Νέα

Foot Fetish! Για αρρωστημένους με τα πόδια!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Scriptorian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Ετικέτες
    foot fetish
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εισαι ποδολαγνος?

  • Αρωστημενα

    Ψήφοι: 353 33,4%
  • Ναι

    Ψήφοι: 367 34,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 104 9,8%
  • Δεν με χαλαει να γλειφω ποδια

    Ψήφοι: 232 22,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.056

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
tumblr_nitn5xvPAS1u73il8o1_500.gif
 

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Παράνοια και πόρωση, ποδαράκια με τρέλα
 

Σεξαποδώ

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2014
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ. Σαν «εραστής» του γυναικείου ποδιού καταθέτω και εγώ τα σέβη μου μαζί με ένα δωράκι...

Όλα τα gif της συλλογής μου μαζεμένα και νοικοκυρεμένα!  :lheel:

 

tanapou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
34
Like
821
Πόντοι
990
Καλησπέρα στην παρέα :lheel:
Σαν μέγας ποδολάγνος θα ήθελα και εγώ να παραθέσω τις καλύτερες εμπειρίες μου ποδομαλακιοπαιξίματος με CG.
Πολύ καλή η Vika95 με πεντακάθαρα ποδαράκια και αρκετά καλη ποδομαλακία.
Επίσης η Κατερίνα3 μπορώ να πω ότι είναι ακούραστη στο συγκεκριμένο άθλημα και ίσως να το ευχαριστίεται να παίζει με τα πόδια της :think: με μικρό μείον ότι η φτέρνα θέλει λίγο τρίψιμο.
Και τέλος ίσως τα πιο καυλωτικά πόδια να τα χει η Μαρίνα60 :cum: η οποια φορούσε και δαχτυλιδάκια στα δαχτυλάκια αλλά και πολύ ωραία βραχιόλια :kneel: ανεβάζοντας έτσι την καύλα στο κατακόρυφο.
Παρακαλώ συνάδελφοι όσοι γνωρίζετε Call Girl που γουστάρει και πάνω απόλα ξέρει να τον χειρίζεται με τα πόδια της να μου την γνωστοποιήσετε.
Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.
 

tanapou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
34
Like
821
Πόντοι
990
Καλησπέρα στην παρέα :hi:
Σαν μέγας ποδολάγνος θα ήθελα και εγώ να παραθέσω τις καλύτερες εμπειρίες μου ποδομαλακιοπαιξίματος με CG.
Πολύ καλή η Vika95 με πεντακάθαρα ποδαράκια και αρκετά καλη ποδομαλακία.
Επίσης η Κατερίνα3 μπορώ να πω ότι είναι ακούραστη στο συγκεκριμένο άθλημα και ίσως να το ευχαριστίεται να παίζει με τα πόδια της με μικρό μείον ότι η φτέρνα θέλει λίγο τρίψιμο.
Και τέλος ίσως τα πιο καυλωτικά πόδια να τα χει η Μαρίνα60  η οποια φορούσε και δαχτυλιδάκια στα δαχτυλάκια αλλά και πολύ ωραία βραχιόλια :kneel: ανεβάζοντας έτσι την καύλα στο κατακόρυφο.
Παρακαλώ συνάδελφοι όσοι γνωρίζετε Call Girl που γουστάρει και πάνω απόλα ξέρει να τον χειρίζεται με τα πόδια της να μου την γνωστοποιήσετε.
Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
συμφωνω για μαρινα60!!!
ακομα πολυ ωραια ποδια και δαχτυλακια εχει η αλμπινα απο μαμπα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
συναγωνιστες εχετε να προτείνετε καποια κοπελα σε μπουρδελο στουντιο να κανει καλη ποδολαγνεια και να χει ωραια ποδια?
 

altaiar88

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
οποιος θελει μασαζακι στις αντρικες ποδαρες του οχι μονο pm
 

Apro___

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει κατ'εμέ καλυτερο φετίχ απο αυτο να τα γλύφεις να πιπονεις τα δαχτυλάκια και στο τελος να σου την παιζουν......
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
19
Like
994
Πόντοι
311
Καλησπέρα στην παρέα :hi:
Σαν μέγας ποδολάγνος θα ήθελα και εγώ να παραθέσω τις καλύτερες εμπειρίες μου ποδομαλακιοπαιξίματος με CG.
Πολύ καλή η Vika95 με πεντακάθαρα ποδαράκια και αρκετά καλη ποδομαλακία.
Επίσης η Κατερίνα3 μπορώ να πω ότι είναι ακούραστη στο συγκεκριμένο άθλημα και ίσως να το ευχαριστίεται να παίζει με τα πόδια της με μικρό μείον ότι η φτέρνα θέλει λίγο τρίψιμο.
Και τέλος ίσως τα πιο καυλωτικά πόδια να τα χει η Μαρίνα60  η οποια φορούσε και δαχτυλιδάκια στα δαχτυλάκια αλλά και πολύ ωραία βραχιόλια :kneel: ανεβάζοντας έτσι την καύλα στο κατακόρυφο.
Παρακαλώ συνάδελφοι όσοι γνωρίζετε Call Girl που γουστάρει και πάνω απόλα ξέρει να τον χειρίζεται με τα πόδια της να μου την γνωστοποιήσετε.
Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.
Στρατηγέ μου σ ευχαριτούμε !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom