Νέα

Για ακόμα μια φορά θρεντ, πως στον πούτσο γνωρίζεις κοπέλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 651
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Εγώ και στο θέμα φαγητού κάπως έτσι λειτουργώ...δεν παίρνω ποτέ τηλέφωνο να μου φέρουν φαγητό.Δεν βαριέμαι να βγω πέντε λεπτά σαν τον μέσο νεοέλληνα.....
αν ειναι κοντα εννοειται θα παω να παρω το φαγακι,την καφεδια μου και σχεδον παντα με τα ποδια ουτε αμαξι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
ε ενταξει αυτο δεν ισχυει το οτι ταιζουν το προφιλ τους στο ινσταγκραμ δεν σημαινει οτι δεν περνανε καλα υπερβολες ειναι αυτα, μια χαρα περνανε σε πληροφορω, τα καλυτερα σπανιως ανεβαινουν στα stories, εκτος αν εισαι κανας ινφλουενσερ με 10κ και πανω
Αν μείνουν χωρίς κινητό μια μέρα είναι εγκεφαλικά νεκρά όλα τους και θα αυτοκτονησουν ομαδικά ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτο ισχυει για καθε ειδος μουσικης, βλεπε ας πουμε Iron Maiden με Mayhem
Δεν είναι ο κανόνας αυτά στην ροκ/ μέταλ μουσική .Σε ραπ/Τραπ όμως είναι ....
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αν μείνουν χωρίς κινητό μια μέρα είναι εγκεφαλικά νεκρά όλα τους και θα αυτοκτονησουν ομαδικα ..
ενταξει ετσι ειναι αυτα, κανεις δεν ειναι τελειος. Επισης τι εννοεις σουργελα? μιλας για κοριτσια δικιας μας ηλικιας η μεγαλυτερες?
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
ε ενταξει αυτο δεν ισχυει το οτι ταιζουν το προφιλ τους στο ινσταγκραμ δεν σημαινει οτι δεν περνανε καλα υπερβολες ειναι αυτα, μια χαρα περνανε σε πληροφορω, τα καλυτερα σπανιως ανεβαινουν στα stories, εκτος αν εισαι κανας ινφλουενσερ με 10κ και πανω
Φιλε μου τα βλέπω. Κάθονται σε ένα τραπέζι κ είναι με τα κινητά στο χέρι.. με το ζόρι μιλανε μεταξύ τους. Κ χαμογελανε μονο όταν στρέψουν το κινητό στην φατσα τους. Μόλις βγει η φωτο φεύγει κ το χαμόγελο. Anyway
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
ενταξει ετσι ειναι αυτα, κανεις δεν ειναι τελειος. Επισης τι εννοεις σουργελα? μιλας για κοριτσια δικιας μας ηλικιας η μεγαλυτερες?
Φυσικά μιλάω για Κάθε ηλικία....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Φιλε μου τα βλέπω. Κάθονται σε ένα τραπέζι κ είναι με τα κινητά στο χέρι.. με το ζόρι μιλανε μεταξύ τους. Κ χαμογελανε μονο όταν στρέψουν το κινητό στην φατσα τους. Μόλις βγει η φωτο φεύγει κ το χαμόγελο. Anyway
Καμμένη γενιά με συνυπευθυνοτητα των "γονέων" που βαριουνται να ασχοληθούν και τα αφήνουν με ένα κινητό στο χέρι....κι ο Θεός βοηθός!!!!:priest:
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Φιλε μου τα βλέπω. Κάθονται σε ένα τραπέζι κ είναι με τα κινητά στο χέρι.. με το ζόρι μιλανε μεταξύ τους. Κ χαμογελανε μονο όταν στρέψουν το κινητό στην φατσα τους. Μόλις βγει η φωτο φεύγει κ το χαμόγελο. Anyway
τι να πω εγω δεν βλεπω κατι τετοιο, οποτε βαινουμε αντροπαρεα βολτα η σε κανα μαγαζι μια χαρα μιλαμε, αντε να δουμε κατι στο κινητο 1-2 λεπτα μετα παλι μιλαμε ομως.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
τι να πω εγω δεν βλεπω κατι τετοιο, οποτε βαινουμε αντροπαρεα βολτα η σε κανα μαγαζι μια χαρα μιλαμε, αντε να δουμε κατι στο κινητο 1-2 λεπτα μετα παλι μιλαμε ομως.
Αδερφουλη για τις γκόμενες μιλαω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
αυτο ισχυει για καθε ειδος μουσικης, βλεπε ας πουμε Iron Maiden με Mayhem
Παράδειγμα σεβαστού σύγχρονου ράπερ ο ΛΕΞ...στιβαροί στίχοι χωρίς μαλακίες για ναρκωτικά και λεφτά που ξοδεύονται αβερτα κτλ.
Όμως δεν είναι πιτσιρικάς και ο ίδιος ...όσο πέφτει η ηλικία των εμπλεκομένων σε αυτά τα είδη πέφτει και το επίπεδο.Δεν ήταν έτσι παλιότερα ..
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αδερφουλη για τις γκόμενες μιλαω.
κοιτα για τις γκομενες συμφωνω αλλα οχι παντα. Δηλαδη οκ βγαζουν περισσοτερες φωτο και βιντεο απο εμας αλλα συνηθως ειναι και το μερος, μ νομιζεις δηλαδη οτι ειναι ολες βαρετες, ειναι αναλογα τη περισταση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
τι να πω εγω δεν βλεπω κατι τετοιο, οποτε βαινουμε αντροπαρεα βολτα η σε κανα μαγαζι μια χαρα μιλαμε, αντε να δουμε κατι στο κινητο 1-2 λεπτα μετα παλι μιλαμε ομως.
Είστε απλά μια εξαίρεση....οι πιο πολλοί αδυνατούν έστω και να εκφραστούν.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Είστε απλά μια εξαίρεση....οι πιο πολλοί αδυνατούν έστω και να εκφραστούν.
οχι οχι σε πληροφορω οτι οσα ατομα ξερω απο αγορια εχουν ζωη και κανουν πολλα πραγματα, το θεμα εκφρασης οκ ξερουν να εκφραστουν απλα χρησιμοποιουν slang λεξιλογιο, δεν ειναι κακο.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Παράδειγμα σεβαστού σύγχρονου ράπερ ο ΛΕΞ...στιβαροί στίχοι χωρίς μαλακίες για ναρκωτικά και λεφτά που ξοδεύονται αβερτα κτλ.
Όμως δεν είναι πιτσιρικάς και ο ίδιος ...όσο πέφτει η ηλικία των εμπλεκομένων σε αυτά τα είδη πέφτει και το επίπεδο.Δεν ήταν έτσι παλιότερα ..
Σαλονικα πρωτη και στη ραπ, να ξερεις ΠΑΟΚ και Σαλονικιωτικη ραπ πανε μαζι
 

bill.amusement32

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
56
Like
42
Πόντοι
0
υπαρχει ενα καλο ποσοστο που με χαρα μου βλεπω ομως που ειναι νορμαλ και αρκετα εξω απο την μαζα...και μαλιστα κοπελες...
Δηλαδή θες να μου πεις ότι υπάρχουν γκόμενες (κάτω των 30) που ακούνε ροκ μουσική (ροκ, όχι τύπου "Melisses"), πάνε θέατρο (όχι τύπου Δελφινάριου/Σεφερλή) και διαβάζουν π.χ. βιβλία (όχι τύπου Λένας Μαντά)? Γιατί εγώ έτσι βλέπω το "αρκετά έξω από τη μάζα"..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
οχι οχι σε πληροφορω οτι οσα ατομα ξερω απο αγορια εχουν ζωη και κανουν πολλα πραγματα, το θεμα εκφρασης οκ ξερουν να εκφραστουν απλα χρησιμοποιουν slang λεξιλογιο, δεν ειναι κακο.
Είναι κακό διότι δεν χρησιμοποιούν ποικιλία λέξεων .Άλλο ένα δείγμα πνευματικής οκνηρίας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom