Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mrserius

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Χτεσινό πέρασμα και από εδώ. Στην πόρτα κλασσικά η Νάντια. Μου φαίνεται ότι πάχυνε λίγο. Παρέλαση από Ειρήνη τη γνωστή, η Λίλιαν (έτσι νομίζω) και η Μαρίνα με την οποία πέρασα.
Ωραία κοπέλα, όμορφη ψηλή με απίθανο σώμα, στήθος 1,5 και πάρα πολύ καλό πρόγραμμα. Πίπα ακα που περιλαμβάνει και μπαλάκια, και καλή συμμετοχή στο σεξ.
Να γράψω και την απορία μου. Νομίζω ότι είναι πολύ καλλίτερη εμφανισιακά από τις περισσότερες κοπέλες των πολύ προβεβλημένων για παράδειγμα μαγαζιών της Στουρνάρη 29 και του Αριστοτέλη. Και φυσικά πολλών άλλων. Και με πολύ καλό β ημίχρονο. Και με βάζει σε σκέψεις ότι δεν υπάρχουν παρά ελάχιστες αναφορές γιαυτή. Πως το εξηγείτε? 

Η κα Σοφία αποχώρησε?
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εχει φυγει και εχει παει σε ενα καινουριο στο κολωνακι.δεν θυμαμαι οδος.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Χτεσινό πέρασμα και από εδώ. Στην πόρτα κλασσικά η Νάντια. Μου φαίνεται ότι πάχυνε λίγο. Παρέλαση από Ειρήνη τη γνωστή, η Λίλιαν (έτσι νομίζω) και η Μαρίνα με την οποία πέρασα.
Ωραία κοπέλα, όμορφη ψηλή με απίθανο σώμα, στήθος 1,5 και πάρα πολύ καλό πρόγραμμα. Πίπα ακα που περιλαμβάνει και μπαλάκια, και καλή συμμετοχή στο σεξ.
Να γράψω και την απορία μου. Νομίζω ότι είναι πολύ καλλίτερη εμφανισιακά από τις περισσότερες κοπέλες των πολύ προβεβλημένων για παράδειγμα μαγαζιών της Στουρνάρη 29 και του Αριστοτέλη. Και φυσικά πολλών άλλων. Και με πολύ καλό β ημίχρονο. Και με βάζει σε σκέψεις ότι δεν υπάρχουν παρά ελάχιστες αναφορές γιαυτή. Πως το εξηγείτε? 

Κάποια περιγραφή για την Μαρίνα;
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
ψάξε Νατασσα από Σ63 και Γ΄Σεπτ25... υπάρχουν αρκετές αναφορές, όλοι οι παλιοί την έχουμε πάρει, εγώ προσωπικά πάνω από 5-6 φορές μπορεί και παραπάνω... πολύ καλή αλλά δεν ξεπερνάει το μέτρο...
στην Στουρνάρη οι περισσότερες δουλεύουν με στυλ πορνοστάρ και κάνουν και πιο εχτρημ πρόγραμμα και έχει και πάρα πολλές κοπέλες, ο Αριστος με τα λίγα κορίτσια που έχει κάνει σεφτέ γιατί είναι επικοινωνιακός, βάζει και τις φωτο...

Φίλε μου δεν την ήξερα με άλλο όνομα. Εδώ την γνώρισα. Όσο για τα υπόλοιπα εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι καλλίτερη από πολλές άλλες. Στα μαγαζιά που αναφέρεις και στα οποία έχω πάει πολλές φορές, άλλες είναι κοντές άλλες δεν είναι όμορφες, άλλες είναι τούμπανα. Γενικά και με την πολυκοσμία που υπάρχει χάνει για μένα το χρώμα των μαζατσίδικων. Μου πάει πιό πολύ σε ατμόσφαιρα στούντιο.
Βέβαια αυτό είναι μόνο η άποψή μου.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Καλά δεν διάβασες. Ψηλή όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα΄μοντελέ μελαχροινή στήθος 1,5 περίπου 30αρα. Γενικά όταν την έχεις ανάσκελα και την  :zfuck: σκέφτεσαι "τι γυναίκα πηδάω!!" 

Ωραίος! :rockon:
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
ψάξε Νατασσα από Σ63 και Γ΄Σεπτ25... υπάρχουν αρκετές αναφορές, όλοι οι παλιοί την έχουμε πάρει, εγώ προσωπικά πάνω από 5-6 φορές μπορεί και παραπάνω... πολύ καλή αλλά δεν ξεπερνάει το μέτρο...
στην Στουρνάρη οι περισσότερες δουλεύουν με στυλ πορνοστάρ και κάνουν και πιο εχτρημ πρόγραμμα και έχει και πάρα πολλές κοπέλες, ο Αριστος με τα λίγα κορίτσια που έχει κάνει σεφτέ γιατί είναι επικοινωνιακός, βάζει και τις φωτο...

Και για όσους δεν κατάλαβαν όταν λέμε εξτρημ προγράμματα εννοούμε από φουλ λεσβιακά (δεν είναι κακό) αλλά και γλυφοκώλια, δάχτυλα στην κολωτρυπίδα. στραπόν (νούμερο1, νούμερο2 ...νούμερο άπειρον) για ξεκώλιασμα και τέτοια.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Και για όσους δεν κατάλαβαν όταν λέμε εξτρημ προγράμματα εννοούμε από φουλ λεσβιακά (δεν είναι κακό) αλλά και γλυφοκώλια, δάχτυλα στην κολωτρυπίδα. στραπόν (νούμερο1, νούμερο2 ...νούμερο άπειρον) για ξεκώλιασμα και τέτοια.

Εχεις απολυτο δικιο!!! Τα μασατζιδικα εχουν την ατμοσφαιρα τους...ειναι σαν το κυνηγι η το ψαρεμα μπορει στο τελος το πιατο να ειναι αδειο...τα ανωτερω ειναι στουντιο δηλ. ταχυφαγεια θα φας σιγουρα αλλα θανε χαμπουγκερκ οχι κατι πιο γκουρμε ...

 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Κανενα νεο απο το μαγαζι? Ποιες κορασιδες εχει τωρα? Εκλεισε?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Καλημέρα σας κύριοι,
αν μπορεί κάποιος ας γράψει τι προγράμματα έχει το μαγαζί,
εννοώ χρόνο, κόστος & υπηρεσίες,
επίσης η Νατάσσα από Στουρνάρη 63 με τι όνομα δουλεύει στο μαγαζί,
αν δουλεύει ακόμα, γιατί διαβάζοντας αρκετές σελίδες πίσω,
είδα πως την αναφέρουν σαν Άννα αλλά και σαν Μαρίνα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.366
Πόντοι
41.447
Καλημέρα σας κύριοι,
αν μπορεί κάποιος ας γράψει τι προγράμματα έχει το μαγαζί,
εννοώ χρόνο, κόστος & υπηρεσίες,
επίσης η Νατάσσα από Στουρνάρη 63 με τι όνομα δουλεύει στο μαγαζί,
αν δουλεύει ακόμα, γιατί διαβάζοντας αρκετές σελίδες πίσω,
είδα πως την αναφέρουν σαν Άννα αλλά και σαν Μαρίνα

νομιζω πλεον το έχουν 60 ευρω το 45 λεπτο και με λίγο παζαρι περνας και με 50 για πιο λιγη ωρα
Η Νατάσα μεχρι πριν λιγο καιρό εκει ήταν, Σαν Νατάσα απο οσο θυμαμαι
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
νομιζω πλεον το έχουν 60 ευρω το 45 λεπτο και με λίγο παζαρι περνας και με 50 για πιο λιγη ωρα
Η Νατάσα μεχρι πριν λιγο καιρό εκει ήταν, Σαν Νατάσα απο οσο θυμαμαι
Οκ. Ευχαριστώ
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω πλεον το έχουν 60 ευρω το 45 λεπτο και με λίγο παζαρι περνας και με 50 για πιο λιγη ωρα
Η Νατάσα μεχρι πριν λιγο καιρό εκει ήταν, Σαν Νατάσα απο οσο θυμαμαι

Καλημέρα, ως Άννα εμφανίζεται. Στο Σ63 ήταν Νατάσα και στο 3ης Σεπτεμβρίου 25 νομίζω πάλι Άννα.

Η Μαρίνα που αναφέρει άλλος συναγωνιστής είναι άλλο πρόσωπο.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τελικά πας σε αυτό το μαγαζί και βλέπεις στην πασαρέλα το όμορφο μιλφάκι Νάντια (και πόρτα) τη μουνάρα την Μαρίνα, την Λίλιαν (με ατελείωτα χιλιόμετρα) την Άννα (νομίζω) με υφάκι πολλά υποσχόμενα και περνάει και η γεματούλα Ειρήνη χαμηλοβλεπούσα σαν να ντρέπεται να σε δει, την επιλέγεις (επειδή ξέρεις) και μόλις μπει μέσα στο δωμάτιο και τα πετάξει όλα γίνεται το όγδοο θαύμα του κόσμου. Ορμάει να σε κατασπαράξει σαν να έχει 5 χρόνια να πάει με άντρα. Τα πάντα όλα όπως θέλεις, όσο θέλεις και όσο αντέξεις φυσικά. Και στο τέλος σε συνοδεύει στην πόρτα σοβαρή σοβαρή και χαμηλοβλεπούσα. Όπως έχει ξαναγραφτεί μια κατηγορία μόνη της. 45 λεπτά 60 ευρά.  
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.366
Πόντοι
41.447
Τελικά πας σε αυτό το μαγαζί και βλέπεις στην πασαρέλα το όμορφο μιλφάκι Νάντια (και πόρτα) τη μουνάρα την Μαρίνα, την Λίλιαν (με ατελείωτα χιλιόμετρα) την Άννα (νομίζω) με υφάκι πολλά υποσχόμενα και περνάει και η γεματούλα Ειρήνη χαμηλοβλεπούσα σαν να ντρέπεται να σε δει, την επιλέγεις (επειδή ξέρεις) και μόλις μπει μέσα στο δωμάτιο και τα πετάξει όλα γίνεται το όγδοο θαύμα του κόσμου. Ορμάει να σε κατασπαράξει σαν να έχει 5 χρόνια να πάει με άντρα. Τα πάντα όλα όπως θέλεις, όσο θέλεις και όσο αντέξεις φυσικά. Και στο τέλος σε συνοδεύει στην πόρτα σοβαρή σοβαρή και χαμηλοβλεπούσα. Όπως έχει ξαναγραφτεί μια κατηγορία μόνη της. 45 λεπτά 60 ευρά. 

καπως ετσι εχουν τα πραγματα.
μεγαλο μειον του μαγαζιου ειναι πως δεν εχει καναπεδες στα δωματια ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom