Νέα

Γαμήστε με...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gayboy27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ρε μάγκες είπαμε, μην ασχολείστε, είναι μέλος που μπαίνει με άλλο προφίλ . Και καλό θα ήταν να σταματήσει, μην το πει κανένας στο τέλος και γίνει ρόμπα μέχρι αηδίας ο τύπος..

ΟΚ κοπελιά??
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε μάγκες είπαμε, μην ασχολείστε, είναι μέλος που μπαίνει με άλλο προφίλ . Και καλό θα ήταν να σταματήσει, μην το πει κανένας στο τέλος και γίνει ρόμπα μέχρι αηδίας ο τύπος..

ΟΚ κοπελιά??

εσυ αγριεψες για τα καλα.....πως παει το εκπαιδευτικο εξαμηνο εκει στα βορεια?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παιδες εγω λεω να δωσουμε ραντεβου σε ενα φτηνο ξενοδοχειο και σε συγκεκριμενη ωρα και να την ξεσκισουμε αυτην την πουστρα που ανοιξε το θεμα εγω ψηνομαι τρελα να την ξεσκισω αυτην την τρελιαρα αδερφη
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παιδες εγω λεω να δωσουμε ραντεβου σε ενα φτηνο ξενοδοχειο και σε συγκεκριμενη ωρα και να την ξεσκισουμε αυτην την πουστρα που ανοιξε το θεμα εγω ψηνομαι τρελα να την ξεσκισω αυτην την τρελιαρα αδερφη

μωρη?ξαδελφη του ΕΝΤΕΡΟΥ εισαι και συ?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω ειμαι ενα κτηνωδες και αγριο καθαροαιμο αρσενικο που το ονειρο μου ειναι να μπω σε μια στανη με παρθενες κορες και να τις ξεσκισω σα λυκος απλως θελω να ξεσκισω αυτη την πουστρα που κουνιεται
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ορμα bill !!!!  κανε του την τρυπα ΜΠΟΥΡΙ της σομπας

και κανει και κρυο..
 

aporia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Εγω ειμαι ενα κτηνωδες και αγριο καθαροαιμο αρσενικο που το ονειρο μου ειναι να μπω σε μια στανη με παρθενες κορες και να τις ξεσκισω σα λυκος απλως θελω να ξεσκισω αυτη την πουστρα που κουνιεται


Βλέπω θεωρείς την σεξουαλική πράξη σαν όπλο . Σαν δύναμη
Σαν τρόπο επιβολής στον άλλον ή στην άλλη
Γιατί εγώ νόμιζα ότι η πράξη του έρωτα αλληλοσυμπληρώνει τους ανθρώπους ;
Πρόσεξε όμως , αν μπορείς αυτό να το κάνεις με άτομο ιδίου φύλου τότε μη το κατηγορείς γιατί και ο ενεργητικός ομοφυλόφιλος gay είναι
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Βλέπω θεωρείς την σεξουαλική πράξη σαν όπλο . Σαν δύναμη
Σαν τρόπο επιβολής στον άλλον ή στην άλλη
Γιατί εγώ νόμιζα ότι η πράξη του έρωτα αλληλοσυμπληρώνει τους ανθρώπους ;
Πρόσεξε όμως , αν μπορείς αυτό να το κάνεις με άτομο ιδίου φύλου τότε μη το κατηγορείς γιατί και ο ενεργητικός ομοφυλόφιλος gay είναι
Χαλάρωσε ρε φίλε, δεν βλέπεις οτι ο άνθρωπος κάνει πλάκα;
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Βλέπω θεωρείς την σεξουαλική πράξη σαν όπλο . Σαν δύναμη
Σαν τρόπο επιβολής στον άλλον ή στην άλλη
Γιατί εγώ νόμιζα ότι η πράξη του έρωτα αλληλοσυμπληρώνει τους ανθρώπους ;
Πρόσεξε όμως , αν μπορείς αυτό να το κάνεις με άτομο ιδίου φύλου τότε μη το κατηγορείς γιατί και ο ενεργητικός ομοφυλόφιλος gay είναι

aporia, απο τη μια λες οτι σοκαρεσαι εδω περα και δε μπορεις τις "χυδαιοτητες" μας, απο την αλλη ομως, πετιεσαι σαν τσουνα απο το ενα θεμα στο αλλο.... Τελικα τι παιζει με σενα βρε φιλε;.... Τοσο  :jerking: εισαι, η εισαι απλα  :uglystupid: ... Αναρωτιεμαι ο ανθρωπος...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
aporia, απο τη μια λες οτι σοκαρεσαι εδω περα και δε μπορεις τις "χυδαιοτητες" μας, απο την αλλη ομως, πετιεσαι σαν τσουνα απο το ενα θεμα στο αλλο.... Τελικα τι παιζει με σενα βρε φιλε;.... Τοσο  :jerking: εισαι, η εισαι απλα  :uglystupid: ... Αναρωτιεμαι ο ανθρωπος...
Μαλλον ειναι καποιος ρομαντικος που αγαπαει.Γαματε αβερτα αδερφια ολα τ'αλλα ειναι μυθος
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια μην βριζετε τον aporia επειδη εκφραζει μια διαφορετικη γνωμη....απλα προσπαθηστε να του απαντατε πολιτισμενα και οχι με εmotikons  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια μην βριζετε τον aporia επειδη εκφραζει μια διαφορετικη γνωμη....απλα προσπαθηστε να του απαντατε πολιτισμενα και οχι με εmotikons  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

..τι παιδι εισαι εσυ ρε πουστη μου ????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Βλέπω θεωρείς την σεξουαλική πράξη σαν όπλο . Σαν δύναμη
Σαν τρόπο επιβολής στον άλλον ή στην άλλη
Γιατί εγώ νόμιζα ότι η πράξη του έρωτα αλληλοσυμπληρώνει τους ανθρώπους ;
Πρόσεξε όμως , αν μπορείς αυτό να το κάνεις με άτομο ιδίου φύλου τότε μη το κατηγορείς γιατί και ο ενεργητικός ομοφυλόφιλος gay είναι

..πω πωωωωωω....... τι δυστυχια ρε πουστη μου......
 

aporia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρομαι για κάτι και μόνο
Οτι αν κάποιος διαβάσει όλα τα ποστ που έγραψα θα δει ότι ουδέποτε επιτέθηκα σε κάποιον για να τον δουλέψω να γελάσω να σπάσω πλάκα επειδή διαφωνώ με την Χ άποψή του
Αν επειδή το 2007 ένας νέος άνθρωπος θέλει να πιστεύει στην αγάπη θεωρείτε  όλα αυτά που μου σούρνετε , τότε αλήθεια ποιός είναι πιο ευτυχισμένος αυτός που πιστεύει στην αγάπη ή αυτός που δεν πιστεύει ?
Τουλάχιστον όταν πιστεύεις στην αγάπη την ψάχνεις και μπορεί να τη βρεις αν υπάρχει μια πιθανότητα να υπάρχει
Αν όμως δεν πιστεύεις και δεν την ψάχνεις , αυτή τη μια τη μικρή την απειροελάχιστη ακόμα ίσως πιθανότητα την χάνεις
Και εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να παραδώσω τα όπλα τόσο εύκολα
Εμπρός λοιπόν δουλέψτε με αν αυτό σας κάνει να νιώθετε πιο "άντρες" πιο "τυχεροί" πιο "έξυπνοι" ή ότι άλλο
Ακόμα και αυτά τα επίθετα που σας είπα μόλις δεν έχουν ουδεμία σχέση με τις δικές σας ( όχι όλων το ξαναλέω ) κοροιδίες
Να μάθετε κάποιοι να συνυπάρχετε στη κοινωνία και με ανθρώπους που διαφωνείτε
 

aporia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ακου κάτι ανδρεουγάκο , δεν έχω κανένα πρόβλημα να το ρίξω το επίπεδο και να πω ότι βλακεία γουστάρετε αλλά σε τι θα βοηθούσε να πω πράγματα που δε πιστεύω ;
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
για πες τι θέλεις γιατί εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom