Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 202K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαλακισμενες αποροιες
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
περασε κανεις τωρα τελευταια...ποιο ειναι το ροστερ ξερουμε?......
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
περασε κανεις τωρα τελευταια...ποιο ειναι το ροστερ ξερουμε?......

πλακα μας κανεις τωρα  :think: , κανεις δεν παταει εκει  :booty:  , εαν δεν φυγει το '' κοριτσι'' μας  :rockon:  δυσκολα θα ξαναπανε η πελατες . . . .
 

petros 333555

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
γιατι ρε παιδια τι εχει ιδρυμα΄? ελεγα να περασω μια βολτα σημερα. αν ξερει καποιος κατι .να μη παμε κ την πατισωμε
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
γιατι ρε παιδια τι εχει ιδρυμα΄? ελεγα να περασω μια βολτα σημερα. αν ξερει καποιος κατι .να μη παμε κ την πατισωμε

ελα μου ντε  :rolleyes:  , τι εχει το ιδρυμα  ?  :think: 


  διαβασε τις τελευταιες δυο σελιδες και θα καταλαβεις  ;)


εαν παλι δεν καταλαβεις  :tickedoff:  , πηγαινε , παρε μια κοπελια , πηγαινε να κανεις το μπανακι σου , και οταν γυρισης απο το μπανιο , κοιταξε τις τζεπες απο το παντελονη σου . . .  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:




:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:



 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
εαν παλι δεν καταλαβεις  :tickedoff:  , πηγαινε , παρε μια κοπελια , πηγαινε να κανεις το μπανακι σου , και οταν γυρισης απο το μπανιο , κοιταξε τις τζεπες απο το παντελονη σου . . .  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
το πορτοφολακι παντα παραμασχαλα μαζι μου στο μπανιο κι αστες να σκαλιζουνε και το σωβρακο. κινητο μενει παντα στο αμαξι. παλια αφηνα και το πορτοφολι στο αμαξι και επαιρνα το 80ρι μονο αλλα τελικα καλα ειναι να εχεις τουλαχιστον την ταυτοτητουλα σου μαζι για ευνοητους λογους...  :rolleyes: :rolleyes:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
το πορτοφολακι παντα παραμασχαλα μαζι μου στο μπανιο κι αστες να σκαλιζουνε και το σωβρακο. κινητο μενει παντα στο αμαξι. παλια αφηνα και το πορτοφολι στο αμαξι και επαιρνα το 80ρι μονο αλλα τελικα καλα ειναι να εχεις τουλαχιστον την ταυτοτητουλα σου μαζι για ευνοητους λογους...  :rolleyes: :rolleyes:

Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τους έγκριτους συναδέλφους, εγώ τέτοιες προφυλάξεις στο εν λόγω ίδρυμα ποτέ δεν έχω πάρει και χρήματα ή κάτι άλλο ποτέ δεν έχασα (πέρα βέβαια από όσα έδωσα για τις παρεχόμενες υπηρεσίες). Βέβαια, από την άλλη μεριά αν είναι να συμβεί μια στραβή, μια φορά θα συμβεί.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τους έγκριτους συναδέλφους, εγώ τέτοιες προφυλάξεις στο εν λόγω ίδρυμα ποτέ δεν έχω πάρει και χρήματα ή κάτι άλλο ποτέ δεν έχασα (πέρα βέβαια από όσα έδωσα για τις παρεχόμενες υπηρεσίες). Βέβαια, από την άλλη μεριά αν είναι να συμβεί μια στραβή, μια φορά θα συμβεί.
δεκτον.
απλά προσέχουμε για να έχουμε. τιποτα παραπανω και κανενος ειδους υπαινιγμος για κανεναν
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
και γιατι δεν πατε κατευθειαν στο δωματιο με την ντουζιερα...?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
και γιατι δεν πατε κατευθειαν στο δωματιο με την ντουζιερα...?
μιλαμε γενικα τωρα, οχι για το συγκεκριμενο. και οπως ξερεις δωματια με ντουζιερα μεσα δεν διατιθενται παντου και όπου εχουν, δεν ξερεις αν θα ειναι και διαθεσιμα
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς να θέλω να αμφισβητήσω τους έγκριτους συναδέλφους, εγώ τέτοιες προφυλάξεις στο εν λόγω ίδρυμα ποτέ δεν έχω πάρει και χρήματα ή κάτι άλλο ποτέ δεν έχασα (πέρα βέβαια από όσα έδωσα για τις παρεχόμενες υπηρεσίες). Βέβαια, από την άλλη μεριά αν είναι να συμβεί μια στραβή, μια φορά θα συμβεί.

παλια , επι εποχη θοδωρας , δεν ειχαμε προβλημα , και το συμβαν αυτο εγινε σε αλλο μαγαζι , αλλα με τιν σεριφισα που ειναι τωρα στιν φραντζι , με το μαγαζι δεν εχουμε κανενα προβλιμα , αλλα . . . .
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καντε ενιαιο το μπανιο με το δωματιο ξερετε δεξια και αριστερα...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
περασε ο κολλητος απο δω σημερα μαγκες οσοι ηθελε να κανει απο πολυ καιρο test drive με θεωδωρα,την εχει ξεπατουρεψει απο τοτε που βγηκε απο την βιτρινα γενικα του την δινουν οι σεριφισες τωρα θελει να γαμησει τη καΙΝΟΥΡΓΙΑ τι βιτσια...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ρε σεις να ρωτησω κατι....η θεοδωρα(η milf),που βρισκετε τωρα,ξερουμε?......
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom