Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.619
Πόντοι
1.336
Tι λέει; Γάμησε ο νηματοθετης; Έληξε ο συναγερμός;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Tι λέει; Γάμησε ο νηματοθετης; Έληξε ο συναγερμός;
Πιστευω μολις ακολουθησει κατα γραμμα τις συμβουλες μας δε θα προλαβαινει να γαμαει μυρωδατα μουνακια..μετα θα ανοιξει νημα πως θα καταλαβω το σωστο μουνι για να το κρατησω σαν βασικο;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
θυμασαι τον λακη που πηγαινε σουπερ μρκετ με το ραμενο κουστουμι σαν τον αλ καπονε πρωι πρωι να κανει ζημια στις νοικοκυρες μπροστα στον παγκο με τα κατεψηγμενα? :undecided:
Που να είναι αυτό το ναυάγιο το μπαροκογαμημένο :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.893
Πόντοι
6.186
άρχισε να στέλνεις σε γκόμενες στο fb/instagram να είσαι ευγενικός κ σοβαρός, όλο κ κάτι θα καταφέρεις.
Εαν δεν το έχεις αυτό πήγαινε γράψου σε μια λάτιν σχολή, όλες ψάχνουν για άντρα παρτενέρ θα κάνεις καλό παιχνίδι κ να μην βγάλεις γκόμενα από εκεί πράγμα απίθανο θα αποκτήσεις γυναίκες φίλες, θα σου πλασάρουν αυτές φίλες τους κ θα πηγαίνετε μαζί σε λάτιν πάρτι που γενικά γίνεται χαμός από γυναίκες που θέλουν να διασκεδάσουν. Στο λέω από εμπειρία
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
άρχισε να στέλνεις σε γκόμενες στο fb/instagram να είσαι ευγενικός κ σοβαρός, όλο κ κάτι θα καταφέρεις.
Εαν δεν το έχεις αυτό πήγαινε γράψου σε μια λάτιν σχολή, όλες ψάχνουν για άντρα παρτενέρ θα κάνεις καλό παιχνίδι κ να μην βγάλεις γκόμενα από εκεί πράγμα απίθανο θα αποκτήσεις γυναίκες φίλες, θα σου πλασάρουν αυτές φίλες τους κ θα πηγαίνετε μαζί σε λάτιν πάρτι που γενικά γίνεται χαμός από γυναίκες που θέλουν να διασκεδάσουν. Στο λέω από εμπειρία
1.90 110 κιλά μοσχάρι, να με δουν να κανω λατιν θα μας βγάλουν στο σταρ. Εκεί θα πω μου το είπαν στο μπου.κομ
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
Φίλε όλα καλά και όλα ωραία.
Αλλά κάποιος που πραγματικά δουλεύει, δεν έχει χρόνο για όλα αυτά.
Μόνο το να πίνει καφέ και Σάββατο και Κυριακή στο ίδιο καλό μέρος.
Όλα τα άλλα , πεζοπορίες , χοροί κτλ είναι για ανθρώπους με χρόνο, αλλά αυτοί δεν βγάζουν χρήματα.
Προσωπικά δουλεύω 6 μέρες την εβδομάδα, και τις καθημερινές είμαι στην δουλειά από 9-10 ώρες πάντα ( το Σάββατο πάω 6ωρο). Και έχω καλή δουλειά σχετικά ( εξού και το στριμωγμένο ωράριο)
Φιλε με ολο το θαρρος αλλα αυτα ειναι δικαιολογιες.
Οποιος εχει ορεξη ολα τα καταφερνει. Ολα ειναι θεμα συνηθειας.
Οταν ακολουθησα εγω αυτη τη ζωη (διοτι κ εγω βρεθηκα χωρις φιλους, χωρις γκομενα και χωρις πιθανοτητα να βρω καμια λογω ωραριου μου, μπαινοντας σε σχετικη απογοητευση εως καταθλιψη) δουλευα 10-12 ωρες καθημερινα και αρκετα συχνα 7-8 ωρες τα ΣΚ.
Δεν ειπαμε να τα κανεις ΟΛΑ αυτα, αλλα ενα απο ολα μπορεις. Πεζοποριες πχ διοργανωνονται από συλλογους καθε Κυριακη. Σχολες χορου λειτουργουν συνηθως με 2-3 ημερες καθε εβδομαδα - ολα τα μελη εργαζομενοι ειναι, δεν ειναι τεμπεληδες.
Ομαδικα σε γυμναστηρια εχει και 1 -2 φορες την εβδομαδα.
Σε καθε περιπτωση θελει κ να θυσιασεις κατι, πχ τον ελ. χρονο σου, την ησυχια σου. λιγο απο τον υπνο σου, δεν μπορει να γινει χωρις να καταλαβεις τιποτα.
Φιλαρακος μου δουλευει καθε μερα απο τις 8 πρωι εως 9.30 βραδυ, και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ παει γυμναστηριο 1 εως 1,5 ωριτσα για να εχει ωραιο κορμι και οντως εχει ωραιο σωμα. Αν σκεφτοταν δεν μπορω, δεν την παλευω, δεν εχω χρονο, που να τρεχω, θα ειχε γινει κοιλαρας.
Και κατι ακομα: ΟΤΑΝ βρισκουμε γκομενα δεν τα παραταμε ολα αυτα - γιατι η γκομενα σημερα ειναι αυριο δεν ειναι και μετα ξεκινας παλι απο το μηδεν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Τον παίρνει ή τζάμπα θα στείλω και θα χρεωθώ μήνυμα;
που να ξερω ρε μην ξεχνας ειμαι μνηστευμενος δεν ασχολουμαι με τετοια εγω το μονο που ξερω οτι ειναι γυναικα ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ..:undecided:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Αν είναι καμιά γυναίκα σας το κρίμα στο λαιμό σας μουνόπανα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Αν είναι καμιά γυναίκα σας το κρίμα στο λαιμό σας μουνόπανα.
ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣΟΝ ΡΕ...ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ και δε ξερουμε τιποτα αλλο..στειλε ενα μνμ να ρωτησεις οτι θες..αν βεβαια δεν ησουν ΤΥΦΛΟΣ στα πισω μνμ εχει γραψει για ποιον ΜΠΟΥΣΤΗ καιγεται η καρδουλα της και τσακω και μια :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom