Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο ηταν παει το αποθυμενο , μετα το σημερινο θα με θυματε για καιρο. Και αν με ξανα δει η Θοδωρα  στο εν λογω μπ......ο εμενα να μου γραψεις. Παμε για αλλα....!!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Αυτο ηταν παει το αποθυμενο , μετα το σημερινο θα με θυματε για καιρο. Και αν με ξανα δει η Θοδωρα  στο εν λογω μπ......ο εμενα να μου γραψεις. Παμε για αλλα....!!!!
θες να μπεις σε λεπτομεριες?
ο λαος αγωνια!!!
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
Ειχα παει και εγω στο ιδρυμα πριν απο καμια 10αρια μερες φτιαγμενος απο τις κριτικες εδω για Νανσυ. Χρεη σεριφισας εκτελουσε η Ντορα. Αφου εγινε η παρελαση και διαλεξα Νανσυ οταν ηρθε η Ντορα για να της πω για Νανσυ μου την χωθηκε για διπλο με την Νανσυ.Εκανα την μαλακια και δεχθηκα και τελικα το μετανιωσα γιατι η μια κομπλαριζε με την αλλη μαζι.Ουτε καλο μασσαζ κανανε(3-4 λεπτα) αλλα και στο :fuck2: υπηρχε μεγαλη κομπλα. Οταν πηγα να φιλησω στο στομα την Νανσυ την ωρα που μου επαιρνε  :pipa1: η Ντορα μου εκανε νοημα σαν να μου ελεγε οτι δεν μπορουσε να με φιλησει επειδη ηταν η Ντορα μαζι.Στο τελος οταν ηρθε η Ντορα να συμμαζεψει το δωματιο μου ειπε οτι αυτη κανει περισσοτερα αλλα δεν μπορουσε επειδη ηταν η Νανσυ μπροστα.(Ε τοτε τι χωθηκες για τριο ρε γαμωτο.)Αυτα ακομα κλαιω τα 140 γιουρα που μου πηγε το διπλο.
 

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
θες να μπεις σε λεπτομεριες?
ο λαος αγωνια!!!

Καταρχην με θυμοταν απο Μαρνης οταν ηταν, την ρωτησα πως και ξανα γυρησε σε μαασαζ και μου ειπε οτι τις ελειψε και οτι απο εδω και περα θα κανει και μασαζ (απο οτι καταλαβα πρεπει να παιζει οικονομικη στενοτητα). απο μασαζ δεν ελεγε και πολλα αλλα απο προγραμμα ειχε πολυ καλη συμμετοχη, η  :pipa1: δεν θα ελεγα οτι ηταν και τρομερο. περισσοτερο ξεπετα θα το ελεγα. σε καποια φαση πηγα να της βαλω δαχτυλο απο πισω και μου εκανε νουμερα. αλλα δεν αντεξα τις το καρφωσα με την μια ολο εκανε οτι πονεσε, αλλα μας δουλευει κανονικα ειτε επεφτα σε πισινα ειτε στον πατο της το ιδιο και το αυτο ηταν , ανοιγμενα και τα δυο. απλα γουσταρα που 2 φορες μου ειπε οχι απο πισω αλλα το εκανα γιατι γουσταρα. στα @@ την εγραψα.

και κατι ακομα επειδη την ρωτησα το πασχα ηταν εδω μου ειπε αλλα δεν δουλευε, πρην το πασχα ειχε παει στην χωρα της. οποτε μπορει και να εχουν δικιο τα παιδια που ελεγαν οτι την ειδαν μπορει να ετυχε να ειναι εκει οταν περασανε. εγω παλι δεν την ειχα πετυχει.

αυτα τα λιγα παντω πραγματικα δεν θελω να ξαναπερασω με την συγκεκρημενη ξανα απλα απομοιθοποιηθηκε για μενα. τωρα μπαινουν στο στοχος αλλες που εχουν προτεραιοτητα.

παντως και η μικρη η Θοδωρα αν και δεν την πειρα απο εμφανιση λεει πολλα και πρεπει να ειναι πολυ πουτ..ακι μεσα!!!! ειχε και καποιες αλλες στο συνολο 7,  2-3  να αξιζαν να κανεις κατι οι αλλες χλωμο το κοβω να εδεινα τα λεφτα μου για αυτα.
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
κανα μιλφ αξιόλογο εργαζεται στο εν λόγο κατάστημα?
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
και αυτή με τισ ορέξεισ τησ φίλε STRATEGO!!
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
βοηθησε σε με σε παρακαλώ ....το τρίο το κατεει???
 

Επισκέπτης


αφίχθη στο κατάστημα η Έμυ για τους λάτρεις των μεγάλων κώλων :rockon:
 

Επισκέπτης


  Σήμερα το μεσημέρι πήρα Τζούλια  αδύνατο πιπίνι για πολύ μασάζ να ουμ :fuck1: :2funny:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
EIναι αυτη που δουλευε και παλια εκει?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom