Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.955
Like
22.732
Πόντοι
5.506

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Δυστυχώς ο κύκλος παίζει μεγάλη σημασία...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Δε σου λέω, εσύ παντρεύεσαι σε 4 μήνες :confused::confused:
Συγκινητικές στιγμές...
Μπαρόκος προστατεύει με νύχια και δόντια παρθενία μέλλοντα γαμπρού σέσκουλα !
Πολιτικές αντιπαραθέσεις αδιάφορες...
Για άλλη μια φορά bou-γροθιά
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Αλλά αυτή τη φορά με ένα μικρό twist , το πρόβλημα αυτό μπορεί να το έχουν πολλοί άντρες( αλλά και γυναίκες ) που ξαφνικά μεινανε μόνοι τους , και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική αλλά εδώ θα γράψω για την δικιά μου περίπτωση.

Είμαι 28 , ήμουν σε μια σχέση (4 χρόνια )μέχρι τα 26 μου, που τελείωσε άδοξα αν και για το νεαρό της ηλικίας μου ήθελα να κάνω παραπάνω πράγματα με την συγκεκριμένη.

Τα τελευταία 2 χρόνια είχαμε καραντίνα ουσιαστικα με αποτέλεσμα απλά να δουλεύω στο χασάπικο όλη μέρα και να πηγαίνω σπιτι.

Όταν ήθελα να κάνω σεξ απλά πλήρωνα αλλά πλέον μέχρι και αυτό δεν μου καλύπτει το (κενό) μέσα μου και θέλω πάλι σχέση.

Οι λιγοστοί φίλοι που μου έμειναν από το λύκειο ( γιατί δεν σπούδασα ) έχουν αρχίσει σιγά σιγά να κάνουν οικογένειες ή να μένουν με τις κοπέλες τους και δεν βγαίνουμε όπως βγαίναμε παλιά ..

Εν κατακλείδι έχω άρχισει να μένω ΠΟΛΥ μόνος μου
Και το χειρότερο είναι ότι δεν βλέπω φως στο τουνελ

Άρα χωρίς φίλους να σου κάνουν " προξενιό " ή πέσιμο πουθενά έξω πως στον πουτσο γνωρίζεις (καλές) γυναίκες??

Υποσημείωση: το τιντερ δεν είναι λύση , γνώρισα μια Αμερικανίδα μέσω τιντερ το περασμένο καλοκαίρι με ωραίο φυσικό στήθος και ροζουλι μουνακι αλλά Άπτον πολύ τον μπάφο πρέπει να χρησιμοποιούσαι τα τελευταία της 2 κύτταρα για να με τσιμπουκοση και αποσω έχω ακούσει όλες πάνω κάτω για τον πουτσο είναι εκεί μέσα
Αυτο που χρειαζεσαι ειναι να κοινωνικοποιηθεις. Ξεκινα καποιο χομπι και να κανεις φιλιες απο εκει. Ετσι σταδιακα θα σε βαλουν σε παρεες και θα γνωρισεις νεο κοσμο που θα σου κανει καλο στην ψυχικη υγεια σου. Εισαι νεος για οικογενεια, θα το μετανιωσεις. Απλα ζησε τη ζωη σου εφοσον δεν εχεις υποχρεωσεις. Κανε ο,τι αγαπας, ταξιδια και γνωρισε κοσμο. Να βγαινεις σε καθε ευκαιρια και να μην κανεις αναφορα σε πληρωμενο ερωτα στις νεες επαφες σου. Πιστευω πως σταδιακα θα το καταλαβεις κι εσυ. Οι εφαρμογες δυστυχως εχουν αρκετο κοσμο που εχει μπει σε λουπα και δεν ξεφευγει απο εκει. Ελπιζω ολα να πανε καλα και αν χρειαστεις στηριξη ή οτιδηποτε αλλο να ξερεις πως το ινμποξ μου ειναι ανοιχτο για συμβουλες.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Εγώ από χθες εφάρμοσα νέο σύστημα, στέλνω πολλά μυνηματα σε άσχετες στο ινστα εμφάνισης μέτριας προς καλή θα έλεγα, όχι μοντέλα, μαντέψτε, έχω στείλει σε καμία 10αρια μέτριες έχω φάει 20λιτες και μπλοκ, δεν εχει απαντήσει καμία., θα στείλω σε καμία δεκαριά άγνωστες ακόμα μπας και μου μιλήσει έστω 1.. Αυτά για τους πυρφορους που μα ςλεεν ότι λένε βλακειες όταν λέμε ότι οι ελλε ιδες γαμιουντε μόνο μέσω κύκλου, παρέας, κοινών γνωστών και κονε..
:grin: :grin: :grin: :grin:
Βρε αθεόφοβε δεν έχεις τον θεό σου, 33 χρονών άνθρωπος...
Αλήθεια περιμένεις νορμάλ κοπέλες να γαμηθούν με μνμ στο ίνστα??? :confused: :priest: :grin:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Αυτο που χρειαζεσαι ειναι να κοινωνικοποιηθεις. Ξεκινα καποιο χομπι και να κανεις φιλιες απο εκει. Ετσι σταδιακα θα σε βαλουν σε παρεες και θα γνωρισεις νεο κοσμο που θα σου κανει καλο στην ψυχικη υγεια σου. Εισαι νεος για οικογενεια, θα το μετανιωσεις. Απλα ζησε τη ζωη σου εφοσον δεν εχεις υποχρεωσεις. Κανε ο,τι αγαπας, ταξιδια και γνωρισε κοσμο. Να βγαινεις σε καθε ευκαιρια και να μην κανεις αναφορα σε πληρωμενο ερωτα στις νεες επαφες σου. Πιστευω πως σταδιακα θα το καταλαβεις κι εσυ. Οι εφαρμογες δυστυχως εχουν αρκετο κοσμο που εχει μπει σε λουπα και δεν ξεφευγει απο εκει. Ελπιζω ολα να πανε καλα και αν χρειαστεις στηριξη ή οτιδηποτε αλλο να ξερεις πως το ινμποξ μου ειναι ανοιχτο για συμβουλες.

Αυτοί που είναι μόνοι τους,γυναίκα ψάχνουν,δε νομίζω να τους ενδιαφέρει τόσο η κοινωνικοποίηση με άλλους άντρες ή γυναίκες φίλες.Και ειδικά σε ηλικίες 30+
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αυτοί που είναι μόνοι τους,γυναίκα ψάχνουν,δε νομίζω να τους ενδιαφέρει τόσο η κοινωνικοποίηση με άλλους άντρες ή γυναίκες φίλες.Και ειδικά σε ηλικίες 30+

Άρχοντας. Τσεκουράτος. Ειλικρινής.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
:grin: :grin: :grin: :grin:
Βρε αθεόφοβε δεν έχεις τον θεό σου, 33 χρονών άνθρωπος...
Αλήθεια περιμένεις νορμάλ κοπέλες να γαμηθούν με μνμ στο ίνστα??? :confused: :priest: :grin:
Μα τότε τι σκατα κάνουν εκεί μέσα;Ανταλλάσουν κριτικές από τα προ'ι'οντα που έχουν για το μακιγιάζ τους;
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
δλδ όποια είναι στο ινστα ψάχνει να γαμηθεί?
ρε παιδιά...
Η αλήθεια είναι ότι ειδικά αυτές είναι τόσο ματαιοδοξες ώστε να τα βρίσκουν μόνο με τον εαυτό τους αντε και με τα λιμα που τις αποθεωνουν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom