Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
παντως οποιος θελει να καμακωσει φιλιπ-πινεζα το καταλληλο μερος ειναι πλατεια κηφησιας πρωι
απο 7-9
μιλαμε γινεται χαμος
μια φορα ειχα παει για ματι και ηταν ενα κιτρινιαρικο σκετη καυλα :bigdick:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
παντως οποιος θελει να καμακωσει φιλιπ-πινεζα το καταλληλο μερος ειναι πλατεια κηφησιας πρωι
απο 7-9
μιλαμε γινεται χαμος
μια φορα ειχα παει για ματι και ηταν ενα κιτρινιαρικο σκετη καυλα :bigdick:
Ηλικιας τύπε?
Νομιζω καλη περιπτωση ειναι και την Κυριακή στο κεντρο της Αθηνας, κοντα στο οφθαλμιατρειο, που μαζευονται σε μια συγκεκριμενη εκκλησια.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ηλικιας τύπε?
Νομιζω καλη περιπτωση ειναι και την Κυριακή στο κεντρο της Αθηνας, κοντα στο οφθαλμιατρειο, που μαζευονται σε μια συγκεκριμενη εκκλησια.

Δουλεύουν οικιακές βοηθοί στα κυριλέ ΒΠ. Και κυρίως μένουν στις αρχές της Κηφησίας, Αμπελόκηπους, Ερυθρό, Ελληνορώσων. Για να πηγαίνουν εύκολα ΒΠ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Ηλικιας τύπε?
Νομιζω καλη περιπτωση ειναι και την Κυριακή στο κεντρο της Αθηνας, κοντα στο οφθαλμιατρειο, που μαζευονται σε μια συγκεκριμενη εκκλησια.
εχει απο μικρες μεχρι πουρά τυπε :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Έχω θητεύσει στο είδος δικέ μου  ;) :thumbsup:
σωστος δικε μου :rockon:
και εγω τα τελευταια χρονια εχω διαπιστωσει την υπεροχη των κιτρινιαρικων γυναικων στο θεμα του σεξ
περιμενω με αγωνια να σκασουν στο τριγωνο της αμαρτιας φιλιπ-πινεζακια :rockon:
να αλλαξουμε γιατι ολο απογονες του μαο πηδαμε :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
σωστος δικε μου :rockon:
και εγω τα τελευταια χρονια εχω διαπιστωσει την υπεροχη των κιτρινιαρικων γυναικων στο θεμα του σεξ
περιμενω με αγωνια να σκασουν στο τριγωνο της αμαρτιας φιλιπ-πινεζακια :rockon:
να αλλαξουμε γιατι ολο απογονες του μαο πηδαμε :grin:

Tύπε μου το μέλλον βρίσκεται στην κίτρινη φυλή . Και η ράτσα βελτιώνεται , οι νέες γενιές βγαίνουν σε καλύτερες βερσιον. Ολοένα βελτιώνονται, είναι και πολλές. 

Bέβαια ότι και να λέμε μία είναι η κορυφή με διαφορά

 

Συνημμένα

  • 481px-Coat_of_arms_of_Serbia.svg.png
    481px-Coat_of_arms_of_Serbia.svg.png
    285,6 KB · Εμφανίσεις: 62

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Πολύ καλή ανταπόκριση . Γενικά ένα σχόλιο .Οι ταγοί της Ελλάδας σε άγαστη συνεργασία με τους ξένους φίλους μας εργάζονται ασταμάτητα να γίνουμε Ινδοκίνα . Πάντως υπάρχει η πιθανότητα να μην μας θέλουν ούτε για πουτάνες .Για αυτό έχουμε μπόλικες εισαγώμενες . :uglystupid:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Φουλ κορίτσια της δουλειάς δηλαδή στα μαγαζιά του Άνχελες, οπότε εγώ που είμαι freelancer φάση είπα να την κάνω για ύπνο την πρώτη μέρα, είχε πάει και 3 παρά ... Θέλω το παραμύθι μου, να νομίζω οτι πάω με το κορίτσι της διπλανής πόρτας, όταν ακούω how much you give me μου γυρνάνε τα λαμπάκια ... Ρωτάω τη σερβιτόρα λοιπόν που θα αλλάξω χρήματα το πρωί και μου λέει οτι αν περιμένω 10 λεπτά, θα σχολάσει για να έρθει μαζί μου να μου δείξει ... Πως γυρίζει όμορφα μια άσχημη βραδυά τελικά μέσα σε 1 λεπτό ... Καλή κοπέλα από σπίτι, με ένα κοριτσάκι 3 ετών κτλ, το πήγε το γράμμα πολύ καλά και την επόμενη μέρα το μεσημέρι έφυγε κυρία ... Μείναμε άλλες 2 μέρες στο Άνχελες, στο οποίο τελικά μπορείς άνετα να βρεις freelancer στα club Skytrax και High Society ... Πάνε όλες όσες τελειώνουν νωρίς από τα μπαρ και αυτές που έχουν τα ρεπό τους, λίγο προσοχή όταν την πέφτεις, μην πας με τα μούτρα ... Κέρνα ποτάκι να καταλάβεις αν είναι διαθέσιμο γιατί παίζει να είναι ήδη φορτωμένο η να μην είναι της δουλειάς, ναι υπάρχουν και τέτοιες στο Άνχελες ... Τις 2 επόμενες μέρες την βγάλαμε στα club, εννοείται μετά τα οφθαλμόλουτρα στα ago go ...
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Μείναμε άλλες 2 μέρες στο Άνχελες, στο οποίο τελικά μπορείς άνετα να βρεις freelancer στα club Skytrax και High Society ...
Το High Society δεν το πρόλαβα ανοιχτό, φαινόταν ωραίο μαγαζί.
Εκτός από Μανίλα και Cebu, πήγες και αλλού;
Cebu  δεν έχω πάει, έχω διαβάσει αντιφατικές κριτικές

Χαίρομαι που τελίκά σου άρεσε το ταξίδι στα καινούργια μέρη.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
...Πάρα πολύ ωραίο μαγαζί, πολύ ανώτερο από Skytrax σε όλα ... Χώρος, μουσική, ποτά, φαγητό και πιο όμορφα θέματα ...  :) ... Μετά πήγαμε Μανίλα, δεν είχαμε ιδέα, οπότε όπου μας λέγανε οτι είναι καλά από το     πηγαίναμε και μεις ... Mall of Asia, Baywalk, Glorietta Mall, Green belt ... Το πρώτο είναι τεράστιο, βρίσκεις οτι θες αλλά εμείς δεν είμαστε εκεί για τέτοια ψώνια ... Είναι καλά πάντως αν θες να περάσεις κάποιες ώρες σε κλιματιζόμενους χώρους και να τσιμπήσεις κιόλας ... Το Baywalk είναι η παραλιακή της Μανίλα, ακριβώς μπροστά από το Mall of Asia ... Κάθε βράδυ είχε τουλάχιστον 5 μαγαζιά με LIVE μουσική εκεί, εμένα μου άρεσε περισσότερο το Petes Place ... Φαγητό από 2 ευρώ και πάνω το πιάτο και μπύρες όλες κάτω από 1 ευρώ, βάλε και την LIVE μουσική μετά τις 7 το απόγευμα, παράδεισος ... San Miguel Apple, San Miguel Lemon και Cerveza Negra οι αγαπημένες μου, με την τελευταία να είναι η κορυφαία μπύρα που έχω δοκιμάσει, συμφωνήσανε και οι υπόλοιποι σ' αυτό ...  :cheesy:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@Mykonos
Αν και οπότε μπορείς,κανε ένα review για Μανιλα και συγκεκριμενα που και πως παίζει το παιχνίδι με "ελευθέρας βοσκής"...
Και δε μιλαω μόνο για επαγγελματίες,αλλα και για απλές καθημερινές Φιλιπινεζες...
"το πανε γενικά το γράμμα"?..Δηλαδή είναι δεκτικες στο καμακι?..Πως βλέπουν τους ξένους?..Πως τους αντιμετωπίζουν?..
Στη Μπανγκόκ ας πούμε για παράδειγμα που το βιωτικο επίπεδο είναι σαφώς πιο ανεβασμένο,οι Ταυλανδεζες δε κόβουν φλέβες γενικά για τους φαλανγκ...Η απλές καθημερινές Ταυλανδεζες που έχουν μια αξιοπρεπή δουλεια και ζουν στη πρωτεύουσα είναι αρκετά επιφυλακτικες στο καμακι των δυτικών...
Συμβαίνει το ίδιο και με τις Φιλιπινεζες?
Με λίγα λόγια,πάς σε ένα μπαράκι της Μανιλα που είναι μια παρέα απο γκομενες που ΔΕΝ "ψάχνονται" για φόρτωμα...ΔΕΝ είναι freelancers και ούτε καν "ημιεπαγγελματιες"...Δείχνουν γενικά ενδιαφέρον για να γνωρίσουν κάποιον δυτικό,η το αποφεύγουν όπως οι Ταυλανδεζες για να μη τους βγει η ρετσινιά ότι είναι ξεπετατζουδες επί χρημασι?
Γιατί ΟΚ..καλο είναι το αραγμα σε ένα κλαμπακι με ζωντανή μουσική πίνοντας μπυρονια,αλλα το θέμα είναι να "μπαίνει το πλοίο στο λιμάνι" στο τέλος...Έστω και φορτωνοντας ημιεπαγγελματια.. ;)
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Δεν θέλω να το παίξω ειδικός με μόνο 1 ταξίδι στην πλάτη μου ... Η τύχη του πρωτάρη πες, ο ενθουσιασμός της πρώτης φοράς, όλα πήγανε όμορφα ... Σίγουρα με κάποια που δεν είχες ποτέ καμία επαφή είναι δύσκολα να βρεθείς στο κρεβάτι την πρώτη νύχτα ... Όμως μέσα σε μια ώρα στις Φιλιππίνες μπορείς να μάθεις πολλά και συ και αυτή για σένα και να καταλάβεις τι θα γίνει στην συνέχεια ... Στην Ταΐλάνδη θες μια ώρα για να εξηγήσεις τι εννοούσες στην πρώτη πρόταση !!! ... Συνάντησα γνωστές ενός φίλου που είχε πάει πέρσι και μου έδωσε email, συνάντησα κοπέλες από DIA, βγήκα με φοιτήτριες που γνώρισα το μεσημέρι και πήγαμε για ποτό το βράδυ, βγήκα με φίλες από ένα ζευγάρι που ο τύπος είναι Έλληνας και μένει Ασία σχεδόν το μισό έτος ... 100% επιτυχία και μάλιστα με αυτή που εγώ διάλεγα, τόσο τυχερός ήμουν πια ; ... Γι' αυτό και κανονίζω να φύγω για 45 μέρες ξανά τέλη Φλεβάρη ... Για σας δουλεύω ...  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom