Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 179 9,4%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 786 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 539 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.912
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
164
Like
358
Πόντοι
21
Εγώ στην δικιά μου την έπεισα στην 3η προσπάθεια μήνες μου έλεγε όχι και προτιμω να πεθάνω παρα να τον φάω από κωλο την 1η φορά την ώρα που την είχα από πανω μου της έβαλα δάκτυλο και δεν είπε όχι την άλλη μέρα το ίδιο αλλά με 2 δάχτυλα παλι δεν είπε όχι ίσα ίσα τελείωσε πιο γρήγορα και στην 3η φορά μου κάνει βάλτο στην αρχή ψιλό πονεσε αλλά μετά πηδαγε απάνω σαν να της άρεσε πιο πολυ απο πισω παρα από μουνι ε τώρα σε κάθε περιοδο της σκίζω το κωλο ??
 

Kouros1-2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
709
Like
2.295
Πόντοι
446
Εγώ στην δικιά μου την έπεισα στην 3η προσπάθεια μήνες μου έλεγε όχι και προτιμω να πεθάνω παρα να τον φάω από κωλο την 1η φορά την ώρα που την είχα από πανω μου της έβαλα δάκτυλο και δεν είπε όχι την άλλη μέρα το ίδιο αλλά με 2 δάχτυλα παλι δεν είπε όχι ίσα ίσα τελείωσε πιο γρήγορα και στην 3η φορά μου κάνει βάλτο στην αρχή ψιλό πονεσε αλλά μετά πηδαγε απάνω σαν να της άρεσε πιο πολυ απο πισω παρα από μουνι ε τώρα σε κάθε περιοδο της σκίζω το κωλο ??
Βαραααα κωλο καργα
 

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
9
Like
654
Πόντοι
301
Εγώ γαμουσα επανειλημμένος μια σε στούντιο , Μουναρα η οποία γενικά έκανε φανταστικό πρόγραμμα αλλά δεν έχυνε ποτέ , όποτε σε κάποια φάση που την είχα πάρει ήδη 5 φορές και είχε αλλάξει ο τρόπος που με έβλεπε ( ψιλο γούσταρε) της βάζω δάκτυλο αργά αργά στο κωλο κ γλυφομουνι φουλ . Κάνω να τον γαμησω πίσω κολλητά και μου λέει μην βγάζεις ο δάκτυλο και ρίχνει ρε μάγκες σε πέντε λεπτά ένα Χυσιμο πήγε να ρίξει το μαγαζί, από τότε πάντα δάκτυλο γλύψιμο γαμησι αλλά ποτέ το δάκτυλο έξω από των κωλο κ έχυνε ποτάμια . Αλλά από κωλο πουτσα δεν έτρωγε ποτέ έλεγε δεν της αρέσει. Για τον Ιστορία η κοπέλα ήτανε η Ζένια από το 232 Συγγρου κτλπ η οποία αποσύρθηκε εδώ κ ένα χρόνο σχεδόν. Καλό στάνταρακι , κούκλα, καλό παιδί και τέλειο γαμησι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Εγώ στην δικιά μου την έπεισα στην 3η προσπάθεια μήνες μου έλεγε όχι και προτιμω να πεθάνω παρα να τον φάω από κωλο την 1η φορά την ώρα που την είχα από πανω μου της έβαλα δάκτυλο και δεν είπε όχι την άλλη μέρα το ίδιο αλλά με 2 δάχτυλα παλι δεν είπε όχι ίσα ίσα τελείωσε πιο γρήγορα και στην 3η φορά μου κάνει βάλτο στην αρχή ψιλό πονεσε αλλά μετά πηδαγε απάνω σαν να της άρεσε πιο πολυ απο πισω παρα από μουνι ε τώρα σε κάθε περιοδο της σκίζω το κωλο ??
Το είχε ξανακάνει φίλε αλλά δεν ειθελε να το καταλάβεις μην την περάσεις για ξεκωλο...τελικά η καύλα επικρατεί πάντα
 
Εγγρ.
15 Απρ 2020
Μηνύματα
302
Like
601
Πόντοι
81
Το είχε ξανακάνει φίλε αλλά δεν ειθελε να το καταλάβεις μην την περάσεις για ξεκωλο...τελικά η καύλα επικρατεί πάντα
Αυτή η αντίληψη που υπάρχει ότι αν μια γυναίκα κάνει πρωκτικό είναι ξεκωλο πραγματικά είναι πολύ λάθος. Όταν μια γυναίκα είναι με τον σύντροφο της δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να κρατιέται σε αυτά που θέλει με ηλίθιες απόψεις του τύπου μην με περάσει για ξεκωλο. Δυστυχώς είναι βαθειά ριζωμένα αυτά και δύσκολα ξεπερνιούνται ακπμα και σε νεαρές ηλικίες και παρά την οποία θεωρητική απελευθέρωση υπάρχει βλέπεις αντίστοιχες απόψεις. Το αποτέλεσμα τελικά είναι να συγκρατούνται με τους ανθρώπους που βλέπουν σοβαρά και έτσι να βλέπεις δεσμευμένους και δεσμευμένες να κάνουν τα πάντα με άλλους η ξεπέτες που κατά τη γνώμη μπυ είναι πολύ χειρότερο καθώς εκεί μπαίνει μέσα η έννοια της εξαπάτησης του ανθρώπου.
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
1.388
Πόντοι
481
Εγώ γαμουσα επανειλημμένος μια σε στούντιο , Μουναρα η οποία γενικά έκανε φανταστικό πρόγραμμα αλλά δεν έχυνε ποτέ , όποτε σε κάποια φάση που την είχα πάρει ήδη 5 φορές και είχε αλλάξει ο τρόπος που με έβλεπε ( ψιλο γούσταρε) της βάζω δάκτυλο αργά αργά στο κωλο κ γλυφομουνι φουλ . Κάνω να τον γαμησω πίσω κολλητά και μου λέει μην βγάζεις ο δάκτυλο και ρίχνει ρε μάγκες σε πέντε λεπτά ένα Χυσιμο πήγε να ρίξει το μαγαζί, από τότε πάντα δάκτυλο γλύψιμο γαμησι αλλά ποτέ το δάκτυλο έξω από των κωλο κ έχυνε ποτάμια . Αλλά από κωλο πουτσα δεν έτρωγε ποτέ έλεγε δεν της αρέσει. Για τον Ιστορία η κοπέλα ήτανε η Ζένια από το 232 Συγγρου κτλπ η οποία αποσύρθηκε εδώ κ ένα χρόνο σχεδόν. Καλό στάνταρακι , κούκλα, καλό παιδί και τέλειο γαμησι
Μήπως λες τη Ζένια από τριγγετοαλυσίδα;; Τη μελαχρινή
μουνάρα σέρβα;;
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.225
Πόντοι
1.336
Εγώ στην δικιά μου την έπεισα στην 3η προσπάθεια μήνες μου έλεγε όχι και προτιμω να πεθάνω παρα να τον φάω από κωλο την 1η φορά την ώρα που την είχα από πανω μου της έβαλα δάκτυλο και δεν είπε όχι την άλλη μέρα το ίδιο αλλά με 2 δάχτυλα παλι δεν είπε όχι ίσα ίσα τελείωσε πιο γρήγορα και στην 3η φορά μου κάνει βάλτο στην αρχή ψιλό πονεσε αλλά μετά πηδαγε απάνω σαν να της άρεσε πιο πολυ απο πισω παρα από μουνι ε τώρα σε κάθε περιοδο της σκίζω το κωλο ??
Φίλε την πρώτη φορά και να πηδάει σαν κατσίκι πάνω στον πούτσο σου λίγο χλωμό το κόβω....ο κώλος θέλει αρκετές φορές γαμήσι για να πεις ότι τώρα μπορώ να τον σκίσω.μάλλον κατι σου κρύβει η κοπέλα.
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
Λαδι, υπομονη και πειθω θελει και ολα γινονται...
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Κάποτε..όταν έκανα σχέση με Ελληνίδες ,γιατί τώρα πια δεν...τον πρώτο καιρό της γνωρημιας,και αφού είχαν προηγηθεί μερικά καλά γαμησια,μου λέει πάνω στο κρεβάτι, 'αγοράκι μου,μηπως έχεις καμία πιο ιδιαίτερη επιθυμία ?'...περνώντας το Μάκη έτσι όπως ήταν ψιλός και περιφανος ,και τον καρφώνει κατεφθιαν στον κολο της χωρίς καμία συζήτηση ...Μια τρυπουλα άνετη και φαρδιά, πολύ δουλεμενει θα έλεγα όπως το κατάλαβα εκ των υστέρων...Αυτή βέβαια η γκομενα ήταν κάτι σαν το πεντάστερο χοτελ..Γενικά όλες οι Ελληνίδες ,αν δουλέψεις πρώτα λίγο το δαχτυλάκι...είναι ένταξη!..πολύ open...Για μενα δεν θελει πολυ κοπο,αλλα τροπο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Η ερωτηση δεν ειναι αν γαμιουνται ! Το Θεμα ειναι ΑΝ καυλωνουν απο πισω ? Αν η αλλη γουσταρει και καυλωνει ολα καλα.Αν δε μπορει και θελει ο αλλος συνεχεια κολο υπαρχει προβλημα γιατι μια μερα ο αλλος θα παει σε αλλο κολο.Aπο την αλλη αν δεν καυλωνει η αλλη, αλλα τον δινει μονο και μονο επειδη θελει ο αλλος ,θα βρει αλλο πουτσο να της τον δινει στο μουνι.Απο εκει και περα αμα η αλλη ειναι ξινη στη ζωη αστα, δινει δε δινει κολο τι να λεει.Παντως αν καποιος δε θελει συνεχεια κολο , η αλλη αν σε γουσταρει θα στον δωσει ανετα.
Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Κάποτε..όταν έκανα σχέση με Ελληνίδες ,γιατί τώρα πια δεν...τον πρώτο καιρό της γνωρημιας,και αφού είχαν προηγηθεί μερικά καλά γαμησια,μου λέει πάνω στο κρεβάτι, 'αγοράκι μου,μηπως έχεις καμία πιο ιδιαίτερη επιθυμία ?'...περνώντας το Μάκη έτσι όπως ήταν ψιλός και περιφανος ,και τον καρφώνει κατεφθιαν στον κολο της χωρίς καμία συζήτηση ...Μια τρυπουλα άνετη και φαρδιά, πολύ δουλεμενει θα έλεγα όπως το κατάλαβα εκ των υστέρων...Αυτή βέβαια η γκομενα ήταν κάτι σαν το πεντάστερο χοτελ..Γενικά όλες οι Ελληνίδες ,αν δουλέψεις πρώτα λίγο το δαχτυλάκι...είναι ένταξη!..πολύ open...Για μενα δεν θελει πολυ κοπο,αλλα τροπο...
Απλά έπεσες σε κάποια που δεν είναι ξενερωτη...ήσουν τυχερός.Τοσο απλά.
 
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
164
Like
358
Πόντοι
21
Φίλε την πρώτη φορά και να πηδάει σαν κατσίκι πάνω στον πούτσο σου λίγο χλωμό το κόβω....ο κώλος θέλει αρκετές φορές γαμήσι για να πεις ότι τώρα μπορώ να τον σκίσω.μάλλον κατι σου κρύβει η κοπέλα.
Συμφωνώ φίλε μου αλλά να σου πω την αλήθεια δεν με ενδιαφέρει τι έχει κάνει στο παρελθον τής από την στιγμή που περναμε πολυ καλα και τα βρίσκουμε σαν ζευγάρι μου αρκεί
 

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.727
Like
21.740
Πόντοι
4.656
Η ερωτηση δεν ειναι αν γαμιουνται ! Το Θεμα ειναι ΑΝ καυλωνουν απο πισω ? Αν η αλλη γουσταρει και καυλωνει ολα καλα.Αν δε μπορει και θελει ο αλλος συνεχεια κολο υπαρχει προβλημα γιατι μια μερα ο αλλος θα παει σε αλλο κολο.Aπο την αλλη αν δεν καυλωνει η αλλη, αλλα τον δινει μονο και μονο επειδη θελει ο αλλος ,θα βρει αλλο πουτσο να της τον δινει στο μουνι.Απο εκει και περα αμα η αλλη ειναι ξινη στη ζωη αστα, δινει δε δινει κολο τι να λεει.Παντως αν καποιος δε θελει συνεχεια κολο , η αλλη αν σε γουσταρει θα στον δωσει ανετα.

Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

:rockon::rockon:
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Απλά έπεσες σε κάποια που δεν είναι ξενερωτη...ήσουν τυχερός.Τοσο απλά.
Ναι..ίσως.Αυτη όντος ήταν πολύ προχωρημένη...Για αυτό αν και πέρασαν αρκετά χρόνια από τότε, ακόμα τη σκέφτομαι..γιατί κάτι καλύτερο από αυτή σε ελληνίδα ποτέ δεν γνώρισα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Ναι..ίσως.Αυτη όντος ήταν πολύ προχωρημένη...Για αυτό αν και πέρασαν αρκετά χρόνια από τότε, ακόμα τη σκέφτομαι..γιατί κάτι καλύτερο από αυτή σε ελληνίδα ποτέ δεν γνώρισα.
Μα γιατί δεν την κράτησες;Στην Ελλάδα είσαι σιγά μην έβρισκες άλλη τόσο άνετη....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Ήθελε γάμο και δυσκολευοσουν οικονομικά;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Απλά έπεσες σε κάποια που δεν είναι ξενερωτη...ήσουν τυχερός.Τοσο απλά.
Απλά έπεσες σε κάποια που δεν είναι ξενερωτη...ήσουν τυχερός.Τοσο απλά.
Μα γιατί δεν την κράτησες;Στην Ελλάδα είσαι σιγά μην έβρισκες άλλη τόσο άνετη....
Απλά φίλε καλέ...τότε δεν είχα την πείρα ...έπρεπε να περάσουν χρόνια για να καταλάβω ποσό κομπλεξικες και συμφεροντολογες είναι οι περσσοτερες γυναίκες γενικά...(και όχι μόνο οι Ελληνίδες )
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Απλά φίλε καλέ...τότε δεν είχα την πείρα ...έπρεπε να περάσουν χρόνια για να καταλάβω ποσό κομπλεξικες και συμφεροντολογες είναι οι περσσοτερες γυναίκες γενικά...(και όχι μόνο οι Ελληνίδες )
Με τα όπλα που είχε ήθελε και αποκατάσταση την οποία θεωρώ πολύ πιθανό να ελαβε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Ρε Μάκη σειρά είμαστε αλλά είναι σαν να έφυγες στις φάμπρικες της Γερμανίας και του Βελγίου τις στοές...χάθηκες από το σα'ι'....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom