Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣΟΝ ΡΕ...ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ και δε ξερουμε τιποτα αλλο..στειλε ενα μνμ να ρωτησεις οτι θες..αν βεβαια δεν ησουν ΤΥΦΛΟΣ στα πισω μνμ εχει γραψει για ποιον ΜΠΟΥΣΤΗ καιγεται η καρδουλα της και τσακω και μια :2on1:
Φίλε αδελφέ ατενέζε, μόλις βγήκε η τσίμπλα από το μάτι και είδα τα προηγούμενα μηνύματα που αναφέρεις. ΚΑΜΜΕΝΟ χαρτί η τύπισσα. Νεεεεξτ
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Άσε που βλέπω γενικα ο πληρωμένος έρωτας είναι (κακό) για τον εγκέφαλο γιατί απλά είναι instanτ gratification , όπου τίποτα στην ζωή εάν δεν δουλέψεις για κάτι δεν σου δίνεται απλόχερα
συμφωνώ ότι ο πληρωμένος έρωτας είναι κακό υπό την έννοια πως σου στερεί τη χαρά ότι έριξες τη γκόμενα, πως σε ξεμαθαίνει να φλερτάρεις και τα σχετικά.
Όμως προσωπικά, αν και θυμήθηκα να ασχοληθώ με το σεξ επί πληρωμή τώρα στα γεράματα, έχω γίνει αμετανόητος φαν του είδους. Διότι πολύ απλά έχω περάσει άπειρες ώρες στη ζωή μου κάνοντας τον γκομενοφύλακα, έχω ακούσει κάμποσες φορές τα "σε βλέπω σαν φίλο¨ και "είσαι καλό παιδί αλλά..." και πλέον λέω άει στο διάολο που θα παρακαλάω την κάθε ψόφια να μου ανοίξει τα ποδαράκια της. Άσε που οι παντρεμένοι συχνά έχουμε μικρότερη ελευθερία κινήσεων.
Βέβαια καταλαβαίνω ότι είσαι πολύ νεώτερος κι αυτό έχει σημασία. Για μένα π.χ. είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας να έχω μια κοπελίτσα 20-25 χρονών γυμνή στο κρεβάτι χωρίς να πλερώσω. Εσύ φλέρταρε όσο μπορείς. Κι όσο δεν κάθεται γκόμενα - ή και αφού κάτσει - χτύπα επαγγελματίες, δεν είναι κακό.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Αλλά αυτή τη φορά με ένα μικρό twist , το πρόβλημα αυτό μπορεί να το έχουν πολλοί άντρες( αλλά και γυναίκες ) που ξαφνικά μεινανε μόνοι τους , και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική αλλά εδώ θα γράψω για την δικιά μου περίπτωση.

Είμαι 28 , ήμουν σε μια σχέση (4 χρόνια )μέχρι τα 26 μου, που τελείωσε άδοξα αν και για το νεαρό της ηλικίας μου ήθελα να κάνω παραπάνω πράγματα με την συγκεκριμένη.

Τα τελευταία 2 χρόνια είχαμε καραντίνα ουσιαστικα με αποτέλεσμα απλά να δουλεύω στο χασάπικο όλη μέρα και να πηγαίνω σπιτι.

Όταν ήθελα να κάνω σεξ απλά πλήρωνα αλλά πλέον μέχρι και αυτό δεν μου καλύπτει το (κενό) μέσα μου και θέλω πάλι σχέση.

Οι λιγοστοί φίλοι που μου έμειναν από το λύκειο ( γιατί δεν σπούδασα ) έχουν αρχίσει σιγά σιγά να κάνουν οικογένειες ή να μένουν με τις κοπέλες τους και δεν βγαίνουμε όπως βγαίναμε παλιά ..

Εν κατακλείδι έχω άρχισει να μένω ΠΟΛΥ μόνος μου
Και το χειρότερο είναι ότι δεν βλέπω φως στο τουνελ

Άρα χωρίς φίλους να σου κάνουν " προξενιό " ή πέσιμο πουθενά έξω πως στον πουτσο γνωρίζεις (καλές) γυναίκες??

Υποσημείωση: το τιντερ δεν είναι λύση , γνώρισα μια Αμερικανίδα μέσω τιντερ το περασμένο καλοκαίρι με ωραίο φυσικό στήθος και ροζουλι μουνακι αλλά Άπτον πολύ τον μπάφο πρέπει να χρησιμοποιούσαι τα τελευταία της 2 κύτταρα για να με τσιμπουκοση και αποσω έχω ακούσει όλες πάνω κάτω για τον πουτσο είναι εκεί μέσα
Αμα στα 28 εμεινες απο φιλους, φταις εσυ η δεν ηταν ποτε πραγματικοι φιλοι.
και οικογενεια να εκαναν δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να βγεις εξω μαζι τους κι εκει να γνωρισεις καποια κοπελα.
Και να σου πω κατι..τωρα ειναι ευκαιρια να βρεις αυτο που ψαχνεις, δηλαδη μια καλη κοπελα για το επομενο βημα.
Σε γαμους και εξοδους με παντρεμενους ολο και καποια που κουβαλανε μαζι θα ειναι ελευθερη, ειδικα σε γαμους.. γνωριζονται αρκετα ζευγαρια και μετεπειτα κανουν σχεση που φτανει μεχρι και το δικο τους γαμο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
απορω πως δεν βρισκει ο κοσμος τυπισσες , της γαμιολας γινεται εξω , ετοιμες να τα δωσουν ολα..
Περιεργα πραγματα γραφονται στο μπου τελευταια ....
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
απορω πως δεν βρισκει ο κοσμος τυπισσες , της γαμιολας γινεται εξω , ετοιμες να τα δωσουν ολα..
Περιεργα πραγματα γραφονται στο μπου τελευταια ....
Γέμισε ο τοπος Γκει :undecided:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Ακουστε σκηνικο πριν χρονια.. γινεται γλεντι στο σπιτι καποιας που μενει εξωτερικο, ηταν Ελλαδα για το γαμο..στο πατρικο της κανει το γλεντι και η αδερφη του γαμπρου που ηρθε μια βολτα στο σπιτι και να κατσει λιγο,εξωτερικο και αυτη(ιδια χωρα) οπως και ο γαμπρος..γνωριζει εναν γειτονα ο οποιος ηταν καλεσμενος στο γαμο και ειχε φιλιες με την νυφη. Ελλαδα μενει αυτος.
Γνωριζονται κανουν σχεση..ειναι χρονια στο πηγεναι ελα..μια ελλαδα μια εξω, και φετος παντευονται. Τωρα που θα μεινουν δεν ξερω, μαλλον θα ερθει Ελλαδα αυτη. Ηλικιες κανα 30 κατι αυτος, η κοπελα 25 +
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Αμα στα 28 εμεινες απο φιλους, φταις εσυ η δεν ηταν ποτε πραγματικοι φιλοι.
και οικογενεια να εκαναν δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να βγεις εξω μαζι τους κι εκει να γνωρισεις καποια κοπελα.
Και να σου πω κατι..τωρα ειναι ευκαιρια να βρεις αυτο που ψαχνεις, δηλαδη μια καλη κοπελα για το επομενο βημα.
Σε γαμους και εξοδους με παντρεμενους ολο και καποια που κουβαλανε μαζι θα ειναι ελευθερη, ειδικα σε γαμους.. γνωριζονται αρκετα ζευγαρια και μετεπειτα κανουν σχεση που φτανει μεχρι και το δικο τους γαμο.
χμμ... οι οικογενειακές υποχρεώσεις μπορεί να γαμήσουν πολλές φιλίες. Για αντικειμενικούς λόγους. Το ξέρω, το έχω πάθει.
Όσο για τις εξόδους με παντρεμένους/ες και τις ελεύθερες που θα σου γνωρίσουν, κάτι τέτοια περίμενα κι εγώ κάποτε κι έκανα ολυμπιάδες να γαμήσω :grin:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Φίλε όλα καλά και όλα ωραία.
Αλλά κάποιος που πραγματικά δουλεύει, δεν έχει χρόνο για όλα αυτά.
Μόνο το να πίνει καφέ και Σάββατο και Κυριακή στο ίδιο καλό μέρος.
Όλα τα άλλα , πεζοπορίες , χοροί κτλ είναι για ανθρώπους με χρόνο, αλλά αυτοί δεν βγάζουν χρήματα.
Προσωπικά δουλεύω 6 μέρες την εβδομάδα, και τις καθημερινές είμαι στην δουλειά από 9-10 ώρες πάντα ( το Σάββατο πάω 6ωρο). Και έχω καλή δουλειά σχετικά ( εξού και το στριμωγμένο ωράριο)
Σόρρυ φίλε θα σε απογοητεύσω.
Δεν έχεις καλή δουλειά, σκλάβος είσαι.
15 χρόνια ποτέ δεν χρειάστηκε να δουλέψω 6 μέρες, πάντα δούλευα 8ωρο.

Αυτές είναι νορμάλ δουλειές, δεν σου λέω κακες ή καλές.
Και πάντα είχα χρόνο για γυμναστήριο ή εκδρομές ή καφέδες με φίλους ή γκόμενες.
Και ναι έβγαζα και βγάζω χρήματα. Δεν είμαι εισοδηματίας.
Οπότε μην γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
χμμ... οι οικογενειακές υποχρεώσεις μπορεί να γαμήσουν πολλές φιλίες. Για αντικειμενικούς λόγους. Το ξέρω, το έχω πάθει.
Όσο για τις εξόδους με παντρεμένους/ες και τις ελεύθερες που θα σου γνωρίσουν, κάτι τέτοια περίμενα κι εγώ κάποτε κι έκανα ολυμπιάδες να γαμήσω :grin:
Σιγουρα δεν θα ειναι οπως πριν οταν ειναι ολοι ελευθεροι..λογικο, ο παντρεμενος εχει περισσοτερες υποχρεωσεις και αμα κανει παιδια ακομα παραπανω.Αλλα σε καμια περιπτωση δεν χανονται οι φιλοι.
Οσο για το αλλο..δεν ειναι αυτες για να ριξεις εναν και γεια σας! ειπαμε αν ψαχνεις για κατι πιο σοβαρο εκει θα βρεις κοπελες που ψαχνουν κι αυτες το ιδιο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ακουστε σκηνικο πριν χρονια.. γινεται γλεντι στο σπιτι καποιας που μενει εξωτερικο, ηταν Ελλαδα για το γαμο..στο πατρικο της κανει το γλεντι και η αδερφη του γαμπρου που ηρθε μια βολτα στο σπιτι και να κατσει λιγο,εξωτερικο και αυτη(ιδια χωρα) οπως και ο γαμπρος..γνωριζει εναν γειτονα ο οποιος ηταν καλεσμενος στο γαμο και ειχε φιλιες με την νυφη. Ελλαδα μενει αυτος.
Γνωριζονται κανουν σχεση..ειναι χρονια στο πηγεναι ελα..μια ελλαδα μια εξω, και φετος παντευονται. Τωρα που θα μεινουν δεν ξερω, μαλλον θα ερθει Ελλαδα αυτη. Ηλικιες κανα 30 κατι αυτος, η κοπελα 25 +
ναι αλλα παλι καποιος, που δεν ειναι μελος στο μπου, γαμησε.... :cry: :confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Δεν έχεις καλή δουλειά, σκλάβος είσαι.
15 χρόνια ποτέ δεν χρειάστηκε να δουλέψω 6 μέρες, πάντα δούλευα 8ωρο.

Αυτές είναι νορμάλ δουλειές,
8 ωρες δουλεια απο το μελος -πουστη @xenitemenos αυτο
hidden-married-man-fuck-college-guy.jpg
ειναι το νορμαλ που κανει 10 ευρώ το ραντεβου για τον κωλο του :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
ναι αλλα παλι καποιος, που δεν ειναι μελος στο μπου, γαμησε.... :cry: :confused:
Τον γειτονα τον ξερω.. για μελος στο μπου δυσκολα, αλλα παλια ειχαμε βρεθει κατα λαθος σε κατι κωλομπαρα.
Ενταξει ο τυπος περιμενε να ερθει γυναικα απο εξω για να παντρευτη :confused: εδω δεν τον ειχα πετυχει με γυναικα αρκετα χρονια που τον ξερω.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom