Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Ολοι οσοι ανοιγετε τετοια νηματα ξεχνατε το βασικο,

οτι ειστε ασχημοι :2funny:

Γιαυτο ριχτε τα στανταρ σας που εχουν φτασει στο ταβανι λογω σοσιαλ μιντια, και εκει εξω εχει χιλιαδες ασχημες οι οποιες πεθαινουν για προσοχη και μια μονιμη σχεση.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
8 ωρες δουλεια απο το μελος -πουστη @xenitemenos αυτο
hidden-married-man-fuck-college-guy.jpg
ειναι το νορμαλ που κανει 10 ευρώ το ραντεβου για τον κωλο του :confused:
Η ευκολία που βρίσκεις με τόσο ευκολία τέτοιες φώτο και ανεβάζεις μας έχει ανησυχήσει όλους να ξέρεις λίγο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.049
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
Ολοι οσοι ανοιγετε τετοια νηματα ξεχνατε το βασικο,

οτι ειστε ασχημοι :2funny:

Γιαυτο ριχτε τα στανταρ σας που εχουν φτασει στο ταβανι λογω σοσιαλ μιντια, και εκει εξω εχει χιλιαδες ασχημες οι οποιες πεθαινουν για προσοχη και μια μονιμη σχεση.
Και ναι και όχι παίκτη. Αν είσαι νεότερος, εντάξει να γαμάς ό,τι βρεις. Μετά από μία ηλικία γίνεσαι πιο εκλεκτικός. Εγώ που είμαι 44 αφού γαμάω μια στο τόσο προτιμώ να πληρώσω για κάτι καλό ,παρά να πάω με καμιά στερημένη που θα τη βλέπω και θα θέλω να πάρω τα βουνά.
Να κάνεις σχέση με γυναίκα που δε σου λέει κάτι ερωτικά... αυτό και αν είναι μαζοχισμός. Έχω ρίξει και έχω φάει πολλά άκυρα.

Επίσης αυτό που γράφεις ισχύει και για τις γυναίκες. Βλέπουν πόσοι σαλιάρηδες τους την πέφτουν και σου λένε "α δε μ' αρέσει αυτός, θα βρεθεί κανένας άλλος καλύτερος" και έτσι τελικά μένουν μόνες τους. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι γυναίκες στο tinder και στα social media είναι ότι η πλειοψηφία των αντρών θέλουν μόνο να γαμήσουν, ενώ εκείνες θέλουν σχέση. Έτσι είναι βέβαιο ότι θα ρίξουν πάρα πολλά άκυρα και τελικά θα μείνουν με τους τελευταίους στη σειρά προτιμήσεων που θα θέλουν σχέση γιατί δε μπορούν να έχουν όσες γυναίκες θέλουν.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Είναι λίγο δίκοπο μαχαίρι, καταρχάς όταν έρχεται μια κοπέλα δεν ξέρεις εάν έρχεται και όλη η υπόλοιπη οικογένεια της ( πεθερικά ξάδερφοι κτλπ κτλπ) οπότε εάν της την πέσεις και δεν κατσει ουσιαστικά εκτίθεσαι στην γειτονιά και μετά δεν έρχεται κανένας

Αλλά αυτή τη φορά με ένα μικρό twist , το πρόβλημα αυτό μπορεί να το έχουν πολλοί άντρες( αλλά και γυναίκες ) που ξαφνικά μεινανε μόνοι τους , και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική αλλά εδώ θα γράψω για την δικιά μου περίπτωση.

Είμαι 28 , ήμουν σε μια σχέση (4 χρόνια )μέχρι τα 26 μου, που τελείωσε άδοξα αν και για το νεαρό της ηλικίας μου ήθελα να κάνω παραπάνω πράγματα με την συγκεκριμένη.

Τα τελευταία 2 χρόνια είχαμε καραντίνα ουσιαστικα με αποτέλεσμα απλά να δουλεύω στο χασάπικο όλη μέρα και να πηγαίνω σπιτι.

Όταν ήθελα να κάνω σεξ απλά πλήρωνα αλλά πλέον μέχρι και αυτό δεν μου καλύπτει το (κενό) μέσα μου και θέλω πάλι σχέση.

Οι λιγοστοί φίλοι που μου έμειναν από το λύκειο ( γιατί δεν σπούδασα ) έχουν αρχίσει σιγά σιγά να κάνουν οικογένειες ή να μένουν με τις κοπέλες τους και δεν βγαίνουμε όπως βγαίναμε παλιά ..

Εν κατακλείδι έχω άρχισει να μένω ΠΟΛΥ μόνος μου
Και το χειρότερο είναι ότι δεν βλέπω φως στο τουνελ

Άρα χωρίς φίλους να σου κάνουν " προξενιό " ή πέσιμο πουθενά έξω πως στον πουτσο γνωρίζεις (καλές) γυναίκες??

Υποσημείωση: το τιντερ δεν είναι λύση , γνώρισα μια Αμερικανίδα μέσω τιντερ το περασμένο καλοκαίρι με ωραίο φυσικό στήθος και ροζουλι μουνακι αλλά Άπτον πολύ τον μπάφο πρέπει να χρησιμοποιούσαι τα τελευταία της 2 κύτταρα για να με τσιμπουκοση και αποσω έχω ακούσει όλες πάνω κάτω για τον πουτσο είναι εκεί μέσα
Ο παλιος κλασσικος τροπος το καμακι ειναι ο μονος τροπος φιλε.

Ωστοσο απ οτι καταλαβα εσυ ψαχνεις καλες γυναικες.

Καλη γυναικα δε θα βρεις μεσω καμακιου.Για να πεσει ετσι χυμα θα πρεπει να χει μια λοξα.
Να ναι νυμφομανης,χαμηλης αυτοεκτιμησης,παντρεμενη που διψα για πουτσο.

Φροντισε να κανεις παραδοσεις κρεατος κατ οικον σε επιλεγμενους εκλεκτους πελατες θα σου λεγα.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Αντίστοιχη σελίδα από ξένες χώρες για μπουρδέλα υπάρχουν?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Δηλαδή θες να μου πεις ότι υπάρχουν γκόμενες (κάτω των 30) που ακούνε ροκ μουσική (ροκ, όχι τύπου "Melisses"), πάνε θέατρο (όχι τύπου Δελφινάριου/Σεφερλή) και διαβάζουν π.χ. βιβλία (όχι τύπου Λένας Μαντά)? Γιατί εγώ έτσι βλέπω το "αρκετά έξω από τη μάζα"..
για θεατρο δεν ξερω τα αλλα που γραφεις ναι συν καποια αλλα που με γεμισαν ελπιδα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Εμένα πάντως δεν μου έστειλε μήνυμα "η τύπισσα"..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Η ευκολία που βρίσκεις με τόσο ευκολία τέτοιες φώτο και ανεβάζεις μας έχει ανησυχήσει όλους να ξέρεις λίγο
Αφού όλη μέρα μέσα σε τέτοιες σελίδες τον βρίσκεις αυτόν με τον Trovadouro.
Κάθε δεύτερο ποστ τους είναι για ανδρικούς κωλους και πώς γαμανε άνδρες.

Τι δεν καταλαβαίνεις για τους συγκεκριμένους; :think: :cheesy:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Αφού όλη μέρα μέσα σε τέτοιες σελίδες τον βρίσκεις αυτόν με τον Trovadouro.
Κάθε δεύτερο ποστ τους είναι για ανδρικούς κωλους και πώς γαμανε άνδρες.

Τι δεν καταλαβαίνεις για τους συγκεκριμένους; :think: :cheesy:
Μωράκι μου σου σηκώθηκε από πίσω πάλι Δευτεριάτικα...κάνε μπιντε και έρχομαι....:alivedick::alivedick::alivedick::tooth::tooth::tooth:
 
OP
OP
Danky88

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
207
Κριτικές
2
Like
1.180
Πόντοι
201
δε βοηθαει οτι ειναι και χασαπηε ο τυπος,γενικα οι ελλεινιδες εχουνε αλλεργια στις δουλειες που παιρνουνε το βασικο μισθο,θελουν μονο επιχειριματιες,εισοδηματιες με λεφτα απο μπαμπα,η ανεργους αλλα με λεφτα,οχι φτωχους.Ακομα και οι κουλες απο το αιγαλεω οι μπουλντοζιτσες,τετοια θελουν,παρανοια οι γυναικες σε αυτη τη χωρα,εγω γενικα δε λεω τη δουλεια κανω,γιατι αν το μπω η πιτα θα ερθει αυτοματα χωρις να μου δωσουνε ουτε καν μια ευκαιρια
Δεν παίρνω βασικό ίσα ίσα βγάζω σχετικά καλά λεφτά για ελλαδισταν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι γυναίκες στο tinder και στα social media είναι ότι η πλειοψηφία των αντρών θέλουν μόνο να γαμήσουν, ενώ εκείνες θέλουν σχέση. Έτσι είναι βέβαιο ότι θα ρίξουν πάρα πολλά άκυρα και τελικά θα μείνουν με τους τελευταίους στη σειρά προτιμήσεων που θα θέλουν σχέση γιατί δε μπορούν να έχουν όσες γυναίκες θέλουν.

Τώρα αλλάξαν τα πράγματα,οι άντρες είναι αυτοί που ψάχνουν σχέσεις/γάμους αφού αυτοί δεν έχουν επιλογές.Ειδικά οι 25-40 που τους έχει φάει η μαλακία όσους δεν έχουν σχέση.

Ακόμα κι αυτοί που θέλαν μόνο να γαμήσουν,άμα βρουν τζάμπα μουνί σιγά μην το αφήσουν.Και κάπως έτσι βολεύεται και η κάθε μπαζόλα
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456
Τώρα αλλάξαν τα πράγματα,οι άντρες είναι αυτοί που ψάχνουν σχέσεις/γάμους αφού αυτοί δεν έχουν επιλογές.Ειδικά οι 25-40 που τους έχει φάει η μαλακία όσους δεν έχουν σχέση.

Ακόμα κι αυτοί που θέλαν μόνο να γαμήσουν,άμα βρουν τζάμπα μουνί σιγά μην το αφήσουν.Και κάπως έτσι βολεύεται και η κάθε μπαζόλα
Αυτό ξανα πές το ΣΑΝΤ!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Φιλε με ολο το θαρρος αλλα αυτα ειναι δικαιολογιες.
Οποιος εχει ορεξη ολα τα καταφερνει. Ολα ειναι θεμα συνηθειας.
Οταν ακολουθησα εγω αυτη τη ζωη (διοτι κ εγω βρεθηκα χωρις φιλους, χωρις γκομενα και χωρις πιθανοτητα να βρω καμια λογω ωραριου μου, μπαινοντας σε σχετικη απογοητευση εως καταθλιψη) δουλευα 10-12 ωρες καθημερινα και αρκετα συχνα 7-8 ωρες τα ΣΚ.
Δεν ειπαμε να τα κανεις ΟΛΑ αυτα, αλλα ενα απο ολα μπορεις. Πεζοποριες πχ διοργανωνονται από συλλογους καθε Κυριακη. Σχολες χορου λειτουργουν συνηθως με 2-3 ημερες καθε εβδομαδα - ολα τα μελη εργαζομενοι ειναι, δεν ειναι τεμπεληδες.
Ομαδικα σε γυμναστηρια εχει και 1 -2 φορες την εβδομαδα.
Σε καθε περιπτωση θελει κ να θυσιασεις κατι, πχ τον ελ. χρονο σου, την ησυχια σου. λιγο απο τον υπνο σου, δεν μπορει να γινει χωρις να καταλαβεις τιποτα.
Φιλαρακος μου δουλευει καθε μερα απο τις 8 πρωι εως 9.30 βραδυ, και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ παει γυμναστηριο 1 εως 1,5 ωριτσα για να εχει ωραιο κορμι και οντως εχει ωραιο σωμα. Αν σκεφτοταν δεν μπορω, δεν την παλευω, δεν εχω χρονο, που να τρεχω, θα ειχε γινει κοιλαρας.
Και κατι ακομα: ΟΤΑΝ βρισκουμε γκομενα δεν τα παραταμε ολα αυτα - γιατι η γκομενα σημερα ειναι αυριο δεν ειναι και μετα ξεκινας παλι απο το μηδεν.

Το θέμα είναι να μην βρεθείς ποτέ σ'αυτήν την κατάσταση.Γιατί ζεις και στη χειρότερη χώρα απο θέμα γνωριμιών.Ειδικά αν είσαι και άντρας είναι 100 φορές χειρότερα.'Γιατί είναι μόνος,γιατί είναι ανύπαντρος,γιατί δεν έχει σόσιαλ',αυτά αντιμετωπίζεις.Δεν είναι κάνεις ένα τίντερ σαν τη γυναίκα και μιλάς με 100 λιγούρια τη μέρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Οι γυναίκες παγκοσμίως τους μιλάνε στα τιντερ. Και επίσης δεν υπάρχει γυναίκα στον κόσμο που να έχει πληρώσει tinder extra. Μόνο οι άντρες που για αυτούς απευθύνεται στο οικονομικό κομμάτι.
Ίσα ίσα δόλωμα είναι οι γυναίκες στο tinder, για να πληρώνουν οι silent unfuckables...
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom