Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
ρε ρεμπελε1 χαλάρωσε λιγάκι κ μάθε να ακούς κ μια διαφορετική άποψη απο τη δική σου. Τι πρέπει δηλαδή; Να συμφωνούμε όλοι μαζί σου; Ετσι είπε ο γιατρός; να σου λέμε πάντα ναι; Μην ξεχνάς τη ρήση του αρχαίου φιλοσόφου : σε μια συζήτηση με αντιπαράθεση επιχειρημάτων πραγματικά κερδισμένος βγαίνει ο χαμένος εφόσον κάτι εμαθε παραπάνω. Πήξαμε στη πατριαρχία κ τον μισογυνισμό. είπαμε όποιος δε γουστάρει μουνάκια ας το γυρίσει στο ντίζελ. Ας κρατάμε ένα επίπεδο επιτέλους. Και όπως σου είπε κ ο αλλος αν δε γαμάς κοιτα στον καθρέπτη.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Βαψου μαυρος τυπε σα τον ironman στο "tropic thunder", θα κανεις σουξε. Απλα οπως ειπε "don't go full retard" :grin:

5e283a23ab49fd57597fe752


Οι γκομενες αδιαφορουν αν ειναι επαγγελματικα ναυαγια, αν μενουν με αλλους 5 σε 30τμ, αν εχουν "κοινωνικο κυκλο", αν εχουν αμαξι, αν εχουν λεφτα, κτλ κτλ. Αρκει που ναι μαυροι...

Ειδα ενα ξανθο καυλακι, 8αρι, με ενα μαυρο ναυαγιο... λεω αμα ηταν ελληνας θα του ζηταγε Ε9 > 1εκ ευρω. Με το μαυρο αρκει που ναι μαυρος... δλδ ενα κριτηριο που ικανοποιουν >1 δις ανθρωποι.



Φιλε και εγω μαυρος ειμαι αλλα στην γυφτομεσογειακη εκδοση :cheesy:DDDDDDDD
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
ρε ρεμπελε1 χαλάρωσε λιγάκι κ μάθε να ακούς κ μια διαφορετική άποψη απο τη δική σου. Τι πρέπει δηλαδή; Να συμφωνούμε όλοι μαζί σου; Ετσι είπε ο γιατρός; να σου λέμε πάντα ναι; Μην ξεχνάς τη ρήση του αρχαίου φιλοσόφου : σε μια συζήτηση με αντιπαράθεση επιχειρημάτων πραγματικά κερδισμένος βγαίνει ο χαμένος εφόσον κάτι εμαθε παραπάνω. Πήξαμε στη πατριαρχία κ τον μισογυνισμό. είπαμε όποιος δε γουστάρει μουνάκια ας το γυρίσει στο ντίζελ. Ας κρατάμε ένα επίπεδο επιτέλους. Και όπως σου είπε κ ο αλλος αν δε γαμάς κοιτα στον καθρέπτη.
Κοίτα, την διαφορετική άποψη θα την ακούσω εφόσον αυτός που την εκφράζει δεν επιτίθεται στο άτομό μου. Όταν ο άλλος ξεκινάει να πει την άποψή του προσβάλλοντας εμένα, παίζοντάς το υπεράνω, τότε δεν θα την ακούσω. Ας πει ότι έχει να πει, ας διαφωνήσει, χωρίς να λέει κοιτάξου στον καθρέφτη και άλλα τέτοια. Τότε δεν εκφράζει άποψη, αλλά απλώς τρολάρει. Όταν κατέθεσα την άποψή μου σε αυτό το νήμα απλώς είπα αυτά που σκεφτόμουν, χωρίς να προσβάλλω κανέναν. Όποιος διαφωνεί μαζί μου, ας το πει χωρίς χαρακτηρισμούς και αυθαίρετα συμπεράσματα για το άτομό μου, χωρίς να με ξέρει.

Κι εσύ χρησιμοποιεις κάθε φορά την φράση όποιος δεν γουστάρει γυναίκες να το γυρίσει. Γιατί το λες τόσες πολλές φορές? να το κοιτάξεις. Και γιατί σε κόφτει εσένα για τον Ζανε τόσο πολύ για να έχουμε καλό ρώτημα?
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
Κοίτα, την διαφορετική άποψη θα την ακούσω εφόσον αυτός που την εκφράζει δεν επιτίθεται στο άτομό μου. Όταν ο άλλος ξεκινάει να πει την άποψή του προσβάλλοντας εμένα, παίζοντάς το υπεράνω, τότε δεν θα την ακούσω. Ας πει ότι έχει να πει, ας διαφωνήσει, χωρίς να λέει κοιτάξου στον καθρέφτη και άλλα τέτοια. Τότε δεν εκφράζει άποψη, αλλά απλώς τρολάρει. Όταν κατέθεσα την άποψή μου σε αυτό το νήμα απλώς είπα αυτά που σκεφτόμουν, χωρίς να προσβάλλω κανέναν. Όποιος διαφωνεί μαζί μου, ας το πει χωρίς χαρακτηρισμούς και αυθαίρετα συμπεράσματα για το άτομό μου, χωρίς να με ξέρει.

Κι εσύ χρησιμοποιεις κάθε φορά την φράση όποιος δεν γουστάρει γυναίκες να το γυρίσει. Γιατί το λες τόσες πολλές φορές? να το κοιτάξεις. Και γιατί σε κόφτει εσένα για τον Ζανε τόσο πολύ για να έχουμε καλό ρώτημα?
καλά μιλάς εσύ για χαρακτηρισμούς;;; μάλλον δε διαβάζεις τι γράφεις... για τον ζανε δε με κόφτει ούτε με καίει ούτε αυτόν γνωρίζω ούτε εσένα. Απλά το υφάκι σου με ενόχλησε λιγάκι. Τι παριστάνεις δηλαδή; τον μπάτσο της συζήτησης; Θα πείς εσύ ποιός θα γράφει κ ποιός όχι; Η φράση που χρησιμοποίσα είναι τόσο απλή που πιστεύω οτι δεν χρειάζεται εξήγηση αλλά για την περίπτωσή σου θα κάνω μια εξαίρεση. Πως λένε πχ οι χρυσαυγίτες για τους ξένους πως όποιος τους γουστάρει ας τους πάρει σπίτι του; Τόσο απλά. Οποιος είναι ανίκανος για φ χ ψ λόγους να συναναστραφεί με το άλλο φύλλο κ φτάνει σε σημείο να γράφει σεντόνια κατηγορώντας και βγάζοντας όλη τη μικρότητα και τη σκατοψυχιά του και να χαλιέται στην τελική δεν έχει παρά να ασχοληθεί με το ίδιο του το φύλλο εφοσον τον χαλάει τόσο πολύ το αντίθετο. Δεν υπάρχει λόγος να ψαξω τπτ. Προσωπικά αγαπώ και σέβομαι τις γυναίκες γιαυτό τα πάω κ μια χαρά μαζί τους με αποτέλεσμα όλα αυτά που διαβάζω εδώ να μου φαίνονται στη καλύτερη κωμικά και στην χειρότερη τραγικά...με μία λέξη κωμικοτραγικά. Σου προτείνω να διαβάσεις το Ακου ανθρωπάκο του Βίλχεμ Ράιτ. Υπάρχουν Ανθρωποι με Α κεφαλαίο και ανθρωπάκια. Στο χέρι μας είναι να επιλέξουμε τι θέλουμε να είμαστε. Και κάτι τελευταίο απο έναν ποιητή. Κι αν δεν μπορείς να κάνεις τη ζωή σου όπως τη θές, τούτο κοίτα τουλάχιστον μην την εξευτελίζεις. Φιδάκια.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
και μια παροιμία και ο νοων νοείτω... της κακιάς ψωλής της φταίνε οι τρίχες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Και τα 2 φυλλα κανουν ακριβως το ιδιο λαθος:
Ελκονται απο τα λαθος ατομα.

Οι γκομενες γουσταρουν μπαρμεν με μουσια και τατουαζ, γυμναστηρια, τουπε, κλπ και αν τις την πεσει καποιος φοιτητακος με πουκαμισο-γιλεκο γυαλια, θα ξενερωσουν

Το ιδιο και οι αντρες. Γουσταρουμε τακουνι, μινι, τιγκα μακιγιαζ, αρωματα, κωλαρες, κλπ

Αν περασει διπλα μας μια κοπελα με μακρυα φουστα, πουκαμισο, γυαλακια, και αβαφη, θα ξενερωσουμε

Και ομως, ειναι ακριβως αυτα τα ατομα που μπορουν να σου προσφερουν τη μεγαλυτερη ευτυχια ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ

Οι σωστες γυναικες δε βρισκονται Σαββατοβραδο στο Γκαζι, αλλα Δευτερα στις 07:00 το πρωι στα Everest και στα Starbucks (στην ουρα)
Δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες, αλλα φιλε μετα απο αυτο μπορει και να κλειδωσει.
Ειπες μεγαλη αληθεια που δυστυχως δεν καταλαβαινει ο λολυς ο κοσμος
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
η ζωή είναι μικρή μη τη κάνεις θλιβερή, η ζωή είναι μεγάλη μη τη κάνεις καρναβάλι. χαλαρώστε ορισμένοι γαμιάδες του πληκτρολογίου, θα κολήσει κάνα κουμπί απο τα φλόκια και δε θα μπορείτε να μπείτε εις τον αγαπημένον σας ιστότοπον. Να θυμάστε : όσο εσείς βρίζετε και κατηγορτείτε τις γυναίκες μυξοκλαίγοντας για την κακιά σας μοίρα και νομίζετε πως με το να τις απαξιώνετε τους κάνετε το μέγα κακό κ θα τρέξουν να σας ζητήσουν γονατιστές συγνώμη, τόσο αυξάνονται οι επιλογές για μας τους υπόλοιπους που τα έχουμε καλά και με τον εαυτό μας και με τις γυναίκες. Συνεχίστε παιδιά είστε σε καλό δρόμο.  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Διαβασα ολα τα σχολια.Μαλακες αυτο που ζειτε συμβαινει μονο στο ξεκωλοβιζιτισταν σε καμμια αλλη χωρα του πλανητη.Κανονικη βαλκανικη μπανανια με οθωμανικου επιπεδου κουλτουρα σε ολα ακομα και στο γκομενικο κομματι.Πουταναρες του κερατα ειναι οι σημερινες ελληνιδες και σε αυτο φταινε οι μαλακισμενες οι μανες μας.Ποιος τις μεγαλωσε ολες αυτες ρε χαιβαναδες?Η ελληνιδα η μαλακισμενη μανα την εκανε να απαιτει και να θελει παντα το καλυτερο.Οτι ειναι αυτη και κανενας αλλος στον πλανητη.Εχετε βγει απο τα χωρια σας ρε βλαχοι να δειτε πως ειναι οι γυναικες στο εξωτερικο?Που εχετε τα ζωα τις ελλεηνιδες να σας πουλανε τρελα και τουπε.Ακομα και το πιο ασχημο μπαζο,ακομα και η πιο χοντρη νομιζει οτι ειναι μοντελακι της βικτοριας σικρετ και εχει την μυτη στο θεο.Αυτα τα ξεφτιλικια μονο στο Ελλαδισταν κακομοιρηδες μου θα τα δειτε πουθενα αλλου.Στο τελευταιο μου ταξιδι στην Ολλανδια καταλαβα οτι για ολα φταινε οι πουτανες οι δικες μας οσο αφορα το γκομενικο κομματι και γιατι εμεις εδω περα φτυνουμε αιμα για να γαμησουμε.Στην Ολλανδια οι γυναικες αν και ειναι κρυες(γενικα σαν λαος ειναι αρκετα απομακροι) αν καποια τις αρεσεις θα παιξει μπαλιτσα μαζι σου.Με ματιες,με χαμογελο και προσπαθησει να ερθει κοντα σου να πιασετε κουβεντα.Δυσκολα θα δεις γκομενα με τουπε,οι περισσοτερες ειναι σοβαρες και down to earth.Τα ξεκολα τους ειναι ευχαριστα και μιλανε με διαθεση ιδιως αν πιουνε ολα μετα γινονται ευκολα.Φατε μαλακες τα ζωα τις ελληνιδες που ειναι για σουτια.Με το υφακι χιλλιων καρδιναλιων και το ξερεις ποια ειμαι εγω?Που και να της αρεσεις εμφανισιακα αλλα και ως χαρακτηρας οφειλεις να την παρακαλεσεις μεχρι να κατεβει ο Τζεσουα στη γη.Οι Ελληνες σε αλλη χωρα θα γαμουσαν καθε μερα απο 3 με 4 μουνια ο καθενας.Σε βορεια κρατη η ακομα και σε αγγλοι-σαξωνικες πρωην αποικες τυπου Αυστραλια,Καναδα,Αμερικη κλπ θα γαμουσε ο καθενας οτι μουνι ηθελε.Γιατι εκει η γυναικα δεν πουλαει τρελα,ουτε τουπε εχει και ουτε ζηταει να την παρακαλανε.Ακομα και σε αυτο το κομματι η Ελλαδα ειναι χωριουδακι.Το παιζουν και liberal και δυναμικες με φεμινισμο κλπ μαλακιες ενω αν δεν πας εσυ να μηλισεις παιχνιδι δεν γινεται.Στο εξωτερικο ολα αυτα ειναι ξεπερασμενα.Στην Σουηδια ερχονται μουνια και σου μιλανε....!Φατε εσεις αγαθιαρηδες τα ανωριμα της ελληνιδες που ζητανε τον πριγκηπα με το λευκο αλογο.Να εχεις λεφτα,να εισαι ομορφος,να εχεις μεγαλη πουτσα,να εχεις συναισθηματα,να εχεις δυναμισμο,να παιρνεις πρωτοβουλιες,να μην εισαι τεμπελης και αλλα 100 χαρακτηριστικα που ζητανε οι τσοντες.Αλλα ειπαμε ετσι τις εκαναν οι μανες τους οι οποιες αυτες μανες ειναι και δικες σας.Για ολα φταινε οι μαλακισμενες οι ελληνδες μανες.Ζωαδια που μεγαλωνουν ζωαδια...


[size=16pt]
ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ post ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ[/size]
και από τις μεγαλύτερες αλήθειες και τις καλύτερες περιγραφές που διάβασα ποτέ !

Πολλοί θα διαφωνήσουν

[size=14pt]ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.[/size]


Στην ελλάδα όλα αυτά έγιναν από κάποια περιοδικά
κάτι κλαμπ του ... κέντρου/πανεπιστημίου ....

ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ ΣΕ ΚΟΠΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΥΣ

που προήλθε από τον υδροκεφαλισμο της αθήνας ....

Σε χώρα των 10 μύριων , τα 5 στην αττική ... ήρθαν και άλλα 2 μύρια ξένοι στην αττική
ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ... ΒΑΝΤΕΡΜΠΙΛΝΤ που πούλησαν τα μποστάνια και τα βοσκοτόπια για
πανάκριβα οικόπεδα και έγιναν άεργοι πλούσιοι μεγαλοεισοδηματίες ....


ΤΗΝ ΑΡΓΟΜΙΣΘΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ....
πολλοί άχρηστοι έχουν λεφτά χωρίς προσόντα και ξεκούραστα ....


ΟΠΟΤΕ ΠΕΤΑΓΑΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΣΕ ΚΑΡΙΟΛΑΡΕΣ


και κέρναγαν αβέρτα ....


και πλήρωναν τις σπηλιές στη σαντορίνη και τα πρώην χειμαδιά στην αράχωβα για πολυτελή ξενοδοχεία ....

ΕΥΓΕ ΤΥΠΕ ....
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
καλά μιλάς εσύ για χαρακτηρισμούς;;; μάλλον δε διαβάζεις τι γράφεις...
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω και τα έγραψα ότι έγραψα διότι ο άλλος το ξεκίνησε πρώτα. Τώρα αν εσύ πειράχτηκες επειδή σου θίξαμε τον φεμινιστή, ξυδάκι. Όσο για τα υπόλοιπα που μας το παίζεις αξιοπρεπής γαμιάς, ενώ οι άλλοι μυξοκλαίγονται κατά την γνώμη σου πάντα, δεν τα αγοράζουμε. Εσύ που αγαπάς και σέβεσαι τις γυναίκες και τα πας μια χαρά μαζί τους, τι δουλειά έχεις εδώ μέσα? . Αν εσύ είπες εμένα κωμικοτραγικό, εσύ που το παίζεις ότι συναναστρέφεσαι συνέχεια με γυναίκες, είσαι σκέτος τραγικός. Διότι, όποιος είχε όλη μέρα στην ζωή του γυναίκες δεν θα είχε το χρόνο και θα απαξιούσε να έμπαινε σε ένα τέτοιο σάιτ. Τέλος πάντων αρκετά ασχολήθηκα και με σένα δον ζουάν της δεκάρας. Γράψε ότι θες παίξτο όσο αξιοπρεπής γαμιάς θες, εμένα δεν με πείθεις. Και τα φιδάκια που είπες στα γυρνάω πίσω. Δικά σου είναι.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
τόσο αυξάνονται οι επιλογές για μας τους υπόλοιπους που τα έχουμε καλά και με τον εαυτό μας και με τις γυναίκες. Συνεχίστε παιδιά είστε σε καλό δρόμο.  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Αυτή η ατάκα κάποιο γνωστό μέλος του σάιτ μου θυμίζει, που τώρα δεν εμφανίζεται. Ποιος να είναι αυτός, πως τον λεν άραγε??
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
Σωστά ομίλησες φυλόβιε αλλά αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ ήταν γιατί κάποιοι επιλέγουν να κυκλοφορούν ένα μπάζο που το βλέπεις απότομα και τρομάζεις ή καμιά μαλακισμένη που σε ξενερώνει 24/7 αντί να πάνε να γαμήσουν επ' αμοιβή. Αυτό συνέβαινε ακόμη και τη δεκαετία του '90 που υπήρχαν τα χρήματα παντού. Εκεί πιστεύω ότι έρχεται ο συντηρητισμός που επικρατεί στην πάντα οπισθοδρομική Ελλάδα. Ο άντρας κρίνεται επειδή θα ρίξει γκόμενα ακόμη και αν είναι η ξαδέρφη του Φρέντι Κρούγκερ, ακόμα και αν του τα φάει και μετά εξαφανιστεί ακόμα και αν τον κερατώνει.
Εντάξει να ερωτευτείς, εντάξει να κυνηγάς ένα 10αρι μουνί, αλλά ρε ανώμαλοι άνθρωποι αφιερώνετε το χρόνο σας σε κάτι τοξικές σχέσεις ενώ μπορείτε να γαμήσετε για κανένα 2ωρο και μετά να κάνετε ό,τι σας γουστάρει γιατί;;; Υπάρχει λόγος;

Και έτσι φτάνουμε στο μουνόδουλο ελληνισμό. Για να μη σε κράξουν οι φίλοι σου που είσαι μπακούρι, για να μη σε πουν οι γονείς σου αποτυχημένο που πήρες διαζύγιο κάθεσαι και κάνεις το γαμπρό για να καμαρώνεις στην πλατεία. Και στα 40 ανακαλύπτεις ότι πέταξες στη ζωή σου στα σκουπίδια και αρχίζεις να παρακολουθείς καθημερινά το μπου για να δεις τις καινούριες αφίξεις στο μετάξι.

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σωστά ομίλησες φυλόβιε αλλά αυτό που δεν κατάλαβα ποτέ ήταν γιατί κάποιοι επιλέγουν να κυκλοφορούν ένα μπάζο που το βλέπεις απότομα και τρομάζεις ή καμιά μαλακισμένη που σε ξενερώνει 24/7 αντί να πάνε να γαμήσουν επ' αμοιβή. Αυτό συνέβαινε ακόμη και τη δεκαετία του '90 που υπήρχαν τα χρήματα παντού. Εκεί πιστεύω ότι έρχεται ο συντηρητισμός που επικρατεί στην πάντα οπισθοδρομική Ελλάδα.

Ισχύουν όλα.
Σε ένα παλιό συμμαθητή ... που μιλάγαμε καιγνωριζόμασταν από τα 5 μας ....
το 2005 ... είχα πει να μην αγοράσει διαμέρισμα ...

Δούλευε από όταν τέλειωσε το γυμνάσιο.
Είχε 100 χιλιάρικα στην τράπεζα.
Είχε παντρευτεί το 2003 ....

ΘΑ ΕΔΙΝΕ ΤΑ 100 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟΥ, αποταμιεύσεις 15 ετών σκληρής δουλειάς,
για να πάρει ένα κωλοδιαμέρισμα και θα έβαζε φέσι άλλα 150 , με αποπληρωμή σε ... 25 χρόνια,
στα 55 του ...

ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΠΟΥΛΑΓΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΤΕ !!!!!
ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

Του πρότεινα να έβρισκε στην ίδια περιοχή ένα παλιό , με 80-90 χιλιάρικα
και με άλλα 20 να το έκανε ... καινούργιο .

Το επιχείρημά του ;;;;


"ΚΑΙ OI ΑΔΕΛΦΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΝΙΑΔΟΙ ΜΟΥ ... ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΌΪ ΤΗΣ ΓΥΝΑΊΚΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ. ΠΗΡΑΝ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ !!!!!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ;;;;;;;;      "


Αυτό είναι το σκεπτικό του έλληνα.


ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΌΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ .....

Αφού το κάνουν όλοι , όλα κομπλέ ...........

Οπότε και αυτοί που λες ... όταν όλοι οι 5-10 παλιοί γνωστοί τους,
ήταν αγαπούληδες από τα 22 και έβγαιναν ζευγάρια ... και πήγαιναν απόκριες στην ... αράχωβα ...

και καλοκαίρι πάρο .....

ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΖΩΗ. ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ.


Το να πας έξω και να γαμάς πουτάνες ή μεθυσμένες δυτικές σε πάρκο ...
ήταν αλητεία !!!!!!!

Δεν ήταν σωστό !!!!!!!

Να πάνε να γαμηθούν όλοι.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω και τα έγραψα ότι έγραψα διότι ο άλλος το ξεκίνησε πρώτα. Τώρα αν εσύ πειράχτηκες επειδή σου θίξαμε τον φεμινιστή, ξυδάκι. Όσο για τα υπόλοιπα που μας το παίζεις αξιοπρεπής γαμιάς, ενώ οι άλλοι μυξοκλαίγονται κατά την γνώμη σου πάντα, δεν τα αγοράζουμε. Εσύ που αγαπάς και σέβεσαι τις γυναίκες και τα πας μια χαρά μαζί τους, τι δουλειά έχεις εδώ μέσα? . Αν εσύ είπες εμένα κωμικοτραγικό, εσύ που το παίζεις ότι συναναστρέφεσαι συνέχεια με γυναίκες, είσαι σκέτος τραγικός. Διότι, όποιος είχε όλη μέρα στην ζωή του γυναίκες δεν θα είχε το χρόνο και θα απαξιούσε να έμπαινε σε ένα τέτοιο σάιτ. Τέλος πάντων αρκετά ασχολήθηκα και με σένα δον ζουάν της δεκάρας. Γράψε ότι θες παίξτο όσο αξιοπρεπής γαμιάς θες, εμένα δεν με πείθεις. Και τα φιδάκια που είπες στα γυρνάω πίσω. Δικά σου είναι.
μπου χου χου δε φταίω εγω...ο άλλος το ξεκίνησε πρωωωωτααααα.. θα το πω της μαμάς μου και θα σας δείξει...χαχαχαχαχ άκου βλακάκο. Εγω δεν το παίζω τπτ. Καταρχήν μάθε να διαβάζεις σου προτείνω αναγνωστικό Α δημοτικού για αρχή κ μετά αν το βγάλεις πας και παρακάτω. Το σε ποιό σάιτ θα μπώ κ το γιατί δεν θα ζητήσω την άδεια κανενός. Οι δικαιολογίες που αναφέρεις για τον χρόνο κ το πως τον ξοδεύει κανείς είναι ανάξιες απάντησης. Απλά θλιβερές. Δεν έχω καμία ανάγκη να πείσω κανέναν για τπτ. Λεω αυτό που λέω. Βγάζεις τρελό μίσσος, επιθετικότητα και τρελή ανασφάλεια. Είσαι η προσωποποίηση του κομπλεξικού αγάμητου τσαντίλα που του φταίνε όλοι και όλα. Φιλική συμβουλή...πρόσεχε το χέρι σου ( αυτό ντε με το οποίο τρομπάρεις ) θα περάσετε πολλύ καιρο ακόμα παρέα.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
να σου αφιερώσω κ ένα τραγουδάκι που θα συνθέσω τώρα δα για παρτη σου...

Είσαι προσωποποίησης κόμπλας και μαλακίας
σε κόβω να χεις θέμα στυητικής δυσλειτουργίας
κάτσε παίξτον μόνος σου κοιτάζοντας τα άστρα
μάντεψε σε ψάχνουνε οι τύποι με τα άσπρα
είσαι πικεριστής τουτέστιν για τον πούτσο
δε γαμάς που δε γαμάς, ψάρεψε κάνα λούτσο
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
σιχαίνεσαι το ένα σιχαίνεσαι το άλλο
παπαγαλίζεις πίππες σαν το παπαγάλο
ξεχειλίζεις μίσος ψυχή μαύρη σακούλα
μήπως δε σε θήλασε σα βρέφος η μανούλα;;;
μήπως σε δέρνανε μικρό; μήπως σου τον καρφώσαν;
ίσως τπτ θείοι σε πιάσαν κ στον χώσαν;
πές τα παλικαράκι μου μη ντρέπεσαι αφού
ακούει η κοινότητα ολάκερη του Βοu
άστο βλαμμένε είσαι τέρμα ψυχάκι
τράβα στο γιατρό να φας κάνα χαπάκι
κόβω το iq σου να ναι ραδικιού
ίσως με λίγο ζόρι να φτάνεις φουντουκιού
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Διάβασα τη θεωρία ενός μέλους που προτρέπει να νην ασχολούμαστε καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω

Μόνο με τις γυναίκες του αγοραίου έρωτα.

Αυτό θα κάνει τις γυναίκες εκτός πορνείων δηλαδή τις "κανονικές" να χάσουν την εξουσία τους που ασκούν στο ανδρικό φύλο με μοναδική τους δύναμη του μουνί τους.

Δυστυχώς δεν αρκεί να το πράξω εγώ και άλλοι 2 με 3 συναγωνιστές

Θα πρέπει να είναι μια μαζική συμμετοχή.

Ειλικρινά όσο και αν προσπαθώ να μην είμαι μισογύνης τις σιχάθηκα τις καριόλες

Με το τουπέ τους

Την έλλειψη μπέσας

Το δικαίωμα να θίγουν την αξιοπρέπειά σου και αν αντιδράσεις να είσαι εσύ ο κακός

Το ότι θυσιάζουν τα πάντα για τη μητρότητα.

Δε σέβονται τίποτα

Σκέψεις εδώ μάγκες

Μπορούμε να τις κλονήσουμε

Να τις αφήσουμε στο ράφι αγάμητες και άκληρες

Αρκεί να το κάνουμε όλοι μαζί
Διάβασα τη θεωρία ενός μέλους που προτρέπει να νην ασχολούμαστε καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω

Μόνο με τις γυναίκες του αγοραίου έρωτα.

Αυτό θα κάνει τις γυναίκες εκτός πορνείων δηλαδή τις "κανονικές" να χάσουν την εξουσία τους που ασκούν στο ανδρικό φύλο με μοναδική τους δύναμη του μουνί τους.

Δυστυχώς δεν αρκεί να το πράξω εγώ και άλλοι 2 με 3 συναγωνιστές

Θα πρέπει να είναι μια μαζική συμμετοχή.

Ειλικρινά όσο και αν προσπαθώ να μην είμαι μισογύνης τις σιχάθηκα τις καριόλες

Με το τουπέ τους

Την έλλειψη μπέσας

Το δικαίωμα να θίγουν την αξιοπρέπειά σου και αν αντιδράσεις να είσαι εσύ ο κακός

Το ότι θυσιάζουν τα πάντα για τη μητρότητα.

Δε σέβονται τίποτα

Σκέψεις εδώ μάγκες

Μπορούμε να τις κλονήσουμε

Να τις αφήσουμε στο ράφι αγάμητες και άκληρες

Αρκεί να το κάνουμε όλοι μαζί
Οχι,πρεπει να ασχολουμαστε με κανονικες γυναικες εκτος μαγαζιων..με σεβασμο παντα και χωρις να κρινω τις ιεροδουλες...την δουλεια τους κανουν αλλωστε.Απλως πρεπει να αλλαξουμε τροπαριο απεναντι στις γυναικες.. Να δειχνουμε οτι δεν ανεχομαστε πολλα και οτι στην πρωτη μαλακια,ειμαστε φευγατοι...
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
ρε παιδιά ας ελεγξει καποιος αν μπορεί τον ρέμπελο1... παίζει να κοπανάει τη κεφάλα του στην οθόνη βγάζοντας αφρούς. Κρίμα το παλικαράκι. Απο την άλλη...ηθελές τα και παθές τα.. περαστικά ρέμπελε1 και που σαι; υπάρχουν κ τα διαβατήρια. Πας χωρίς επιστροφή σε άλλες χώρες που έχουν ακόμα τις γυναίκες δούλες και κυρές όπως ακριβώς τις φαντάζεσαι... αλλά μάντεψε...δε σε κόβω να φτουράς για πολύ σε τέτοιο μέρος....το νού σου...
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
μεταξά θέμο, μας τα έκανες ζέπελιν. Σαν πολύ δεν ασχολείσαι μαζί μου? Όσο και να γουστάρεις σου είπα δεν ασχολούμαι άλλο με την άθλια ύπαρξή σου. Πήγαινε αλλού να ζητιανέψεις για σπέρμα
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
μεταξά θέμο, μας τα έκανες ζέπελιν. Σαν πολύ δεν ασχολείσαι μαζί μου? Όσο και να γουστάρεις σου είπα δεν ασχολούμαι άλλο με την άθλια ύπαρξή σου. Πήγαινε αλλού να ζητιανέψεις για σπέρμα
ετσουξε ε; betadin. φαντασιώνεσαι οτι σου ζητιανεύουνε σπέρμα ε;;; ρε τι θυμιατό είσαι συ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom