Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
να σου γίνει μάθημα μπετόστοκε να μη μπερδεύεις τη σκιά με το μπόι σου. Κάτσε κλώσσα τα αυγουλάκια σου κ πολύ καλά θα κάνεις να μην ασχοληθείς άλλο μαζί μου. σοφή επιλογή. Πραγματικά δεν το περίμενα απο έναν βλάκα σαν εσένα. Υπάρχει ελπίδα
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
ετσουξε ε; betadin. φαντασιώνεσαι οτι σου ζητιανεύουνε σπέρμα ε;;; ρε τι θυμιατό είσαι συ;;;;
Δε μου λες τι ακριβώς θες. Να κάνουμε διαγωνισμό εδώ ποιος βρίζει καλύτερα? Γιατί επιμένεις να ασχολείσαι με την πάρτη μου? Από εκεί να καταλάβει κάποιος πόσο άχρηστο κορμί και τι τρολάκι είσαι που όταν κάποιος σου λέει ότι δεν ασχολείται άλλο μαζί σου, εσύ επιμένεις σαν κανένα πεντάχρονο που δεν το παίζουνε.
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω και τα έγραψα ότι έγραψα διότι ο άλλος το ξεκίνησε πρώτα. Τώρα αν εσύ πειράχτηκες επειδή σου θίξαμε τον φεμινιστή, ξυδάκι. Όσο για τα υπόλοιπα που μας το παίζεις αξιοπρεπής γαμιάς, ενώ οι άλλοι μυξοκλαίγονται κατά την γνώμη σου πάντα, δεν τα αγοράζουμε. Εσύ που αγαπάς και σέβεσαι τις γυναίκες και τα πας μια χαρά μαζί τους, τι δουλειά έχεις εδώ μέσα? . Αν εσύ είπες εμένα κωμικοτραγικό, εσύ που το παίζεις ότι συναναστρέφεσαι συνέχεια με γυναίκες, είσαι σκέτος τραγικός. Διότι, όποιος είχε όλη μέρα στην ζωή του γυναίκες δεν θα είχε το χρόνο και θα απαξιούσε να έμπαινε σε ένα τέτοιο σάιτ. Τέλος πάντων αρκετά ασχολήθηκα και με σένα δον ζουάν της δεκάρας. Γράψε ότι θες παίξτο όσο αξιοπρεπής γαμιάς θες, εμένα δεν με πείθεις. Και τα φιδάκια που είπες στα γυρνάω πίσω. Δικά σου είναι.

τυπε με τα ψυχολογικα που βγαζεις στη φορα δε μου κανει καμια εντυπωση που δε σου καθεται ουτε θυλικη γατα. Δουλεψε λιγο τον εαυτο σου. Εχες θεματα. Μου βαλες τζιφρα ζητηται γκομενα χωρις ψυχολογικα προβληματα και χαλαρα εσυ χρειαζεσαι τιμ ολοκληρο ψυχολογων.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
τυπε με τα ψυχολογικα που βγαζεις στη φορα δε μου κανει καμια εντυπωση που δε σου καθεται ουτε θυλικη γατα. Δουλεψε λιγο τον εαυτο σου. Εχες θεματα. Μου βαλες τζιφρα ζητηται γκομενα χωρις ψυχολογικα προβληματα και χαλαρα εσυ χρειαζεσαι τιμ ολοκληρο ψυχολογων.
Εμφανίστηκες κι εσύ. Γιατί έχω την εντύπωση ότι εσύ με τον μεταξά θέμο είστε το ίδιο άτομο?
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
Εμφανίστηκες κι εσύ. Γιατί έχω την εντύπωση ότι εσύ με τον μεταξά θέμο είστε το ίδιο άτομο?
ρε ψυχάκι βούλγαρε. τι θα γίνει με τη πάρτη σου; τι είπαμε; θες να σου βάλω πιπέρι στο στόμα ή μήπως καμιά πούτσα; μπορείς να έχεις ότι εντύπωση θες δυστηχώς ή ευτυχώς ζούμε σε ελεύθερη χώρα κ κάτι ναυάγια σαν εσένα εκφέρουν γνώμη στο ίντερνεν και το χειρότερο ψηφίζουν. Ρούφα το αυγουλάκι σου λέμε και κάνε μόκο μαλάκα μακεδονοχαλβά.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
[size=16pt]
ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ post ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ[/size]
και από τις μεγαλύτερες αλήθειες και τις καλύτερες περιγραφές που διάβασα ποτέ !

Πολλοί θα διαφωνήσουν

[size=14pt]ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.[/size]


Στην ελλάδα όλα αυτά έγιναν από κάποια περιοδικά
κάτι κλαμπ του ... κέντρου/πανεπιστημίου ....

ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ ΣΕ ΚΟΠΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΥΣ

που προήλθε από τον υδροκεφαλισμο της αθήνας ....

Σε χώρα των 10 μύριων , τα 5 στην αττική ... ήρθαν και άλλα 2 μύρια ξένοι στην αττική
ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ... ΒΑΝΤΕΡΜΠΙΛΝΤ που πούλησαν τα μποστάνια και τα βοσκοτόπια για
πανάκριβα οικόπεδα και έγιναν άεργοι πλούσιοι μεγαλοεισοδηματίες ....


ΤΗΝ ΑΡΓΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ....
πολλοί άχρηστοι έχουν λεφτά χωρίς προσόντα και ξεκούραστα ....


ΟΠΟΤΕ ΠΕΤΑΓΑΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΕ ΚΑΡΙΟΛΑΡΕΣ


και κέρναγαν αβέρτα ....


και πλήρωναν τις σπηλιές στη σαντορίνη και τα πρώην χειμαδιά στην αράχωβα για πολυτελή ξενοδοχεία ....

ΕΥΓΕ ΤΥΠΕ ....




Φιλε μου ευχαριστω πολυ.Καταρχας να σου πω οτι δεν ειμαι κανενας ανδρας παλιας κοπης.Παιδακι ειμαι στα 24 με καποιες εμπειριες και καθημερινα βιωματα.Αλλα επειδη ειμαι απο μικρος στο χωρο του σεξ(πουτανες,βιζιτες,ξεπετες,φασωματα κλπ) γνωριζω καλα τις σημερινες Ελληνιδες και γενικοτερα την Ελληνικη κοινωνια.Δεν λεω εχω υπαρξει και εγω μεγαλος μαλακας να ριχνω ακυρα σε καλα κοριτσια με οχι τοσο δυνατη εμφανιση,η ακομα και κοπελες οι οποιες ηταν εμφανισιακα καλες αλλα ειχαν συμπεριφορα μιξοπαρθενας και δεν μου εδιναν το κατι παραπανω(στα 20-24 κοιτας να μαμησεις).Σχεσεις και τετοια παντα τα βαριομουνα.Ομως αυτο που βλεπω εκει εξω ειναι οτι οι Ελληνες ανδρες ιδιως στη Βορεια Ελλαδα οπου και μενω(Θεσσαλονικη) φτυνουν δεκα λιτρα αιμα για να ριξουν μουνι.Φυσικα δεν αναφερομαι στον μεγαλοαστο λεφτα με τα φραγκα του μπαμπα που βγαινει μια βολτα και μαζευει 4 τηλ και εχει καβατζα αλλες δυο πουτανες που δουλεουν μπαρ,πορτα,υποδοχη κλπ.Αναφερομαι στον απλο μικροαστο-working class μεροκαματιαρη Ελληνα ο οποιος ζει ακομα με την μαμα και τον μπαμπα.Αυτον που δεν μπορει να δωσει πολλα, διοτι το οικονομικο του δεν τον αφηνει.Γενικοτερα στην κοινωνια κυριαρχει το lifestyle.Αυτη η μαλακια με το instagram εχει τρελανει τις πουτανες τις Ελληνιδες.Βλεπουν καποιο πορνιδιο που πηγε εξωτερικο η καποια αλλη που πηρε σκαφακι και βγηκε αιγαιο και παθαινουν μαλακινση.Ολες νομιζουν οτι ειναι πριγκίπισσες που θα βρουν τον γλυκουλη πριγκηπα με το λευκο αλογο να τις εχει στα γουστα.Ολα αυτα οπως εγραψα προερχονται απο τις μανες τους τις παλιοπουτανες οι οποιες τις εκαναν συνεχως να απαιτουν.Οτι εισαι εσυ και καμμια αλλη.Καλα αυτον τον μεροκαματιαρη θα παρεις?Ακομα και αν καποια της αρεσεις στο εμφανισιακο αλλα και στο θεμα του χαρακτηρα αν δεν προυποθετεις ενα ταδε εισοδημα τοτε οι πιθανοτητες να μεινει μαζι σου ειναι ελαχιστες.Θα βγαλει καποια γουστα και μετα αντιος.Η πλακα με ολο αυτο ειναι οτι αντε πες...το 10αρι να εχει απαιτησεις(ειμαι ομορφη,θελω γουστα).Εδω μιλαμε ομως για παρταλια με εμφανιση 5,6,7 οι οποιες κουβαλανε τουπε,υφακι και ζητανε εξισου γουστα και καλη ζωη.Δλδ η ολη φαση ειναι για γελια και για κλαματαΠροσωπικα φιλε μου και θελω και την γνωμη σου πανω σε αυτο...εχω σταματησει να ασχολουμαι με μαλακισμενες οι οποιες με το που μπω στο instagram τους βλεπω οτι προκειται περι καριολας που το παιζει μοντελο και θελει την luxury life.ΕξΩ αν βγω για ποτο η καφε δεν την μπαινω πουθενα αν δεν παρω ο ιδιος το okay.Πλεον αφηνω αυτες να παιξουνε.Αν δω ματιες κλπ θα ανταποκριθω.Αν δω οτι ενα μουνι μου κωλοτριβεται η ερχεται στον χωρο μου εξισου θα παιξω μπαλα.Το yolo φλερτ και το παρακαλι τα εχω αφησει  προ πολλου.Η πλακα ειναι οτι κανω κουβεντα με την μανα μου και παντα μου λεει την ιδια μαλακια.Ο ανδρας κανει το πρωτο βημα παντα(πραγμα που στο εξωτερικο δεν ισχυει).Δεν δινω αξια σε κανενα πορνιδιο που εκει εξω νομιζει οτι ειναι κατι επειδη τυγχάνει να δουλευει πορτα,μπαρ,υποδοχη η να εχει 5χιλ λιγουρια να την κανουν follow στο ιnstagram...πραγματικα στα αρχιδια μου.Οποια θελει και γουσταρει εχει καλως.Απλα νευριαζω και με τον εαυτο μου που εριξα ακυρα παλαιοτερα σε κοριτσια τα οποια αξιζαν ενω ετρεχα πισω απο πορνιδια τα οποια περα απο φραγκα δεν κοιτανε τιποτα αλλο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
ισως γιατι, οπως σου ειπα και πριν, εχεις σωρεια ψυχολογικων θεματων?
Η ίσως γιατί έχετε τις ίδιες (η παρόμοιες) απόψεις ; Κάτι που δεν σας κάνει απαραίτητα το ίδιο άτομο φυσικά , και εγω μπορεί να συμφωνω παράδειγμα με τον ρέμπελο , με τον φυλόβιο η και με άλλους αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι είμαστε ένα άτομο.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Ρούφα το αυγουλάκι σου λέμε και κάνε μόκο μαλάκα μακεδονοχαλβά.
Ξέρεις βλέπω και από που είμαι ε? Είναι που δεν θες να ασχοληθείς μαζί μου. Είπα σταμάτα να σχολείσαι. Δε σου δίνω το σπέρμα μου ΚΛΩΝΕ
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
Ξέρεις βλέπω και από που είμαι ε? Είναι που δεν θες να ασχοληθείς μαζί μου. Είπα σταμάτα να σχολείσαι. Δε σου δίνω το σπέρμα μου ΚΛΩΝΕ
ναι μην το δίνεις. κράτα το σε βαζάκια κ άμα βρείς πρόθυμες να αναπαράξουν πιθηκάνθρώπους για πειράματα σε εμβόλια κτλ δώστο εκεί. Η επιστήμη το έχει ανάγκη. Κρίμα τα καημένα τα ποντίκια και τα κουνέλια. Καλύτερα οι απογονοί σου παρά αυτά.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Φιλε μου ευχαριστω πολυ.Καταρχας να σου πω οτι δεν ειμαι κανενας ανδρας παλιας κοπης.Παιδακι ειμαι στα 24 με καποιες εμπειριες και καθημερινα βιωματα.Αλλα επειδη ειμαι απο μικρος στο χωρο του σεξ(πουτανες,βιζιτες,ξεπετες,φασωματα κλπ) γνωριζω καλα τις σημερινες Ελληνιδες και γενικοτερα την Ελληνικη κοινωνια.Δεν λεω εχω υπαρξει και εγω μεγαλος μαλακας να ριχνω ακυρα σε καλα κοριτσια με οχι τοσο δυνατη εμφανιση,η ακομα και κοπελες οι οποιες ηταν εμφανισιακα καλες αλλα ειχαν συμπεριφορα μιξοπαρθενας και δεν μου εδιναν το κατι παραπανω(στα 20-24 κοιτας να μαμησεις).Σχεσεις και τετοια παντα τα βαριομουνα.Ομως αυτο που βλεπω εκει εξω ειναι οτι οι Ελληνες ανδρες ιδιως στη Βορεια Ελλαδα οπου και μενω(Θεσσαλονικη) φτυνουν δεκα λιτρα αιμα για να ριξουν μουνι.Φυσικα δεν αναφερομαι στον μεγαλοαστο λεφτα με τα φραγκα του μπαμπα που βγαινει μια βολτα και μαζευει 4 τηλ και εχει καβατζα αλλες δυο πουτανες που δουλεουν μπαρ,πορτα,υποδοχη κλπ.Αναφερομαι στον απλο μικροαστο-working class μεροκαματιαρη Ελληνα ο οποιος ζει ακομα με την μαμα και τον μπαμπα.Αυτον που δεν μπορει να δωσει πολλα, διοτι το οικονομικο του δεν τον αφηνει.Γενικοτερα στην κοινωνια κυριαρχει το lifestyle.Αυτη η μαλακια με το instagram εχει τρελανει τις πουτανες τις Ελληνιδες.Βλεπουν καποιο πορνιδιο που πηγε εξωτερικο η καποια αλλη που πηρε σκαφακι και βγηκε αιγαιο και παθαινουν μαλακινση.Ολες νομιζουν οτι ειναι πριγκίπισσες που θα βρουν τον γλυκουλη πριγκηπα με το λευκο αλογο να τις εχει στα γουστα.Ολα αυτα οπως εγραψα προερχονται απο τις μανες τους τις παλιοπουτανες οι οποιες τις εκαναν συνεχως να απαιτουν.Οτι εισαι εσυ και καμμια αλλη.Καλα αυτον τον μεροκαματιαρη θα παρεις?Ακομα και αν καποια της αρεσεις στο εμφανισιακο αλλα και στο θεμα του χαρακτηρα αν δεν προυποθετεις ενα ταδε εισοδημα τοτε οι πιθανοτητες να μεινει μαζι σου ειναι ελαχιστες.Θα βγαλει καποια γουστα και μετα αντιος.Η πλακα με ολο αυτο ειναι οτι αντε πες...το 10αρι να εχει απαιτησεις(ειμαι ομορφη,θελω γουστα).Εδω μιλαμε ομως για παρταλια με εμφανιση 5,6,7 οι οποιες κουβαλανε τουπε,υφακι και ζητανε εξισου γουστα και καλη ζωη.Δλδ η ολη φαση ειναι για γελια και για κλαματαΠροσωπικα φιλε μου και θελω και την γνωμη σου πανω σε αυτο...εχω σταματησει να ασχολουμαι με μαλακισμενες οι οποιες με το που μπω στο instagram τους βλεπω οτι προκειται περι καριολας που το παιζει μοντελο και θελει την luxury life.ΕξΩ αν βγω για ποτο η καφε δεν την μπαινω πουθενα αν δεν παρω ο ιδιος το okay.Πλεον αφηνω αυτες να παιξουνε.Αν δω ματιες κλπ θα ανταποκριθω.Αν δω οτι ενα μουνι μου κωλοτριβεται η ερχεται στον χωρο μου εξισου θα παιξω μπαλα.Το yolo φλερτ και το παρακαλι τα εχω αφησει  προ πολλου.Η πλακα ειναι οτι κανω κουβεντα με την μανα μου και παντα μου λεει την ιδια μαλακια.Ο ανδρας κανει το πρωτο βημα παντα(πραγμα που στο εξωτερικο δεν ισχυει).Δεν δινω αξια σε κανενα πορνιδιο που εκει εξω νομιζει οτι ειναι κατι επειδη τυγχάνει να δουλευει πορτα,μπαρ,υποδοχη η να εχει 5χιλ λιγουρια να την κανουν follow στο ιnstagram...πραγματικα στα αρχιδια μου.Οποια θελει και γουσταρει εχει καλως.Απλα νευριαζω και με τον εαυτο μου που εριξα ακυρα παλαιοτερα σε κοριτσια τα οποια αξιζαν ενω ετρεχα πισω απο πορνιδια τα οποια περα απο φραγκα δεν κοιτανε τιποτα αλλο.
Ελα μου ντε ρε φιλε

Αυτο παλι με.το instagram ποτε δε το καταλαβα

Το παιζουν ολες ιστορια και καποιοι τους κανουν comment like λες και θα γλυψουν κανα κοκκαλο

Ποσο πιθηκες

Εχω καταληξει πως αυτοι που γαμανε ευκολα ειναι οι εξης

-αλητεια δηθεν υποκοσμος που το παιζουν ιστοριες με τις τατουαζιες τα μουσια και το ξυρισμενο κεφαλι.

-φραγκατοι που εχουν πολυ ακριβο οχημα ντυσιμο γουστα

-δημοφιλεις

Αν τα χεις και τα 3 μαζι ακομη πιο καλα

Για αυτους προοριζονται τα 8αρια,9αρια,10 αρια

Δε θα ξεχασω που καποτε χρονια πριν εβγαλα εξω ενα 8 αρι μουνετο

Βγηκαμε 3 ραντεβου

Στο 2 τη γαμησα.

Ειχα ενθουσιαστει και ελεγα μεσα μου "την καναμε την τυχη μας"

Τι ηταν να το πω.Το ματιασα.

Μετα το 3ο ραντεβου ενω κλεισαμε καλα και ολα καλα...η τυπισσα αρχισε να αραιωνει

Της ειπα να ξαναβγουμε

Και ακουγα "μωρε πεθανε η γιαγια της γειτονισας...και δεν μπορω...θα παω στο μνηνοσυνο"
Και αλλα τετοια κουλα

Ωσπου τελικα αρχισε να μ αποφευγει τελειως και μου ειπε οτι θελει χρονο να σκεφτει

Μετα απο μια βδομαδα σκεψης ανεβαζει στο fb φιλια και αγκαλιες με τατουαζακια μουτρο σφιχτερ μαν

Να τρωνε καρπουζι στην παραλια

Καταλαβες τι λεω μαγκα;
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
μάκγες έχετε αναρωτηθεί ποτέ μήπως υπάρχει έστω κ η ελάχιστη πιθανότητα να κάνετε κάπου λάθος εσείς; Πχ λέτε οι γυναίκες είναι ότι να ναι...γιατί δε σας περνάει απο το μυαλό οτι μπορεί να μην είναι οτι να ναι αλλά απλά εσείς να μην μπορείτε να τις καταλάβετε; μήπως γιατί ο καμπούρης δεν μπορεί να δει την καμπούρα του αλλά μονάχα τη καμπούρα του μπροστινού του; Το σεξ έχει απελευθερωθεί πλέον αλλά σας φταίει ο φεμινισμός. Ας φτιάξει όποιος θέλει χρονομηχανή και ας γυρίσει 100 χρόνια πίσω αν έχει τα @@ να βλέπει μουνί με το τηλεσκόπιο χωρίς φεμινισμό.
Στη φύση ότι δεν προσαρμόζεται πεθαίνει. Τα γνήσια αρσενικά οι άντρακλες παλαιάς κοπής οι πολύ βαρεοί κ ασήκωτοι εδω μέσα μάλλον θα πρέπει να ξανασκεφτούν ορισμένα πραγματάκια. Ευτυχώς υπάρχει κ δεύτερη λύση. Υπάρχουν ακόμα τέτοιες κοινωνίες. Ας πάνε. Αλλά εκεί δε θα χουνε ούτε ίντερνετ ούτε τπτ. Και η μόνη εναλλακτική να τον χωσουνε κάπου αλλού πέρα απο τη γυναίκα που θα τους προξενέψουν θα είναι οι κατσίκες τους. μπεεεεεε
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
μάκγες έχετε αναρωτηθεί ποτέ μήπως υπάρχει έστω κ η ελάχιστη πιθανότητα να κάνετε κάπου λάθος εσείς; Πχ λέτε οι γυναίκες είναι ότι να ναι...γιατί δε σας περνάει απο το μυαλό οτι μπορεί να μην είναι οτι να ναι αλλά απλά εσείς να μην μπορείτε να τις καταλάβετε; μήπως γιατί ο καμπούρης δεν μπορεί να δει την καμπούρα του αλλά μονάχα τη καμπούρα του μπροστινού του; Το σεξ έχει απελευθερωθεί πλέον αλλά σας φταίει ο φεμινισμός. Ας φτιάξει όποιος θέλει χρονομηχανή και ας γυρίσει 100 χρόνια πίσω αν έχει τα @@ να βλέπει μουνί με το τηλεσκόπιο χωρίς φεμινισμό.
Στη φύση ότι δεν προσαρμόζεται πεθαίνει. Τα γνήσια αρσενικά οι άντρακλες παλαιάς κοπής οι πολύ βαρεοί κ ασήκωτοι εδω μέσα μάλλον θα πρέπει να ξανασκεφτούν ορισμένα πραγματάκια. Ευτυχώς υπάρχει κ δεύτερη λύση. Υπάρχουν ακόμα τέτοιες κοινωνίες. Ας πάνε. Αλλά εκεί δε θα χουνε ούτε ίντερνετ ούτε τπτ. Και η μόνη εναλλακτική να τον χωσουνε κάπου αλλού πέρα απο τη γυναίκα που θα τους προξενέψουν θα είναι οι κατσίκες τους. μπεεεεεε
Καλημέρα φίλε μου

Το ποστ σου είναι τροφή για σκέψη και προσωπικά ποτέ δεν αγνόησα τη δική μου καμπούρα...

Το σεξ έχει απελευθερωθεί ή μήπως απλά τα taboo γύρω από αυτό;

Η επιθυμια των γυναικών για σεξ ίσως δεν αλλαξε και πολυ  απο τα παλια τα χρόνια,αλλά για να είμαι τίμιος δεν εζησα παλια για να σου πω

Το μονο που γνωριζω ειναι αφηγησεις απο παλιους.Και οτι υπηρχε μια αυστηροτητα στους θεσμους του γαμου και των κωδικων συμπεριφορας.
Η διαθεσιμότητα των γυναικων για σεξ ισως δεν αλλαξε και πολυ τελικα.

Θα μου κανει εντυπωση πως μετα απο βραδι εξοδου και καμακιων στο Γκαζι στα οποια δεν εβγαλα τιποτα περα απο κατι σαχλους διαλογους και χυλοπιτες κατεληξα στα στουντιο της Κασσανδρας

Εκει συναντησα και αλλα παληκαρια εμφανισιμα ψηλα παληκαραδες με αξιοπρεπεστατα χαρακτηριστικα να συζητουν για τις καριολες που τους απερριψαν με ασχημο ψωνιζε τροπο λες και ειναθ σταρ του χολυγουντ.

Αυτα τα αναφερω επισης για τροφη προς σκεψη.

Αν τελικα το free sex ειναι τοσο απελευθερωμενο τοτε γιατι θησαυριζει το αγοραιο σεξ;

Καλη μας ημερα
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
Καλημέρα φίλε μου

Το ποστ σου είναι τροφή για σκέψη και προσωπικά ποτέ δεν αγνόησα τη δική μου καμπούρα...

Το σεξ έχει απελευθερωθεί ή μήπως απλά τα taboo γύρω από αυτό;

Η επιθυμια των γυναικών για σεξ ίσως δεν αλλαξε και πολυ  απο τα παλια τα χρόνια,αλλά για να είμαι τίμιος δεν εζησα παλια για να σου πω

Το μονο που γνωριζω ειναι αφηγησεις απο παλιους.Και οτι υπηρχε μια αυστηροτητα στους θεσμους του γαμου και των κωδικων συμπεριφορας.
Η διαθεσιμότητα των γυναικων για σεξ ισως δεν αλλαξε και πολυ τελικα.

Θα μου κανει εντυπωση πως μετα απο βραδι εξοδου και καμακιων στο Γκαζι στα οποια δεν εβγαλα τιποτα περα απο κατι σαχλους διαλογους και χυλοπιτες κατεληξα στα στουντιο της Κασσανδρας

Εκει συναντησα και αλλα παληκαρια εμφανισιμα ψηλα παληκαραδες με αξιοπρεπεστατα χαρακτηριστικα να συζητουν για τις καριολες που τους απερριψαν με ασχημο ψωνιζε τροπο λες και ειναθ σταρ του χολυγουντ.

Αυτα τα αναφερω επισης για τροφη προς σκεψη.

Αν τελικα το free sex ειναι τοσο απελευθερωμενο τοτε γιατι θησαυριζει το αγοραιο σεξ;

Καλη μας ημερα
το αγοραίο σεξ θησαυρίζει γιατί είναι η εύκολη λύση. πληρώνεις τον χώνεις κ ξεμπερδεύεις. Ούτε καμάκι ούτε ψηστήρι ούτε τπτ. Ετσι όμως καλύπτεται μόνο η σωματική ανάγκη κ όχι η πνευματική η οποία απαιτεί επένδυση χρόνου και σεβασμό στο άτομο που έχουμε απέναντί μας. Με αποτέλεσμα να γράφονται τέτοια νήματα. Γιατί να γίνεται λόγος; Αφού υπάρχουν οι εκδιδόμενες γιατί τόση φασαρία; Δυστηχώς ακόμα και κάτι τόσο απλό ορισμένοι αδυνατούν να το συλάβουν.
 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
642
Κριτικές
1
Like
297
Πόντοι
26
Φιλε μου ευχαριστω πολυ.Καταρχας να σου πω οτι δεν ειμαι κανενας ανδρας παλιας κοπης.Παιδακι ειμαι στα 24 με καποιες εμπειριες και καθημερινα βιωματα.Αλλα επειδη ειμαι απο μικρος στο χωρο του σεξ(πουτανες,βιζιτες,ξεπετες,φασωματα κλπ) γνωριζω καλα τις σημερινες Ελληνιδες και γενικοτερα την Ελληνικη κοινωνια.Δεν λεω εχω υπαρξει και εγω μεγαλος μαλακας να ριχνω ακυρα σε καλα κοριτσια με οχι τοσο δυνατη εμφανιση,η ακομα και κοπελες οι οποιες ηταν εμφανισιακα καλες αλλα ειχαν συμπεριφορα μιξοπαρθενας και δεν μου εδιναν το κατι παραπανω(στα 20-24 κοιτας να μαμησεις).Σχεσεις και τετοια παντα τα βαριομουνα.Ομως αυτο που βλεπω εκει εξω ειναι οτι οι Ελληνες ανδρες ιδιως στη Βορεια Ελλαδα οπου και μενω(Θεσσαλονικη) φτυνουν δεκα λιτρα αιμα για να ριξουν μουνι.Φυσικα δεν αναφερομαι στον μεγαλοαστο λεφτα με τα φραγκα του μπαμπα που βγαινει μια βολτα και μαζευει 4 τηλ και εχει καβατζα αλλες δυο πουτανες που δουλεουν μπαρ,πορτα,υποδοχη κλπ.Αναφερομαι στον απλο μικροαστο-working class μεροκαματιαρη Ελληνα ο οποιος ζει ακομα με την μαμα και τον μπαμπα.Αυτον που δεν μπορει να δωσει πολλα, διοτι το οικονομικο του δεν τον αφηνει.Γενικοτερα στην κοινωνια κυριαρχει το lifestyle.Αυτη η μαλακια με το instagram εχει τρελανει τις πουτανες τις Ελληνιδες.Βλεπουν καποιο πορνιδιο που πηγε εξωτερικο η καποια αλλη που πηρε σκαφακι και βγηκε αιγαιο και παθαινουν μαλακινση.Ολες νομιζουν οτι ειναι πριγκίπισσες που θα βρουν τον γλυκουλη πριγκηπα με το λευκο αλογο να τις εχει στα γουστα.Ολα αυτα οπως εγραψα προερχονται απο τις μανες τους τις παλιοπουτανες οι οποιες τις εκαναν συνεχως να απαιτουν.Οτι εισαι εσυ και καμμια αλλη.Καλα αυτον τον μεροκαματιαρη θα παρεις?Ακομα και αν καποια της αρεσεις στο εμφανισιακο αλλα και στο θεμα του χαρακτηρα αν δεν προυποθετεις ενα ταδε εισοδημα τοτε οι πιθανοτητες να μεινει μαζι σου ειναι ελαχιστες.Θα βγαλει καποια γουστα και μετα αντιος.Η πλακα με ολο αυτο ειναι οτι αντε πες...το 10αρι να εχει απαιτησεις(ειμαι ομορφη,θελω γουστα).Εδω μιλαμε ομως για παρταλια με εμφανιση 5,6,7 οι οποιες κουβαλανε τουπε,υφακι και ζητανε εξισου γουστα και καλη ζωη.Δλδ η ολη φαση ειναι για γελια και για κλαματαΠροσωπικα φιλε μου και θελω και την γνωμη σου πανω σε αυτο...εχω σταματησει να ασχολουμαι με μαλακισμενες οι οποιες με το που μπω στο instagram τους βλεπω οτι προκειται περι καριολας που το παιζει μοντελο και θελει την luxury life.ΕξΩ αν βγω για ποτο η καφε δεν την μπαινω πουθενα αν δεν παρω ο ιδιος το okay.Πλεον αφηνω αυτες να παιξουνε.Αν δω ματιες κλπ θα ανταποκριθω.Αν δω οτι ενα μουνι μου κωλοτριβεται η ερχεται στον χωρο μου εξισου θα παιξω μπαλα.Το yolo φλερτ και το παρακαλι τα εχω αφησει  προ πολλου.Η πλακα ειναι οτι κανω κουβεντα με την μανα μου και παντα μου λεει την ιδια μαλακια.Ο ανδρας κανει το πρωτο βημα παντα(πραγμα που στο εξωτερικο δεν ισχυει).Δεν δινω αξια σε κανενα πορνιδιο που εκει εξω νομιζει οτι ειναι κατι επειδη τυγχάνει να δουλευει πορτα,μπαρ,υποδοχη η να εχει 5χιλ λιγουρια να την κανουν follow στο ιnstagram...πραγματικα στα αρχιδια μου.Οποια θελει και γουσταρει εχει καλως.Απλα νευριαζω και με τον εαυτο μου που εριξα ακυρα παλαιοτερα σε κοριτσια τα οποια αξιζαν ενω ετρεχα πισω απο πορνιδια τα οποια περα απο φραγκα δεν κοιτανε τιποτα αλλο.

όταν η άλλη είναι 19 χρονών και έχει 50 χιλ. followers νομίζει ότι είναι η Κιμ Καρντάσιαν. Σίγουρα σκέφτεται ότι θα κάνει sponsored posts, θα γίνει brand ambassador, θα δημιουργήσει αλυσίδες ρούχων, ίσως και το δικό της reality show μια μέρα. Ζει σε μια φούσκα που δεν ξέρω αν είναι εύκολο να σπάσει/σκάσει γιατί ακριβώς καθημερινά η φαντασίωσή της επιβεβαιώνεται με το κάθε post. Λογικά για να τα φτιάξει με κάποιον θα τσεκάρει πρώτα αν είναι κι αυτός "διάσημος". Αν ζητάς κάτι νορμάλ και όχι απλώς πήδημα, ο στόχος είναι όλες αυτές (που είναι πολλές) να τις φιλτράρεις γρήγορα και να δώσεις χρόνο και ενέργεια σε κοπέλες με πιο υγιή πρότυπα, ασχολίες και ενδιαφέροντα.

Πλέον για μένα αν μια κοπέλα έχει 100-200 φίλους στο FB / followers στο instagram, και δεν ποστάρει 10 stories τη μέρα είναι από μόνο του θετικό.

 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
προτείνω στα μέλη να διαβάσουν το συμπόσιο του πλάτωνα ή αλλιώς περι έρωτος. εκεί αφού μιλάνε όλοι κ λένε την άποψή τους, μιλάει τελικά κ ο Σωκράτης. Δεν θα πω αυτό που λέει όποιος θέλει ας το διαβάσει. Θα πω μόνο πως ο Σωκράτης στην απολογία του στο δικαστήριο επικαλέστηκε ως μάρτυρα υπεράσπισης τον Θεό Απόλλωνα. Φρίκαραν οι δικαστές. Τότε ήρθε μάρτυρας ο αδερφός ενός τύπου που είχε πάει στο μαντείο των Δελφών και ρώτησε αν υπάρχει σοφότερος απο τον Σωκράτη. Και το μαντείο του απάντησε οτι κανείς δεν είναι σοφότερος απο τον Σωκράτη. Food for thought. και αυτό που είπε ο Σωκράτης για τις γυναίκες το είπε σε μια εποχή βαθειά ανδροκρατούμενη. Τώρα 2,500 χρόνια μετά ψάχνουμε να βρούμε απο που κλάνει το μπαρμπούνι...ε δεν κλάνει γιαυτό είναι κόκκινο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στη δεκαετία του 80 , εγώ ήμουν πιτσιρικάς ... αλλά κυκλοφορούσα αρκετά και κάποιες φορές και με μεγαλύτερους ....ήταν νομίζω πιο άνετη φάση , πιο χύμα όλοι .....

Και 15χρονος εγώ τότε, χαλαρά χόρευα σε ντίσκο με γκόμενες μεγαλύτερες και έπαιζα (έδειχνα μεγαλύτερος). Όλοι χόρευαν , έπιναν , ήταν γεμάτες κόσμο κάθε μέρα , γινόταν της πουτάνας και δεν κοίταζαν τόσο ντυσίματα, αμάξια και δηθενιά .....

Με τη δεκαετία του 90 ....

1)ΠΑΝΕ ΟΙ ΝΤΙΣΚΟ. Οι πίστες γέμισαν τραπέζια. Μπήκε και ... φαγητό !!!!!!!
Οι πρώην ντίσκο , έγιναν ... ΚΛΑΜΠ ΡΕΣΤΟΡΑΝΤ !!!!
Οι γνωστές άδειες πιατέλες για μαλάκες.
ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΣΤΑ ΓΙΑ ΧΩΡΟ.

Άρχισαν  από τα κωλοπεριοδικά lifestyle (κλείσαν όλα τώρα, ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ) , να διαφημίζουν συγκεκριμένα μαγαζιά
ΚΑΙ ΝΑ .... ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΟΥΝ , ΟΤΙ ΑΝ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΕΚΕΙ ... ΓΙΝΟΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ , ΛΟΡΔΟΣ κτλ...

άρχισαν ουρές και πόρτες και μαλακίες

2)ΜΕ ΤΙΣ ... ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ σε ονόματα παλινοστούντων ποντίων ...
ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ....

Πολλές μερσεντέ κτλ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ... είχε ξεκινήσει η δηθενιά

3)άρχισαν να μαζεύονται πολύ περισσότεροι στα ... χειμερινά ρηζόρτ ....
ο παρνασός πλέον δεν ήταν μόνο για σκι ...
ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΗΛΙΘΙΟΙ ΓΙΑ ... ΚΛΑΜΠΙΝΓΚ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ ........
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
το αγοραίο σεξ θησαυρίζει γιατί είναι η εύκολη λύση. πληρώνεις τον χώνεις κ ξεμπερδεύεις. Ούτε καμάκι ούτε ψηστήρι ούτε τπτ. Ετσι όμως καλύπτεται μόνο η σωματική ανάγκη κ όχι η πνευματική η οποία απαιτεί επένδυση χρόνου και σεβασμό στο άτομο που έχουμε απέναντί μας. Με αποτέλεσμα να γράφονται τέτοια νήματα. Γιατί να γίνεται λόγος; Αφού υπάρχουν οι εκδιδόμενες γιατί τόση φασαρία; Δυστηχώς ακόμα και κάτι τόσο απλό ορισμένοι αδυνατούν να το συλάβουν.
Ακριβως αυτο το ψηστηρι φιλε μου εχει γινει τοσο ανεπιθυμητα δυσκολο..

Η καθεμια εχει τις παραξενιες της και τα ψυχολογικα της

Σε περναει απο χιλια κοσκινα για να βεβαιωθει οτι πληρεις κριτηρια

Λες και ειναι η σταχτομπουτα

Λες και θα χτισετε μαζι καστρο

Και ταυτοχρονα ειναι μεγαλες καριολες γιατι στον τατουαζακια ρηχο γκομενο με τους μυωνες που τις ηθελε για το πεος και μαγκια του του παραδωθηκαν ανευ ορων

Θα μου πεις και σωστα :Γινε κι εσυ μαγκας

Ε και θα σου απαντησω οτι ισως δεν ειμαι

Ισως ομως και παλι το παιχνιδι αυτο της διεκδικησης σεξ δε θα πρεπε να ειναι τοσο παραξενα ιδιομορφο

Θα πρεπε να ειναι

Αγορι γουσταρει κοριτσι και

Κοριτσι δε γουσταρει αγορι;αποτυχια σεξ

Κοριτσι γουσταρει αγορι;επιτυχια σεξ χωρις δευτερες σκεψεις κτλ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μπορείς να γίνεις ωμός και στεγνός στο καμάκι.
Ποτέ δεν ασχολείσαι με μια συγκεκριμένη.
Ατραπή γνωριμία, σύντομη κουβέντα ... δίνεις ευκαιρία να πιείτε έναν καφέ. ΜΟΝΟ .


ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
Αν πει ναι .... ξεκινάς άμεσα πέσιμο ...
ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙ ΝΑΙ , ΣΒΗΝΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.
Δεν υπάρχει άλλη απάντηση εκτός από το ναι.

Αν πει ότι δεν μπορεί ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ.
Αν όχι ... και συνεχίσεις ΘΑ ΣΕ ΠΕΙ ΜΑΛΆΚΑ ... καια θα έχει κάποιο δίκιο ....


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΝΑΙ ... ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΆΣ ΠΟΤΕ  ... ούτε καλημέρα !!


Αυτό δεν το αντέχουν !!!!!!
Θέλουν και οι φτυσμένοι να δείχνουν ότι ... γουστάρουν !

Αν μάλιστα πετύχεις να σε δει με άλλη ... ή άλλες ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ... ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ !!!!

Την πιάτσα τη χαλάει ο μαλάκας που βγαίνει 50 φορές με μια παρέα, για να πάρει ένα τηλέφωνο ... και ζητάει 2 χρόνια από τη γκόμενα να βγει μαζί του .... και παίρνει συνέχεια όχι .


Αυτός γαμάει το σύμπαν.
Και προτείνει .... φαγητά , μαλακίες κτλ .....

Και κάνει και κοπλιμέντα .... και τους ανεβάζει την ψυχολογία .........

ΤΡΑΤΖΙΚ !!!!
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
όντως κάθε πέρυσι και καλύτερα. απο την άλλη κανείς δεν μπορεί να φρενάρει την εξέλιξη είτε θετική είτε αρνητική και απο την παράλλη οπως έγραψα και νωρίτερα, στη φύση ότι δεν προσαρμόζεται πεθαίνει. Οπότε μάγκες ας προσαρμοστούμε στα νέα δεδομένα ή ας το γυρίσουμε στο Ισλάμ ή στο ντίζελ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom