Νέα

Γάμα την υπαλλήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Εχω παει σε μια μεγαλη εταιρεια για ενα meeting και μου πεφτουν τα σαλια απο τα κορασια.....Επειδη εχω οικειοτητα με το αφεντικο του λεω Κυρ .Κωστα χαμος γινεται εδω....και απανταει ο κυρ κωστας .....Φιλε μου οποιος πηδαει τη γραμματεα του , πηδαει και τη δουλεια του .....
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
ο γειτονας μου 45αρης αλλα με εταιρια μεγαλη γαμαει την 26αρα γραμματεα του και την εχει σπιτωσει κιολας
Εσυ προσωπικα εχεις καμια εμπειρια η βασιζεσαι στα λογια του γειτονα σου οτι γαμαει αβερτα υπαλληλους και λες σε μας να ανοιξουμε τα ματια μας?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εσυ προσωπικα εχεις καμια εμπειρια η βασιζεσαι στα λογια του γειτονα σου οτι γαμαει αβερτα υπαλληλους και λες σε μας να ανοιξουμε τα ματια μας?
τυοε εχεις μαγαζια και δε γαμας τις υπαλληλους σου??τι στο καλο κομμωτης εισαι??
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Λέμε λέμε για ελεηνιδες, σήμερα είχα συζήτηση με τύπο που έχει μαγαζί λιανικής.

-Σώθηκα φίλε από μουνι, αλλάζω υπαλλήλους δεν μου κάθεται; Άλλη!

Έμεινα μαλακας, ακόμα και εγώ που έχω κάνει αισχη...
Το τερμάτισε.
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
τυοε εχεις μαγαζια και δε γαμας τις υπαλληλους σου??τι στο καλο κομμωτης εισαι??
Όχι τύπε δεν είμαι κομμωτής.Απλά δεν πουλάω παπάτζες στον κόσμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άσε ακούμε πολλά εδω μέσα...μερικοί δεν έχουν αφήσει τρύπα για τρύπα αγάμητη!????
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Όχι τύπε δεν είμαι κομμωτής.Απλά δεν πουλάω παπάτζες στον κόσμο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άσε ακούμε πολλά εδω μέσα...μερικοί δεν έχουν αφήσει τρύπα για τρύπα αγάμητη!????
βρε ξεσκισε την την υπαλληλο ζεστο σπερμα θελει η καριολα..επειδη δηλαδη εισαι το αφεντικο τι απαγορευεται το φλερτ??λες και θα την χαλασουνε τα δωρακια και η προνομιακη μεταχειτηση που θα της επιφυλλασεις αν αυτη ειναι λιγο πιο παιχνιδιαρα μαζι σου!!
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.672
Κριτικές
12
Like
6.873
Πόντοι
2.646
Το αφεντικό δεν γαμαει την υπάλληλο. Νομοχαχαχαχχα
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
βρε ξεσκισε την την υπαλληλο ζεστο σπερμα θελει η καριολα..επειδη δηλαδη εισαι το αφεντικο τι απαγορευεται το φλερτ??λες και θα την χαλασουνε τα δωρακια και η προνομιακη μεταχειτηση που θα της επιφυλλασεις αν αυτη ειναι λιγο πιο παιχνιδιαρα μαζι σου!!
Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου μύστη!Θα παω σε λίγο μαγαζί θα στήσω τα κωλαράκια στη σειρά και θα αρχίσω το slapping μέχρι να πούνε μπιλαλαχ για να δω τι έχανα τόσο καιρό!
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Εμένα πρόχειρα στο μυαλό μου έρχονται πολλές δουλειές που τα αφεντικό γαμαει την υπάλληλο.. Καταρχάς καφετέριες, μπαρ είναι νόμος,ότι το αφεντικό γαμαει τη σερβιτόρα,οι πιο πολλές σερβιτόρες το δίνουν.. Επίσης σε ιατρεία δικηγορικό γραφεία λογιστικά ασφαλιστικά η γραμματέας κάνει σχέση με το αφεντικό της..
Το ερώτημα ειναι αν μερα το πήδημα συνεχίζει να ειναι υπάλληλος

θα δέχεται εντολές ;

θα μπορεί τ αφεντικό να συνεχίσει να ειναι αφεντικό ;

μιλαμε για σοβαρές επιχειρήσεις
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
Το ερώτημα ειναι αν μερα το πήδημα συνεχίζει να ειναι υπάλληλος

θα δέχεται εντολές ;

θα μπορεί τ αφεντικό να συνεχίσει να ειναι αφεντικό ;

μιλαμε για σοβαρές επιχειρήσεις
χαχα αν την έχεις στρώσει υποτακτική στο σεξ θα είναι υποτακτική παντού.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.106
Πόντοι
6.236
χαχα αν την έχεις στρώσει υποτακτική στο σεξ θα είναι υποτακτική παντού.
Σωστός, μέχρι που θα την χαλάσει το ελάχιστο.... και θα αρχίσει να δωρίζει τις τυρόπιτες, να βρίζει τους πελάτες σου στο τηλέφωνο, να μην σου περνάει σωστά τα τιμολόγια, να αφήνει ανοιχτό το air condition να καίει όλο το βράδυ..... να της πέσει ένα αναμμένο τσιγάρο στην αποθήκη με τα υφάσματα, αφού θα έχει ξεχάσει να πληρώσει την ασφάλεια πυρός....
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Αθηνα αρκετα χρονια πριν.
Εχει παει σε ενα γραφειο η (τοτε) δικια μου, που δουλευε part time σαν μοντελο, οχι τιποτα τρομερα πραματα, αλλα τελος παντων ηταν ομορφη κοπελα, 20-22 χρονων τοτε... και ο τυπακος εκανε ασχημο πεσιμο.
Βγηκε με το κεφαλι ψηλα και κρατουσε μια σακουλα.
Στο αμαξι την πιανουν τα κλαματα και παιρνει κατι ωρες να μου πει λεπτομεριες.

Εχοντας αφησει το Cv με ολα της τα στοιχεια, δεν ηθελε (και σωστα) να κανω τιποτα εκεινη την ωρα.
Ο τυπος της ειχε δωσει ενα τερμα ξεκωλε φορεμα (του 5ευρου), να το φορεσει στο δευτερο interview οταν αποφασισει οτι θελει τη δουλεια.

Του τηλεφωνησε μετα απο μερικες μερες να του πει οτι δεν ενδιαφερεται κτλ κτλ, τερμα τυπικη, του εστειλε και το φορεμα.

Μερικους μηνες μετα, η αγγελια κατεβηκε και ανεβασε αλλη οπου ηθελε νοσοκομα.
Δεν θα πω οτι ειχα καποια σχεση εγω, παντως αγγελια για γραμματεα δεν ξαναεβαλε, και η αγγελια για την νοσοκομα εμεινε παλι για λιγο, μαλλον βρηκε αυτο που εψαχνε

Οχι δεν ειμαι παιδι της νυχτας, ουτε τσαμπουκας, ουτε τιποτα.

Καλα κανετε λοιπον, οσοι το παλευετε με αυτο το τροπο. Απλα να εχετε το νου σας.
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Αν ήταν έτσι οι γιατροί δεν θα έμπλεξαν με νοσοκόμες ,οι αστυνομικοί με αστυνομικές (ιδίως σε υπηρεσίες όπου κυρίως είναι νέοι όπως π χ.ΔΙΑΣ).κ ο κ....
Οι νοσοκόμες παίρνουν καμιά πίπα ή παρακάτω για αύξηση εισοδήματος γιατί πληρώνονται με λίγα ως μισθό. Οι αστυνομικοί /νες στρατιωτικοί/ κες μπλέκονται μεταξύ τους για τις μελλοντικές μεταθέσεις μόρια για την δουλειά τους αυξηση μισθου απο το κράτος κλπ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Όλα αυτά μαθαίνονται στην πιάτσα και μόνο κακό κάνουν στην επιχείρηση.
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Στην εταιρεία μου από το καλοκαίρι έχουν γίνει πάνω από 20 παραιτήσεις (καμία σχέση με σεξουαλική παρενόχληση). Μας είχαν πει ότι μέσα στον Οκτώβριο θα ξαναγίνουν προσλήψεις για να καλυφθούν οι κενές θέσεις. Ε λοιπόν από τότε μόλις την περασμένη Τετάρτη έγινε μία και μοναδική πρόσληψη. Μέχρι που έχει στείλει και το HR mail να προτείνουμε την εταιρεία σε κανέναν άλλον. Φαίνεται ότι τους έχει πάρει χαμπάρι ο κόσμος τι πουστιές έχουν κάνει και δε στέλνει κανένας αίτηση. Σόρρυ για το οφφ τόπικ, είπα κι εγώ να πω τον πόνο μου. :grin:
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Στην εταιρεία μου από το καλοκαίρι έχουν γίνει πάνω από 20 παραιτήσεις (καμία σχέση με σεξουαλική παρενόχληση). Μας είχαν πει ότι μέσα στον Οκτώβριο θα ξαναγίνουν προσλήψεις για να καλυφθούν οι κενές θέσεις. Ε λοιπόν από τότε μόλις την περασμένη Τετάρτη έγινε μία και μοναδική πρόσληψη. Μέχρι που έχει στείλει και το HR mail να προτείνουμε την εταιρεία σε κανέναν άλλον. Φαίνεται ότι τους έχει πάρει χαμπάρι ο κόσμος τι πουστιές έχουν κάνει και δε στέλνει κανένας αίτηση. Σόρρυ για το οφφ τόπικ, είπα κι εγώ να πω τον πόνο μου. :grin:
Καλά έκανες αδερφέ!Η πιάτσα είναι μικρή όσο περίεργο και αν ακούγεται σε πολλούς.Το κάθετι διαδίδεται αμέσως?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Καλά έκανες αδερφέ!Η πιάτσα είναι μικρή όσο περίεργο και αν ακούγεται σε πολλούς.Το κάθετι διαδίδεται αμέσως?
Δεν ξέρω πως, αλλά με κάποιο τρόπο σίγουρα έχουν μαθευτεί οι μαλακίες της εταιρείας. Και θα χαρώ πάρα πολύ να διαδοθούν παντού και να μην ξαναπατήσει άνθρωπος εκεί. Karma is a bitch. Κι εγώ ψάχνω κάτι καλύτερο ώστε με την πρώτη ευκαιρία να ξεκουμπιστώ.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.280
Κριτικές
2
Like
775
Πόντοι
96
Εκτος Ελλαδας μολις πριν ξεσπασει το Covid

Σε αγγελια για δουλεια γραφειου, εχουν ερθει 3-4 ΘΕΟΜΟΥΝΑ (αναμεσα στις 20 περιπου κοπελες) με ντυσιμο πολυ καλο αλλα οχι για γραφειο. Στη συνεντευξη οι 2 ειπαν στα ισια οτι θα ειναι πολυ καλες στη δουλεια, αλλα ακομα καλυτερες στον CEO και η μια στην ερωτηση, "τι προσοντα εχεις για τη θεση" εδειξε τα βυζια της (που ηταν θεϊκα οσο και πλαστικα)

Δεν πηρε καμια απο αυτες, γιατι πολυ απλα σαν γραμματεας μπορει να σου κανει τη ζωη κολαση με τις πληροφοριες που εχει διαθεσιμες. Κρατησαμε ομως τις επαφες και τις καναμε ακομα πιο στενες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom