Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
τα παμε τοσο καλα εδω μεσα που καθε τοσο ολο και κανενα ραντεβου κλεινουμε και για εξω ναι
Εντάξει έτσι που το λες, κατάλαβα. :P Λογικά δεν θα έπρεπε να υπάρχει πρόβλημα, αλλά με τη φαγωμάρα που υπάρχει, παίζει ο σημερινός φίλος να είναι αυριανός εχθρός και να βγάλει πράγματα στον αέρα.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
@Νίπλης

τι πιστευεις τσουζει πιο πολυ την μουνα τους στο βαιμπερ?

1.το διαβαστηκε μετα απο ωρες και τιποτα
2.το πηρα δεν το ανοιξα ακομα αλλα εχω συνδεθει 5-6 φορες
3.η απλα ενα λαικ οτι και αν γραφει

4. Άμεση απάντηση στο μήνυμα της. Λιτή, μεστή, και ταυτόχρονα δηλωνοντας ότι είσαι απασχολημένος.

Με αυτόν τον τρόπο: δείχνεις ότι νοιάζεσαι όπως οφείλεις ως άντρας (αν την αγνοείς θα χάσει ενδιαφέρον, θα πάει αλλού), είσαι στο απυρόβλητο για τυχόν επιπλέον σπαμ, κατανοεί ότι σφάλλει, ότι δεν έχει τον έλεγχο και ότι θα περιμένει καρτερικά. Ταυτόχρονα, θαυμάζει το γεγονός ότι για σένα ο χρόνος είναι χρήμα και ότι η μέρα σου είναι γεμάτη. Τα διάφορα μικρά της τεστ πέφτουν στο κενό. Στην ερώτηση της αν είσαι κουρασμενος ή αν θα πας για ύπνο, η απάντηση σου είναι ηχηρή. Όχι αγάπη μου το χρήμα ποτέ δε κοιμάται, εχω δουλεια. Περηφανη, ξέρει οτι είναι με έναν αληθινό άντρα. Σε καληνυχτει. Όνειρα γλυκά μωρό μου της λες, θα τα πούμε αύριο. Κλεινεις το τηλέφωνο. Ξερει ότι είσαι απασχολημενος, δουλευεις, χτιζεις, θα σέβεται. Στα επόμενα δυο λεπτά εχεις ξεραθεί. Δε θα σε ενοχλήσει κανένας για τις επομενες οκτώ ωρες, συν αλλες οκτώ που θα πας «επιτελους» να ξεκουραστείς. Είσαι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.602
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Μαθήματα ζωής,μαθήματα σολφέζ,μαθήματα παθήματα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.805
Like
11.424
Πόντοι
3.656
4. Άμεση απάντηση στο μήνυμα της. Λιτή, μεστή, και ταυτόχρονα δηλωνοντας ότι είσαι απασχολημένος.

Με αυτόν τον τρόπο: δείχνεις ότι νοιάζεσαι όπως οφείλεις ως άντρας (αν την αγνοείς θα χάσει ενδιαφέρον, θα πάει αλλού), είσαι στο απυρόβλητο για τυχόν επιπλέον σπαμ, κατανοεί ότι σφάλλει, ότι δεν έχει τον έλεγχο και ότι θα περιμένει καρτερικά. Ταυτόχρονα, θαυμάζει το γεγονός ότι για σένα ο χρόνος είναι χρήμα και ότι η μέρα σου είναι γεμάτη. Τα διάφορα μικρά της τεστ πέφτουν στο κενό. Στην ερώτηση της αν είσαι κουρασμενος ή αν θα πας για ύπνο, η απάντηση σου είναι ηχηρή. Όχι αγάπη μου το χρήμα ποτέ δε κοιμάται, εχω δουλεια. Περηφανη, ξέρει οτι είναι με έναν αληθινό άντρα. Σε καληνυχτει. Όνειρα γλυκά μωρό μου της λες, θα τα πούμε αύριο. Κλεινεις το τηλέφωνο. Ξερει ότι είσαι απασχολημενος, δουλευεις, χτιζεις, θα σέβεται. Στα επόμενα δυο λεπτά εχεις ξεραθεί. Δε θα σε ενοχλήσει κανένας για τις επομενες οκτώ ωρες, συν αλλες οκτώ που θα πας «επιτελους» να ξεκουραστείς. Είσαι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού...
τυπε τζορ...γραφεις αρλεκιν?
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Εντάξει έτσι που το λες, κατάλαβα. :P Λογικά δεν θα έπρεπε να υπάρχει πρόβλημα, αλλά με τη φαγωμάρα που υπάρχει, παίζει ο σημερινός φίλος να είναι αυριανός εχθρός και να βγάλει πράγματα στον αέρα.

Πράγματα στον αέρα βγαίνουν ούτως ή άλλως.

Το κουτσομπολιό μέσω πμ, είναι μια πρακτική που ανθεί στον παρόντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom