Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Φίλε όλα καλά και όλα ωραία.
Αλλά κάποιος που πραγματικά δουλεύει, δεν έχει χρόνο για όλα αυτά.
Μόνο το να πίνει καφέ και Σάββατο και Κυριακή στο ίδιο καλό μέρος.
Όλα τα άλλα , πεζοπορίες , χοροί κτλ είναι για ανθρώπους με χρόνο, αλλά αυτοί δεν βγάζουν χρήματα.
Προσωπικά δουλεύω 6 μέρες την εβδομάδα, και τις καθημερινές είμαι στην δουλειά από 9-10 ώρες πάντα ( το Σάββατο πάω 6ωρο). Και έχω καλή δουλειά σχετικά ( εξού και το στριμωγμένο ωράριο)

Έτσι είναι.Όποιος είναι άεργος ή ξυσταρχίδας δ.υ που σχολάει στις 2,έχει χρόνο και ενέργεια ν'ασχοληθεί με χορούς και ότι άλλο υπάρχει.Οι υπόλοιποι ψάχνουν το κρεβάτι όταν δεν δουλεύουν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Αλλά αυτή τη φορά με ένα μικρό twist , το πρόβλημα αυτό μπορεί να το έχουν πολλοί άντρες( αλλά και γυναίκες ) που ξαφνικά μεινανε μόνοι τους , και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική αλλά εδώ θα γράψω για την δικιά μου περίπτωση.

Είμαι 28 , ήμουν σε μια σχέση (4 χρόνια )μέχρι τα 26 μου, που τελείωσε άδοξα αν και για το νεαρό της ηλικίας μου ήθελα να κάνω παραπάνω πράγματα με την συγκεκριμένη.

Τα τελευταία 2 χρόνια είχαμε καραντίνα ουσιαστικα με αποτέλεσμα απλά να δουλεύω στο χασάπικο όλη μέρα και να πηγαίνω σπιτι.

Όταν ήθελα να κάνω σεξ απλά πλήρωνα αλλά πλέον μέχρι και αυτό δεν μου καλύπτει το (κενό) μέσα μου και θέλω πάλι σχέση.

Οι λιγοστοί φίλοι που μου έμειναν από το λύκειο ( γιατί δεν σπούδασα ) έχουν αρχίσει σιγά σιγά να κάνουν οικογένειες ή να μένουν με τις κοπέλες τους και δεν βγαίνουμε όπως βγαίναμε παλιά ..

Εν κατακλείδι έχω άρχισει να μένω ΠΟΛΥ μόνος μου
Και το χειρότερο είναι ότι δεν βλέπω φως στο τουνελ

Άρα χωρίς φίλους να σου κάνουν " προξενιό " ή πέσιμο πουθενά έξω πως στον πουτσο γνωρίζεις (καλές) γυναίκες??

Υποσημείωση: το τιντερ δεν είναι λύση , γνώρισα μια Αμερικανίδα μέσω τιντερ το περασμένο καλοκαίρι με ωραίο φυσικό στήθος και ροζουλι μουνακι αλλά Άπτον πολύ τον μπάφο πρέπει να χρησιμοποιούσαι τα τελευταία της 2 κύτταρα για να με τσιμπουκοση και αποσω έχω ακούσει όλες πάνω κάτω για τον πουτσο είναι εκεί μέσα
μπήκες σε σάιτ που ασχολούμαστε με το πληρωμένο σεξ και μας ζητάς τρόπους να προσεγγίσεις γκόμενες; αν το θεωρείς λογικό, ΟΚ, καλή τύχη
 

Thirsttrap

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
115
Like
145
Πόντοι
1

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Έτσι είναι.Όποιος είναι άεργος ή ξυσταρχίδας δ.υ που σχολάει στις 2,έχει χρόνο και ενέργεια ν'ασχοληθεί με χορούς και ότι άλλο υπάρχει.Οι υπόλοιποι ψάχνουν το κρεβάτι όταν δεν δουλεύουν
Επίσης κάτι τύποι και τυπισσες με φόρμες που περπατάνε έξω ...αν δεν το έκαναν και αυτό θα είχαν σαπίσει .Και όλοι αυτοί δεν εργάζονται σε μαντρί η οικοδομή.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Λίγα και σταρατα= μπορεί να σημαίνει αδυναμία έκφρασης.
συμφωνω αλλα δεν ειναι σωστο να κρινετε και ετσι τη νεολαια, ολες οι γενιες ειχαν τα καλα τους και τα κακα τους, ας το απολαυσουμε αυτο που ειμαστε χωρις το φιλοσοφουμε πολυ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
ναι συμβολιζει τη Σαλονικιωτικη αλητεια, μακαρι να ερθει Αθηνα για κανα live
Με την καλή έννοια ...επίσης αναφέρεται σε τύπους που δεν συμβιβάζονται και δεν υποτάσσονται και είναι μπεσαληδες.
Αυτός μάλιστα....όχι τα άλλα τα σιχαματα .
Πιάσανε στην Θήβα ένα τέτοιο λιμοταγαρο πρόσφατα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom