Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
προς προμότορες, μαγαζάτορες, πουτανοκαψούρηδες, φριφάκηδες κλπ κλπ..

όσο πιο πολυ βγαζετε γλωσσα, όσο πιο πολυ ανεβαζετε το προφιλ σας, όσο πιο πολυ κανετε τα κοκοράκια, όσο πιο πολυ αμφισβητείτε μελη που αντικειμενικα δινουν στο σαιτ μια εγκυρη πληροφορηση, τόσο μακρο-βραχυπρόθεσμα θα βγειτε περισοτερο χαμενοι, δεδομενης της συγκυρίας.

ειπαμε, μια κριση ειναι, θα περασει. ΜΗΝ τραβιεστε μονοι σας απ τα μαλλιά σας και βγαζετε και κραυγες απελπισίας.



προς τυπάκια τυπου stratego65..

παληκαρι μου, θελεις να μας δειξεις ΕΝΑ (μονο ΕΝΑ) ποστ σου που να εχει μια info, ή εναν καλο λογο για ενα άλλο καταστημα εκτος του φρατζη 4 ????
..και θες να μας πεις τωρα τί ????????????

το βρήκες είμαι προμότορας! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: δηλαδή επειδή γουστάρω τις γκόμενες του συγκεκριμένου μαγαζιού και τυχαίνει να είναι και στη γειτονιά μου σημαίνει ότι είμαι προμότορας; για πες μας τώρα εσύ τι είσαι; μήπως προμότορας άλλου μαγαζιού ή απλά δεν σε λαδώνει το συγκεκριμένο μαγαζί και γράφεις αυτά που γράφεις; :cool2:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το βρήκες είμαι προμότορας! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: δηλαδή επειδή γουστάρω τις γκόμενες του συγκεκριμένου μαγαζιού και τυχαίνει να είναι και στη γειτονιά μου σημαίνει ότι είμαι προμότορας; για πες μας τώρα εσύ τι είσαι; μήπως προμότορας άλλου μαγαζιού ή απλά δεν σε λαδώνει το συγκεκριμένο μαγαζί και γράφεις αυτά που γράφεις; :cool2:
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
εγω πηγα να δω χτες και η θεοδωρα με τραβηξε και περασα.Καλα ηταν καλη πιπα και καλη στο καναπε και στο ορφιο ο χωρος παντος χαλια για μενα
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
εγω πηγα να δω χτες και η θεοδωρα με τραβηξε και περασα.Καλα ηταν καλη πιπα και καλη στο καναπε και στο ορφιο ο χωρος παντος χαλια για μενα
Συμφωνω απολυτα συναδερφε για το χωρο. Ακομα και μερικα μπουρδελα καλυτερα ειναι. Συμφωνω και για τη Θοδωρα, που τιμαει τα λεφτα που παιρνει όπως τα τιμούσε και στη Μαρνης παλιοτερα
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
  χθες πέρασα από  το μαγαζί και πήρα ένα καινούριο Ρουμανάκι 20χρονο μελαχρινό γαλανομάτικο, την Ντανιέλα! πολύ καλό μασάζ και :pipa1: :fuck1: ;)

είπα να δοκιμάσω και εγώ το καινούριο πιπίνι από Ρουμανία! επίσκεψη σήμερα νωρίς το απόγευμα... πολύ καλό εμφανισιακά αλλά πρέπει να στρώσει λίγο :rockon:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Πάντως εγώ πήρα Λάουρα και ήταν μούφα. Βυζί πεσμένο, από Ελληνικά γρί και από υπηρεσίες κομοδίνο. Η Θοδώρα η μεγάλη είναι , κατά τη γνώμη μου η πιο καλή αν δεν βαριέται - είναι και η πιο παλιά.
Με την Ντόνα πάντως σπάω πλάκα ειδικά όταν αργώ να τελειώσω. Απο μασάζ μηδέν και όταν κάνω πάνω από 30 λεπτά να τελειώσω, παρακαλάει - ειδικά όταν ακούει κουδούνι και χάνει πελατεία... 
Κουλούρι δίνει καμιά ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πέρασα και από τη φραντζή τελευταία και αν εξαιρέσεις τη θοδώρα όλες οι άλλες είναι για πέταμα....δεν είναι δυνατόν οι σερίφισσες να είναι καλύτερες από τις ταναπούδες!Δεν υπάρχει αυτό το σενάριο επιστημονικής φαντασίας πουθενά στο κόσμο,ούτε στα ορεινά της βολιβίας δε συμβαίνει αυτό.....είμαστε απίστευτη χώρα,πραγματικά ασύλληπτη....
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Πέρασα και από τη φραντζή τελευταία και αν εξαιρέσεις τη θοδώρα όλες οι άλλες είναι για πέταμα....δεν είναι δυνατόν οι σερίφισσες να είναι καλύτερες από τις ταναπούδες!Δεν υπάρχει αυτό το σενάριο επιστημονικής φαντασίας πουθενά στο κόσμο,ούτε στα ορεινά της βολιβίας δε συμβαίνει αυτό.....είμαστε απίστευτη χώρα,πραγματικά ασύλληπτη....

για ξαναπέρνα και πάρε Ντανιέλα που πήρα εγώ και τα ξαναλέμε ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προς τυπάκια τυπου stratego65..

παληκαρι μου, θελεις να μας δειξεις ΕΝΑ (μονο ΕΝΑ) ποστ σου που να εχει μια info, ή εναν καλο λογο για ενα άλλο καταστημα εκτος του φρατζη 4 ????
..και θες να μας πεις τωρα τί ????????????


καλώς τον προμότορα του Καλλιρόης 48 :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Πάντως εγώ πήρα Λάουρα και ήταν μούφα. Βυζί πεσμένο, από Ελληνικά γρί και από υπηρεσίες κομοδίνο. Η Θοδώρα η μεγάλη είναι , κατά τη γνώμη μου η πιο καλή αν δεν βαριέται - είναι και η πιο παλιά.
Με την Ντόνα πάντως σπάω πλάκα ειδικά όταν αργώ να τελειώσω. Απο μασάζ μηδέν και όταν κάνω πάνω από 30 λεπτά να τελειώσω, παρακαλάει - ειδικά όταν ακούει κουδούνι και χάνει πελατεία... 
Κουλούρι δίνει καμιά ?
δινει η Ντονα με 100
αλλα οπως ειπαμε στο μισαωρο βαριεται

θυμαμαι στη Μαρνη μια φορα,
αφου ειχε φυγει απο Γ Σεπ
και ηταν στα πρωτα της βηματα
ποναγε στο κουλουρι οποτε
της ειπα κανε μασαζ τραβα μου μια μαλακια να
τελειωσουμε

εμενε ενα δεκαλεπτο με τεταρτο
για το τελος της συνεδριας

αρχισε μια μαλακια ψιλομετρια
και μετα απο λιγο
"δεν μπορω αλλο"
οποτε εβαλε προφυλακτικο και με καβαλησε
και τελειωσαμε ετσι

βαριεται να δουλεψει τα χερια
απο μασαζ παιρνει μηδεν στα 100

κουλουρι μου σερβιρε απο την πρωτη φορα
που την πηρα στη μασαζερι της Γ Σεπτ 54

για την ιστορια μου την ειχε συστησει η Μαρικα η νταλικιερισσα
-ουπς σορι βυζομανοπορτιερισσα εννοουσα

[move][size=7pt]αν σας αρεσε αυτη η αναφορα ενισχυστε το παγκαρι της εκκλησιας του Αι Γιωργη Λαδοκρατορος με λογαριασμο που θα σας στελνω σε πμ , με την ευγενικη χορηγια του ΘΑΣΟΚ[/size][/move]
 

Επισκέπτης


χθες έκανα μια βόλτα από το μαγαζί και πήρα Χριστίνα.Πολύ καλό πιπινάκι με πολύ στενό μουνάκι! :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες έκανα μια βόλτα από το μαγαζί και πήρα Χριστίνα.Πολύ καλό πιπινάκι με πολύ στενό μουνάκι! :rockon:
ειναι τυχαιο που ΟΛΑ, μα ΟΛΑ σου τα (λιγα) ποστ για μασατζιδικα περιφερονται γυρω απο τη φρατζη 4 (τα θετικα) και στην καλιροης 48 (τα αρνητικα) ????
ΚΑΝΕΝΑ, μα ΚΑΝΕΝΑ αλλο ποστ για ΚΑΝΕΝΑ αλλο μαγαζι ?????????????????

ειναι τυχαιο το οτι μπαινουν καποια νεοκοπα νικς (1-2-3 μηνων), ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ (κανενα τετοιο νικ μολις ''στιγματιστεί'' δεν παραμενει στο σαιτ πανω απο 3-4 μηνες το πολυ, ποιό να πρωτοθυμηθουμε..), και παντα σε ''διατεταλμένη'' υπηρεσία ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι τυχαιος δηλαδη, ή δεν υφισταται, ο πολεμος των 2 αυτων καταστηματων ??
ή μηπως βλεπουμε παντου φαντασματα ????

αν ειναι τυχαιο δηλαδη, παιξε και κανενα τζοκερ να ουμ..  :tooth:
 

Επισκέπτης
ειναι τυχαιο που ΟΛΑ, μα ΟΛΑ σου τα (λιγα) ποστ για μασατζιδικα περιφερονται γυρω απο τη φρατζη 4 (τα θετικα) και στην καλιροης 48 (τα αρνητικα) ????
ΚΑΝΕΝΑ, μα ΚΑΝΕΝΑ αλλο ποστ για ΚΑΝΕΝΑ αλλο μαγαζι ?????????????????

ειναι τυχαιο το οτι μπαινουν καποια νεοκοπα νικς (1-2-3 μηνων), ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ (κανενα τετοιο νικ μολις ''στιγματιστεί'' δεν παραμενει στο σαιτ πανω απο 3-4 μηνες το πολυ, ποιό να πρωτοθυμηθουμε..), και παντα σε ''διατεταλμένη'' υπηρεσία ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι τυχαιος δηλαδη, ή δεν υφισταται, ο πολεμος των 2 αυτων καταστηματων ??
ή μηπως βλεπουμε παντου φαντασματα ????

αν ειναι τυχαιο δηλαδη, παιξε και κανενα τζοκερ να ουμ..

είσαι γάτα με πέταλα!!!! :uglystupid: :jerking: :2funny:
 

Επισκέπτης
ειναι τυχαιο που ΟΛΑ, μα ΟΛΑ σου τα (λιγα) ποστ για μασατζιδικα περιφερονται γυρω απο τη φρατζη 4 (τα θετικα) και στην καλιροης 48 (τα αρνητικα) ????
ΚΑΝΕΝΑ, μα ΚΑΝΕΝΑ αλλο ποστ για ΚΑΝΕΝΑ αλλο μαγαζι ?????????????????

ειναι τυχαιο το οτι μπαινουν καποια νεοκοπα νικς (1-2-3 μηνων), ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ (κανενα τετοιο νικ μολις ''στιγματιστεί'' δεν παραμενει στο σαιτ πανω απο 3-4 μηνες το πολυ, ποιό να πρωτοθυμηθουμε..), και παντα σε ''διατεταλμένη'' υπηρεσία ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι τυχαιος δηλαδη, ή δεν υφισταται, ο πολεμος των 2 αυτων καταστηματων ??
ή μηπως βλεπουμε παντου φαντασματα ????

αν ειναι τυχαιο δηλαδη, παιξε και κανενα τζοκερ να ουμ..  :tooth:

βλέπεις παντού κλωνους και στεναχωριέσαι που σου τρώνε τη δουλειά; κλαααααααψεεεεεεε!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ειναι τυχαιο που ΟΛΑ, μα ΟΛΑ σου τα (λιγα) ποστ για μασατζιδικα περιφερονται γυρω απο τη φρατζη 4 (τα θετικα) και στην καλιροης 48 (τα αρνητικα) ????
ΚΑΝΕΝΑ, μα ΚΑΝΕΝΑ αλλο ποστ για ΚΑΝΕΝΑ αλλο μαγαζι ?????????????????

ειναι τυχαιο το οτι μπαινουν καποια νεοκοπα νικς (1-2-3 μηνων), ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΡΚΩΣ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ (κανενα τετοιο νικ μολις ''στιγματιστεί'' δεν παραμενει στο σαιτ πανω απο 3-4 μηνες το πολυ, ποιό να πρωτοθυμηθουμε..), και παντα σε ''διατεταλμένη'' υπηρεσία ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειναι τυχαιος δηλαδη, ή δεν υφισταται, ο πολεμος των 2 αυτων καταστηματων ??
ή μηπως βλεπουμε παντου φαντασματα ????

αν ειναι τυχαιο δηλαδη, παιξε και κανενα τζοκερ να ουμ..  :tooth:

και που είσαι αγράμματε η υπηρεσία "διατεταγμένη" λέγεται ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
είσαι γάτα με πέταλα!!!! :uglystupid: :jerking: :2funny:

χθες έκανα μια βόλτα από το μαγαζί και πήρα Χριστίνα.Πολύ καλό πιπινάκι με πολύ στενό μουνάκι! :rockon:

Η Αντριάννα το σούπερ πιπίνι από Σόλωνος 31 πήρε μεταγραφή στη Φραντζή 4. Το τίμησα χθες, ήταν ξεκούραστο μετά από τις διακοπές του Πάσχα και απέδωσε τέλεια :pipa1: :fuck1:

ρε φίλε γιατί είσαι ρατσιτσής? και τα Αλβανάκια μουνάκια έχουν ;) :fuck1: anyway πάντως στο συγκεκριμένο μαγαζί τα Αλβανά είναι μάλλον μειοψηφία ;)



Παράθεση από: alkis-petinis στις 24/03/10, 17:05
Ασχημόφατσα αλλά καλό πήδημα, καλή πίπα και μόλις έκλεισε τα 18. Τροφαντή αλλά πολύ σφιχτή λόγω ηλικίας.


σήμερα πήρα Θεοδώρα μικρή...τρελό πουτανάκι :rockon: :pipa1: :fuck1:

80 ευρώ φουλ πρόγραμμα...μασάζ και τα σχετικά :sunglasses:

χθές το απόγευμα πήρα Ντόνα, σούπερ καβλιάρικο μωρό!  :rockon:

καλό πιπινοπούτανο η Θεοδώρα το Ρωσίδι!!! :pipa1:  :fuck2:

τα ποστ που θαβεις την καλιροης βρες τα μονος σου..  :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βλέπεις παντού κλωνους και στεναχωριέσαι που σου τρώνε τη δουλειά; κλαααααααψεεεεεεε!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπααααααααα.........?????????????

23 ημερων μελος και ξερεις και το ''κλαψε'' ?????????  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:


κλωναρόπουλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.............  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παράθεση από: alkis-petinis στις 24/03/10, 17:05
Ασχημόφατσα αλλά καλό πήδημα, καλή πίπα και μόλις έκλεισε τα 18. Τροφαντή αλλά πολύ σφιχτή λόγω ηλικίας.

τα ποστ που θαβεις την καλιροης βρες τα μονος σου..  :P

δηλαδή και τι με αυτό; προτιμώ το συγκεκριμένο μαγαζί και τα πουτανάκια του. Εσύ τι πρόβλημα έχεις; αν και όλοι έχουν καταλάβει το πρόβλημα σου ;) τα μέλη του σιτε δεν τρωνε κουτόχορτο, σε έχουν καταλάβει! :uglystupid:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom