Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

Stevedrake22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
9
Like
626
Πόντοι
301
Εγώ γαμουσα επανειλημμένος μια σε στούντιο , Μουναρα η οποία γενικά έκανε φανταστικό πρόγραμμα αλλά δεν έχυνε ποτέ , όποτε σε κάποια φάση που την είχα πάρει ήδη 5 φορές και είχε αλλάξει ο τρόπος που με έβλεπε ( ψιλο γούσταρε) της βάζω δάκτυλο αργά αργά στο κωλο κ γλυφομουνι φουλ . Κάνω να τον γαμησω πίσω κολλητά και μου λέει μην βγάζεις ο δάκτυλο και ρίχνει ρε μάγκες σε πέντε λεπτά ένα Χυσιμο πήγε να ρίξει το μαγαζί, από τότε πάντα δάκτυλο γλύψιμο γαμησι αλλά ποτέ το δάκτυλο έξω από των κωλο κ έχυνε ποτάμια . Αλλά από κωλο πουτσα δεν έτρωγε ποτέ έλεγε δεν της αρέσει. Για τον Ιστορία η κοπέλα ήτανε η Ζένια από το 232 Συγγρου κτλπ η οποία αποσύρθηκε εδώ κ ένα χρόνο σχεδόν. Καλό στάνταρακι , κούκλα, καλό παιδί και τέλειο γαμησι
Μήπως λες τη Ζένια από τριγγετοαλυσίδα;; Τη μελαχρινή
μουνάρα σέρβα;;
Όχι φίλε μου από τους άλλους , Συγγρου 232- Μελαντιας κτλπ
 

modi85

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
3
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες νεο μελος εδω..

Πανω στο θεμα να πω και γω 1 πρωην που βρισκομασταν ξανα μετα απο καιρο για ελευθερα.. μετα απο 1 2 νιξεις δικες μου το εκανε κανα 2 φορες απο πισω αλλα φαινοταν οτι πονουσε.. μετα που το εκανα λιγο κουβεντα ειπε οτι οκ πονουσα ας πουμε αλλα και μενα μ αρεσε.. επισης επειδη βρισκομασταν αραια προς το τελος πριν σταματησουμε.. τις το ανεφερα και ειπε οτι και εκεινη το σκεφτοταν.. εγω νμζ οτι αν συνεχιζαμε στο τελος θα το ζητουσε συχνα...

Δεύτερη περιπτωση δυνατη ομως ηταν η πρωην μου.. παιδια ειχα ενα καλο μουνι στο υψος μου ξερω γω.. με αναλογιες καυλα (μ'αρεσουν τα φυσικα.. ειδικα οι βυζαρες..) γουσταρε πολυ το γαμησι.. εχετε ακουσει αυτο που λενε.. "ολοι οι αντρες θελουν πολυ σεξ μεχρι να βρουν μια γυναικα που να θελει εκεινη πολυ..".
Ε μαγκες με εστειλε.. ηθελε καθε μερα.. καθε μερα..
Και ενταξει στην αρχη γουρταρα πολυ αλλα μετα απο καποιον καιρο αρχιζει και σε κουραζει.. αλλα το θεμα ηταν οτι ειχαμε πανω στο γαμησι τρελη χημεια..
Οσο και να πονουσε ο πουτσος μου οταν αρχινουσε δεν μου κατεβαινε..

Και για να ερθουμε τωρα σε αυτο το θεμα.. μια φορα που γαμιωμασταν καμια ωρα (και εχω πεθανει δεν ειμαι απ αυτους που λενε οτι εγω αντεχω 3 ωρες).. και εγω ευχαριστηθει..εκει που πανω να τελειωσω να ηρεμησω.. που σκαει "σημερα κωλο δεν εχει?"..
με εστειλε.. φυσικα σταματησα και της τα εδωσα ολα μεσα στο κωλο της..

Και καθε φορα που γαμιωμασταν και απ το κωλο ρε παιδες γουσταρε τρελα.. και εγω βεβαια που τελειωνα μεσα σε αυτον..
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
Δινουν οχι ολες αναλογως την φαση ... αμα μουσκεψει το μουνι τους πολυ ... τι ειχα παθει μια φορα ενω επαιζε με το καβλι μου αναμεσα στα κωλομερια της τακ τακ σιγα ψιλομπηκα λιγο πισω εκανα γκλουκ ωχ λεω δεν θα θελει και ξαφνικα ενιωσα οτι κωνουσε το κωλο της πανω στο καυλι μου δεν μπηκε ολο λιγο αλλα ηταν ωραιο ....
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Δινουν οχι ολες αναλογως την φαση ... αμα μουσκεψει το μουνι τους πολυ ... τι ειχα παθει μια φορα ενω επαιζε με το καβλι μου αναμεσα στα κωλομερια της τακ τακ σιγα ψιλομπηκα λιγο πισω εκανα γκλουκ ωχ λεω δεν θα θελει και ξαφνικα ενιωσα οτι κωνουσε το κωλο της πανω στο καυλι μου δεν μπηκε ολο λιγο αλλα ηταν ωραιο ....
Έπρεπε να συνεχίσεις.
Να της σχισεις τα κωλοβαρδουλα.
Αφού κουναγε το κωλι της έδωσε το σήμα.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Έχω σχέση με μια 45άρα κάποια χρόνια. Δεν είχε γαμηθεί ποτέ από κώλο, και σιγά σιγά από την αρχή την έπεισα και το κάναμε. Στην αρχή πολύ χαλαρά... μετά το εντάξαμε τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα, ή και όταν είχε περίοδο. Ακολούθως το εντάξαμε σχεδόν κάθε μέρα, όταν ήταν σε γόνιμες μέρες και δεν ήθελε να χύσω μέσα της κι απλώς τελείωνα μέσα στον κώλο της. Κάποιες περιόδους, μετά από το γαμήσι από μουνί, απλά τελείωνα μέσα στο κωλάντερό της, έτσι για τη φάση.... :) Ακολούθως όταν έχανε π.χ. κάποιο στοίχημα, το "έπαθλό" μου ήταν σκληρό γαμήσι από κώλο μόνο.... Ένα βράδυ πραγματικά την ξέσκισα, είχε καυλώσει τρελά και ήθελε να της διαλύσω τον κώλο... το έκανα και μπορώ να πω ότι αυτοσυγκρατήθηκα γιατί ήθελε κι άλλο.... μετά από εβδομάδες που πήγε στον γιατρό για κάποιο θέμα, ο γιατρός με γελάκι πονηρό της είπε ότι το πρωκτικό σεξ χρειάζεται λίγο προσοχή, είχε παρατηρήσει πόσο ανοιγμένη ήταν η σούφρα της... γενικώς τη γαμάω συχνότατα από κώλο, συνήθως κατόπιν προτροπής της, άλλοτε στήνεται απλά για να μπω μέσα της να τελειώσω και πολύ σπάνια δεν το θέλει πραγματικά και στήνεται επειδή εγώ επιμένω... Μια άλλη 40άρα που γαμάω τώρα, επίσης σχεδόν παρθένα από κώλο, βρίσκεται σε στάδιο "εκπαίδευσης".... Γενικώς το πρωκτικό σεξ χρειάζεται κάποιο χρόνο, εκπαίδευση και υπομονή....
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Έχω σχέση με μια 45άρα κάποια χρόνια. Δεν είχε γαμηθεί ποτέ από κώλο, και σιγά σιγά από την αρχή την έπεισα και το κάναμε. Στην αρχή πολύ χαλαρά... μετά το εντάξαμε τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα, ή και όταν είχε περίοδο. Ακολούθως το εντάξαμε σχεδόν κάθε μέρα, όταν ήταν σε γόνιμες μέρες και δεν ήθελε να χύσω μέσα της κι απλώς τελείωνα μέσα στον κώλο της. Κάποιες περιόδους, μετά από το γαμήσι από μουνί, απλά τελείωνα μέσα στο κωλάντερό της, έτσι για τη φάση.... :) Ακολούθως όταν έχανε π.χ. κάποιο στοίχημα, το "έπαθλό" μου ήταν σκληρό γαμήσι από κώλο μόνο.... Ένα βράδυ πραγματικά την ξέσκισα, είχε καυλώσει τρελά και ήθελε να της διαλύσω τον κώλο... το έκανα και μπορώ να πω ότι αυτοσυγκρατήθηκα γιατί ήθελε κι άλλο.... μετά από εβδομάδες που πήγε στον γιατρό για κάποιο θέμα, ο γιατρός με γελάκι πονηρό της είπε ότι το πρωκτικό σεξ χρειάζεται λίγο προσοχή, είχε παρατηρήσει πόσο ανοιγμένη ήταν η σούφρα της... γενικώς τη γαμάω συχνότατα από κώλο, συνήθως κατόπιν προτροπής της, άλλοτε στήνεται απλά για να μπω μέσα της να τελειώσω και πολύ σπάνια δεν το θέλει πραγματικά και στήνεται επειδή εγώ επιμένω... Μια άλλη 40άρα που γαμάω τώρα, επίσης σχεδόν παρθένα από κώλο, βρίσκεται σε στάδιο "εκπαίδευσης".... Γενικώς το πρωκτικό σεξ χρειάζεται κάποιο χρόνο, εκπαίδευση και υπομονή....
Από ότι βλέπω έχεις ειδικοτητα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.035
Like
12.102
Πόντοι
2.256
Το καλό που έφερε η corona είναι πως διψάνε για γαμήσι και να κερατώσουν πολλές παντρεμένες άνω των 35-40.Αυτή η δίψα έχει λυγίσει και τις αντιστάσεις στη κωλονοσκόπηση με αποτέλεσμα εντυπωσιακά ποσοστά επιτυχίας,πάνω από 80%.Το ακόμα πιο εντυπωσιακό είναι πως πλέον έρχονται και προετοιμασμένες για αυτό
 

soulis5624

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
9
Like
152
Πόντοι
0
Που πρέπει να κάνουμε καμιά προσευχή μπας και μας κάτσει καμιά τέτοια φάση ? Γιατί μέχρι τώρα η πίσω πόρτα είναι κλειδωμένη με τριπλή κλειδαριά ! :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
77
Like
549
Πόντοι
80
Αν κρίνω παντός από την παρακάτω παντρεμένη μανούλα (55 Μαιών), μπορεί να άργησε να τον φάει από κώλο, αλλά με κατάλληλους χειρισμούς, κάποιος μερακλής την έχει επιεικός ξεκωλιάσει.
 

Συνημμένα

  • IMG_20220522_185550.jpg
    IMG_20220522_185550.jpg
    621,6 KB · Εμφανίσεις: 170

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.047
Like
6.642
Πόντοι
1.056
Αν κρίνω παντός από την παρακάτω παντρεμένη μανούλα (55 Μαιών), μπορεί να άργησε να τον φάει από κώλο, αλλά με κατάλληλους χειρισμούς, κάποιος μερακλής την έχει επιεικός ξεκωλιάσει.
Πώς το ξέρεις φίλος???
 
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
77
Like
549
Πόντοι
80
Πώς το ξέρεις φίλος???
Η κιουρία πες ότι ανοίκει στον ευρύτερο συγγενικό χώρο. Πάντα υπόδειγμα οικογενειάρχησας με αρχές....:cheesy::cheesy::cheesy: . Ο μερακλής, φίλος μου πολλά χρόνια, νεοτερος από αυτήν με μεγάλη πείρα σε τέτοιου είδους παντρεμένα μιλφακια.και μέγας κωλομπαράς. Μου ζήτησε πληροφορίες και του είπα δύσκολη περίπτωση αλλά.... όρμα. Τον δυσκόλεψε λίγο είναι η αλήθεια, το έπαιζε δήθεν . Ομως το τελευταίο δίμηνο ξεσπάει :fuck1::fuck1::fuck1: στην ηθική σούφρα της.
 
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
77
Like
549
Πόντοι
80
Αν κρίνω παντός από την παρακάτω παντρεμένη μανούλα (55 Μαιών), μπορεί να άργησε να τον φάει από κώλο, αλλά με κατάλληλους χειρισμούς, κάποιος μερακλής την έχει επιεικός ξεκωλιάσει.
Άλλη μια από το πάτο της gilfaras που "περιποιείται" ο φίλος!!!:fuck2::fuck2::fuck2:
 

Συνημμένα

  • IMG_20220603_235511.jpg
    IMG_20220603_235511.jpg
    763 KB · Εμφανίσεις: 222

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom