Νέα

Foot Fetish! Για αρρωστημένους με τα πόδια!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Scriptorian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Ετικέτες
    foot fetish
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εισαι ποδολαγνος?

  • Αρωστημενα

    Ψήφοι: 353 33,4%
  • Ναι

    Ψήφοι: 367 34,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 104 9,8%
  • Δεν με χαλαει να γλειφω ποδια

    Ψήφοι: 232 22,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.056

paixtaras123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν ναι καποια μπορω να σου πω με μοντελε εμφανιση αλλα δεν ξερω αν το κανει ακομα γιατι εχουν περασει μερικα χρονια....
ειτε μονο ποδια ειτε ολοκληρο προγραμμα που να εχει κ ποδια μεσα.. εχω αδυναμια ο ανθρωπος
 

Billaras87

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Καλημερα κ απο μενα. Σε 2 βδομαδες ερχομαι αθηνα κ θα θελα να μαθω ποια ομορφη κοπελα σε στουντιο εχει βρομοποδαρα. Προτιμω μεγαλα δαχτυλα,αλλα το βασικο για μενα ειναι η κοπελα να ειναι καυλιαρα κ να εχει βρομοποδαρα, πολυ δυνατη μυροδια, ποδαριλα στο φουλλ.
Ευχαριδτω πολυ
 

corab4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2017
Μηνύματα
589
Like
1.398
Πόντοι
206
Καλημερα κ απο μενα. Σε 2 βδομαδες ερχομαι αθηνα κ θα θελα να μαθω ποια ομορφη κοπελα σε στουντιο εχει βρομοποδαρα. Προτιμω μεγαλα δαχτυλα,αλλα το βασικο για μενα ειναι η κοπελα να ειναι καυλιαρα κ να εχει βρομοποδαρα, πολυ δυνατη μυροδια, ποδαριλα στο φουλλ.
Ευχαριδτω πολυ

Λεωφόρος Αθηνών 373 πολύ βρώμα
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Μάγκες γεια σας...πολύ καινούριος στο site..ψάχνω για κοπέλες για session με πατουσάκια από Αθήνα..έχω πολύ λίγες εμπειρίες κυρίως με Κάτια-Μισέλ..έχετε κάτι αξιόλογο να προτέινετε;;ευχαριστώ
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Μάγκες γεια σας...πολύ καινούριος στο site..ψάχνω για κοπέλες για session με πατουσάκια από Αθήνα..έχω πολύ λίγες εμπειρίες κυρίως με Κάτια-Μισέλ..έχετε κάτι αξιόλογο να προτέινετε;;ευχαριστώ

Τα πιο ωραία πατουσακια τα έχει μια Alyce Mayers κάπως έτσι είναι το όνομα της Facebook. Την είχα δει πριν 3 χρόνια δεν ξέρω καν αν ασχολείται ακόμα. Μη φανταστείς τίποτα wow από χαρακτήρα. Αλλά εμφανισιακά τα σπάει και έχει μαγικά πατουσακια για ατελείωτο γλύψιμο. Αν δεν σε ενδιαφέρει που είναι βαριεστημένη και το κάνει καθαρά για τα λεφτά πήγαινε αξίζει αλλιώς μακριά.
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ για το tip!!!δεν την βρήκα όμως με αυτό το όνομα..ίσως όπως λες έχει σταματήσει;;
 

xristopoulos_89

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2016
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ Αντώνη για την απάντηση, απλά θα  με ενδιαφέρε λίγο πιο amateur φάση για τέτοιες φάσεις...αν έχεις κάτι υπόψιν θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα!!
 

arpagas

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
Τι ωραια που ειναι οταν βλεπεις κατι μωρακια να επιζητουν να τους γλειψεις τα πατουσακια κ να τα βλεπεις να υπερκαυλωνουν...
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Πού θα βρούμε έντονα μυρωδάτα πόδια; Υπάρχει καμία που να φημίζεται για αυτό;
 

cocksucker81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Τα πόδια είναι το πιο σέξι μέλος της γυναίκας για μένα...
 

lar3

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Είμαι παθητικός υποτακτικός ποδολάτρης.
Ψάχνω για ανδρες που τους αρέσει να τους γλείφουν τα πόδια, ποδοπάτημα και ό,τι άλλο γουστάρουν :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom