Νέα

Γαμιούνται οι Ελληνίδες γριές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gambb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.939
Πόντοι
1.056
Κυριοι το μαγαζι,για την DOMUS μιλαω,για την εποχη του ητανε απο τα καλυτερα στην Αθηνα...ερχοντουσαν απο πολλα μερη της Αθηνας....πορτα καλη{Βασιλης,γειτονας,γαμω τα παιδια}μετα στην πορεια δεν ξερω....
Υσ,για τα Φιλαρακια πηγαινα.....εγω ημουνα για ΙΒΑΝΟΗ....για οσους γνωριζουνε.....Γραναζι.....Πυραγκαθο......
 
OP
OP
G

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
Υπάρχει ο όρος gilf, οπότε γενικά γαμιούνται. Γυναίκες είναι και οι ελληνίδες,  οπότε δια επαγωγής...
με αυτη την λογικη το μπουζουκι ειναι οργανο, ο μπατσος ειναι οργανο αρα μαντεψε...
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.462
Like
11.389
Πόντοι
2.256
Να σου συμπληρώσω makhs;
 

Συνημμένα

  • 728_n.jpg
    728_n.jpg
    129,5 KB · Εμφανίσεις: 145

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Υπήρχε ένα μαγαζί στην φιλελλήνων που ερχόντουσαν πούρα όπως τα λέγαμε τότε . Με τον φίλο μου τον ταξιτζή είχαμε πάρει πολλά λεφτά από τα πουρά
Το παίζαμε ζιγκολο ( για το πουτσο ζιγκολο ) και βγάζαμε καλό χαρτζιλίκι
Πως το λέγαν ρε μάγκες ;;;;το έχω ξεχασει ....
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Πριν την πανδημία έβρισκα τις άκρες.
Πεπονοτρυπητες σε μπουρδελα με α-καπέλο τσατσαδες, χουφτωμα σε μικρα μαγαζιά (π.χ. Αγελάδα, Σερανο), ζητιανοτσαρκες (κοντά στην πλατεία Φιλικής εταιρίας είχε μια πολύ όμορφη 60αχρονη ζητιάνα με φουστα και ριγκακια), κτλ.
Τώρα τι θα κάνω με τους κανόνες κοινωνικής αποστασιοποίησης;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.939
Πόντοι
1.056
Υπήρχε ένα μαγαζί στην φιλελλήνων που ερχόντουσαν πούρα όπως τα λέγαμε τότε . Με τον φίλο μου τον ταξιτζή είχαμε πάρει πολλά λεφτά από τα πουρά
Το παίζαμε ζιγκολο ( για το πουτσο ζιγκολο ) και βγάζαμε καλό χαρτζιλίκι
Πως το λέγαν ρε μάγκες ;;;;το έχω ξεχασει ....
Την Καλημερα στους Φιλους......Ελα Συναγωνιστη,,,το Valentino ηταν,,,,στο στενο μεσα....Ωραιο μαγαζι,καλο και αρκετο κοσμο,καθαρα ποτα....
Τη εποχη πηγαινες????Το Milfgranny που δουλευε στην μπαρα το επιασες????Το Ξανθο???
Δεν μου εκοβε το εισητηριο το εβαζε κατω απο το τασακι και στο 1 ποτο επινα 3...χαχαχαχαχαχαχα,μεχρι που ο Αρχισερβιτορος,Ο Μετρ μας πηρε χαμπαρι...τωρα καρφωτη απο την λουλουδου,απο κανεναν αλλον.ποιος Ξερει......Καλα να περνας
υσ.Καλες εποχες.....
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Μυστες τη σημερον ημερα που μπορουμε να βρουμε κανα καλο cougarogranny?Και μην πει κανεις στην ουρα στο ικα η στον εοπυ :2funny:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.813
Πόντοι
216
κυψελη, σικινου, ΟΚ market
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Την Καλημερα στους Φιλους......Ελα Συναγωνιστη,,,το Valentino ηταν,,,,στο στενο μεσα....Ωραιο μαγαζι,καλο και αρκετο κοσμο,καθαρα ποτα....
Τη εποχη πηγαινες????Το Milfgranny που δουλευε στην μπαρα το επιασες????Το Ξανθο???
Δεν μου εκοβε το εισητηριο το εβαζε κατω απο το τασακι και στο 1 ποτο επινα 3...χαχαχαχαχαχαχα,μεχρι που ο Αρχισερβιτορος,Ο Μετρ μας πηρε χαμπαρι...τωρα καρφωτη απο την λουλουδου,απο κανεναν αλλον.ποιος Ξερει......Καλα να περνας
υσ.Καλες εποχες.....
Ναι ρε συ αυτό ήταν το όνομα
Ακριβώς αδερφέ Εποχή δεν θυμάμαι , πριν το milemium πάντως σίγουρα
Αυτό που μου Μου έχει μείνει πάντως ότι τα πουρά ήταν λυσσασμένα για πουτσα και παρτουζα
Δίναν τα πάντα για μια πίπα ακόμα και στη τουαλέτα
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Στα σύνορα πηγαίντε της βορείου Ελλάδος να βρείτε grany διψασμένα για παράνομους εισβολεις
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.939
Πόντοι
1.056
Ναι ρε συ αυτό ήταν το όνομα
Ακριβώς αδερφέ Εποχή δεν θυμάμαι , πριν το milemium πάντως σίγουρα
Αυτό που μου Μου έχει μείνει πάντως ότι τα πουρά ήταν λυσσασμένα για πουτσα και παρτουζα
Δίναν τα πάντα για μια πίπα ακόμα και στη τουαλέτα

[/quo
Καλησπερα Συναγωνιστη.Ειχε πολλη παιχνιδι αν δεν ησουνα Σαχλαμαρας.....εισαι πολυ τυχερος που ειχες Καλο παρτενερ......Εγβ πηγαινα μονος μου και εκανα παιχνιδι,αλλα ειχα και εχω ενα κολλητο,αστα,δεν κανει για "αβανταδορος".3 φορες εκανε χαλαστρα......
1.φορα ηρθε στην μπαρα που καθομασταν μια γκομενα και του ζητησε να Χορεψουν παρεα και της λεει ο ΜΑΛΑΚΑΣ με ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΑΠΑΠΟΥΤΣΑ.......χαχαχαχαχχααχαα τον ΜΑΛΑΚΑ....χαχαχαχαχααα
2.φορα μια γεματουλα μας εκλεισε ραντεβου για μετα......σε μενα,αλλα του λεω του Μαλακα...παμε????ειναι χοντρουλα μου ειπε,και για μην τον Πουλησω εκατσα μαζι του...
3.φορα ηρθε μια γκομενα....Θεια μιας γνωστης μου και πιασαμε συζητηση περι ανεμων και υδατων,"Ζορικη γκομενα""Μπανικη"και επειδη η μουσικη ηταν δυνατη μου ψιθυριζε καυλιαρικα στο αυτι.....ο αλλος ο ΜΑΛΑΚΑΣ δεν ακουγε  και μου ελεγε"τι σου λεει.τι σου λεει"αλλα το ελεγε δυνατα,το ειπε 3-4 φορες και γυρναει η γκομενα σε αυτον μετα σε μενα και μου λεει δυνατα"Πες του  του ΜΑΛΑΚΑ τι σου λεω??????"χαχχαχαχαχαχαχααχχαχα....ακομα και τωρα γελαω......Να ειναι καλα το Φιλαρακι...........
'υσ.Καλα Περναγαμε.......
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Κυριοι το μαγαζι,για την DOMUS μιλαω,για την εποχη του ητανε απο τα καλυτερα στην Αθηνα...ερχοντουσαν απο πολλα μερη της Αθηνας....πορτα καλη{Βασιλης,γειτονας,γαμω τα παιδια}μετα στην πορεια δεν ξερω....
Υσ,για τα Φιλαρακια πηγαινα.....εγω ημουνα για ΙΒΑΝΟΗ....για οσους γνωριζουνε.....Γραναζι.....Πυραγκαθο......
Λες το Γραναζι ,το υπογειο ροκαδικο στην πλατεια Δεγλερη;
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Φόρτωσα χθες το απόγευμα μια 60άρα από πλαζ αλίμου ο άντρας της είναι κύπρο για δουλειές και δεν μπορεί να γυρίσει σύντομα τουλάχιστον , ήθελε πολύ
μπλα
μπλα στην αρχή περί ανέμων και υδάτων και μου το παιζε ζόρικη και πουριτανή ότι αυτή δεν κάνει τέτοια πράγματα. Για  να μην τα πολυλογώ μου πρότεινε να πάμε σπίτι της να με κεράσει καφεδάκι γιατί με συμπάθησε λέει και είχε αρχίσει και κρύωνε και καλά , μετά μόλις φτάσαμε σπίτι της άρχισε τις κλασικές αρλούμπες οτι νιώθει μοναξιά και ο άντρας της την παραμελεί συνεχώς. Εκεί λοιπόν μου κάνει την κίνηση ματ ενώ μου σερβίρει τον καφέ μου λέει εγώ μπάω για ντουζάκι εάν θες μπορείς να έρθεις να κάνουμε μαζί βγάζοντας το από πάνω του μαγιώ και πετώντας το κάτω στο πάτωμα από γωνία έτσι ώστε να μην μπορώ μα δω τα βυζιά της. Την καριόλα
λέω πως με έπαιξε έτσι... Μπαίνουμε λοιπόν μαζί για ντους όπου έγινε φυσικά το έλα να δεις με την καυλιάρα καθώς φαινόταν πως είχε καιρό
να απαυτωθεί και γούσταρε πιτσιρικάδες καθώς πετούσε συνέχεια σχετικά υποννοούμενα και ξεκινάει με
μια τσιμπουκάρα στα όρθια όπου τα εξαφάνισε όλα μετά από λίγο παίχτηκε δέυτερος γύρος στο σαλόνι και μετά φάγαμε γυμνοί παραδοσιακή πορτοκαλόπιτα από τα χεράκια της με παγωτό καιμάκι. Μόλις χωνέψαμε πιο αργά το βραδάκι της είπα να φύγω αλλά
μου πρότεινε να κοιμηθώ εκεί εγώ δεν είχα λόγο να αρνηθώ φυσικά καθώς δεν δούλευα την επόμενη οπότε παίχτηκε τρίτος γύρις που ήταν και ο πιο δυνατός εκεί την ξεφτίλισα τελείως με ξύλο σε όλα τα μάγουλα φτυσίματα και κεφαλοκλειδώματα όπου λόγω ηλικίας την έπιασα να ζορίζεται οπότε σταματούσα που και που να πάρει ανάσα. Στό τέλος την έχυσα στη μούρη ελεύθερα αφού δεν μου είχε μείνει και πολύ περίσευμα από σπέρμα. Μου είπε ότι είχε καιρό να ζήσει τέτοια εμπειρία κι ότι πλέον αν θέλω μπορούμε να κατεβαίνουμε μαζί σε πιο απόμερες παραλίες για επανάληψη με διαφορετικό σκηνικό. Εννοείται πως δέχτηκα και τώρα αυτό το κείμενο το γράφω σε πλήρη γαλήνη από ερημική παραλία της Αναβύσσου αφού με τσιμπούκωσε πριν λίγο ανάμεσα σε κάτι βράχια που χε σκιά και τα κατάπιε όλα για να με ευχαριστήσει....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.939
Πόντοι
1.056
Λες το Γραναζι ,το υπογειο ροκαδικο στην πλατεια Δεγλερη;
Αρα καλα θυμομουνα το Ονομα.....εχουνε περασει και αρκετα χρονια,......3-4 φορες ειχα παει,και στα αλλα 3-4 φορες ειχα παει.....αλλα πηγαινα σε αυτο στο στυλ....ειχε και αλλο ενα στην Κωσταντινουπολεως,δεν θυμαμε ονομα ,στην αρχη,μετα ειχε αλλο ενα προς το μπουρναζι,πισω απο την εκκλησια,ειχε αλλο ενα κεντρο Περιστεριου........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom