Νέα

Formula One

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο παγκόσμιος πρωταθλητής του 2018;

  • Lewis Hamilton (Mercedes)

    Ψήφοι: 68 40,5%
  • Valtteri Bottas (Mercedes)

    Ψήφοι: 7 4,2%
  • Sebastian Vettel (Ferrari)

    Ψήφοι: 57 33,9%
  • Kimi Raikkonen (Ferrari)

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • Daniel Ricciardo (RedBull- TAG Heuer)

    Ψήφοι: 3 1,8%
  • Max Verstappen (RedBull- TAG Heuer)

    Ψήφοι: 14 8,3%
  • Lance Stroll (Williams-Mercedes)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Sergey Sirotkin (Williams-Mercedes)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Sergio Perez(Force India-Mercedes)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Esteban Ocon (Force India-Mercedes)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Fernando Alonso (McLaren-Renault)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Stoffel Vandoorne (McLaren-Renault)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Pierre Gasly (Toro Rosso-Honda)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Brendon Hartley (Toro Rosso-Honda)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Romain Grosjean (Haas- Ferrari)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Kevin Magnussen (Haas- Ferrari)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Nico Hulkenberg (Renault)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Carlos Sainz (Renault)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Marcus Ericsson (Sauber-Alfa Romeo)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Charles Leclerc (Sauber-Alfa Romeo)

    Ψήφοι: 3 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    168

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.685
Like
28.252
Πόντοι
5.006
Τυπε ο Μαξ είναι από άλλο πλανήτη, το λέμε καιρό δεν έχει ξαναυπαρξει τετοιος οδηγός τα τελευταία χρόνια.... Και ναι μεν φαίνεται να έχει πολύ καλό αυτοκίνητο, στις αρχές τουλάχιστον ήταν όσο ίσως και αργότερο από τη Φερράρι, αλλά εκεί που φαίνεται η κλάση του είναι όταν αυτός ξεκινάει δέκατος και κερδίζει και ο Πέρεθ χάνεται κάπου στη μέση. Επί παντοκρατορίας Μερσεντές, το αυτοκίνητο ήταν τόσο πιο γρήγορο από τον ανταγωνισμό που οι οδηγοί της έκαναν σε κάθε αγώνα σχεδόν 1-2. Αυτό με τη ρενμπουλ δεν συμβαίνει, ιδίως περισυ.

Οι οπαδοί της Φερράρι πρέπει να πάνε να μπουκαρουν στο μαρανελο και να τραμπουκισουν τον Μπινοτο και τους μαλακες του πιτ γουωλ , δλδ εγώ που δεν είμαι φαν και μουρχεται να σπάσω την τηλεόραση με τις μαλακίες τους κάπου μπάστα δλδ...

Τέλος να σημειώσω και θυμηθείτε το πως ο τσαμπουκας του Λεκλερκ έσπασε , δεν έχει την καρδιά του λιονταριού που χρειαζεται ένας πρωταθλητής πια... αν δεν τον φιαξουν πάλι οι ψυχολόγοι του, έχει καεί ήδη...
Σωστός.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.333
Like
9.417
Πόντοι
2.306
Συγχαρητήρια στους μακαρονάδες. Ιταλικό μεγαλείο.

Λουλου έφαγε μια πουτσα σήμερα και μάλιστα από το γίγαντα Αλονζο να τσούζει το μαύρο κωλαρακι της και να έχει γίνει ΚΟΚΚΙΝΟ από τη φάπα που έχει φάει φέτος.

Γιος σουμαχερ ας πάει να δουλέψει για ντελίβερι καλύτερα, έχω ένα γνωστό σουβλατζη
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Συγχαρητήρια στους μακαρονάδες. Ιταλικό μεγαλείο.

Λουλου έφαγε μια πουτσα σήμερα και μάλιστα από το γίγαντα Αλονζο να τσούζει το μαύρο κωλαρακι της και να έχει γίνει ΚΟΚΚΙΝΟ από τη φάπα που έχει φάει φέτος.

Γιος σουμαχερ ας πάει να δουλέψει για ντελίβερι καλύτερα, έχω ένα γνωστό σουβλατζη
Tυπε τα είπε όπως έχουν, την ξεφτιλισε τη μοσχαναθρεμενη

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
183
Like
43.796
Πόντοι
21.896
Eτοιμο το εργαλείο για του χρονου
IMG_20220828_184055.jpg
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Οποιος μου βρει τις ομοιοτητες τον κερναω μια πριβεδια!!!!

FbQEuHsXkAEgPPE
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
ή οτι και οι δυο ειναι για τα μπαζα!!!
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Όσο και να μην μου αρέσει αυτό που λέω και μπορεί να θεωρηθεί ιεροσυλία ο Verstappen θυμίζει M.Schumacher..νικουσε με υποδιαιστερο μονοθέσιο και όταν οδήγησε πρώτη φορά μονοθεσιο -νικητη όλοι τρώγανε τη σκόνη του...κάτι που ο στυλιστας Χάμιλτον το έκανε μόνο όταν η Μερσεντες έφτιαχνε το καλύτερο μονοθεσιο
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.685
Like
28.252
Πόντοι
5.006
Μαξ Φερστάπεν ήταν ο νικητής των κατατακτηρίων δοκιμών και με χρόνο 1:10.342 θα εκκινήσει από την πρώτη σχάρα στον αγώνα της Κυριακής στο GP της Ολλανδίας. Δεύτερος ο Λεκλέρ, τρίτος ο Σάινθ. :alivedick: :alivedick:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Αν δεν φυγουν αυγα και κορνεδες το αλλο ΣΚ εγω θα βγω στνην Ομονοια με στριγκο να κανω προγραμμα. Η Φερραρι εκανε πιτ στοπ στον Σαινθ και εκαναν 12sec γιατι ειχαν ξεχασει να φερουν τον πισω τροχο. Στο επομενο πιτ στοπ μαλλον θα κατεβαινουν και ο Σαινθ και ο Σαρλ για να βοηθανε λιγακι την ομαδα να κανει πιο γρηγορα. Βασιλελο μπανανα!!!!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.333
Like
9.417
Πόντοι
2.306
Μπινοτο παραιτήσου μαλακα.

Όσο για τις αλλαγές κανονισμών μια χαρά βόλεψαν το κωλαρακι της Λουλου(βλέπω καλά έχει το ουράνιο τόξο των γκει στο κράνος ;)
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.333
Like
9.417
Πόντοι
2.306
Ο δε Ρικιαρντο αποτυχία με πόδια
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Τύποι, από τη μια χαίρομαι που ο ΜΑΞ γαμησε ατσάλι τα τους πάντες όλο το τριημερο, από την άλλη είμαι έξαλλος με τους μαλακες της Φεράρι που κατάφεραν και γαμησαν πάλι τον αγώνα τους και έχασαν μια δεύτερη θέση αλλά κατέστρεψαν κυριολεκτικά τον σαινθ. Δλδ δεν είναι κατάσταση σε κάθε αγώνα να δίνουν ρεσιτάλ πρωτότυπης μαλακιας και κάθε φορά να σκέφτονται πιο ευφάνταστους τρόπους να γαμάνε τις προσπάθειες των οδηγών τους….

Κάρμα για τη σιχαμένη λουλου που έκανε σα χαμένη παρθένα όταν τον πέρασε στα ίσια ο ρασσελ βρίζοντας τους μηχανικούς τους οποίους πριν μερικούς γύρους επαινούσε… επίσης φαίνεται καθαρά ποσο ευνόησαν οι νέοι κανονισμοί τη μερσεντές η οποία ξαφνικά έγινε ανταγωνιστική. Ντροπή στη ΦΙΑ
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.333
Like
9.417
Πόντοι
2.306
Τύποι, από τη μια χαίρομαι που ο ΜΑΞ γαμησε ατσάλι τα τους πάντες όλο το τριημερο, από την άλλη είμαι έξαλλος με τους μαλακες της Φεράρι που κατάφεραν και γαμησαν πάλι τον αγώνα τους και έχασαν μια δεύτερη θέση αλλά κατέστρεψαν κυριολεκτικά τον σαινθ. Δλδ δεν είναι κατάσταση σε κάθε αγώνα να δίνουν ρεσιτάλ πρωτότυπης μαλακιας και κάθε φορά να σκέφτονται πιο ευφάνταστους τρόπους να γαμάνε τις προσπάθειες των οδηγών τους….

Κάρμα για τη σιχαμένη λουλου που έκανε σα χαμένη παρθένα όταν τον πέρασε στα ίσια ο ρασσελ βρίζοντας τους μηχανικούς τους οποίους πριν μερικούς γύρους επαινούσε… επίσης φαίνεται καθαρά ποσο ευνόησαν οι νέοι κανονισμοί τη μερσεντές η οποία ξαφνικά έγινε ανταγωνιστική. Ντροπή στη ΦΙΑ
Η ΦΙΑ και οι αμερικανοί που τρέχουν τη φορμουλα εχουν βαλθεί να μας χαρίσουν τον πρώτο ομοφυλόφιλο ρεκορντμαν για αυτό σπρώχνουν τη Μερσεντές
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Είστε βλαμμένοι κ οι 2?τι ρωτάω κ εγώ. 2 αγώνες έγιναν μετά τις αλλαγές σπα κ ολλανδία. Πιο ευνοημένη ομάδα με τις αλλαγές είναι ξεκάθαρα η red bull. 1 δευτερόλεπτο διαφορά έχει πλέον.
 

Agios Gypaetos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
37
Like
25
Πόντοι
0
Βγαίνει ο μαλάκας ο Wolff και λέει ότι η εγκατάλειψη του Tsunoda ήταν εσκεμμένη για να μην πάρει νίκη ο Χάμιλτον!Τί ακούω θεέ μου!?!?!Σαν να βλέπω ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου!Όταν δεν νικάει η λουλου όλα τα υπόλοιπα είναι στημένα!Έχουμε τα προβλήματά μας με τον κλόουν τον Binoto,ακούμε και τις μαλακίες του Γερμανού για στημένα!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.685
Like
28.252
Πόντοι
5.006

Άρχοντας στη Μόντσα ο τρομερός Φερστάπεν!​

Με μια ακόμα εντυπωσιακή εμφάνιση, ο Μαξ Φερστάπεν, αν και ξεκίνησε από την έβδομη θέση, πανηγύρισε τη νίκη στο Grand Prix της Μόντσα, μέσα στο «σπίτι» της Ferrari! :alivedick:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom