Νέα

Strip Clubs και ποιότητα ποτών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antony777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 803
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
A

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
734
Κριτικές
1
Like
1.384
Πόντοι
206
[
Ρε φίλε πραγματικά είσαι εκτός τόπου και χρόνου. Αυτό τι το γράφεις? Φιλανθρωπικό ίδρυμα είναι?
Ας το ξαναγράψω λοιπόν. Στο kinky που λες για παράδειγμα (όχι ότι δεν ισχύει σε άλλα), για να αράξεις καναπέ Παρασκευή/Σάββατο πρέπει να σε ξέρουν ότι χαλάς. Πολλά. Μπορείς να έχεις κάνει κράτηση (για μπουκάλι φυσικά!). Και καθημερινή να πας δηλαδή, πάλι σε τραπεζάκι ή στο μπαρ θα σε πετάξουν αν δε σε ξέρουν (το πιο πιθανό). Αυτά για το που θα κάτσεις
Εσύ όπου και στο πούτσο να κάτσεις και στο πάτωμα ακόμα, θα πάρεις πχ τη μπύρα σου και όποια γκόμενα δεις που γουστάρεις και αράζει/είναι ελεύθερη, θα πεις στο τύπο να σου τη φέρει γιατί θέλεις να της βάλεις ποτά και να χαλάσεις λεφτά για πάρτη της. Θα στη φέρει! Οι γκόμενες μπορεί να σε γράφουν στο μουνί τους και από μόνες τους να μην έρθουν, αλλά θα στη φέρει! Το πόσα χρήματα θα χαλάσεις εσύ για να πιεις δεν έχει καμία σχέση με το πόσα θα χαλάσεις στο μαγαζί!
Πάμε πάλι λοιπόν. Αν τους κάνεις να καταλάβουν ότι είσαι διατεθημένος να ξοδέψεις, και νερό να πάρεις δεν έχει καμία σημασία!
Το έχουμε?
Μήπως με το μπουκάλι αγοράζεις περισσότερο χρόνο; Και γιατί οι καλλονές οι περισσότερες είναι εξαφανισμένες με τις ώρες σε καναπέδες ρεζερβαρισμενους; Έλα τώρα απλό είναι, λες και είμαι κανένα μαγρεβινικο βαπορακι, να κερνάω τριανταπενταρια ευρώ σε όλα τα κορίτσια καμίας χαμοκελας στριπ στον Κεραμεικό. Χάλια νοοτροπία για μένα. Γκόμενες επιπέδου Αλκατράζ δεν ξέρω αν τις κλείνεις με κερασματακια. Τώρα στις Μούσες ή στο Athens ή αλλού μπορεί. Πάντως τα μαγαζιά είναι χωρισμένα σε ζώνες. Τόσα χρόνια το βλέπω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
655
Like
1.105
Πόντοι
206
[
Μήπως με το μπουκάλι αγοράζεις περισσότερο χρόνο; Και γιατί οι καλλονές οι περισσότερες είναι εξαφανισμένες με τις ώρες σε καναπέδες ρεζερβαρισμενους; Έλα τώρα απλό είναι, λες και είμαι κανένα μαγρεβινικο βαπορακι, να κερνάω τριανταπενταρια ευρώ σε όλα τα κορίτσια καμίας χαμοκελάς στριπ στον Κεραμεικό. Χαλιά νοοτροπία.
Με το μπουκάλι το δικό σου δεν αγοράζεις χρόνο για τις τάνες! Eκτός αν έχεις κάνει συμφωνία να την έχεις καβατζάρει με τις ώρες και να πίνει η γκόμενα από το μπουκάλι σου, σε ιδιαίτερες περιπτώσεις (λόγω αλκοόλ), και πάντα φυσικά με αντίστοιχο αντίτιμο το οποίο είναι ξεχωριστό από το κόστος της φιάλης προφανώς. Μήπως είναι εκεί γιατί πληρώνουν οι "χορηγοί"? Δηλαδή τι περιμένεις? Με τις "καλλονές" εσύ τι θέλεις? Να αράξουν μαζί σου γιατί σε αγαπάνε? Εσύ να ξοδέψεις για "κεράσματα" όσα χρήματα θέλεις. Σεβαστό. Δε θα κάνω εγώ κουμάντο στη τσέπη σου. Εγώ απλός εξηγώ πως έχει η κατάσταση. Η χάλια νοοτροπία ποια είναι? Σε STRIP CLUB
 

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
46
Like
5.513
Πόντοι
5.646
Σκέτη μπυρα μόνο στα στριπ
Δεν είναι για κάτι άλλο
 
OP
OP
A

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
734
Κριτικές
1
Like
1.384
Πόντοι
206
[
Μήπως με το μπουκάλι αγοράζεις περισσότερο χρόνο; Και γιατί οι καλλονές οι περισσότερες είναι εξαφανισμένες με τις ώρες σε καναπέδες ρεζερβαρισμενους; Έλα τώρα απλό είναι, λες και είμαι κανένα μαγρεβινικο βαπορακι, να κερνάω τριανταπενταρια ευρώ σε όλα τα κορίτσια καμίας χαμοκελας στριπ στον Κεραμεικό. Χάλια νοοτροπία για μένα. Γκόμενες επιπέδου Αλκατράζ δεν ξέρω αν τις κλείνεις με κερασματακια. Τώρα στις Μούσες ή στο Athens ή αλλού μπορεί. Πάντως τα μαγαζιά είναι χωρισμένα σε ζώνες. Τόσα χρόνια το βλέπω.

Με το μπουκάλι το δικό σου δεν αγοράζεις χρόνο για τις τάνες! Eκτός αν έχεις κάνει συμφωνία να την έχεις καβατζάρει με τις ώρες και να πίνει η γκόμενα από το μπουκάλι σου, σε ιδιαίτερες περιπτώσεις (λόγω αλκοόλ), και πάντα φυσικά με αντίστοιχο αντίτιμο το οποίο είναι ξεχωριστό από το κόστος της φιάλης προφανώς. Μήπως είναι εκεί γιατί πληρώνουν οι "χορηγοί"? Δηλαδή τι περιμένεις? Με τις "καλλονές" εσύ τι θέλεις? Να αράξουν μαζί σου γιατί σε αγαπάνε? Εσύ να ξοδέψεις για "κεράσματα" όσα χρήματα θέλεις. Σεβαστό. Δε θα κάνω εγώ κουμάντο στη τσέπη σου. Εγώ απλός εξηγώ πως έχει η κατάσταση. Η χάλια νοοτροπία ποια είναι? Σε STRIP CLUB
Τίποτα. Ρεζερβαρισμα τηλεφωνικά και μετά άλλα 250 και κυρίως Τρίτη, Τετάρτη ή Πέμπτη που υπάρχει άφθονο πεδίο για δράση. Απλό είναι. Να μην χάνουμε χρόνο με τα εύκολα κάνοντας τα δύσκολα. Υπάρχει ταρίφα.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
207
Πόντοι
0
Εγώ ποτέ δεν καταλάβαινα την νοοτροπία / στόχο πίσω από το κέρασμα ποτών στις στριπερ.
Γιατί να έχει κανείς την ανάγκη να πιάσει κουβέντα μαζί της ;
Γιατί να έχει την ανάγκη να την έχει δίπλα του να κάθεται σαν το σκιάχτρο ;
Άσε που οι πιο πολλές κοπέλες δεν έχουν κάτι να πουν και είναι και λογικό γιατί είναι με έναν άγνωστο που τον βλέπουν σαν πελάτη .
Εγώ προσωπικά δεν έχω κεράσει ποτέ ποτό σε στριπερ και ούτε πρόκειται ( θέλω να πιστεύω) γιατί δεν βρίσκω το νόημα , απλά πάω κατευθείαν για χορό , για ποιο λόγο να της πιάσω την κουβέντα ;
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
655
Like
1.105
Πόντοι
206
Εγώ ποτέ δεν καταλάβαινα την νοοτροπία / στόχο πίσω από το κέρασμα ποτών στις στριπερ.
Γιατί να έχει κανείς την ανάγκη να πιάσει κουβέντα μαζί της ;
Γιατί να έχει την ανάγκη να την έχει δίπλα του να κάθεται σαν το σκιάχτρο ;
Άσε που οι πιο πολλές κοπέλες δεν έχουν κάτι να πουν και είναι και λογικό γιατί είναι με έναν άγνωστο που τον βλέπουν σαν πελάτη .
Εγώ προσωπικά δεν έχω κεράσει ποτέ ποτό σε στριπερ και ούτε πρόκειται ( θέλω να πιστεύω) γιατί δεν βρίσκω το νόημα , απλά πάω κατευθείαν για χορό , για ποιο λόγο να της πιάσω την κουβέντα ;
Ένας λόγος είναι αν θέλεις κάποια να τη καυλαντίσεις και να κανονίσετε εκτός club φάσεις. Επίσης, βλέπεις κάποια που σου αρέσει για πρώτη φορά και θέλεις να τη γαμήσεις μέσα. Βάζεις κάνα ποτό πχ ώστε να δεις τι παίζει κλπ.
Υπάρχουν και άλλοι λόγοι. Εσύ που πας απλά κατευθείαν για χορό καλά κάνεις, αφού αυτό θέλεις
 
OP
OP
A

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
734
Κριτικές
1
Like
1.384
Πόντοι
206
Εγώ ποτέ δεν καταλάβαινα την νοοτροπία / στόχο πίσω από το κέρασμα ποτών στις στριπερ.
Γιατί να έχει κανείς την ανάγκη να πιάσει κουβέντα μαζί της ;
Γιατί να έχει την ανάγκη να την έχει δίπλα του να κάθεται σαν το σκιάχτρο ;
ΜΆσε που οι πιο πολλές κοπέλες δεν έχουν κάτι να πουν και είναι και λογικό γιατί είναι με έναν άγνωστο που τον βλέπουν σαν πελάτη .
Εγώ προσωπικά δεν έχω κεράσει ποτέ ποτό σε στριπερ και ούτε πρόκειται ( θέλω να πιστεύω) γιατί δεν βρίσκω το νόημα , απλά πάω κατευθείαν για χορό , για ποιο λόγο να της πιάσω την κουβέντα ;
Το στριπτιζάδικο είναι και bar. Πρέπει να δουλέψει και το bar. Tα bars γενικά -οχι μόνο τα strip bars- είναι για να πίνουμε, να ακούμε μουσική , να ερχόμαστε στο κέφι. Αλλιώς υπάρχει και το ξενοδοχείο με τα callgirls. Τώρα αν πας φερ' ειπείν στο GQ ή στο Queens of the north την βγάζεις χωρίς κέρασμα, αλλού όμως και για πιο χοντρό παιχνίδι πρέπει να ανοίξεις λίγο το χέρι σου. Υπάρχουν τα πάντα στην Αθήνα και με κεράσματα και χωρίς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.303
Πόντοι
1.446
Εγώ ποτέ δεν καταλάβαινα την νοοτροπία / στόχο πίσω από το κέρασμα ποτών στις στριπερ.
Γιατί να έχει κανείς την ανάγκη να πιάσει κουβέντα μαζί της ;
Γιατί να έχει την ανάγκη να την έχει δίπλα του να κάθεται σαν το σκιάχτρο ;
Άσε που οι πιο πολλές κοπέλες δεν έχουν κάτι να πουν και είναι και λογικό γιατί είναι με έναν άγνωστο που τον βλέπουν σαν πελάτη .
Εγώ προσωπικά δεν έχω κεράσει ποτέ ποτό σε στριπερ και ούτε πρόκειται ( θέλω να πιστεύω) γιατί δεν βρίσκω το νόημα , απλά πάω κατευθείαν για χορό , για ποιο λόγο να της πιάσω την κουβέντα ;
Πολύ σωστά το στριπ πας για να πιασεις κωλους όχι κουβεντες
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
207
Πόντοι
0
Ένας λόγος είναι αν θέλεις κάποια να τη καυλαντίσεις και να κανονίσετε εκτός club φάσεις. Επίσης, βλέπεις κάποια που σου αρέσει για πρώτη φορά και θέλεις να τη γαμήσεις μέσα. Βάζεις κάνα ποτό πχ ώστε να δεις τι παίζει κλπ.
Υπάρχουν και άλλοι λόγοι. Εσύ που πας απλά κατευθείαν για χορό καλά κάνεις, αφού αυτό θέλεις
Το να κανονισεις εκτός κλαμπ φάσεις ( επι πληρωμή και πάλι , δεν μιλάω για βόλτα κλπ τότε ναι εκεί πρέπει να κάτσετε να μίλησετε ώρα με την κοπέλα να σε γνωρίσει ) είναι εύκολο , ύστερα από το πέρας του χορού πιάνοντας λίγο κουβέντα έχω καταφέρει δυο τρεις φορές να αποσπάω αριθμό τηλεφώνου ή ινσταγκραμ. Όπως και να έχει όπως περνάει καλά ο καθένας προφανώς !
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
608
Κριτικές
28
Like
3.235
Πόντοι
2.596
Και αν θέλεις να έρθει μια θεογκομενα στο τραπέζι σου τότε τι κάνεις; Αγοράζεις μπύρα; Τα strip έχουν συγκεκριμένο τρόπο λειτουργίας διαχρονικά. Μπορεί τα λιγότερο επισφαλή να είναι το κινκυ και το caissa, όσο για το Alcatraz δεν μου αρέσει το κοινό και οι πολλοί άντρες που χορεύουν . Ίσως και στα βόρεια προάστια να περπατάνε καλούτσικα τα πράγματα. Μιλάμε πάντα για μπουκάλι και όχι για ποτό σε ποτήρι βέβαια.
μιλαμε για το τι πινουμε εμεις οχι η γκομενα. εσυ απλα την κερνας και εκεινη παιρνει οτι θελει, συνηθως ειναι απλο νερο βεβαια αλλα κλαιν.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
608
Κριτικές
28
Like
3.235
Πόντοι
2.596
[
Μήπως με το μπουκάλι αγοράζεις περισσότερο χρόνο; Και γιατί οι καλλονές οι περισσότερες είναι εξαφανισμένες με τις ώρες σε καναπέδες ρεζερβαρισμενους; Έλα τώρα απλό είναι, λες και είμαι κανένα μαγρεβινικο βαπορακι, να κερνάω τριανταπενταρια ευρώ σε όλα τα κορίτσια καμίας χαμοκελας στριπ στον Κεραμεικό. Χάλια νοοτροπία για μένα. Γκόμενες επιπέδου Αλκατράζ δεν ξέρω αν τις κλείνεις με κερασματακια. Τώρα στις Μούσες ή στο Athens ή αλλού μπορεί. Πάντως τα μαγαζιά είναι χωρισμένα σε ζώνες. Τόσα χρόνια το βλέπω.
με το μπουκαλι μαζευονται γιατι μυριζονται χρημα οπως ο κανει ο καρχαριας με το αιμα! αρα αν εχεις σκοπο να κερασεις 3-4 ποτα, παρε καλυτερα μπουκαλι. πιεις δεν πιεις απ αυτο κλαιν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom