Νέα

Γαμιούνται οι Ελληνίδες γριές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gambb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
944
Κριτικές
6
Like
1.264
Πόντοι
486
Φαίνεται από το ντύσιμο κ την συμπεριφορά εάν ψάχνεται η γριά. Επίσης πιάνεις πιο εύκολα κουβέντα με αυτές. Απλά θέλει να το πας πλαγίως "έλα σπίτι Μ να πιούμε καφέ" και όχι κατευθείαν "πάμε να σε γαμήσω"
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Πόσο εύκολο είναι να φλερτάρεις με την πανδημία; Οι α-καπέλο ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες, όποτε φαντάζομαι θα φοβούνται.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Πόσο εύκολο είναι να φλερτάρεις με την πανδημία; Οι α-καπέλο ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες, όποτε φαντάζομαι θα φοβούνται.
Μπορεις με περισι ευγενεια να της προσφερεις αντισυπτικο nacosmetics λεγοντας για το πσοο ωραια μυριζει και για το οτι πρεπει να προσεχουμε,και οτι ειναι κριμα που μονο τα ωραια της ματια φαινονται απο τη μασκα κατηγωροντας τον κορονοιο,μπορεις να επιχειρησεις να την ακουμπησεις εκτινωντας το χερι και καλα για να δεις αν ειστε στη σωστη αποσταση,γελωντας και επαναλαμβανοντας οτι πρεπει να προσεχουμε....απλα πραγματακια
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.215
Κριτικές
81
Like
7.849
Πόντοι
7.865
Απο Πάντα γαμιόνταν όλες τους.Απλά πιο παλιά ήταν και πιο μαζεμένα τα πράγματα και πιο περιορισμένα,καθώς ελάχιστες πιο ώριμες κυρίες ήταν γαμεύσιμες απο έναν νορμάλ νέο.Πλέον το μεγαλύτερο ποσοστό είναι καλοστεκούμενο,γιατί πολλές δεν έχουν δουλέψει ποτέ,αλλά και γιατί υπάρχουν κρέμες κτλ.Επίσης πάω έξω και βλέπω 60αρες με στρινγκ και ντυμένες έκφυλα.Γιατί ντύνονται έτσι;Για να τις βρεί καλύτερα ο Χάρος.Ορμάτε ρε,αν γουστάρετε πουρές.Αν θέτε θα βγάλετε και κανένα φραγκάκι.Εγώ σαν παλιό γύπας σατανιστής,προτιμώ νεότερες μου και όχι συνομίληκες.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
554
Like
637
Πόντοι
86
Εξαρταται απο τα βιωματα τις ιδεες και την νοοτροπεια καθε μιας. Σημερα παντως μια γυκαικα που της αρεσει το σεξ, εχει τα μεσα να διατηρισει και την εμφανιση της και τις ορμονες της. Και καλα θα κανει δλδ. και δεν ψαχνουν ολες να πληρωσουν, δηθεν γαμικουλες πιτσιρικαδες, καποιες εχουν και προσωπικοτητα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.607
Like
67.759
Πόντοι
11.956
Μεγάλη Παρασκευή σήμερα ....όποιος θέλει πάει για καστιγκ στον επιτάφιο ...όλες οι γριές εκεί ...θα καταλάβεις ποιες θέλουν περιπέτεια και ποιες όχι μόνο από το ντύσιμο βάψιμο
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Μεγάλη Παρασκευή σήμερα ....όποιος θέλει πάει για καστιγκ στον επιτάφιο ...όλες οι γριές εκεί ...θα καταλάβεις ποιες θέλουν περιπέτεια και ποιες όχι μόνο από το ντύσιμο βάψιμο
Αμαρτωλε.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
927
Κριτικές
28
Like
9.755
Πόντοι
2.036
Εννοηται οτι γαμιουνται και οι 60++ ....οι περισσοτερες οχι βεβαια καθως εχουν χρονια να γαμηθουν και το εχουν αποδεχθει και συνηθισει ...ειναι πολυ δυσκολο να τις ενεργοποιησει ξανα καποιος παιχτης αυτες...πλην ομως ενα ποσοστο πιστευω καπου 10-15% (επαγελματιες και μη) γαμιουνται συστηματικα απο μικρη ηλικια και λογικα θα γαμιουνται μεχρι να πεθανουν...
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.659
Like
7.981
Πόντοι
1.056
Εννοηται οτι γαμιουνται και οι 60++ ....οι περισσοτερες οχι βεβαια καθως εχουν χρονια να γαμηθουν και το εχουν αποδεχθει και συνηθισει ...ειναι πολυ δυσκολο να τις ενεργοποιησει ξανα καποιος παιχτης αυτες...πλην ομως ενα ποσοστο πιστευω καπου 10-15% (επαγελματιες και μη) γαμιουνται συστηματικα απο μικρη ηλικια και λογικα θα γαμιουνται μεχρι να πεθανουν...
Θα συμφωνήσω αλλά θα ανεβάσω λίγο το ποσοστό και υπάρχουν μερικές που δεν ξεκίνησαν σε μικρή ηλικία, αλλά απελευθερώθηκαν σεξουαλικά πολύ αργότερα.
Αυτές είναι και οι καλύτερες περιπτώσεις από όσες έχω γνωρίσει.
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
52
Like
64
Πόντοι
0
Υπήρχε ένα μαγαζί στην φιλελλήνων που ερχόντουσαν πούρα όπως τα λέγαμε τότε . Με τον φίλο μου τον ταξιτζή είχαμε πάρει πολλά λεφτά από τα πουρά
Το παίζαμε ζιγκολο ( για το πουτσο ζιγκολο ) και βγάζαμε καλό χαρτζιλίκι
Πως το λέγαν ρε μάγκες ;;;;το έχω ξεχασει ....
Ροδολφο
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.905
Κριτικές
5
Like
7.939
Πόντοι
2.306
Αν γαμιούνται, δε θέλω να το ξέρω.
ΝΕΚΡΟΦΙΛΟΙ!
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.141
Πόντοι
446
μαγκες εγω πηγα επιταφιο σημερα να μπανησω τα γκρανια, και ειχε μερικα καλα, αλλα οταν τους μιλας και σου λενε "τι κανεις παλικάρι μου" ή "γεια σου αγόρι μου"...ε πως να κάνεις κίνηση μετά??? :confused::confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
μαγκες εγω πηγα επιταφιο σημερα να μπανησω τα γκρανια, και ειχε μερικα καλα, αλλα οταν τους μιλας και σου λενε "τι κανεις παλικάρι μου" ή "γεια σου αγόρι μου"...ε πως να κάνεις κίνηση μετά??? :confused::confused:
Να κάνεις ρε!
Γιατί αν πουν "Α,μου θυμίζεις τον άντρα μου" τότε δεν έχεις πιθανότητες...αν σε λέει "αγόρι μου" το παλεύεις!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.838
Πόντοι
206
Χαχαχα που το θυμήθηκες αυτό ;;;
Club 72 ΑΣΟΕ
Constantine (σε αυτό το πούραδικο δούλευα 16 χρόνων βοηθός σερβιτόρου, cult καταστάσεις)
Ένσταση
Κύτταρο το παλιό…

Ψωνηστηρι οι θείες…
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.141
Πόντοι
446
1-2 χειμωνες την βγαλαμε Φωκιωνως,σε ενα ροκαδικο,δεν θυμαμε ονομα,και 2-3 χειμωνες την βγαλαμε Σταυρο του Νοτου με Κακαπη ,αν θυμαμε το ονομα καλα.....κλπ....

foka negra το ροκαδικο? ειχα παει πριν 2-3 χρονια κ ειχε κατι γκρανια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom