Νέα

Formula One

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι θα είναι ο παγκόσμιος πρωταθλητής του 2018;

  • Lewis Hamilton (Mercedes)

    Ψήφοι: 68 40,5%
  • Valtteri Bottas (Mercedes)

    Ψήφοι: 7 4,2%
  • Sebastian Vettel (Ferrari)

    Ψήφοι: 57 33,9%
  • Kimi Raikkonen (Ferrari)

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • Daniel Ricciardo (RedBull- TAG Heuer)

    Ψήφοι: 3 1,8%
  • Max Verstappen (RedBull- TAG Heuer)

    Ψήφοι: 14 8,3%
  • Lance Stroll (Williams-Mercedes)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Sergey Sirotkin (Williams-Mercedes)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Sergio Perez(Force India-Mercedes)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Esteban Ocon (Force India-Mercedes)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Fernando Alonso (McLaren-Renault)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Stoffel Vandoorne (McLaren-Renault)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Pierre Gasly (Toro Rosso-Honda)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Brendon Hartley (Toro Rosso-Honda)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Romain Grosjean (Haas- Ferrari)

    Ψήφοι: 2 1,2%
  • Kevin Magnussen (Haas- Ferrari)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Nico Hulkenberg (Renault)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Carlos Sainz (Renault)

    Ψήφοι: 1 0,6%
  • Marcus Ericsson (Sauber-Alfa Romeo)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Charles Leclerc (Sauber-Alfa Romeo)

    Ψήφοι: 3 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    168

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Βλέπω μόνο σε διαφημίσεις από κάτι άλλο...αν δεν δω κάτι άλλο...
Πέρασες πουθενά;
Να κι ένας που το θυμήθηκε, ναι πέρασα πληροφορική Τρίπολης και έρχομαι με μεταγραφή Αθήνα, δόξα το Θεό τα κατάφερα, θα ξεκινήσω να παρακολουθώ μαθήματα στην σχολή στην Αθήνα και θα περιμένω μέχρι τον Γενάρη να γίνει και επίσημα η μεταγραφή, τέλος καλό όλα καλά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Να κι ένας που το θυμήθηκε, ναι πέρασα πληροφορική Τρίπολης και έρχομαι με μεταγραφή Αθήνα, δόξα το Θεό τα κατάφερα, θα ξεκινήσω να παρακολουθώ μαθήματα στην σχολή στην Αθήνα και θα περιμένω μέχρι τον Γενάρη να γίνει και επίσημα η μεταγραφή, τέλος καλό όλα καλά.
Δεν σε θυμήθηκε κανένας άλλος;Αιδοιομανεις όλοι...πρόσεξε μην γίνεις σαν και αυτούς.Την διαφορα μέσα στην μάζα την κάνουν ελάχιστοι η ακομα και ένας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Ετοιμάσου για τρέλες αγαμιες στην Τριπολιτσά....μόλις έρθεις στην έδρα σου θα αρχίσεις να παίζεις με καλές προ'υ'ποθεσεις.
Συγχαρητήρια και να προσέχεις...να είσαι έτοιμος για πέσιμο από αγοράκια!Παραδοσιακά η Πληροφορική δεν έχει πολλά κορίτσια...να το έχεις υπόψιν.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Δεν σε θυμήθηκε κανένας άλλος;Αιδοιομανεις όλοι...πρόσεξε μην γίνεις σαν και αυτούς.Την διαφορα μέσα στην μάζα την κάνουν ελάχιστοι η ακομα και ένας.
Εννοείται συνοπαδε εννοείται, εγώ πάντα προσπαθώ να ξεχωρίζω απ'τους άλλους και όταν κάτι που κάνουν δε μ'αρεσει δε θα το κάνω κι εγώ να το παίξω κάποιος
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ετοιμάσου για τρέλες αγαμιες στην Τριπολιτσά....μόλις έρθεις στην έδρα σου θα αρχίσεις να παίζεις με καλές προ'υ'ποθεσεις.
Συγχαρητήρια και να προσέχεις...να είσαι έτοιμος για πέσιμο από αγοράκια!Παραδοσιακά η Πληροφορική δεν έχει πολλά κορίτσια...να το έχεις υπόψιν.
Καλά οι πληροφορικες είναι αρχιδοκαμπος μου έχουν πει, και το χειρότερο είναι ότι και οι πληροφορικαριοι δεν κάνουν πολλές προσπάθειες, μένουν κάπως απομονωμένοι, τώρα να είναι και γκέι δε νομίζω τόσο χάλια. Εγώ δε θα είμαι μίζερος απομονωμένος εννοείται, ολόκληρη Αθήνα θα ψάχνω παντού, σε αλλά τμήματα, μπαράκια κλαμπς κλπ, ξέρεις τα γνωστά. Α επίσης δεν θα είμαι καθόλου Τρίπολη, Τρίπολη απλά θα κάνω ηλεκτρονικά την εγγραφή και μετά την αίτηση για μεταγραφή, οι φοιτητές του αντίστοιχου τμήματος στην Αθήνα είπαν ότι μπορώ να παρακολουθώ κανονικά διαλέξεις απ'τον Οκτώβρη σ'αυτους δεν υπάρχει θέμα. Οπότε από τώρα έχω αρχίσει να παίζω μπαλιτσα αλλά θα χρειαστώ κάποιες συμβουλές και απ'τα μέλη κάποια στιγμή σύντομα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Καλά οι πληροφορικες είναι αρχιδοκαμπος μου έχουν πει, και το χειρότερο είναι ότι και οι πληροφορικαριοι δεν κάνουν πολλές προσπάθειες, μένουν κάπως απομονωμένοι, τώρα να είναι και γκέι δε νομίζω τόσο χάλια. Εγώ δε θα είμαι μίζερος απομονωμένος εννοείται, ολόκληρη Αθήνα θα ψάχνω παντού, σε αλλά τμήματα, μπαράκια κλαμπς κλπ, ξέρεις τα γνωστά. Α επίσης δεν θα είμαι καθόλου Τρίπολη, Τρίπολη απλά θα κάνω ηλεκτρονικά την εγγραφή και μετά την αίτηση για μεταγραφή, οι φοιτητές του αντίστοιχου τμήματος στην Αθήνα είπαν ότι μπορώ να παρακολουθώ κανονικά διαλέξεις απ'τον Οκτώβρη σ'αυτους δεν υπάρχει θέμα. Οπότε από τώρα έχω αρχίσει να παίζω μπαλιτσα αλλά θα χρειαστώ κάποιες συμβουλές και απ'τα μέλη κάποια στιγμή σύντομα.
Mην τρως πρόλογο...αν δεν βγει η μεταγραφή θα σαπίσεις στην Τριπολιτσά.Ισως απαιτούνται κριτήρια που εσύ δεν πληροις( κοινωνικά,οικονομικά κτλ).
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Mην τρως πρόλογο...αν δεν βγει η μεταγραφή θα σαπίσεις στην Τριπολιτσά.Ισως απαιτούνται κριτήρια που εσύ δεν πληροις( κοινωνικά,οικονομικά κτλ).
Άσε θα τα κανονίσει ο πατέρας μου, ανάλογα τη περίπτωση τα κριτήρια είναι διαφορετικά. Προφανώς αφού κάνουμε την αίτηση ξέρουμε ότι έχω το δικαίωμα αλλιώς δε θα τη κάναμε. Αλλά πες 1% να μη γίνει, πάλι Αθήνα θα μείνω και θα κάνω του χρόνου το 10%.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.336
Κριτικές
62
Like
45.005
Πόντοι
9.297
Η ζωή είναι μπροστά σου...κι αν χάσεις κάνα χρόνο δεν τρέχει ποτατι..
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Καλά , γράφω πριν τελειώσει ο αγώνας καθώς οι παπάρες της Φερράρι κατάφεραν για μια ακόμη φορά να καταστρέψουν τον Λεκλερκ .... είναι δυνατόν με τα δύο ταχύτερα αυτοκίνητα στο γκριντ να καταφέρνουν να χάνουν τον αγώνα από αυτόν που ξεκίνησε δεκατος;

Εκπληκτική ομάδα η ρενμπουλ και πραγματικά καλύτερος οδηγός αυτή τη στιγμή ο Μαξ. Μόνο με θαύμα το χάνει φέτος

Η Μερσεντές μετά την αλλαγή κανονισμών , ανέβηκε θεαματικά. Πως να μη πάει το μυαλό μας ότι ήταν στημένο για να την ευνοήσουν;
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Βάζουν σκληρά στο Λεκλερκ για να αντέξει και καλά μέχρι το τέλος...δεν έχουν θερμοκρασία,τον περνάει από πάνω ο Βερσταπεν και μετά τον ξαναβάζουν με τα μαλακά γιατί κατάλαβαν τη μαλακια
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.685
Like
28.252
Πόντοι
5.006
Βάζουν σκληρά στο Λεκλερκ για να αντέξει και καλά μέχρι το τέλος...δεν έχουν θερμοκρασία,τον περνάει από πάνω ο Βερσταπεν και μετά τον ξαναβάζουν με τα μαλακά γιατί κατάλαβαν τη μαλακια
Ότι να ναι τυπε η Φερράρι
 

Msc917

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
232
Like
271
Πόντοι
21
Αυτά με το Τοντ δεν θα γίνονταν ποτέ...ποιος Μπινοτο μωρέεεε

Ο τύπος πετάει χαρταετό ...φτιάξανε το ταχύτερο μονοθέσιο και κάθε grand prix περιμένουμε τι μαλακια θα κάνει ο αφανομαλακας
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Τύποι σοβαρά, αν και υποστηρίζω Μαξ, έχω ξενερώσει απίστευτα με τη Φερράρι. Γιατί είναι η μόνη ομάδα που θα μπορούσε να ανταγωνιστεί τον Μαξ και να δούμε συναρπαστικούς αγώνες όπως στις αρχές πριν αρχίσουμε τις μαλακίες. Πραγματικά με τέτοια κραυγαλέα λάθη στη στρατηγική απορώ πως μένουν οι υπεύθυνοι στη θέση τους. Πραγματικά χάρισαν το πρωτάθλημα στη ρενμπουλ. Αν στους επόμενους αγώνες συνεχίσει και η θεαματική (και πολύ παράξενη) άνοδος της Μερσεντές, θα είναι η πρώτη φορά που η ομάδα με το καλύτερο μονοθέσιο και δύο πολύ καλούς οδηγούς η οποία θεωρείτο φαβορί για τον τίτλο, θα τερματίσει τρίτη!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Το θεμα ειναι ποια ειναι πλεον η 2η καλυτερη ομαδα ,η ανοδος της μερσεντες ειναι εντυπωσιακη και μαλλον λιγο υποπτη οπως ειπε και ο παρις ,αυτο το "δεν ξερουμε που βρισκουμε τους χρονους" ειναι σχεδον κωμικο.
Οταν δεν ξερεις τι σου γινεται τοτε πας χειροτερα οχι καλυτερα αν δεν με πιστευετε δειτε τα χαλια της φεραρι :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom