Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
όντως είχε κάτι ξεραμένα χύσια! :2funny:
αν ειχε ερπη παντως καποιοι δεν θα γελανε και τοσο........(για την θοδωρα)
η μικρη μπορει να επεσα στην περιπτωση αλλα δεν αξιζε ουτε για καλημερα εκεινη την μερα,κωλο ωραιο εχει οντως(για την αντριανα)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αν ειχε ερπη παντως καποιοι δεν θα γελανε και τοσο........(για την θοδωρα)
αυτα τα πραγματα πρεπει να αναφερονται αμεσωs εδω μεσα ,ειτε αν υπαρχουν υπονοιεs η ενδειξειs.  ανοιξτε ενα θεμα αναλογο.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
αυτα τα πραγματα πρεπει να αναφερονται αμεσωs εδω μεσα ,ειτε αν υπαρχουν υπονοιεs η ενδειξειs.  ανοιξτε ενα θεμα αναλογο.
to συμβαν ειναι προσφατο,οποτε οποιος ξερει κατι ασ πει και εκεινος.η παρελαση των κορασιδων ειναι γρηγορη και σε φως σκοτεινο οποτε..............αλλα κατι επαιζε θεωρω...κανεισ αλλος δεν ξερει τιποτα???η απλως κανενας αλλος δεν μιλαει??
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Και γώ ρε παιδιά πέρασα και είδα ότι μάλλον είχε επιχείλιο και δεν την πήρα αν και συνήθως την προτιμώ. Τι έγινε? Εκανε σε κάποιον ακά στοματικό με επιχείλιο σε έξαρση? Αν ναι φταίει και αυτή και ο άσχετος που μπορεί να τον ψώνισε τον έρπη. Αν όχι τι το συζητάμε?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Πήγα σήμερα και μου είπε η Αννα (τσα2) (προς τιμή της πάντως) ότι έχει "έρπη" και αν έχω πρόβλημα. Φυσικά και έχω και πήρα Λάουρα. Καλή χωρίς κάτι το ιδιαίτερο να κάνει. Στα + το καλό (καλύτερο από το λάδωμα που δίνουν οι άλλες) μασάζ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως κατ'εμέ το επίπεδο εμφάνισης-συμπεριφοράς-ξινίλας σχεδόν όλων των κοριτσιώνενε-ετσατσώνενε είναι μαύρα χάλια.Χαρακτηριστικό παράδειγμα ότι μέσα σε ένα τριήμερο πέρασα από 2,3 πατζατζίδικα,3-4 στούδια και 2-3 κωλομπαρέισιον και το συνολο πλερωτέον ήτο μόλις 15 ευρώ.Άλλες φορές δεν υπήρχε περίφτωσις να γένει αυτό.Ποιός θα το φανταζόταν ότι κάποτε θα ερχόταν η εποχή που αυτός που θέλει να βρεί κάτι αξιοπρεπές και γαμεύσιμον θα έπρεπε να ψάχνει σε 700 μέρη για το βρεί και να καταθέσει τον οβολό του....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες λιγα με το παθος
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα μαγκεσ!!η λιζα ξερει κανεισ αν ειναι εκει??
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα και μου είπε η Αννα (τσα2) (προς τιμή της πάντως) ότι έχει "έρπη" και αν έχω πρόβλημα. Φυσικά και έχω και πήρα Λάουρα. Καλή χωρίς κάτι το ιδιαίτερο να κάνει. Στα + το καλό (καλύτερο από το λάδωμα που δίνουν οι άλλες) μασάζ.

συνάδελφοι λέτε :jerking: :jerking: :jerking: με το συμπάθειο και παραπληροφορείτε...η Θεοδώρα η μικρή ήταν απλά άρρωστη με πυρετό και είχε δημιουργηθεί στα χείλη της κάτι που έμοιαζε με έρπη αλλά δεν είναι!!! Την τίμησα χθες και μου το εξήγησε και η ίδια και η σερίφισα...από που και ως που σε εσένα είπε ότι έχει έρπη η σερίφισα? :think: :headbang:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
συνάδελφοι λέτε :jerking: :jerking: :jerking: με το συμπάθειο και παραπληροφορείτε...η Θεοδώρα η μικρή ήταν απλά άρρωστη με πυρετό και είχε δημιουργηθεί στα χείλη της κάτι που έμοιαζε με έρπη αλλά δεν είναι!!! Την τίμησα χθες και μου το εξήγησε και η ίδια και η σερίφισα...από που και ως που σε εσένα είπε ότι έχει έρπη η σερίφισα? :think: :headbang:
Μην τρελλαίνεσαι. Ρώτα όποιο γιατρό θέλεις. Σχεδόν όλος ο κόσμος όταν κάνει πυρετό ή είναι σωματικά αδύναμος για οποιοδήποτε λόγο εμφανίζει επιχείλιο έρπη που σε εκείνη τη φάση έξαρσης μεταδίδεται. Δεν μεταδίδεται όταν είναι σε ύφεση και δεν υπάρχουν φουσκάλες στα χείλη. Επίσης όταν έχεις πυρετό ΔΕΝ υπάρχει άλλη ασθένεια με τα ίδια συμπτώματα στα χείλη.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Μην τρελλαίνεσαι. Ρώτα όποιο γιατρό θέλεις. Σχεδόν όλος ο κόσμος όταν κάνει πυρετό ή είναι σωματικά αδύναμος για οποιοδήποτε λόγο εμφανίζει επιχείλιο έρπη που σε εκείνη τη φάση έξαρσης μεταδίδεται. Δεν μεταδίδεται όταν είναι σε ύφεση και δεν υπάρχουν φουσκάλες στα χείλη. Επίσης όταν έχεις πυρετό ΔΕΝ υπάρχει άλλη ασθένεια με τα ίδια συμπτώματα στα χείλη.
οπως και να χει,αξιζει ττο ρισκο???
ασ γινει καλα και να ξαναπαει στη δουλεια...τελειως για ζωα μας περνανε??? μαλλον ναι δυστηχως...
 

Επισκέπτης
Μην τρελλαίνεσαι. Ρώτα όποιο γιατρό θέλεις. Σχεδόν όλος ο κόσμος όταν κάνει πυρετό ή είναι σωματικά αδύναμος για οποιοδήποτε λόγο εμφανίζει επιχείλιο έρπη που σε εκείνη τη φάση έξαρσης μεταδίδεται. Δεν μεταδίδεται όταν είναι σε ύφεση και δεν υπάρχουν φουσκάλες στα χείλη. Επίσης όταν έχεις πυρετό ΔΕΝ υπάρχει άλλη ασθένεια με τα ίδια συμπτώματα στα χείλη.

εγώ τότε την πέτυχα σε φάση ύφεσης...
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
εγώ τότε την πέτυχα σε φάση ύφεσης...

Σόρυ που το συνεχίζω αλλά επειδή πρέπει νάμαστε ξεκάθαροι για τους μικρότερους. Σε φάση ύφεσης του επιχείλιου (μη ενεργός) ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ στα χείλη και δεν υπάρχει κίνδυνος μετάδοσης του στα γεννητικά όργανα από στοματικό. Από τη στιγμή που νοιώθει κάποιος στο χείλος του ότι ξεκινάει να δημιουργείται και εμφανίζεται η πρώτη μικρή φουσκάλα και στη συνέχεια ξεραίνεται και ανοίγει μέχρι τη στιγμή που αποκαθίσταται πλήρως η συνέχεια του δέρματος στο χείλος δηλαδή όσο ο ιός είναι ενεργός υπάρχει κίνδυνος μετάδοσης στα γεννητικά όργανα με στοματικό. Οταν τα χείλη επανέλθουν στην ομαλή κατάσταση τους (ιός μη ενεργός) τότε δεν υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης των γεννητικών οργάνων από στοματικό. Στατιστικά ο κίνδυνος μετάδοσης από ενεργό ιό στο στόμα στα γεννητικά όργανα με στοματικό είναι μικρός αλλά από τη στιγμή που είναι υπαρκτός τον αναφέρουμε για να μπορεί ο καθένας ν' αποφασίσει τι κάνει σε αντίστοιχες περιπτώσεις.

Για λίγο περισσότερες πληροφορίες και πολύ εγκυρότερες ρίξτε μιά ματιά στο
 

Επισκέπτης
τον έδινε για +60€ προ κρίσης...τώρα μάλλον έχει ρίξει τις απαιτήσεις της :grin:

την Έμυ την ξεκώλιασα τελικά τη Κυριακή το μεσημέρι...έχει πολύ στενό κώλο και τον χρεώνει +50€...με λίγο περισσότερο παζάρι μπορεί να έπεφτα και στα +40€ ;)
 

Επισκέπτης


μεσημεριανή επίσκεψη στο ίδρυμα...πήρα Λίζα :pipa1: :fuck1: :rockon: πολύ καλή και έμπειρη στο άθλημα αν και νεαρή σχετικά στη ηλικία.
 

Επισκέπτης


επίσκεψη μεσημέρι Σαββάτου...πήρα τη καινούρια Ρουμάνα με το Ρώσικο όνομα Λαρίσα. Αν και το μαγαζί δεν φημίζεται για τις επιδόσεις των κοπελιών στο μασάζ, η συγκεκριμένη είναι φανταστική στο μασάζ και από ότι μου είπε έχει τελειώσει και σχολή στη χώρα της. Συνάδελφοι να τη δοκιμάσετε.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


Άννα Μαρία ταλέντο εκ Ρουμανίας με πιασίματα και κωλάρα που άνετα μπορεί να πρωταγωνιστήσει σε ταινία του Σειρηνάκη! :rockon: :rockon: :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom