Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
κατα τις 5.30 πετυχα συναγωνιστη στο ασανσερ, μας ανοιξαν την πορτα....και εφευγε βιαστικα ενας αλλος πατριωτης :cheesy:, η κοεπλιά μας ειπε οτι ειναι φουλ και εχουν πελατη μεχρι και στο σαλονακι :2funny:εμενα μου ειπε να παω σε κανα 10λεπτο, το αλλο το παιδι το κρατησε....μαλλον ηταν πελατης απο αλλου και τον ηξερε, γιατι οπως μου ειπε το παιδι πρωτη φορα πηγαινε στο Φ4
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
κατα τις 5.30 πετυχα συναγωνιστη στο ασανσερ, μας ανοιξαν την πορτα....και εφευγε βιαστικα ενας αλλος πατριωτης :cheesy:, η κοεπλιά μας ειπε οτι ειναι φουλ και εχουν πελατη μεχρι και στο σαλονακι :2funny:εμενα μου ειπε να παω σε κανα 10λεπτο, το αλλο το παιδι το κρατησε....μαλλον ηταν πελατης απο αλλου και τον ηξερε, γιατι οπως μου ειπε το παιδι πρωτη φορα πηγαινε στο Φ4

Και τι έκανες; Επέστρεψες μετά το δεκάλεπτο; Για ρίξε ενημέρωση.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε μαγκες αυτη η θεοδωρα ολο τα ιδια φοραει... μαυρο φορεμα...
βρωμιαρΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε μαγκες αυτη η θεοδωρα ολο τα ιδια φοραει... μαυρο φορεμα...
βρωμιαρΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
μην ξεχνας οτι και στην πορτα που ηταν σχεδον παντα φορουσε αυτο το μαυρο κολαν....χεχεχεχεχ!!!!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
το ειχα γραψει παλαιοτερα ως πουστονεο αλλα τοτε ολοι κραζανε

Οταν την πήρα καθαρή φαινόταν. Για να κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου, μπορεί ρε παιδιά να της αρέσουν τα συγκεκριμένα μαύρα ρούχα και να έχει συλλογή από πολλά ίδια.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
παντα το κολαν βαζει η ενα λουλουδατο φορεμα  :tits2:
 

lidi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια εσενα συναγωνηστη που σου ειπαν να πασ στο δεκαλεπτο μπορει να στο ειπαν διοτι επεφταν μαχαιρια μεταξυ νταβατζηδων (αλβανοι) και κοριτσιων οι οποιεσ και αυτεσ ειναι αλβανιδεσ διοτι και εγω οταν πηγα τελευταια φορα ημουν μαρτυρασ ενοσ τετοιου περιστατικου. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αφηστε τον ανταγωνισμο σας εξω απο αυτο το σαιτ. όσο μπορειτε βεβαια.. :tooth:

υ.γ. ωραιο μειλ σε .ru εχεις..
 

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια εσενα συναγωνηστη που σου ειπαν να πασ στο δεκαλεπτο μπορει να στο ειπαν διοτι επεφταν μαχαιρια μεταξυ νταβατζηδων (αλβανοι) και κοριτσιων οι οποιεσ και αυτεσ ειναι αλβανιδεσ διοτι και εγω οταν πηγα τελευταια φορα ημουν μαρτυρασ ενοσ τετοιου περιστατικου. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3:

Kαι το αλλο το παιδι γιατι το κρατησε? για ασπίδα? :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλησπερα παιδια εσενα συναγωνηστη που σου ειπαν να πασ στο δεκαλεπτο μπορει να στο ειπαν διοτι επεφταν μαχαιρια μεταξυ νταβατζηδων (αλβανοι) και κοριτσιων οι οποιεσ και αυτεσ ειναι αλβανιδεσ διοτι και εγω οταν πηγα τελευταια φορα ημουν μαρτυρασ ενοσ τετοιου περιστατικου. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3:
να πατε στο "αποριες-αποψεις" να τα πειτε αυτα
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Oχι, αλλα θα περασω μεσα στη βδομαδα μια βολτα.

Περιεργο δεν ηταν το σκηνικο. Μας ειπε οτι ειχε πελατη και στο σαλονακι, το παληκαρι οπως μου ειπε πηγαινε πρωτη φορα, αλλα μαλλον η καλησπερατζου τον ηξερε απο αλλο ιδρυμα :grin:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
17.108
Πόντοι
7.135
Πέρασα πριν από λίγο απο το ίδρυμα αλλά τα τεμάχια μέτρια Ενα κοντοπούτανο εξ Αλβανίας μου σύστησε για καλό η σεριφισσα  αλλά μέτριο το καρπούζι. Η θεοδώρα η μεγάλη ήταν απούσα...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Πέρασα και εγώ προ ημερών, δοκίμασα την Χριστίνα από Αλβανία. Ωραίο κοριτσάκι, ετών 18 όπως μου είπε και πολύ όμορφο σώμα. Το κακό είναι πως δεν το είχε... μασάζ-άπλωμα φύλου εντέλώς χάλια. Έχει πολλά να δώσει στο μέλλον αλλά είναι άγουρη ακόμα.
Το έκλαψα το 80άρι... πιο καλά θα περνούσα με την Νάνσυ που είναι μινιόν αλλά τα δίνει όλα...
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
αφηστε τον ανταγωνισμο σας εξω απο αυτο το σαιτ. όσο μπορειτε βεβαια.. :tooth:


οπαααααααα  παπα , χαθηκες τωρα ,  εσυ μην μιλας για ανταγωνισμο  , αλλα εργαφες πρην μερικες εβδομαδες  ;)  , μην κανεις κολοτουμπα τωρα  :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom