Νέα

Γαμιούνται οι Ελληνίδες γριές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gambb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Ξερω περιπτωση, κοντα 40 αυτος τοτε..βρηκε μια γρια 70 κατι που εμενε μονη της και δεν ειχε σχεσεις με συγγενης και την ερωτευτηκε! :grin:
Μετα απο λιγα χρονια αυτη πεθανε και ο καημενος εμεινε μονο με κατι διαμερισματα που ειχε η γρια.Αφου αντεχε και την πηδουσε  :S κερδισμενος βγηκε στο τελος. :S
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Υπαρχουν συγκεκριμενα μερη στα οποια συχναζουν,δεν δεχονται επι πληρωμη,υπαρχει συγκεκριμενος τροπος προσεγκισης εγγυημενος,αμα ερθεις αθηνα ενημερωσε....
Ποτιστη ενημερωσε σε παρακαλω ! Εστω πμ !
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.068
Κριτικές
7
Like
3.810
Πόντοι
736
Την Καλημερα στους Φιλους....ενδιαφερον θεμα.....Στην εποχη μου λειτουργουσαν 4-5...αυτα που γνωριζα....Επιγγραματικα.
Βαλεντινο-Φιλλεληνων
ΣΟΣ.
Ενσταση.
Club 75,65,δεν Θυμαμε αλλα ηταν απεναντι απο Οτε Πατησιων
Απεναντι απο την Ολυμπιακη στην αρχη της Συγγρου.....οροφος,,,ονομα δεν θυμαμε
Υπογειο στην αρχη της Λ.Αλεξανδρας....με σκαλοπατακια
Σταση Σονια Λ.Αλεξανδρας...καφετερια....δεν ειχα παει ποτε
Ζοναρς...καφε...Πανεπιστημιου...αν δεν κανω λαθος
και απο Κυψελη Φλοκα και Σελεκτ......καφε.....
Καλα να περνατε.....
Συμπληρώνω
Παπασπύρου στον Αγ.Σώστη στη Συγγρου.

Πω πω τι ξέθαψες......σχετικά απέναντι στο Ο.Τ.Ε. ήταν στο νεοκλασικό που ηταν τα τότε Ινστιτούτα καλονής Granits
 

Συνημμένα

  • Νεοκλασικό Granits.jpg
    Νεοκλασικό Granits.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 96

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.068
Κριτικές
7
Like
3.810
Πόντοι
736
το ενσταση εχει αλλαξει ονομα...δεν εννοω ουτε ενσταση ουτε αναπητρα??(τι εννοεις αναπτηρας γκιλφαδικο που δεν το ξερω ειναι) ουτε καν ανδρονικο....εχω φορτωσει και απο τα 3 απο το ενσταση ειχα παρει μια σαν φαντασμα οταν βγηκαμε εξω και πηγαμε προς το αμαξι δεν εδωσα σημασια οταν τελειωσε το μπουκι και ειχε βγει ο ηλιος ηταν μια απο της μεγαλυτερες φρικες της ζωης μου δεν πιστευα στα ματια μου,ηξερα οτι το ειχα παρακανει....το μυστικο ειναι τα συνοικιακα μαγαζια συναγωνιστη

Ένσταση club η παλιά disco για τους παλαιούς "Station one"
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.725
Like
3.108
Πόντοι
506
Οργιάζει η φαντασία μου

Melanija Trump born 26 April 1970 in Sevnica, SFR Yugoslavia
(1.80m, 63kg) 96-66-94

Brigitte Macron born 13 April 1953 in Amiens, France
(1.70m, Skinny)

itting-mini-skirt-better-post-jpg.jpg


TELEMMGLPICT000134606823_trans_NvBQzQNjv4BqdQo1tkKxkHlWln5BqQl38W9FtQ3wflunS0kpNcG3HzM.jpeg
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.068
Κριτικές
7
Like
3.810
Πόντοι
736
Οργιάζει η φαντασία μου

Melanija Trump born 26 April 1970 in Sevnica, SFR Yugoslavia
(1.80m, 63kg) 96-66-94

Brigitte Macron born 13 April 1953 in Amiens, France
(1.70m, Skinny)

itting-mini-skirt-better-post-jpg.jpg


https://[URL unfurl="true"]www.telegraph.co.uk/content/dam/fashion/2017/07/13/TELEMMGLPICT000134606823_trans_NvBQzQNjv4BqdQo1tkKxkHlWln5BqQl38W9FtQ3wflunS0kpNcG3HzM.jpeg?imwidth=450[/img[/URL]]
[/quote]

Η Brigitte πρέπει  :s&m_2:  :s&m_1:  να γαμάει συναγωνιστή.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
ορθιος αναπτηρας συνθηματικο ρε τυπε μαλλον δεν εχεις κανει ζιγκολικια στην πρωην δεξαμενη στο κολωνακι  :2funny:

αααα δεν το ξερα...οχι ρε τι ζιγκολικια απο ευχαριστιση το κανω ,η μελανια για τα γουστα μου ειναι teen
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.099
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑΑΑ;!!!!!!!!!!!!!! :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
ρε γαμω την αρρωστια σας :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit::vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
ου να μου χαθειτε ρε ξερναω και ξερναει και ο εμετος μου με αυτα που γουσταρετε  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny: Από την μια σωστά τα λες , από την άλλη όμως τι σου κάνει εντύπωση ? Στην κοινωνία μας υπάρχει ποικιλία προτιμήσεων  :2funny: ... Ως γνωστόν  υπάρχουν άτομα που φτιάχνονται με τέτοιες καταστάσεις άσχετα αν κάποιοι από εμάς και μόνο στην ιδέα :vomit: :vomit:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Η Brigitte πρέπει  :s&m_2:   :s&m_1:   να γαμάει συναγωνιστή.

ναι ο Μακρον στανταρντ καλυμενο πουστρακι , στη Γαλλια που  γαμιουνται και παρτουζονονται αβερτα οι Γαλλιδες , αυτος επελεξε να παντρευτει grannie  :S :S
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ναι ο Μακρον στανταρντ καλυμενο πουστρακι , στη Γαλλια που  γαμιουνται και παρτουζονονται αβερτα οι Γαλλιδες , αυτος επελεξε να παντρευτει grannie  :S :S
δεν πρεπει να ειναι γνησια πουσταρθδελλα
πιο πολυ να γουσταρει pegging τον κοβω
πρεπει να φοραει strap on η βαβω και να του δινει το κωλαντερακι στη μασχαλη
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Εγώ πάλι που είδα την Melanija ...  :fuck2:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.939
Πόντοι
1.056
Συμπληρώνω
Παπασπύρου στον Αγ.Σώστη στη Συγγρου.

Πω πω τι ξέθαψες......σχετικά απέναντι στο Ο.Τ.Ε. ήταν στο νεοκλασικό που ηταν τα τότε Ινστιτούτα καλονής Granits
Persea στον Οτε ηταν καλο,μια και το αναφεραμε,τα σκαλοπατια οταν ανεβαινες τριζανε??η ηταν η ιδεα μου....χαχαχαχαχαχαχαχ
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.939
Πόντοι
1.056
Αντε μα πουμε καμμια ιστορια να περασει η ωρα....Δεκαετια 80, τελειωματα γνωριζω σε μαγαζι στο Μπουρναζι την Domus μια γκομενα απο την Ακαδημια Πλατωνος.Βρεθηκαμε πηγαμε για καφε και σε καποια φαση μου αναφερε το Εκταση...Το μαγαζι το ειχε ο Κουμπαρος της μου ειπε.Παμε????Μεσα της λεω....πηγαμε...καλο μαγαζι...με πορτα....Κυριλε κλπ......Πηγαινα για αρκετο καιρο και κατι φιλαρακια,{κολλητοι,απλως δεν ηταν για τετοιες φασεις}μου λενε να παμε παρεα.....Τους εδωσα οδηγιες και πηγαμε Παρασκευη Βραδυ{καλη μερα για τετοιες καταστασεις}.....
Καθομαστε και σε κανενα τεταρτο σκανε κατι MilfoGranny και καθονται σε αποσταση.....4 Ητανε απο 50 μεχρι 70.....χαχαχααχαχαχχαχαχα......η Μια η πιο μπανικη Γρια φοραγε κατι Μαυρα,τιγκα στο χρυσο...καδενες,δαχτυλιδια κλπ.....
Στην Παρεα την δικια μου ηταν ενα Φιλαρακι,{Τι Τακ-Μαν και σαχλα,ο Τακ-μαν ητανε μαθητης του......}και χωνετε στην Γρια και ανεβαινουνε στην πιστα για χορο....Μονοι τους σε τρυφερο Ενσταντανε,,,και οι προβολεις πεσανε στο Ζευγαρι....χαχαχαχαχαχαχα.....ο Ντιτζει βαζει και κατι σε Μπλουζ και γινετε το ΓΕΛΙΟ......απο την Παρεα μου...Να μερακλωνετε η Γρια και να φωναζει τα Γκαρσονια και να ανοιγουν Σαμπανιες στην Πιστα......
Κυριοι....να ησασταν απο μια μερια να κανετε καινουργιο συκωτι.......χαχαχαχαχαχαχα
Υσ.Περναγανε ωραια Τοτε.....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Αντε μα πουμε καμμια ιστορια να περασει η ωρα....Δεκαετια 80, τελειωματα γνωριζω σε μαγαζι στο Μπουρναζι την Domus μια γκομενα απο την Ακαδημια Πλατωνος.Βρεθηκαμε πηγαμε για καφε και σε καποια φαση μου αναφερε το Εκταση...Το μαγαζι το ειχε ο Κουμπαρος της μου ειπε.Παμε????Μεσα της λεω....πηγαμε...καλο μαγαζι...με πορτα....Κυριλε κλπ......Πηγαινα για αρκετο καιρο και κατι φιλαρακια,{κολλητοι,απλως δεν ηταν για τετοιες φασεις}μου λενε να παμε παρεα.....Τους εδωσα οδηγιες και πηγαμε Παρασκευη Βραδυ{καλη μερα για τετοιες καταστασεις}.....
Καθομαστε και σε κανενα τεταρτο σκανε κατι MilfoGranny και καθονται σε αποσταση.....4 Ητανε απο 50 μεχρι 70.....χαχαχααχαχαχχαχαχα......η Μια η πιο μπανικη Γρια φοραγε κατι Μαυρα,τιγκα στο χρυσο...καδενες,δαχτυλιδια κλπ.....
Στην Παρεα την δικια μου ηταν ενα Φιλαρακι,{Τι Τακ-Μαν και σαχλα,ο Τακ-μαν ητανε μαθητης του......}και χωνετε στην Γρια και ανεβαινουνε στην πιστα για χορο....Μονοι τους σε τρυφερο Ενσταντανε,,,και οι προβολεις πεσανε στο Ζευγαρι....χαχαχαχαχαχαχα.....ο Ντιτζει βαζει και κατι σε Μπλουζ και γινετε το ΓΕΛΙΟ......απο την Παρεα μου...Να μερακλωνετε η Γρια και να φωναζει τα Γκαρσονια και να ανοιγουν Σαμπανιες στην Πιστα......
Κυριοι....να ησασταν απο μια μερια να κανετε καινουργιο συκωτι.......χαχαχαχαχαχαχα
Υσ.Περναγανε ωραια Τοτε.....


τι μου θυμισες ρε φιλε τωρα....
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.068
Κριτικές
7
Like
3.810
Πόντοι
736
Persea στον Οτε ηταν καλο,μια και το αναφεραμε,τα σκαλοπατια οταν ανεβαινες τριζανε??η ηταν η ιδεα μου....χαχαχαχαχαχαχαχ
Αν τρίζανε λέει.....ασε ρε συναγωνιστή κοιτούσα δεξιά και αριστερά μην φύγει κανένα σκαλί η πέσει σοβάς.
Ίσως ότι πιο παρακμιακό έχω πάει
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.068
Κριτικές
7
Like
3.810
Πόντοι
736
Αντε μα πουμε καμμια ιστορια να περασει η ωρα....Δεκαετια 80, τελειωματα γνωριζω σε μαγαζι στο Μπουρναζι την Domus μια γκομενα απο την Ακαδημια Πλατωνος.Βρεθηκαμε πηγαμε για καφε και σε καποια φαση μου αναφερε το Εκταση...Το μαγαζι το ειχε ο Κουμπαρος της μου ειπε.Παμε????Μεσα της λεω....πηγαμε...καλο μαγαζι...με πορτα....Κυριλε κλπ......Πηγαινα για αρκετο καιρο και κατι φιλαρακια,{κολλητοι,απλως δεν ηταν για τετοιες φασεις}μου λενε να παμε παρεα.....Τους εδωσα οδηγιες και πηγαμε Παρασκευη Βραδυ{καλη μερα για τετοιες καταστασεις}.....
Καθομαστε και σε κανενα τεταρτο σκανε κατι MilfoGranny και καθονται σε αποσταση.....4 Ητανε απο 50 μεχρι 70.....χαχαχααχαχαχχαχαχα......η Μια η πιο μπανικη Γρια φοραγε κατι Μαυρα,τιγκα στο χρυσο...καδενες,δαχτυλιδια κλπ.....
Στην Παρεα την δικια μου ηταν ενα Φιλαρακι,{Τι Τακ-Μαν και σαχλα,ο Τακ-μαν ητανε μαθητης του......}και χωνετε στην Γρια και ανεβαινουνε στην πιστα για χορο....Μονοι τους σε τρυφερο Ενσταντανε,,,και οι προβολεις πεσανε στο Ζευγαρι....χαχαχαχαχαχαχα.....ο Ντιτζει βαζει και κατι σε Μπλουζ και γινετε το ΓΕΛΙΟ......απο την Παρεα μου...Να μερακλωνετε η Γρια και να φωναζει τα Γκαρσονια και να ανοιγουν Σαμπανιες στην Πιστα......
Κυριοι....να ησασταν απο μια μερια να κανετε καινουργιο συκωτι.......χαχαχαχαχαχαχα
Υσ.Περναγανε ωραια Τοτε.....

:hi:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Αντε μα πουμε καμμια ιστορια να περασει η ωρα....Δεκαετια 80, τελειωματα γνωριζω σε μαγαζι στο Μπουρναζι την Domus μια γκομενα απο την Ακαδημια Πλατωνος.Βρεθηκαμε πηγαμε για καφε και σε καποια φαση μου αναφερε το Εκταση...Το μαγαζι το ειχε ο Κουμπαρος της μου ειπε.Παμε????Μεσα της λεω....πηγαμε...καλο μαγαζι...με πορτα....Κυριλε κλπ......Πηγαινα για αρκετο καιρο και κατι φιλαρακια,{κολλητοι,απλως δεν ηταν για τετοιες φασεις}μου λενε να παμε παρεα.....Τους εδωσα οδηγιες και πηγαμε Παρασκευη Βραδυ{καλη μερα για τετοιες καταστασεις}.....
Καθομαστε και σε κανενα τεταρτο σκανε κατι MilfoGranny και καθονται σε αποσταση.....4 Ητανε απο 50 μεχρι 70.....χαχαχααχαχαχχαχαχα......η Μια η πιο μπανικη Γρια φοραγε κατι Μαυρα,τιγκα στο χρυσο...καδενες,δαχτυλιδια κλπ.....
Στην Παρεα την δικια μου ηταν ενα Φιλαρακι,{Τι Τακ-Μαν και σαχλα,ο Τακ-μαν ητανε μαθητης του......}και χωνετε στην Γρια και ανεβαινουνε στην πιστα για χορο....Μονοι τους σε τρυφερο Ενσταντανε,,,και οι προβολεις πεσανε στο Ζευγαρι....χαχαχαχαχαχαχα.....ο Ντιτζει βαζει και κατι σε Μπλουζ και γινετε το ΓΕΛΙΟ......απο την Παρεα μου...Να μερακλωνετε η Γρια και να φωναζει τα Γκαρσονια και να ανοιγουν Σαμπανιες στην Πιστα......
Κυριοι....να ησασταν απο μια μερια να κανετε καινουργιο συκωτι.......χαχαχαχαχαχαχα
Υσ.Περναγανε ωραια Τοτε.....
Domus ,Ενταση...μολις περιεγραψες την εφηβεια μου τυπε!!!!
 

Hawk1678

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2020
Μηνύματα
30
Like
284
Πόντοι
20
Δεν θα ήθελα να μου τύχει ... όχι ακόμα τουλάχιστον
 

Συνημμένα

  • 767AB305-0ADB-4E41-B39B-DDF32A39D394.jpeg
    767AB305-0ADB-4E41-B39B-DDF32A39D394.jpeg
    117,3 KB · Εμφανίσεις: 416

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom