Νέα

Γ ' Σεπτεμβρίου 59,Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ok, προτιμηση πια απο τησ δυο  :idiot:

Και  οι  δυο  ειναι  καλες......εσυ  βλεπεις  και  διαλεγεις...και  αναλογα  τα  γουστα  που  εχεις

της  μ.προδρομου  ξερει  και  μασαζ  .....η  αλλη  καμια  φορα  ξεχναει  να  ανοιξει  τα  αλουμινενια

σακουλακια.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aristofan1945

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Και  οι  δυο  ειναι  καλες......εσυ  βλεπεις  και  διαλεγεις...και  αναλογα  τα  γουστα  που  εχεις

της  μ.προδρομου  ξερει  και  μασαζ  .....η  αλλη  καμια  φορα  ξεχναει  να  ανοιξει  τα  αλουμινενια

σακουλακια.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Δεν είναι αστεία αυτά ρε παίδες. Γελάτε για γκόμενα που γαμιέται ακάποτα;
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα Ναντια στην πορτα και Ειρηνη Ελενη Μαρινα και μια ψηλη Αννα νομιζω.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945

Γι αυτή που ξεχνάει να ανοίξει τα αλουμινένια σακουλάκια με τα προφυλακτικά λέμε. Με βάση αυτά που γράφονται στην προηγούμενη σελίδα μάλλον Ειρήνη λέγεται η γκόμενα (εγώ προσωπικά δεν την ξέρω).
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Γι αυτή που ξεχνάει να ανοίξει τα αλουμινένια σακουλάκια με τα προφυλακτικά λέμε. Με βάση αυτά που γράφονται στην προηγούμενη σελίδα μάλλον Ειρήνη λέγεται η γκόμενα (εγώ προσωπικά δεν την ξέρω).
Αφού έτσι κι αλλιώς είναι παλιά και σπάνε γιατί να τα χρησιμοποιεί;  :2funny: :2funny:

Πάντως τελευταία φορά που την πήρα, μου παραπονιότανε ότι την έχετε "ταλαιπωρήσει" με το κουλούρι που ζητάτε όλοι  :fuck1:, παλιόπαιδα  :s&m_3:
 

glykopsolis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
660
Like
6
Πόντοι
6
Αφού έτσι κι αλλιώς είναι παλιά και σπάνε γιατί να τα χρησιμοποιεί;  :2funny: :2funny:

Πάντως τελευταία φορά που την πήρα, μου παραπονιότανε ότι την έχετε "ταλαιπωρήσει" με το κουλούρι που ζητάτε όλοι  :fuck1:, παλιόπαιδα  :s&m_3:
κατα

Συναδελφε , την τελευταια φορα που την πηρα , δε μπορω να πω οτι διαθετει πια κουλουρι , εγω το αισθανθηκα σα 17αρα ζαντα , παρ ολο που κατα γενικη ομολογια των οσων πιπινιων εχω σκισει , τον εχω και κομματακι χοντρο.........
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ειρηνη πρεπει να ειναι μια ψηλη ξανθια γυρω στα 28 περασα πριν 5 μερες αλλα δε συγγρατησα ονομα επισης μαλλον επιστρεφει και η λιλλυ
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Ειρήνη ειναι κοντή φίλε μου. Αλλα όσο μπόι της λείπει τόσο λυσσαρα ειναι στο σεξ.
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η ψιλη ξανθια ειναι η Αννα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η λιλλυ  η κοντουλα η κοκκινομαλα επεστρεψε;;εφεση στα ακαποτα...
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
Χτεσινό πέρασμα και από εδώ. Στην πόρτα κλασσικά η Νάντια. Μου φαίνεται ότι πάχυνε λίγο. Παρέλαση από Ειρήνη τη γνωστή, η Λίλιαν (έτσι νομίζω) και η Μαρίνα με την οποία πέρασα.
Ωραία κοπέλα, όμορφη ψηλή με απίθανο σώμα, στήθος 1,5 και πάρα πολύ καλό πρόγραμμα. Πίπα ακα που περιλαμβάνει και μπαλάκια, και καλή συμμετοχή στο σεξ.
Να γράψω και την απορία μου. Νομίζω ότι είναι πολύ καλλίτερη εμφανισιακά από τις περισσότερες κοπέλες των πολύ προβεβλημένων για παράδειγμα μαγαζιών της Στουρνάρη 29 και του Αριστοτέλη. Και φυσικά πολλών άλλων. Και με πολύ καλό β ημίχρονο. Και με βάζει σε σκέψεις ότι δεν υπάρχουν παρά ελάχιστες αναφορές γιαυτή. Πως το εξηγείτε? 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ψάξε Νατασσα από Σ63 και Γ΄Σεπτ25... υπάρχουν αρκετές αναφορές, όλοι οι παλιοί την έχουμε πάρει, εγώ προσωπικά πάνω από 5-6 φορές μπορεί και παραπάνω... πολύ καλή αλλά δεν ξεπερνάει το μέτρο...
στην Στουρνάρη οι περισσότερες δουλεύουν με στυλ πορνοστάρ και κάνουν και πιο εχτρημ πρόγραμμα και έχει και πάρα πολλές κοπέλες, ο Αριστος με τα λίγα κορίτσια που έχει κάνει σεφτέ γιατί είναι επικοινωνιακός, βάζει και τις φωτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom