μην πληρώσουν πουτάνες , έβρισκαν γκόμενα και δεν πλη΄ρωναν (νόμιζαν...τελικά τους έβγαινε μεγαλύτερος το λογαριασμός στο τέλος) και φυσικά οι περισσότεροι γάμησαν και την οικογένεια τους, πλήρωσαν δικηγόρους, διατροφές, ξεφτυλίκια (κατά την γνώμη μου)

οι παντρεμένοι της γεννιάς μου που ήθελαν να ξενογαμήσουν αλλά να μην γαμήσουν την οικογένεια τους, πλήρωσαν τις πουτάνες (σόρρυ κυρίες μου για την έφραση, δεν το κάνω για να σας υποτιμήσω....) και πιστέψτε με ήταν όλοι ευχαριστημένοι στο τέλος....ΟΛΟΙ και το εννοώ.

κάποιοι θα με καταλάβουν και κάποιο όχι...

το χάσμα των γεννεών βλέπετε
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
406
Πόντοι
21
Ο λόγος που πληρώνει κανείς για να φωνάξει μια έσκορτ για πήδημα, είναι σχετικά απλός.

Είναι ηδονή, είναι απόλαυση, είναι άθληση, και βγάζει και οικονομικό νόημα.

Μόνο όταν έχει κανείς κολλήματα με οικειότητα και συναισθήματα δεν το καταλαβαίνει.
Μαν, έχεις απόλυτο άδικο :headbang2:

Υπάρχουν και οι εξής πιθανότητες:
α) Κάποιος να έχει θέματα (ψυχολογικά, υγιεινής, κ.λπ.) με τις εκδιδόμενες. Λ.χ., αν για κάποιον είναι σημαντικό το φιλί, ε... δεν θα φιλήσεις κάποια που πιο πριν έχει γλύψει τον μήτσο τον καραμπουζουκλή από 10+ νοματαίους... (ΟΣΑ Hexalen και να καταπιεί)
β) Κάποιος να θέλει να έχει την ψευδαίσθηση ότι η άλλη, έστω και λίγο, γουστάρει... όπως είναι...με ατέλειες, κ.λπ. Ότι το φιλί, το χάδι, το εννοεί και ότι θέλει και εκείνη κάτι αντίστοιχο.
Και στο β) μη μου πεις «μα και μου»... γιατί αν τα πράγματα ήταν απλά ΑΚΟΜΗ και με τις εκδιδόμενες, ΔΕΝ θα υπήρχε το site και οι κριτικές.
Όλοι έχετε πει περί φόλας... Άρα ΚΑΙ με τις εκδιδόμενες υπάρχει άγχος, βιασύνη, έλλειψη απόλαυσης, κ.λπ.

Από την άλλη ΟΚ. Ο καθείς (δεν κλίνεται κατά το «Παντελής» :glasses:) έχει δικαίωμα στο να αποφασίσει αν θέλει να μπει στον εξαιρετικά ψυχοφθόρο στοίβο του να βρει «γκόμενα» (με ό,τι συνεπάγεται) ή αν κάνει «κατάθεση» σε ευαγή ιδρύματα ή αν χύνει σε Polybag (πρβλπ. νήμα «Που να χύσω») ή αν θα το δέσει κόμπο.
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
125
Like
19.974
Πόντοι
25.186
εγώ προσωπικά πληρώνω γιατί γουστάρω και είμαι άρρωστος με το μουνί

αυτή την ευχαρίστηση έχω να πηγαίνω με εσκορτ

αυτό με γεμίζει ειναι το ναρκωτικό μου
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
406
Πόντοι
21
εγώ προσωπικά πληρώνω γιατί γουστάρω και είμαι άρρωστος με το μουνί

αυτή την ευχαρίστηση έχω να πηγαίνω με εσκορτ

αυτό με γεμίζει ειναι το ναρκωτικό μου
με τις υγείες σας.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
αν μου επιτρέπετε να μιλήσω ως 60αρης

σαν νέοι , τουλάχιστον οι της γεννιάς μου, πληρώσαμε τα πρώτα γαμήσια μας στους οίκους ανοχής.

δεν το βρίσκω προσωπικά κακό να γίνει 4-5 φορές, μαθαίνεις τα βασικά εκ του ασφαλούς και χωρίς άγχος. οι περισσότερες κυρίες ήταν τότε πολύ καλές στην διαχείρηση των νέων
ο κίνδυνος εδώ είναι να γίνει τρόπος ζωής....μαθαίνεις να τρως χωρίς να δουλέψεις...δεν είναι ορθό για τον άντρα.

στην συνέχεια με κάποια σχετική αυτοπεποίθηση , προχωρήσαμε στη δημιουργία σχέσεων και γαμούσαμε όσο θέλαμε. να επισημάνω ότι η γεννιά μου έκανε σχέσεις και όχι one night stands. βραχυχρόνιες ναι, αλλά όχι με άλλη κάθε βράδυ. αυτό το συναντούσα μόνο σε τουριστικά μέρη όπου οι κάμακες γαμούσαν διαφορετική κάθε βράδυ...άλλες εποχές που τις χτύπησε το AIDS...έπεσε φόβος μεγάλος

οι παντρεμένοι της γεννιάς μου, όσοι ήθελαν να ξενογαμήσουν αλλά να μην πληρώσουν πουτάνες , έβρισκαν γκόμενα και δεν πλη΄ρωναν (νόμιζαν...τελικά τους έβγαινε μεγαλύτερος το λογαριασμός στο τέλος) και φυσικά οι περισσότεροι γάμησαν και την οικογένεια τους, πλήρωσαν δικηγόρους, διατροφές, ξεφτυλίκια (κατά την γνώμη μου)

οι παντρεμένοι της γεννιάς μου που ήθελαν να ξενογαμήσουν αλλά να μην γαμήσουν την οικογένεια τους, πλήρωσαν τις πουτάνες (σόρρυ κυρίες μου για την έφραση, δεν το κάνω για να σας υποτιμήσω....) και πιστέψτε με ήταν όλοι ευχαριστημένοι στο τέλος....ΟΛΟΙ και το εννοώ.

κάποιοι θα με καταλάβουν και κάποιο όχι...

το χάσμα των γεννεών βλέπετε
Αν και έχω τα μισά σου χρόνια, προσυπογράφω κάθε λέξη!
Ρισπέκτ! :rockon:
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
406
Πόντοι
21
Αν και έχω τα μισά σου χρόνια, προσυπογράφω κάθε λέξη!
Ρισπέκτ! :rockon:
Νόμιζα ότι θα έλεγες πως αυτό γίνεται για να αποδειχθεί η (εμπορική) ανωτερότητα του DUO-GAMA-SOMETHNG
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Και αυτη η 2ετια χωρις σεξ σιγουρα ικανοποιούσες εσυ το σωμα σου και το μυαλο σου ..

Δεν θα μπω στη διαδικασια να σε ρωτησω ευθεως εγω για τα 2 αυτα χρονια για το πως έχυνες διοτι δεν εισαι ετοιμος να απαντησεις ...Ομως αυτο που θελω να ρωτησω και αν θελεις απαντας αλλα με ειλικρινια ...αλλιως θα σεβαστω την σιωπη σου οχι ομως το ψεμα ....

Λοιπον ,,,,καταφερες να αποκόψεις τον εαυτο σου απο το νορμαλ και για 2 ολοκληρα χρονια έθρεφες εγωισμο τοσο μεγαλο και εφτιαχνες μια εικονα τοσο τεραστια για εσενα που καταφερες για 2 χρονια να γαμας εσυ το σωμα σου οποτε και οταν θελει ...

Σημερα λοιπον επειδή πλεον εισαι ο νουμερο ενα facker του ευαυτου σου ...εδωσες εσυ την εντυπωση στον εαυτο σου οτι εισαι τοσο δυνατος player που η αλλη θα πρεπει να σε παρακαλαει ..ενω ειναι γεματο λιγουρια στο διάβα της και απο παντου ..

Οποτε εισαι ενας facker με μεγαλη εμπειρία στον αυνανισμο και για αυτο μπορεις να κρατηθεις ..παω στοιχημα οτι οταν θα εισαι με την γκομενα θα εισαι μουγκος ..με το στανιο θα μιλας ,,,βλεπεις εμαθες στη μουγκα να ανομαλιαζεις ...

Και ηρθες εδω που γαμαμε οτι κουνιέται να μας πεις εσυ με 2 χρονια μονο αυνανισμο για γκομενες που θα παρακαλανε

Για ίσιωσε :coffee:
Δεν καταλαβαίνω το point σου φίλε, ούτε την επίθεση σου. Δεν αντέχεις χωρίς γαμησι, σεβαστό. Εγώ αντέχω. Μια χαρά τον έπαιζα και μόνος μου, έβαζα την φαντασία μου να δουλέψει. Αν εσύ γαμάς ότι κουνιέται χωρίς κάποιο κριτήριο, εύγε τι να σε πω. Μπορεί να σου δώσω και μια τρύπα και να τον βάλεις και πάλι μπράβο, ποιος είμαι εγώ να σε κρινω; Το ότι δεν με εξιτάρει να γαμήσω κάποια που δεν ψήνεται να γαμηθεί μαζί μου, αλλά το κάνει επειδή θέλει κάποιο υλικό αντάλλαγμα από εμένα δεν με ικανοποιεί και δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα σου. Ούτε γαμιάς είμαι, ούτε τίποτα. Ούτε μουγκωτό σεξ κάνω, ούτε ισχυρίστηκα ότι είμαι και ο νουμερο ένα γαμιάς. Απλά γουστάρω να βλέπω την άλλη να χύνει επειδή γουστάρει να το κάνει μαζί μου και όχι επειδή εγώ έτυχα στον δρόμο της.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.207
Κριτικές
3
Like
1.866
Πόντοι
496
Δεν καταλαβαίνω το point σου φίλε, ούτε την επίθεση σου. Δεν αντέχεις χωρίς γαμησι, σεβαστό. Εγώ αντέχω. Μια χαρά τον έπαιζα και μόνος μου, έβαζα την φαντασία μου να δουλέψει. Αν εσύ γαμάς ότι κουνιέται χωρίς κάποιο κριτήριο, εύγε τι να σε πω. Μπορεί να σου δώσω και μια τρύπα και να τον βάλεις και πάλι μπράβο, ποιος είμαι εγώ να σε κρινω; Το ότι δεν με εξιτάρει να γαμήσω κάποια που δεν ψήνεται να γαμηθεί μαζί μου, αλλά το κάνει επειδή θέλει κάποιο υλικό αντάλλαγμα από εμένα δεν με ικανοποιεί και δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα σου. Ούτε γαμιάς είμαι, ούτε τίποτα. Ούτε μουγκωτό σεξ κάνω, ούτε ισχυρίστηκα ότι είμαι και ο νουμερο ένα γαμιάς. Απλά γουστάρω να βλέπω την άλλη να χύνει επειδή γουστάρει να το κάνει μαζί μου και όχι επειδή εγώ έτυχα στον δρόμο της.
τα νεα τα παιδια πολυ επιθεση βλέπετε ...

2 χρονια τον εκανες λάστιχο ενω δεν εισαι φυλακη δεν ειναι προβλημα μου σιγουρα ...και μιλας για κυνηγι ...και να σε παρακαλαει ...

τον παίζεις και οταν γραφεις?:coffee:
 

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
τα νεα τα παιδια πολυ επιθεση βλέπετε ...

2 χρονια τον εκανες λάστιχο ενω δεν εισαι φυλακη δεν ειναι προβλημα μου σιγουρα ...και μιλας για κυνηγι ...και να σε παρακαλαει ...

τον παίζεις και οταν γραφεις?:coffee:
Ωραία κατ' αρχάς σορι για το "φίλε" δεν παρατήρησα ότι είσαι γυναίκα. Κατά δεύτερον. Τον κάνω λάστιχο από πάντα, όπως και κάθε άνδρας ανεξαρτήτως του αν κάνει σεξ ή όχι και όποιος λέει το αντίθετο λέει ψέματα. Τον έκανα λάστιχο και τότε, τον κάνω λάστιχο και τώρα, επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό είναι κατακριτέο. Το αν κάποια γουστάρει να κάνει σεξ μαζί μου χωρίς υλικό αντάλλαγμα δεν καταλαβαίνω γιατί είναι προβληματικό επίσης. Και ναι θα μιλάω για κυνήγι, όσο είσαι εκεί έξω και φλερτάρεις και δεν έχεις πάντα επιτυχίες, ούτε την ίδια όρεξη, ούτε την ίδια υπομονή και άρα ούτε την ίδια συχνότητα στην επιτυχία. Και μάλλον επειδή έχεις εμμονή με τις λέξεις, όταν είπα να με παρακαλάει δεν το είπα ότι θέλω να κρέμεται από τα χείλη μου, αλλά να το γουστάρει να γίνει και να φαίνεται και όχι να το κάνει από υποχρέωση. Και επειδή μπορεί να το παίρνεις επί προσωπικού δεν με ενδιαφέρει ποια είναι η άποψη σου. Δεν εξέφρασα ποτέ αρνητική άποψη για τις γυναίκες που το κάνουν, επιλογή τους είναι και αν τους αρέσει με γεια τους με χαρά τους, ούτε σημαίνει ότι είναι κάτω στα μάτια μου και δεν θα μπορούσα να συνυπάρξω ερωτικά με κάποια. Ούτε αντίστοιχα κράζω και τους άνδρες που το κάνουν. Αν τους αρέσει και γουστάρουν με γεια τους και χαρά τους. Από κει και πέρα δεν ξέρω γιατί πρέπει να απολογηθώ για την επιλογή μου και τα γούστα μου; Αν βγω και πω ότι δεν με καυλωνουν και τα πόδια, αλλά αντίστοιχα με ξενερώνουν θα είναι επίσης κατακριτέο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom